Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2 з 11 ПершаПерша 1234567891011 ОстанняОстання
Всього знайдено 217, показано з 21 по 40.

Тема: Римо-католицька церква у Дніпропетровську: питання та відповіді

  1. #21
    Аватар для Nitay
    Реєстрація
    13 березень 2005
    Звідки Ви
    Сонячний
    Дописів
    3 766

    Типово

    Цитата Допис від Inquisitor Переглянути допис
    Нитай, во-первых христианская любовь к человеку не означает любви к греху, творимому этим человеком. Любовь в христианском понимании не означает всепопустительства.
    Ваша позиция мне понятна уже по Вашему нику.
    Технология использования понятия "греховности" для манипуляции сознанием прихожан в христианстве мне тоже понятна.
    Я спрашивал не об этом - о более простых вещах. И получил простой ответ.
    Благодарю.
    Цитата Допис від Inquisitor Переглянути допис
    Во-вторых ваша ссылка - на антикатолическую статью, написанную либерастами со слов дргих либерастов. Полного текста выступления кардинала там нет, а комментирровать текст по отрывкам несколько рискованно.
    Откажитесь - не комментируйте. Или найдите полный текст. Мне жаловатся не надо, я не пожалею.

  2. #22
    Lurga
    Guest

    Типово

    Harald, мне тут давеча венгерскую предлагали. Ну, не читаю я по-польски или венгерски... Хотя тащи.

    ЗЫ Крест я потерял где-то. ((

  3. #23
    Почетный форумчанин
    Пара года 2006 (Morgenstern)
    Иноземный огородник года 2013
    Аватар для Harald
    Реєстрація
    31 грудень 2004
    Звідки Ви
    Тупик Нечистой силы, 13
    Дописів
    130 020

    Типово

    Цитата Допис від Lurga Переглянути допис
    Harald, мне тут давеча венгерскую предлагали. Ну, не читаю я по-польски или венгерски... Хотя тащи.
    Буду в конце сентября в Варшаве -- поищу. Там в "Золотых Террасах" огромный книжный магазин. Глянь только сначала тут, может, что-то конкретное выберешь.

    ЗЫ Крест я потерял где-то. ((
    Шо, новый нужен?
    Dieu est toujours pour les bataillons ukrainiens

  4. #24
    Lurga
    Guest

    Типово

    Harald, нужен новый.

  5. #25
    Почетный форумчанин
    Пара года 2006 (Morgenstern)
    Иноземный огородник года 2013
    Аватар для Harald
    Реєстрація
    31 грудень 2004
    Звідки Ви
    Тупик Нечистой силы, 13
    Дописів
    130 020

    Типово

    Lurga, кстати, вот нашел на амазоне библию на сорбском. Этот язык больше похож на русский, чем на польский.
    Dieu est toujours pour les bataillons ukrainiens

  6. #26
    Почетный форумчанин
    Пара года 2006 (Morgenstern)
    Иноземный огородник года 2013
    Аватар для Harald
    Реєстрація
    31 грудень 2004
    Звідки Ви
    Тупик Нечистой силы, 13
    Дописів
    130 020

    Типово

    Цитата Допис від Lurga Переглянути допис
    Harald, нужен новый.
    Привезу
    Dieu est toujours pour les bataillons ukrainiens

  7. #27
    Lurga
    Guest

    Типово

    Harald, ладно, вези крест, а с Библией определимся ближе к сентябрю, ОК?

    ЗЫ Когда вы в очередной раз в наши края?

  8. #28
    Почетный форумчанин
    Пара года 2006 (Morgenstern)
    Иноземный огородник года 2013
    Аватар для Harald
    Реєстрація
    31 грудень 2004
    Звідки Ви
    Тупик Нечистой силы, 13
    Дописів
    130 020

    Типово

    Цитата Допис від Lurga Переглянути допис
    Harald, ладно, вези крест, а с Библией определимся ближе к сентябрю, ОК?
    ОК

    ЗЫ Когда вы в очередной раз в наши края?
    Вот, как раз осенью и приедем
    Dieu est toujours pour les bataillons ukrainiens

  9. #29
    Lurga
    Guest

    Типово

    Harald, бум ждать.

  10. #30

    Реєстрація
    10 березень 2008
    Дописів
    22

    Типово

    Nitay. Думаю, что верующие католиче6ской церкви достаточно понятно высказались по поводу о трансексуализма и гомосексуализма, целиком их поддерживаю. А Слово Божье говорит, что проклят всякий кто ложится с мужчиной как с женщиной! По моему исчерпывающий ответ дан в Библии. А как вы там будете относится к Католической церкви или не относится это ваше дело и не думаю, что верующие должны дать вам отчет о своей деятельности, чтобы вы сформировали свое положительное или отрицательное мнение!
    Востаннє редагував Коба 2: 06.04.2008 о 22:21 Причина: Добре, не збираетесь, а вже розповсюджуете. Це важливо? Мені, для того, щоб мати власну думку про Вашу організацію - ні.

  11. #31
    Аватар для Kaktus
    Реєстрація
    22 березень 2006
    Звідки Ви
    IYI
    Дописів
    27 022

    Типово

    Lurga,
    Если я правильно поняла, то Вы ищите католическую Библию? А что Вам мешает купить православную и содрать страницы лишных 4 книг?
    Массовая эмиграция украинских ватников в Россию привела к значительному повышению среднего уровня интеллекта в обеих странах /с/

  12. #32
    Аватар для Nitay
    Реєстрація
    13 березень 2005
    Звідки Ви
    Сонячний
    Дописів
    3 766

    Типово

    Цитата Допис від Коба 2 Переглянути допис
    Nitay. Думаю, что верующие католиче6ской церкви достаточно понятно высказались по поводу о трансексуализма и гомосексуализма, целиком их поддерживаю.
    "Достаточно" - это в смысле "закрыли тему"?
    А Слово Божье говорит, что проклят всякий кто ложится с мужчиной как с женщиной!
    Есть два варианта отношения к "проклятым" - как к низшим существам и как к самым несчастным. Выбор личный.
    По моему исчерпывающий ответ дан в Библии.
    Там еще написано "избить камнями кто ослушался родителей". Не все это делают.
    Цитата Допис від Коба 2 Переглянути допис
    А как вы там будете относится к Католической церкви или не относится это ваше дело и не думаю, что верующие должны дать вам отчет о своей деятельности, чтобы вы сформировали свое положительное или отрицательное мнение!
    Не должны. Могут, если хотят. Хотят?

  13. #33
    Аватар для didaio
    Реєстрація
    30 грудень 2004
    Дописів
    663

    Типово

    Цитата Допис від Nitay Переглянути допис
    Есть два варианта отношения к "проклятым" - как к низшим существам и как к самым несчастным. Выбор личный.
    Два варіанти ставлення - це кого стосується? Світських чи віруючих людей? Для людей віруючих є лише один варіант, угодний Богові - любити всіх інших людей, як Господь полюбив нас. Незважаючи ні на що. Це не справа людини карати інших за гріхи, якими б тяжкими вони не були.

    Цитата Допис від Nitay Переглянути допис
    Там еще написано "избить камнями кто ослушался родителей". Не все это делают.
    У світі взагалі дуже мало людей, які дослухаються Слова Божого, тож це не показник. Але Ви також не враховуєте того, що Святе Письмо - дуже глибокий труд, який можна осягнути лише за допомогою Святого Духа. Його не можна сприймати буквально, не можна виривати речення з контексту. Біблія - це слово Боже, через яке Бог промовляє до нас, але він також говорить до нас і через інших людей, через різні життєві ситуації. Однак, і в звичайному житті ми не завжди дослухаємося Бога, що вже казати про виконання того, що сказано в Біблії... Отже тільки живучи в єдності зі Святим Духом можна виконувати Святе Письмо.

  14. #34

    Реєстрація
    10 березень 2008
    Дописів
    22

    Типово

    Nitay. Мое отношение к проклятым как к людям несчастным, которые не избрали Христа ориентиром своей жизни. А вы сделали свой выбор, или пока в раздумии?

  15. #35

    Реєстрація
    10 березень 2008
    Дописів
    22

    Типово

    Nitay. По поводу гомосексуализма и других извращений, с точки зрения Слова Божьего это мерзость. Однако Бог может простить и готов простить если человек кается и признает Христа Своим Богом и спасителем, Ему под силу принести свободу от этой демонической зависимости. Писание говорит :"Он пришел, чтобы выпустить измученных на свободу!"

  16. #36

    Реєстрація
    10 березень 2008
    Дописів
    22

    Типово

    Nitay. По поводу избиения камнями люди любят применять это место писания чтобы как-то смягчить отношение людей к персональному греху. Однако грех есть грех и если он есть, то с этим надо бороться (без Христа невозможно победить). В Новом Завете уже никто никого не побивает камнями, я не сужу людей судья всем нам Бог, но говорить о том что есть грех, а что нет, буду Слово об этом нам четко говорит. А ваше право согласиться с творцом или нет. Можно спорить о многих вещах до хрипоты, но одно могу сказать точно рано или поздно вы умрете и я умру, а вот куда кто попадет вопрос, я хочу попасть к Богу на небеса, это мой выбор, а вы делайте свой выбор!

  17. #37
    Аватар для vasa22
    Реєстрація
    19 серпень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    6 880

    Типово

    чем отличается Римо-католицка, от Католицькоi?
    Все умрут, и ТЫ
    Готовся человек
    ФИДО 90-х 2:464

  18. #38
    Почетный форумчанин
    Пара года 2006 (Morgenstern)
    Иноземный огородник года 2013
    Аватар для Harald
    Реєстрація
    31 грудень 2004
    Звідки Ви
    Тупик Нечистой силы, 13
    Дописів
    130 020

    Типово

    Цитата Допис від Rudi Переглянути допис
    чем отличается Римо-католицка, от Католицькоi?
    Есть римо-католическая и греко-католическая церкви. Обе они католические.
    Dieu est toujours pour les bataillons ukrainiens

  19. #39
    Аватар для didaio
    Реєстрація
    30 грудень 2004
    Дописів
    663

    Типово

    Цитата Допис від Rudi Переглянути допис
    чем отличается Римо-католицка, от Католицькоi?
    Нічим, бо це назви одного і того ж. Тільки Римо-католицька - повна назва, а католицька - народне скорочення. Крім цього, існує Греко-католицька церква, яка відноситься до католицьких церков Східного обряду. Це суміш православної і католицької віри, одна з головних відмінностей греко-католиків від православних - греко-католики визнають верховенство Папи Римського.

    Пропозиція до всіх читачів. Мені здається, що питання ставлення Римо-католицької церкви до гріха вже достатньо, як для цієї теми, розкрито, і подальше обговорення статевих стосунків, питання зміни статі та всіх інших гріховних вчинків буде звичайнісіньким флеймом, який не піде на користь ані охочим дізнатися про РКЦ у Дніпропетровську, ані комусь іншому. Тож давайте повернімося до того, що написано у заголовку, а саме - РКЦ у Дніпропетровську. Особливо спраглі обговорити тему гріха та статевих стосунків можуть сказати, що це дуже важливо для Дніпропетровська. Якщо це справді так важливо, то вони можуть відкрити нову тему.

    Дякую за розуміння!
    Востаннє редагував didaio: 08.04.2008 о 12:30

  20. #40
    Аватар для didaio
    Реєстрація
    30 грудень 2004
    Дописів
    663

    Типово

    Сьогодні дніпропетровські католики відзначають річницю відкриття дверей свого храму. Рівно рік тому парафіяни побачили, що двері до костелу св. Йосипа відкриті. Зайшовши всередину вони побачили величезні купи сміття і відсутність будь-якого натяку на охорону будівлі. Тоді вони вирішили залишитися у храмі, щоб охороняти його від можливої наруги та руйнування.

    Події річної давнини вчинили великий вплив у життя католицької громади і всього Дніпропетровська. Після того, як католиків силою виштовхали з храму, вони стали двічі на тиждень відправляти Богослужіння перед костелом. І ось вже рік дніпропетровці можуть досвідчувати Божої благодаті, чуючи Слово Боже.

    Сьогодні о 18:00 біля костелу св. Йосипа відбудеться урочиста св. Меса на згадку про ті події.

    Крім того, у католицької парафії в Дніпропетровську з’явився власний сайт - http://catholic-dp.org.ua . Запрошую до відвідування і обговорення

Сторінка 2 з 11 ПершаПерша 1234567891011 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті