КПК

Показати повну версію : Подскажите правильно ли оспариваю "Письмо счастья"

Сторінки : [1] 2

Crazy Driver
27.12.2009, 15:24
Машина оформлена на отца, я вписан в техпаспорте. Фактически езжу я.
Отцу пришло "письмо счастья". На конверте обратный адрес ул. Троицкая площадь 2а, а на постанове стоит адрес ул. Ширшова 14.
Собственно куда писать моё заявление на Ширшова или на Троицкую?
Если на Ширшова, то кто знает как называется это отделение ГАИ. Т.е. что мне писать в письме в поле "кому" (Начальнику .........).

План у меня таков: отправляю, заявление от имени отца, дескать машиной не управлял. Пока они будут делать новую постанову на меня, выйдет двухмесячный срок (6 января). Если успеют до 6 января, тогда буду оспаривать законность использования Визира, то что на фотках не понятно кто на рушил и вообще нарушил ли и т.д.

Правильно ли я делаю?

Crazy Driver
27.12.2009, 19:51
Ещё хотел спросить:
Надо ли на данном этапе что-то писать в суд? Ведь пока я буду ждать ответа из ГАИ, выйдет десятидневный срок обжалования в суде. А вдруг в ГАИ напишут какую нибудь отписку и оставят всё как есть...

Lenuska
27.12.2009, 20:31
Вам нужно только в суд!!!! И не пропустите 10 дней.

Crazy Driver
28.12.2009, 10:28
вот накатал скаргу в суд. Кто шарит в этом, можете почитать, всё ли правильно?

Lenuska
28.12.2009, 13:53

В суд нало позовну заяву писать а не скаргу. АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про скасування постанови ...... по справі про адміністративне правопорушення від...... року
Как увеличить док-т, а то мне мелко плохо видно, я почитаю.

Lenuska
28.12.2009, 14:14

Почитала. Переделайте на Административний позов, в соответствии с этим разбавте нормативкой, ссылочками на статьи. НЕ пешите, что тогда керував такой-то, напишите - кто керував невыдомо. Вначале нужно написать, что вам постанова пришла почтой, такого-то числа (указать дату на штемпеле тоже), а то у вас получается, что сроки пропущены. Еще напишите что-то типа такой фразы:
Оскільки юридична відповідальність носить індивідуальний характер, тому виносити постанову про адміністративне правопорушення можна лише на порушника, а в даному випадку посадова особа відділу Державної автомобільної інспекції м. Дніпропетровська порушила норми закону.

Суд просити:
восстановить сроки.
визнати дії незаконними
скасувати постанову

Crazy Driver
28.12.2009, 16:11
Вот поправил, как вы посоветовали. Выкладываю прям здесь, чтоб легче читать было:

До Індустріального районного суду у м. Дніпропетровськ

Позивач:

Відповідач:
ВДАІ з ОАТ м. Дніпропетровська УДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області,
вул. Троїцька площа, 2а, м. Дніпропетровськ, Україна, 49000

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про скасування постанови АЕ №_______ по справі про адміністративне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 122 КпАП України від 6 листопада 2009 року.
Звільнено від сплати судового збору відповідно до ст. 288 КпАП України.
Ця заява підлягає розгляду у судах на підставі ст. 288 ч.3 КпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи, і не містить виключення для постанов, винесених у порядку ст. 14-1 КпАП України.
Зазначена постанова вручена мені поштою тільки „23” грудня 2009р. Це підтверджується поштовими штемпелями на конверті (22 грудня 2009р).
За таких умов до отримання постанови поштою я не міг довідатися про її існування, зміст, а отже, і вирішити питання про її оскарження.
Ця постанова винесена співробітником ВДАІ з ОАТ м. Дніпропетровська УДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області ст. інспектором ДПС взводу ДПС із забезпечення супроводження старшим лейтенантом міліції ________________________.
Зазначена постанова винесена за результатами застосування фіксації порушень ПДР засобами фото та відео фіксації, що працюють у автоматичному режимі, у відповідності до ст. 14-1 КпАП.
Проте така постанова не відповідає вимогам закону з таких підстав.
Прилад „Візір”, яким проводився нагляд за дорожнім рухом з метою фіксації порушень ПДР, не є автоматичним засобом фото чи відео фіксації, оскільки він знаходиться у співробітника ДАІ, керується ним безпосередньо або через комп’ютер (визначаються ті параметри, які фіксуються приладом, зокрема, об’єкт зйомки, кут огляду приладу, тощо). Між тим, ст.14-1 КпАП України передбачає, що для його застосування необхідно, щоб фіксація велася саме засобами фото, кіно або відео зйомки, які працюють у автоматичному режимі. За таких умов, така фіксація не відповідає вимогам закону, до того ж, не сприяє виконанню основних завдань міліції і, зокрема, ДАІ по профілактиці та припиненню правопорушень.
Заступником Генерального Прокурора України 2.07.2009р. було винесено Припис начальнику Департаменту ДАІ МВС України щодо усунення порушень закону при притягненні осіб до адміністративної відповідальності, у якому вказано на неприпустимість застосування приладу „Візір” для фіксування порушень у порядку ст..14-1 КпАП України, тобто порушення законодавства є очевидним і визнаним Генеральною Прокуратурою України.
До того ж, у постанові відсутні вказівки на те, хто саме проводив фото фіксацію. Між тим, це повинно бути зафіксовано на підставі пп..20.2, 20.4 Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС (затверджено наказом МВС від 27.03.2009 N 111).

До речі, на доданих до постанови фотографіях, не видно повністю номерного знаку автомобіля, тому не зрозуміло, чи дійсно, зафіксований на фото автомобіль належить саме мені. Також дивлячись на фотографії не можна з упевненістю сказати, що автомобіль стоїть в зоні дії знаку, і зупинився він або їде, а усі сумніви у справі мають тлумачитись на користь обвинуваченого.
У вказаний у постанові час у вказаному місці я зазначеним автомобілем не керував. У цей час я знаходився на своєму робочому місці на підприємстві ____________, яке знаходиться за адресою: _____________, м. Дніпропетровськ, Україна. Це можуть підтвердити співробітники цього підприємства: ____________, який мешкає за адресою: ____________ м. Дніпропетровськ, Україна та ___________________ який мешкає за адресою: ______________ м. Дніпропетровськ, Україна.
Я, дійсно, є власником автомобіля ЗАЗ 110307, реєстраційний № ________. Проте сам транспортним засобом не керую.
Право керування зазначеним транспортним засобом також має __________________ на підставі запису у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу СІС № __________.
Оскільки юридична відповідальність носить індивідуальний характер, тому виносити постанову про адміністративне правопорушення можна лише на порушника, а в даному випадку посадова особа відділу Державної автомобільної інспекції м. Дніпропетровська порушила норми закону.

До того ж, слід вказати, що відповідно до ст.71 ч.2 КАС України, обов’язок доказування правомірності своїх дій в даному випадку покладено на відповідача.
За таких умов у моїх діях немає складу правопорушення, у якому мене визнано винним зазначеною постановою.

На підставі викладеного, керуючись стст.287, 288 КпАП України,
ПРОШУ:
1. Поновити строк на оскарження зазначеної постанови;
2. Визнати дії ВДАІ протизаконними;
3. Зазначену постанову у справі про адміністративне правопорушення визнати недійсною та скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.

„28” грудня 2009р. ________________________________

Додатки:
1. Копія конверта.
2. Копія постанови про адміністративне правопорушення з доданими фотографіями
3. Копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.
4. Копія припису заступника Генерального Прокурора України

Fomishen
12.01.2010, 10:54
http://s002.radikal.ru/i198/1001/c0/ef7d32fc26f9.jpg

format
04.03.2010, 13:43
Пришло подобное хозяину машины, я езжу по генералке. Кто в курсе, могу ли я обжаловать в суде без привлечения хозяина авто? Ему оно просто нафиг не надо...

Lenuska
04.03.2010, 13:59
Пришло подобное хозяину машины, я езжу по генералке. Кто в курсе, могу ли я обжаловать в суде без привлечения хозяина авто? Ему оно просто нафиг не надо...

Вы не можете, обжаловать может только хозяин!

format
04.03.2010, 14:08
Вы не можете, обжаловать может только хозяин!
Спасибо. Видимо для этого и нужно оформлять временный тех талон:-|

Lenuska
04.03.2010, 15:19

Пусть обжалует владелец - выиграет100%. Только сроки не пропустите.

VSK
04.03.2010, 15:23

ВРТ ровным счетом ничего не даст, все штрафы все равно будут приходить на собственника.

VSK
04.03.2010, 15:23
Пусть обжалует владелец - выиграет100%. Только сроки не пропустите.

1 год со дня совершения правонарушения, куда уж пропустить.

Lenuska
04.03.2010, 15:37
1 год со дня совершения правонарушения, куда уж пропустить.

Это что за новшества? А как же 10 дней?:shock:

Wolf.
04.03.2010, 15:52
Почитала. Переделайте на Административний позов, в соответствии с этим разбавте нормативкой, ссылочками на статьи. НЕ пешите, что тогда керував такой-то, напишите - кто керував невыдомо. Вначале нужно написать, что вам постанова пришла почтой, такого-то числа (указать дату на штемпеле тоже), а то у вас получается, что сроки пропущены. Еще напишите что-то типа такой фразы:

Суд просити:
восстановить сроки.
визнати дії незаконними
скасувати постанову

невидомо?:shock:
владельцу ТС неизвестно кто управлял его авто? :mrgreen:

Wolf.
04.03.2010, 15:56

бумага от хозяина что он не управлял, копия доверенности, Ваше заявление о том что управляли Вы или кто то другой от Вашего имени, естественно на законнных основаниях. все бумаги в суд+ личное присутствие.
так по моему.
а вообще идите к юристам/адвокатам, а на форуме " насоветуют" на пару тройку уголовных дел:mrgreen:

Lenuska
04.03.2010, 16:06
невидомо?:shock:
владельцу ТС неизвестно кто управлял его авто? :mrgreen:

Ага, и так бывает;)

format
04.03.2010, 16:11
бумага от хозяина что он не управлял, копия доверенности, Ваше заявление о том что управляли Вы или кто то другой от Вашего имени, естественно на законнных основаниях. все бумаги в суд+ личное присутствие.
так по моему.
а вообще идите к юристам/адвокатам, а на форуме " насоветуют" на пару тройку уголовных дел:mrgreen:
Юрист подтвердил личное присутствие хоязина авто.

format
04.03.2010, 16:12
ВРТ ровным счетом ничего не даст, все штрафы все равно будут приходить на собственника.
А зачет тогда он нужен, ВРТ:-?