Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1 з 3 123 ОстанняОстання
Всього знайдено 57, показано з 1 по 20.

Тема: Чи є у Вашому житті щось гідне того що б за це померти?

  1. #1
    Аватар для SVH
    Реєстрація
    27 лютий 2006
    Звідки Ви
    Козакія
    Дописів
    235

    Question Чи є у Вашому житті щось гідне того що б за це померти?

    Або ми хочемо жити вічно?
    Востаннє редагував SVH: 07.02.2009 о 23:17
    СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

  2. #2
    Аватар для А. Нука
    Реєстрація
    25 березень 2006
    Дописів
    2 489

    Типово

    КГ/АМ

  3. #3
    Циник года 2008, Пара года 2009 (Чертенок) Аватар для Команданте
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Звідки Ви
    м. Дніпропетровськ
    Дописів
    22 868

    Типово

    хочу жить вечно
    .

  4. #4

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Позитивно та чесно про це «за» можуть сказати тільки ті, хто вже віддав своє життя, але по деяким причинам вони тут проголосувати не можуть.
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  5. #5
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від SVH Переглянути допис
    Або ми хочемо жити вічно?
    Не совсем понятен вопрос-название темы подразумевает смерть (возможно безвременную) во имя каких-либо идеалов,а вопрос в тексте-скорее о смерти как естественном окончании жизни. Уточните пожалуйста вопрос.

  6. #6
    Аватар для Mak_Sim
    Реєстрація
    19 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    8 394

    Типово

    Знаю тих, хто самі заслуговують на смерть - ВСІ українські політики.
    В работе по выходным есть один плюс - перестаешь бояться понедельника... )))

  7. #7
    Аватар для SVH
    Реєстрація
    27 лютий 2006
    Звідки Ви
    Козакія
    Дописів
    235

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Не совсем понятен вопрос-название темы подразумевает смерть (возможно безвременную) во имя каких-либо идеалов,а вопрос в тексте-скорее о смерти как естественном окончании жизни. Уточните пожалуйста вопрос.
    Запитання у назві теми а у першому пості іронія, в першу чергу над собою. Але поправлю.
    СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

  8. #8
    Аватар для Минька
    Реєстрація
    22 листопад 2004
    Звідки Ви
    Парус
    Дописів
    6 075

    Типово

    По второму вопросу - таки да
    а по первому... ну... ребенок.
    А что?

  9. #9
    Аватар для SVH
    Реєстрація
    27 лютий 2006
    Звідки Ви
    Козакія
    Дописів
    235

    Типово

    Цитата Допис від Минька Переглянути допис
    По второму вопросу - таки да
    а по первому... ну... ребенок.
    А что?
    За часів совка велика частина чоловічого населення, служивши в армії виголошувала слова присяги, в якій підтверджувалася можливість при необхідності померти за Батьківщину. Пожежники ризикують життям ради інших, окремі представники правоохоронних органів також усвідомлено йдуть на ризик пов'язаний із смертельною небезпекою. Ось і у мене в світлі подій в нашому житті і дискусій тих, що відбуваються на форумі виникло це питання - чи є щось в кожного з нас гідне такого, як наше життя і якщо є, то що?

    Материнські відчуття, як правило це найміцніші і сильніші відчуття і виникають інстинктивно і у цьому "наша слабка половина" може дати фору "міцним та здоровим" і за це Вам велика пошана.
    СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

  10. #10
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    На мой взгляд,-если в жизни есть что-либо достойное-то ради этого стОит жить,а не умирать.Нет в жизни ничего ценнее самОй жизни-поэтому вопрос умирания за что-то скорее свидетельствует о неспособности жить,и желание скрыть этот факт-такое всегда сопровождает проявления легкого и среднего уровня фанатизма,когда истинные цели человеческого существа,ввиду их отсутствия-подменены целями внешними и чужими.Массовый пример-Германия 1938-39 годы.Поэтому вопрос Ваш-сам содержит противоречие: когда что-то достойное появляется в "вашому життi"-Вы начинаете ради этого жить а не умирать: а если готовы умирать-скорее всего это не Ваши а навязанные Вам цели...
    P.S. Да и вообще-черно-белые крайности характеризуют незрелый,скорее детский подход.(ничего личного).

  11. #11
    Аватар для sceptic
    Реєстрація
    07 серпень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    8 597

    Типово

    Конечно есть. Родные, близкие.
    ...я так думаю.

    Дельфинарий: хлорированная тюрьма

  12. #12
    Аватар для Буддист
    Реєстрація
    23 листопад 2008
    Звідки Ви
    Днепропетровск (левый берег)
    Дописів
    3 658

    Типово

    Мой ответ однозначен. Отвечу так же как sceptic

  13. #13
    Аватар для SVH
    Реєстрація
    27 лютий 2006
    Звідки Ви
    Козакія
    Дописів
    235

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    На мой взгляд,-если в жизни есть что-либо достойное-то ради этого стОит жить,а не умирать.Нет в жизни ничего ценнее самОй жизни-поэтому вопрос умирания за что-то скорее свидетельствует о неспособности жить,и желание скрыть этот факт-такое всегда сопровождает проявления легкого и среднего уровня фанатизма,когда истинные цели человеческого существа,ввиду их отсутствия-подменены целями внешними и чужими.Массовый пример-Германия 1938-39 годы.Поэтому вопрос Ваш-сам содержит противоречие: когда что-то достойное появляется в "вашому життi"-Вы начинаете ради этого жить а не умирать: а если готовы умирать-скорее всего это не Ваши а навязанные Вам цели...
    P.S. Да и вообще-черно-белые крайности характеризуют незрелый,скорее детский подход.(ничего личного).
    А що спонукає тих людей, що ризикують життям заради інших людей (не обов'язково близьких)? Невже всі подвиги наших попередників можна ілюструвати на прикладі Матросова, як "зухвало необережна поведінка нетверезого матроса під час бойових дій перед ворожою укріпленою позицією". А як охарактеризувати дії пожежників рятуючіх Україну і Європу в Чорнобилі? Вони що всі не знали куди вони йшли і які можливі наслідки? Або пілоти, які маючі парашута і не використовують його а до останнього борються з некерованим літаком ради порятунку пасажирів? Хто і що їм нав'язав? що стосується крайнощів, то скажу так: інколи настає час вибору і третього варіанту немає. Неможна ж бути трохи вагітним?
    СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

  14. #14
    Аватар для SVH
    Реєстрація
    27 лютий 2006
    Звідки Ви
    Козакія
    Дописів
    235

    Типово

    Цитата Допис від А. Нука Переглянути допис
    КГ/АМ
    Ви не заперечуватимете якщо я відповім Вам у вашій-же манері - ПНХ.
    СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

  15. #15

    Реєстрація
    20 листопад 2006
    Звідки Ви
    ПАЛЕСТИНА
    Дописів
    50 335

    Типово

    Цитата Допис від Mak_Sim Переглянути допис
    Знаю тих, хто самі заслуговують на смерть - ВСІ українські політики.
    Но они не сами по себе стали политиками,правда??? Кто-то их туда выбрал.. Может,этого "кого-то" кастрировать,шоб не плодили таких-же???

  16. #16
    Аватар для BestAlex
    Реєстрація
    07 червень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    4 029

    Типово

    Цитата Допис від sceptic Переглянути допис
    Конечно есть. Родные, близкие.
    верно, я тоже так думаю
    Этот город может любить только тот, кто кроме него больше нигде в жизни не был
    (с) я

  17. #17

    Реєстрація
    20 листопад 2006
    Звідки Ви
    ПАЛЕСТИНА
    Дописів
    50 335

    Типово

    Цитата Допис від SVH Переглянути допис
    Ви не заперечуватимете якщо я відповім Вам у вашій-же манері - ПНХ.
    Разве "КГ/АМ" сопоставимо с "ПНХ"???

  18. #18
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від SVH Переглянути допис
    А що спонукає тих людей, що ризикують життям заради інших людей (не обов'язково близьких)? Невже всі подвиги наших попередників можна ілюструвати на прикладі Матросова, як "зухвало необережна поведінка нетверезого матроса під час бойових дій перед ворожою укріпленою позицією". А як охарактеризувати дії пожежників рятуючіх Україну і Європу в Чорнобилі? Вони що всі не знали куди вони йшли і які можливі наслідки? Або пілоти, які маючі парашута і не використовують його а до останнього борються з некерованим літаком ради порятунку пасажирів? Хто і що їм нав'язав? що стосується крайнощів, то скажу так: інколи настає час вибору і третього варіанту немає. Неможна ж бути трохи вагітним?
    Вы знаете-на мой взгляд это вопрос о нравственности,и о нравственности сугубо личной а не массовой:присягу давали все,но были и дезертиры.Сложно в формате форума достаточно раскрыть эту тему-вкратце можно отметить что не стОит смешивать присягу и ситуацию когда всё решают секунды и некогда думать-вот тогда проявляется нравственность отдельного человека.Кстати-Вы знаете что перед серьёзной атакой на фронте давали бойцам спиртное-и может быть всё было именно так как Вы предположили,однако война-это помимо всего ещё и массовая публичная акция,и как могут осветить этот случай средства массовой информации-а также какие цели и задачи перед ними стоят и стояли надеюсь Вы понимаете.Так же,для верного понимания стОит разделить действия личности и действия функционера.Пожарник-это функционер,солдат-также функционер-это те люди,которым государство предложило сыграть с ним в игру (образно говоря)и они приняли правила этой игры.Я думаю,у Вас поубавится умиления,если Вы поставите себя на место другой стороны в военных,к примеру,действиях-на сторону людей,чьих детей и родителей расстрелял этот воин до того,как совершил подвиг которым Вы так восхищаетесь.Просто прохожий,который заступился за незнакомую девушку при значительно превосходящих силах в тёмном переулке-вызывает лично у меня гораздо больше уважения-хотя погибшие в войнах также заслуживают чтобы о них помнили.

  19. #19
    Почетный форумчанин
    Пара года 2006 (Morgenstern)
    Иноземный огородник года 2013
    Аватар для Harald
    Реєстрація
    31 грудень 2004
    Звідки Ви
    Тупик Нечистой силы, 13
    Дописів
    130 020

    Типово

    В моей жизни есть то, ради чего стоит жить

    P.S. А помирают пусть мои враги.
    Dieu est toujours pour les bataillons ukrainiens

  20. #20
    Аватар для SVH
    Реєстрація
    27 лютий 2006
    Звідки Ви
    Козакія
    Дописів
    235

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Вы знаете-на мой взгляд это вопрос о нравственности,и о нравственности сугубо личной а не массовой:присягу давали все,но были и дезертиры.Сложно в формате форума достаточно раскрыть эту тему-вкратце можно отметить что не стОит смешивать присягу и ситуацию когда всё решают секунды и некогда думать-вот тогда проявляется нравственность отдельного человека.Кстати-Вы знаете что перед серьёзной атакой на фронте давали бойцам спиртное-и может быть всё было именно так как Вы предположили,однако война-это помимо всего ещё и массовая публичная акция,и как могут осветить этот случай средства массовой информации-а также какие цели и задачи перед ними стоят и стояли надеюсь Вы понимаете.Так же,для верного понимания стОит разделить действия личности и действия функционера.Пожарник-это функционер,солдат-также функционер-это те люди,которым государство предложило сыграть с ним в игру (образно говоря)и они приняли правила этой игры.Я думаю,у Вас поубавится умиления,если Вы поставите себя на место другой стороны в военных,к примеру,действиях-на сторону людей,чьих детей и родителей расстрелял этот воин до того,как совершил подвиг которым Вы так восхищаетесь.Просто прохожий,который заступился за незнакомую девушку при значительно превосходящих силах в тёмном переулке-вызывает лично у меня гораздо больше уважения-хотя погибшие в войнах также заслуживают чтобы о них помнили.
    Так, Ваша правда - це питання моральності кожного. І метою мого питання була спроба дати можливість кожному замислитись над такою непростою ділемою і дати відповід у першу чергу самому собі.
    Так я згодену з тим, що воїн та пожежник мають перевагу перед пересічною людиною у плані вчинення певних дії про які тут іде мова, вони готуються до цього заздалегідь, але багато прикладів громадьського героїзму котрий зустрічається у посякденному житті. Як приклад можна розгледіти трагедію котра сталася на початку 80-х на перехресті вул. Короленка та Чкалова, коли у трамвая, котрий спускався з гори (зі сторони Бородиської) відмовили гальма а внизу на зупинці вул. Чкалова стояв другий трамвай. Коли жінка-водій, зрозуміла що гальма відмовили, вона відчінила двері і повідомила пассажирів про те що сталося, закликавши їх вистрибувати з трамваю на ходу. При цьому вона маючи змогу залишити набираючий швидкість трамвай, навпаки залишилася у ньому намагаючись зупинити його і врятувати тих, хто був не взмозі стрибати. Її не готували до смерті і присяг вона не складала - вона вчинила так як їй здавалося правильно... Вічна пам'ять їй і тим хто не зміг врятуватись. І схожих прикладів, раніше було досить багато, наприклад коли водії при відмові гальм, направляли автівку у стовба чи в стіну, практично прирікаючи себе на неминучю загибіль, за для того, щоб не постраждали невинні люди. Я такого у своєму житті надивився вдосталь. Хто їх заставляв це робити? Які мотиви спонукали їх на ці дії? А зараз є такі люди? Потрібні вони нам і якщо потрібні, то що заважає і що треба робити, для того щоб вони були?
    СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Сторінка 1 з 3 123 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті