Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Всього знайдено 16, показано з 1 по 16.

Тема: Эпилятор

  1. #1
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово Эпилятор

    Вот решил подарок жене на 8 марта сделать, а честно говоря, в этом ни бум бум Может кто то, что то подскажет
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  2. #2
    Аватар для Хичкок
    Реєстрація
    23 травень 2004
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    3 391

    Типово

    Шурик Г. (гость), это страшная штука!!! Я раз по руке себе провел так у меня такая "морда красная" была , хотя там был какой-то замороженый элемент для снятия боли. Адская машинка!!!!

  3. #3
    Пара года 2005 (Руслан Просто Руслан) Аватар для KissMe
    Реєстрація
    10 грудень 2004
    Звідки Ви
    ТА Join UP Кубометр
    Дописів
    21 738

    Типово

    Хичкок, это только первые пару раз такие ощущения - потом привыкните!

  4. #4
    Аватар для Хичкок
    Реєстрація
    23 травень 2004
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    3 391

    Типово

    KissMe, буду терпеть и привыкать может еще и понравится
    Шурик Г. (гость), вообще это очень нужная вещь для девушки.

  5. #5
    Ірчик_
    Guest

    Типово

    У мене Філіпс... Здається, 66 перші цифри, не пам'ятаю точніше Можу подивитись.
    Раджу не скупитись, заплатити хай більше, але за модель з насадками массажними для зменшення неприємних відчуттів (хоча, за кілька використовувань шкіра звикне, але всяке буває, мені і зараз приємніше з "гребінцями"), для ділянок з особливо чутливою шкірою. А от з охолоджувальною насадкою - не раджу. Тому що хоча чутливість і знижується, але великий ризик того, що "заморожене" волосся буде ламатися, а не вириватися.
    Ще бажана велика швидкість загальна і можливість цю швидкість міняти (в мене - дві швидкості). Не купляйтеся на ті моделі, які працюють лише від батарейок - замучитесь міняти.

  6. #6
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Всем спасибо, жду продолжения
    Ірчик_, если не затруднит, поподробнее о доп насадках ну и от номера модели тоже не откажусь, хоть что то будет
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  7. #7
    Vetka
    Guest

    Типово

    у меня Филипс Satinline (или как-то так), а вообще советую зайти на сайт того же Филипса и скажем, Брауна - и самому почитать какие есть модели и их преимущества.

  8. #8
    Аватар для Ірчик
    Реєстрація
    08 лютий 2004
    Звідки Ви
    Дніпроград
    Дописів
    18 498

    Типово

    Шурик Г. (гость), Філіпс Сатінель 6427.

    Хвилин 20 він може працювати автономно, але я частіше вмикаю в розетку. 2 швидкості ( 1800 і 2200об/хв) (для більш товстих і темних волосків і для тонких і світлих).

    Дві знеболювальних насадки: перша - масує шкіру перед тим, як щипати*-) - це для ніг, друга - трішки розятгує шкіру, тим самим пом'якшуючи процес вищипування*-) Це для більш чутливих ділянок: пахви, бікіні.
    Видаляє навіть дуже короткі волоски.
    ну, ще є кришечка захисна, футляр, щіточка для чистки. Наче все*-)

    В будь якому разі, спочатку - боляче. Навіть з масажем. Втім, це індивідуально. А потім - майже непомітно*-)

    Звертайтесь! я минулого року перерила масу сайтів і журналів перед тим, як придбати цю дуже корисну річ*-))

  9. #9
    Guest

    Типово

    Не всем подходят машинки-эппиляторы. Вот, я например, давным-давно купила и до сих пор так и не могу им пользоваться. Скажу Вам, что не каждая девушка выдержит такую боль.
    Если волос тонкий, то великолепно удаляет волосы пенка Veet.
    Самый верный, но не дешёвый способ от избавления ненужных волос - это лазерная эппиляция.

  10. #10
    Аватар для Ірчик
    Реєстрація
    08 лютий 2004
    Звідки Ви
    Дніпроград
    Дописів
    18 498

    Типово

    А якби Ви, Гість, спробували ще кілька разів - шкіра б звикла! Пам'ятаєте свої враження, коли вперше брови вищипували?*-))))
    Перший раз взагалі рекомендую коньяку випити для того, щоб розслабитись і не боятись*-))
    А взагалі, можна робити це після гарячої ванни (тільки треба насухо витерти шкіру) - тіло розпарене, воолски легко висмикуються. Ще важливо, щоб шкіра була натянута трішки. Ну, і треба користуватися скрабами для тіла, щоб волосинки не вростали. Багато є тонкощів*-)

    Власне, не так воно і страшно*-) Заради краси і не таке витримуємо*-)))

  11. #11
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Ірчик, дякую
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  12. #12
    Аватар для marika
    Реєстрація
    21 грудень 2003
    Звідки Ви
    Неаполь
    Дописів
    311

    Типово

    Я выпросила себе в подарок...на свою голову...
    Первые разы со слезами на глазах, как под пытками...а теперь настолько привыкла аж нравится... супер!!!
    Только одно но...волосы врастают, приходится мочалкой в душе тереть-тереть, все равно не всегда помогает.

    Больно первые разы, т.к. волос много, другой раз их меньше и они более тонкие. У меня Philipps Satinelle
    www.moda-italy.ru
    Известная итальянская марка "Багателле" приглашает к сотрудничеству дистрибьюторов и оптовых закупщиков эксклюзивной женской одежды из Италии.

  13. #13
    Guest

    Типово

    Шурик Г. (гость), если решили -- подарите Филлипс.
    Это единственные эпиляторы из всех, имеющие металлические "щипчики-пинцеты".Остальные производители -- комбинированные: металл-пластик (полагаю разницу Вам объяснять не надо). Даже сами продавцы в минуту откровения признаются, что лучше Филипса нет вариантов.
    Кстати, из своего опыта могу сказаь, что это касается оч.многих быт приборов их производства.
    Что касается насадок и пр. -- это всё просто примочки-прибамбасы. Если финансы поджимают--купите без насадок, но обязательно 2-х скоростной (вторая скрость всегда выше, чем в односкростных моделях).
    А на счет болезненности процедуры, это во многом зависит от болевого порога, который у каждого человека очень индивидуален.

  14. #14

    Реєстрація
    14 грудень 2004
    Дописів
    12

    Типово

    Шурик Г. (гость), я вчера купила Филипс в Эльдорадо на Московской - 139 грн.Очень довольна
    .
    Без прибамбасов, а они не нужны....
    люди добрые подскажите, кто продает квартиру по реальной стоимости?Меня интересует 2-х комн.до 13.000у.е.Буду благодарна за любой ответ!!!

  15. #15

    Реєстрація
    14 грудень 2004
    Дописів
    12

    Типово

    Шурик Г. (гость), я вчера купила Филипс в Эльдорадо на Московской - 139 грн.Очень довольна
    .
    Без прибамбасов, а они не нужны....
    люди добрые подскажите, кто продает квартиру по реальной стоимости?Меня интересует 2-х комн.до 13.000у.е.Буду благодарна за любой ответ!!!

  16. #16
    Аватар для marika
    Реєстрація
    21 грудень 2003
    Звідки Ви
    Неаполь
    Дописів
    311

    Типово

    а у нас в магазинах дешевле 55 евро и нет эпиляторов...
    www.moda-italy.ru
    Известная итальянская марка "Багателле" приглашает к сотрудничеству дистрибьюторов и оптовых закупщиков эксклюзивной женской одежды из Италии.

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті