КПК

Показати повну версію : Позовна заява на визириста - вернули, недолiки ?



Сторінки : [1] 2

vectra
07.07.2009, 11:58
Пришло два стандартных письма счастья с фотками, решил через суд отменить штраф. Составил иск , сдал и получил такой ответ: устранить недостатки заявления - оплатить госпошлину и уточнить состав участников процесса.
Вот я и не понимаю, 1. я же ведь освобождаюсь от держмита на основании ст.288 КУпАП, 2. в чем вопрос по составу участников процесса , вроде все понятно я и инспектор ?
Разъясните, пожалуйста, как мне быть с этими двумя "недостатками", как действовать ?
Прилагаю Решение и 1-ю страницу моего иска.

7sergey7
07.07.2009, 12:09
Вектра, скажи честно, скока ты ехал тогда по мосту? Если визирь засек 96км\час, то поболее чем 60+20....

Добрый
07.07.2009, 12:11
1.
Стаття 288. Порядок оскарження постанови по справі про адміністративне правопорушення
Постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено:
1) постанову адміністративної комісії - у виконавчий комітет відповідної ради або в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд, у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, з особливостями, встановленими цим Кодексом;
2) рішення виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради - у відповідну раду або в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд, у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, з особливостями, встановленими цим Кодексом;
3) постанову іншого органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення - у вищестоящий орган (вищестоящій посадовій особі) або в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд, у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, з особливостями, встановленими цим Кодексом.
Постанову про одночасне накладення основного і додаткового адміністративних стягнень може бути оскаржено за вибором особи, щодо якої її винесено, чи потерпілого в порядку, встановленому для оскарження основного або додаткового стягнення.
4) виключено
5) виключено
Скарга подається в орган (посадовій особі), який виніс постанову по справі про адміністративне правопорушення, якщо інше не встановлено законодавством України. Скарга, що надійшла, протягом трьох діб надсилається разом із справою органу (посадовій особі), правомочному відповідно до цієї статті її розглядати.
Постанову уповноваженого органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення може бути скасовано або змінено за протестом прокурора керівником відповідного органу, а також незалежно від наявності протесту прокурора - керівником вищестоящого органу.
Особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
(Із змінами і доповненнями, внесеними згідно з указами Президії
Верховної Ради Української РСР від 03.04.86 р. N 2010-XI,
від 19.05.89 р. N 7542-XI;
законами України від 15.12.92 р. N 2857-XII,
від 15.11.94 р. N 244/94-ВР,
від 24.03.99 р. N 557-XIV,
від 05.04.2001 р. N 2342-III,
від 24.09.2008 р. N 586-VI)
(Кодекс об административных правонарушениях, ВС УССР, от 07.12.1984, № 8073-X "Кодекс Украины об административных правонарушениях")


Что то я не вижу в статье оснований для освобождения вас от уплаты судебного сбора.

2.
вроде все понятно я и инспектор
А мне кажеться что должен быть не инспектор а ГАИ.

На инспектора будете подавать в суд когда он у Вас возьмет денег взаймы и не вернет

mr.Burns
07.07.2009, 12:16
Вектра, скажи честно, скока ты ехал тогда по мосту? Если визирь засек 96км\час, то поболее чем 60+20....
7sergey7, скажи честно, тебе не пойух?
Он что спросил "угадайте с какой я скоростью ехал"?


1.

Что то я не вижу в статье оснований для освобождения вас от уплаты судебного сбора.

2.
А мне кажеться что должен быть не инспектор а ГАИ.

На инспектора будете подавать в суд когда он у Вас возьмет денег взаймы и не вернет

+1.

Самолет
07.07.2009, 12:16
...
А мне кажеться что должен быть не инспектор а ГАИ.

...
+1:smt219

бекки шарп
07.07.2009, 12:38
Так визири ж вроде признали незаконными, не?

vectra
07.07.2009, 12:48
1.

Что то я не вижу в статье оснований для освобождения вас от уплаты судебного сбора.

2.
А мне кажеться что должен быть не инспектор а ГАИ.

На инспектора будете подавать в суд когда он у Вас возьмет денег взаймы и не вернет

А вот, пункт 3 разве не про мой случай ?


3) постанову іншого органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення - у вищестоящий орган (вищестоящій посадовій особі) або в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд, у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, з особливостями, встановленими цим Кодексом.

Из статьи 3 этого кодекса я понял что могу подавать иск конкретно на работника милиции.


Стаття 3. Визначення понять

1. У цьому Кодексі наведені нижче терміни вживаються в такому значенні:

1) справа адміністративної юрисдикції (далі - адміністративна справа) - переданий на вирішення адміністративного суду публічно-правовий спір, у якому хоча б однією зі сторін є орган виконавчої влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа або інший суб'єкт, який здійснює владні управлінські функції на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень;
7) суб'єкт владних повноважень - орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа, інший суб'єкт при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень;
9) відповідач - суб'єкт владних повноважень, а у випадках, передбачених законом, й інші особи, до яких звернена вимога позивача;

ДЫМ
07.07.2009, 13:33
1.

1. Что то я не вижу в статье оснований для освобождения вас от уплаты судебного сбора.

2.
А мне кажеться что должен быть не инспектор а ГАИ.

На инспектора будете подавать в суд когда он у Вас возьмет денег взаймы и не вернет



1. по 288 статье:
" Особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита. "

:shock: мне кажется это отсутствие оплаты - стандартная отмазка СУДа.

но я недавно, где то читал что это ДержМыто стоит 3.80грн.
з.ы. есть смысл заплатить (пусть подавяцца)

2. ""На инспектора будете подавать в суд когда он у Вас возьмет денег взаймы и не вернет""
Добрый + стотыщщ

Цытирую своё заявление в Жовтн. Суд (19.06.09):

Відповідач:
УДАІ УМВС України в Дніпропетровській області,
49600, м. Днiпропетровськ вул. Ширшова, 9;
в особі іОПС БДПС для обслуговування м. Дніпропетровськ
с-нта міліції Кравченко Олександра Юрійовича

з.ы. правда - мне ещё не ответили, можт я тож не прав.
Настаивать не буду, темболее что оплату ДержМыта я тож профукал...

vectra

ПОЧИТАЙ ст. 106-108 КАСУ. ИСПРАВЛЯЙ И ПОДАВАЙ СНОВА! (души их)
ЖЕЛАЮ УСПЕХОВ !!!

vit12345678
07.07.2009, 13:42
1. по 288 статье:
но я недавно, где то читал что это ДержМыто стоит 3.80грн.
з.ы. есть смысл заплатить (пусть подавяцца)

Точнее 3-40:roll:
Я подавал так,
Відповідач Відділ Державтоінспекції з обслуговування адміністративної території м. Дніпропетровська та автомобільної технічної інспекції підпорядкованого УДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області
49000, м. Дніпропетровськ,
вул. Троїцька 2а
(056) 744 7574

Все приняли, рассматривают. Можно уплатить пошлину, переписать шапку и вперед.

Tempr
07.07.2009, 14:42
Лучше к юристам сходите.
Подавать надо АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ, а не заяву. Думаю именно поэтому с вас требуют мито.
Ответчика требуют уточнить. По вашей заяве он не четко определен: один инспектор, или инспектор плюс отдел ГАИ и т.д.

vectra
26.08.2009, 17:14
Выиграл суд, по обоим постановам. :smt219
Надо ли мне теперь что-то делать с решением суда ? Нести в ГАИ, или еще куда... ?

GlaS
26.08.2009, 17:26
Маладец!!!!

morino
26.08.2009, 17:27
Выиграл суд, по обоим постановам. :smt219

Виктор Павлович против дайцев пошёл?:mrgreen:

kofablup
27.08.2009, 10:15
Выиграл суд, по обоим постановам. :smt219
Надо ли мне теперь что-то делать с решением суда ? Нести в ГАИ, или еще куда... ?

Что же Вы уточняли в своем иске? Платили ли госпошлину?

Содержание решения суда желательно довести до сведения ГАИ.

mr.Burns
27.08.2009, 11:14
Что же Вы уточняли в своем иске? Платили ли госпошлину?

Содержание решения суда желательно довести до сведения ГАИ.

+1. ?????

vectra
27.08.2009, 12:40
Что же Вы уточняли в своем иске? Платили ли госпошлину?

Уплатил пошлину 3.70
и добавил в ответчика кроме самого работника ГАИ еще и само управление МВД.



Содержание решения суда желательно довести до сведения ГАИ.

Каким образом ? Что если, не доводить ?

VSK
27.08.2009, 12:57
ничего не будет.
такая обязанность на водителя не возложена.

kofablup
27.08.2009, 15:05
ничего не будет.
такая обязанность на водителя не возложена.

Дело в том, что и на ГАИ не возложена обязанность узнавать суть решения по их постановлению. А пока они о решении не узнают, в базе будет висеть НЕОПЛАЧЕННЫЙ ШТРАФ (примерно такими же большими буквами).

VSK
27.08.2009, 15:11
придет время ТО - узнают, а специально ехать, обивать пороги и стоять в очереди, чтобы ГАИ узнало об отмене постановы водитель не обязан.

kofablup
27.08.2009, 15:12
Уплатил пошлину 3.70
и добавил в ответчика кроме самого работника ГАИ еще и само управление МВД.
Каким образом ? Что если, не доводить ?

С госпошлиной, конечно, суд переборщил, а насчет управления ГАИ замечание верное, хотя можно было этот вопрос в судебном разбирательстве решить.

Письменно сообщите в управление, что вынесено такое-то решение, которым отменено постановление о привлечении Вас к ответственности, прошу исключить наложенный на меня штраф из электронных баз ГАИ, а также не направлять постановление на исполнение. Приблизительно так, + копия решения.