Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 5 з 46 ПершаПерша 123456789101112131415 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 914, показано з 81 по 100.

Тема: ФЕHОМЕH БАHДЕРОФОБИИ В РУССКОМ СОЗHАHИИ

  1. #81
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Ґонта, Я под свидомым или щирим понимаю - знание украинского языка очень хорошо, то есть литературно, употребление его в жизни, то есть это родной язык, на котором он думает. Имеет самосознание, что он не советский, не русский, не какой-то другой, а именно - украинец. Который знает историю Украины, ее культуру, традиции. Понимает интересы Украины и уважает чужое мнение.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  2. #82
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    +++но уважения простите не вызываете. (впрочем, как и наши скинхеды)

    В сучасному середовищі українських націоналістів (вживаю саме цей термін, хоча він не дуже відповідає дійсності, але зараз не про те) існують різні угруповання, організації, структури, просто „тусня”, які вельми різняться один від одного і за рівнем, і за впливом, і за ідейним підґрунтям. Запевняю, що між ОУН-Р (Гайдамахи), ОУНвУ (Козака), КУН, МНК і „Тризубом” спільне лише бажання називатися „бандерівцями”! Вже мовчу про УНСО, про яку цього року все стало ясно й немовляті – звідки то вуха ростуть. Всіляких ідіотиків на кшталт „Братства”, „Щита Батьківщини”, НСПУ та ін. взагалі можна не брати до уваги. Але реальний сучасний бандерівський рух має нічого спільного зі „скінхедами”. Скіни – то не є організація, це – просто молодіжні банди, яких ті чи інші політиканти час від часу використовують на власну користь. У скінів немає програми дій, вони не прагнуть влади – вони прагнуть нажертися та побити(ся). Ставити ідейних борців з бандерівського табору на одну дошку зі скінами – ніяк неможливо, це елементарно неграмотно.

  3. #83
    Информированность года 2007 Аватар для Оушен
    Реєстрація
    30 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    32 775

    Типово

    Dzhmil, просто интересно, вы меня украинцем считаете? Родился в Днепре, папа , мама русские. Думаю на русском. Эмигрировать не собираюсь. Но в Россию (и в Европу) хочу ездить без проблем .
    А смысл?

  4. #84

    Реєстрація
    16 квітень 2003
    Звідки Ви
    Родина моя - Россия!
    Дописів
    5 870

    Типово

    Dzhmil, у меня, как у русского, есть другой образ украинца, отличный от описанных Вами двух.

    Поэтому, не стоит говорить о всех московитах, наверное, как об украинофобах.

  5. #85
    Почетный форумчанин Аватар для Ґонта
    Реєстрація
    29 березень 2004
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    13 189

    Типово

    Vedma, дякую. Хоч раз я почув нормальне тлумачення...
    Але вибачте, у нас дуже багато людей (і на цьому форумі) підпадають під другу частину Вашого означення (" Имеет самосознание, что он не советский, не русский, не какой-то другой, а именно - украинец. Который знает историю Украины, ее культуру, традиции. Понимает интересы Украины и уважает чужое мнение."), але вони не говорять українською.
    Хто вони? Не українці? Чи українці, але несвідомі (тобто не усвідомлюють, що вони українці?). Чи українці, але не щирі (тобто лише прикидаються українцями?)
    Я ось до чого вів - раз хтось ввів до обігу поняття "свідомий та щирий українець", то малось наувазі, що існують українці не щирі і несвідомі. То хто вони?
    Нам своє робити

    Німецька мова влітку

  6. #86
    Почетный форумчанин Аватар для Ґонта
    Реєстрація
    29 березень 2004
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    13 189

    Типово

    Гость Местный, тут Ви з Джмелем будете сперечатись довго, бо будете користуватись різною темінологією...
    Українець - як представник певної нації (вони і в Канаді, і на Сахаліні українці)
    Українець, як громадянство - тобто всі Громадяни України - українці. Саме для цього значення слова Українець і вживається ненависний комусь лозунг "Україна для українців".

    Росіянам легше - там є два окремих слова "Русский" та "Россиянин"
    Нам своє робити

    Німецька мова влітку

  7. #87
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Ґонта, Если человек не говорит в жизни на украинском для меня он может и свидомый, но не щирий Я знавала еще в советское время наших журналистов в областной газете Прапор Юности, которые были и щири и свидоми, слушать их было залюбки. Настоящий украинский язык по певучести на 2-м месте в мире после итальянского.
    А не щирий и не свидомый это я Хотя я украинка по крови, хотя знаю историю, но плохо знаю культуру и традиции, знаю украинский, но он не родной(хотя при переписи слукавила, написала родным ). Я больше - просто гражданин Украины.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  8. #88
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    +++вы меня украинцем считаете? Родился в Днепре, папа , мама русские. Думаю на русском. Эмигрировать не собираюсь. Но в Россию (и в Европу) хочу ездить без проблем .

    Ні, ви росіянин. А хто вам ставить якісь проблеми в ваших мандрівках? Їздіть собі хоч у Філіпіни.

    +++Поэтому, не стоит говорить о всех московитах, наверное, как об украинофобах.

    Афеліоне, ви, як відомо, представник російської діяспори за кордоном Росії. А це - погодьтеся - накладає певний відбиток на національний характер і на світосприйняття. Як українець із Канади відрізняється від українця з Краю (залишаючись при цьому українцем), так і росіянин із України відрізняється від росіянина із Рязані.
    До того ж, я казав про МАСОВУ свідомість, про загальні СТЕРЕОТИПИ. На індивідуальному рівні, звчайно, присутні росіяни, що мають інший образ українців у своїй ІНДИВІДУАЛЬНІЙ свідомості.
    Але крім індивідуальної існує КОЛЕКТИВНА (МАСОВА) свідомість. І в 99% думка людини як ІНДИВИДА не збігається з думкою САМЕ ТІЄЇ Ж людини як складової ГРОМАДИ.
    Скажімо: на побутовому рівні громадянин Х є страшний антисеміт і готовий побити першого зустрічного жида, але як слюсар-водопроводник (тобто член професійної громади) він немає нічого проти жидів і ніколи не відмовляється ремонтувати в єврея водопровід.

  9. #89
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    +++Настоящий украинский язык по певучести на 2-м месте в мире после итальянского.

    Відьмо, НЕСПРАВЖНЯ українська мова - то не є українська мова. Це дещо інше.
    Українська мова посідє ПЕРШЕ місце у світі за мельодійністю.
    ДРУГЕ місце в світі (після таки ж італіської) посідає у світі українська ПІСНЯ.

    +++знаю украинский, но он не родной(хотя при переписи слукавила, написала родным ). Я больше - просто гражданин Украины.

    Ага, як до ув'язненого звернення: "гражданін!"
    Якщо ж ви знаєте українську, чому не спілкуєтесь нею?

  10. #90
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Dzhmil,
    Якщо ж ви знаєте українську, чому не спілкуєтесь нею?
    Я уже объясняла, для Вас повторю Я воспитана в традициях русского языка, то есть читаю, говорю, думаю по-русски. Никогда не смогу уже овладеть настолько хорошо украинским, чтобы пользоваться им с таким же успехом как русским. То есть, конечно в быту могу поговорить, но это также, как советские евреи, которые переехали жить в Штаты. изъясняться могут по-английски, но самого языка не знают
    Я уважаю украинский язык и не хочу поганить его своим произношением и суржиком. Поэтому уж лучше я буду пользоваться тем языком. который я знаю.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  11. #91
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    Повірте, це – дуже хибна логіка! Неможливо оволодіти мовою, якщо не спілкуватися. А спілкуючись, неможливо не зробити помилок. Той не робить помилок, хто нічого не робить. Я теж, були часи, не знав добре української, патякав на суржику, але потроху, потроху виправилась і вимова, і лексика набралася. І що це в вас за депресивні думки – „нікаґда нє смаґу”!? Не треба так казати! Люди брались за навчання, було й в 80 років і досягали превеликих успіхів! Веселіше! Сьогодні – поворотний пункт, сьогодні Україна відроджується на наших очах. Самий час під „помаранчеву хвилю” й вам зайнятися вправно українською...

  12. #92
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Dzhmil, Я согласна и обезьяну можно выучить
    Только мне это не надо, зачем напрягаться, ради чего? Мне и по-русски нормально Как говоил Жванецкий - если я брошу пить, наскаться по бабам, у меня появится куча времени, я сяду напишу книгу, продам ее, получу кучу денег и буду пить, таскаться по бабам. Так зачем мне эта головная боль, если я и так это делаю?
    Мало того, литературный язык приобретается не только спилкуванням( а ведь действительно не с кем ), но и развитием зрительной памяти, а для этого надо много читать по - украински, именно литературу, а не пасквили ОБКОМА или ПРАВДЫ Сорри, но я сейчас кроме спецлитературы ничего практически не читаю, а она вся на русском
    Про помаранчову хвилю не надо , тошнит уже
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  13. #93
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    Тоді яка ж ви українка?

  14. #94

    Реєстрація
    16 квітень 2003
    Звідки Ви
    Родина моя - Россия!
    Дописів
    5 870

    Типово

    Цитата Допис від Dzhmil

    Афеліоне, ви, як відомо, представник російської діяспори за кордоном Росії. А це - погодьтеся - накладає певний відбиток на національний характер і на світосприйняття. Як українець із Канади відрізняється від українця з Краю (залишаючись при цьому українцем), так і росіянин із України відрізняється від росіянина із Рязані.
    До того ж, я казав про МАСОВУ свідомість, про загальні СТЕРЕОТИПИ. На індивідуальному рівні, звчайно, присутні росіяни, що мають інший образ українців у своїй ІНДИВІДУАЛЬНІЙ свідомості.
    Але крім індивідуальної існує КОЛЕКТИВНА (МАСОВА) свідомість. І в 99% думка людини як ІНДИВИДА не збігається з думкою САМЕ ТІЄЇ Ж людини як складової ГРОМАДИ.
    Скажімо: на побутовому рівні громадянин Х є страшний антисеміт і готовий побити першого зустрічного жида, але як слюсар-водопроводник (тобто член професійної громади) він немає нічого проти ж**ів і ніколи не відмовляється ремонтувати в єврея водопровід.
    В общем-то согласен.

    Джмиль, Вы слышали монолог, заканчивающийся следующими словами:
    "Прокинулися, б л я д і" -?

    Этот монолог очень близок к созданному мною образу украинца, с некоторыми добавлениями.

  15. #95
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Dzhmil, По крови и по географии проживания. Менталитет пока переходный А вообще Днепр по моему мнению большой космополит.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  16. #96
    Почетный форумчанин Аватар для Ґонта
    Реєстрація
    29 березень 2004
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    13 189

    Типово

    Dzhmil, зверни увагу!!!
    Менталитет пока переходный
    Не все ще втрачено! Тут можна працювати! Матеріял піддається обробці!
    Нам своє робити

    Німецька мова влітку

  17. #97
    jurish
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Dzhmil
    Тоді яка ж ви українка?
    Ведьма, готовьтесь... ... Не дай нам Бог, чтобы кто-то определял, украинцы мы или нет... УНА... УНСО... "Пропал дом..." Аминь...

  18. #98
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Ґонта,
    Матеріял піддається обробці!
    Ну, я не материал А вообще, это только дураки не меняются. Или фанатики (разных цветов). Нормальный человек меняется всю жизнь и признает свои ошибки.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  19. #99
    jurish
    Guest

    Типово

    Vedma,
    это только дураки не меняются. Или фанатики
    Или политики...

  20. #100
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    Ґонто, було б нащо. Навіщо витрачати час і сили, "обробляючи" хохлів на кшталт Відьми, якщо навколо повно хлопців і дівчат, що прагнуть хоч якось та залучитися до Української Справи? Коли ми розгортали на майдані червоно-чорні прапори, один за одним підходили: "Націоналісти? А як до вас прийти? А де ви? А як ви?"... І на цьому тлі вовтузитися з поодинокими жіночками штибу Відьми?..

Сторінка 5 з 46 ПершаПерша 123456789101112131415 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті