Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 219 з 341 ПершаПерша ... 119169209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229269319 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 6820, показано з 4 361 по 4 380.

Тема: Загальне флудільне continue

  1. #4361
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 411

    Типово

    русня затримує обмін для напруги в суспільстві, - каже будьонов. але напруга сама себе не нагнете, да алексмк82?

    я б вмодерувала помиральщиків, бо несуть же радість русні, але вмодеровують натомість чомусь мене ахаха
    Наша стратегія – це тактика

  2. #4362
    Аватар для alexmk82
    Реєстрація
    29 січень 2008
    Звідки Ви
    Левобережный-3, Подгороднее, Центр
    Дописів
    29 409

    Типово

    Цитата Допис від баба-ягья Переглянути допис
    переживать надо за детей, какими их воспитают
    и какими уже воспитали за 10 лет оккупации донбаса
    Это да. Оно если обратить внимание, первое что делаю орки захватив территорию - это открытие школы, завоз учебников, завоз недостающих учителей. Наша сторона такое не делает
    "...обслуживающий тупейший персонал, будешь мои ботинки языком слизывать..." © Glavriba 07.11.2020

  3. #4363

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    8 697

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    русня затримує обмін для напруги в суспільстві, - каже будьонов. але напруга сама себе не нагнете, да алексмк82?

    я б вмодерувала помиральщиків, бо несуть же радість русні, але вмодеровують натомість чомусь мене ахаха
    не вмодеруй і не вмодерований будешь
    Работай не по 12 часов, а работай артой по оркам в Донецке (с) Стив Джобс

  4. #4364
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    24 218

    Типово

    Цитата Допис від Evil Rex Переглянути допис
    Ну, Андрію, Чорнобиль жахнув внаслідок недоліків у конструкції реактора, на які наклалися організаційні та експлуатаційні помилки. Тобто з причин саме технологічного характеру.
    Фукусіма ж - цунамі + землетрус, тобто зовнішні форсмажорні фактори. Тож я б не ставив поряд ці два прикрих випадки.
    Наоборот. На эксплуатационные нарушения наложилась специфика конструкции. Да, масштабировали " военный" реактор, но не навесили на него доп.систем безопасности, включая "защиту от дурака", вот и получили результат

  5. #4365

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    8 697

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    Тревожно за Алекса тот который лендлиз...давно не было
    Зато есть другой из секты свидетелей беспредела тцк
    Работай не по 12 часов, а работай артой по оркам в Донецке (с) Стив Джобс

  6. #4366
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 411

    Типово

    на ТОТ Запоріжчини вгадайте з трьох разів які уроки проводять масово, постійно, в першу чергу і за рахунок будь-яких інших? наші місцеві любителі рус культурки наївно думають що математики або фізкультури, але ж ніт.
    Наша стратегія – це тактика

  7. #4367
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 411

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    не вмодеруй і не вмодерований будешь
    чого я ще не бачила в житті, так це процесу взаємовмодерування

    *цікаво, що у цьому випадку модерування походить від іменника "murder" : великий murderator
    Наша стратегія – це тактика

  8. #4368

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    8 697

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    на ТОТ Запоріжчини вгадайте з трьох разів які уроки проводять масово, постійно, в першу чергу і за рахунок будь-яких інших? наші місцеві любителі рус культурки наївно думають що математики або фізкультури, але ж ніт.
    оповідання як смерд розчленував каштанку топором ?
    Работай не по 12 часов, а работай артой по оркам в Донецке (с) Стив Джобс

  9. #4369
    Аватар для alexmk82
    Реєстрація
    29 січень 2008
    Звідки Ви
    Левобережный-3, Подгороднее, Центр
    Дописів
    29 409

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    на ТОТ Запоріжчини вгадайте з трьох разів які уроки проводять масово, постійно, в першу чергу і за рахунок будь-яких інших? наші місцеві любителі рус культурки наївно думають що математики або фізкультури, але ж ніт.
    Ніхто не заважає проводити симетричні уроки нашим педагогам. Але натомість у нас анонсували велике закриття шкіл
    "...обслуживающий тупейший персонал, будешь мои ботинки языком слизывать..." © Glavriba 07.11.2020

  10. #4370
    Аватар для Eльфа
    Реєстрація
    15 вересень 2022
    Дописів
    6 079

    Типово

    Цитата Допис від баба-ягья Переглянути допис
    не каждьій
    переживать надо за детей, какими их воспитают
    и какими уже воспитали за 10 лет оккупации донбаса
    от родителей зависит еще много, но в целом думаю то общество уже по максимуму интегрировали в русню, как и Крым,
    я на 100 % уверена, что н Крым, ни Донбасс уже не вернут... к сожалению

  11. #4371
    Аватар для aglaya
    Реєстрація
    15 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    9 344

    Типово

    Цитата Допис від alexmk82 Переглянути допис
    Это да. Оно если обратить внимание, первое что делаю орки захватив территорию - это открытие школы, завоз учебников, завоз недостающих учителей. Наша сторона такое не делает
    Вы намекаете, что наша сторона захватывает чужие территории?

  12. #4372
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 411

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    оповідання як смерд розчленував каштанку топором ?
    а потім потопив мумушку
    Наша стратегія – це тактика

  13. #4373
    Аватар для alexmk82
    Реєстрація
    29 січень 2008
    Звідки Ви
    Левобережный-3, Подгороднее, Центр
    Дописів
    29 409

    Типово

    Цитата Допис від aglaya Переглянути допис
    Вы намекаете, что наша сторона захватывает чужие территории?
    Я намекаю о том что наша сторона должна всячески усиливать патриотическое воспитание дітей, різного шкільного віку. А не закрывать школы да по ушлёпочному ТВ транслировать бредни 95квартала да лахать как народ тонет в Тисе
    "...обслуживающий тупейший персонал, будешь мои ботинки языком слизывать..." © Glavriba 07.11.2020

  14. #4374
    Аватар для RaS
    Реєстрація
    17 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    57 166

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Ти зараз про що?
    Мій акуіватор знов барахлить та тормозить(
    Забей ) Просто цитата того, кого ты защищала (на огороде) )

  15. #4375
    Аватар для Andrey22
    Реєстрація
    07 травень 2006
    Дописів
    1 761

    Типово

    Цитата Допис від Eльфа Переглянути допис
    при остановке реактора был нарушен процесс , его остановили , стрежни почти были подняты и пошла команда из Москвы опустить, в итоге взрыв....там 95% вина человека ,а не конструкции, то уже потом дабы избежать такого и спокойно извлекать, что нужно при остановках нашли решение безопасности процесса - ну во всяком случае преподаватель по радиационной экологии, который участвовал в оценки последствий радиации на окружающую среду, нам так рассказывал, при чем с пометкой - при совке такое не говорили, под запретом.... ну не могли советские инженеры своими действиями привесьте к катастрофе такого масштаба + приказ Москвы не обсуждался...
    Немного не так, основная причина - несоответствие реактора требованиям безопасности (концевой эффект + положительная обратная связь между содержанием пара и мощностью: увеличивается мощность установки - увеличивается количество пара в активной зоне, что приводит к дальнейшему увеличению мощности) INSAG-7.
    Команды из Москвы не было. Решение о подъеме мощности после того как ее уронили принимал главный инженер станции Дятлов.
    Ну а свалить вину на персонал тогда было удобно - ну не признавать же что передовой реактор страны победившего сициализма является небезопасным в эксплуатации
    а не по нраву я кому-то - мне плевать (с) "Ария"

  16. #4376
    Аватар для Texture
    Реєстрація
    28 жовтень 2020
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 590

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    а що змінило би призвіще президента? от цікаво, в нас економика більша за кацапську, чи може ми більше зброї виробляємо? а може в нас мобілізаційний ресурс в 5-8-10 разів більший? може в нас є ЯЗ?
    я вважаю, що Зеленський з точки зору протидіїї кацапській навалі зробив дуже багато
    але натики від держдепу кажуть, що все, нові вибори давай
    правильно зроблять, якщо цей єдиний марафон припинить існування, а буде розроблена нормальна інформаційна політика під час війни,
    за якою будуть діяти всі учасники медіаринку і чиновники також, щоб задля піару не наражати на небезпеку стратегічні установи
    гроші виділяють на єдиний марафон, а мобілізація провалена-навіщо він, якщо він не справився з головною задачею?

  17. #4377

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    8 697

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    а потім потопив мумушку
    какая-то малолетняя пзда, которая занимается "патриотическим" воспитанием детей на ТОТ
    недавно жаловалась сукaбеевой, что:
    "дєті пріходят дамой, а там іх радітєлі ім гаварят совсєм другоєі как с етім бароца ? Почєму ми такоеє гуманноє гасударство і нє дєпартуруєм іх ?"
    Гуманісти ***
    Работай не по 12 часов, а работай артой по оркам в Донецке (с) Стив Джобс

  18. #4378
    Аватар для Evil Rex
    Реєстрація
    17 серпень 2012
    Дописів
    23 115

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Наоборот. На эксплуатационные нарушения наложилась специфика конструкции. Да, масштабировали " военный" реактор, но не навесили на него доп.систем безопасности, включая "защиту от дурака", вот и получили результат
    Хай буде навпаки)
    ...хоча як не крути - все ж таки спочатку був створений та зданий в експлуатацію виріб зі всіма його нюансами та специфікою конструкції, а вже потім до цього виробу доклали певних зусиль, щоб ті нюанси вилилися в трагедію.
    Но повторюсь - хай буде "наоборот"(с), мені не принципово. Що так, що інакше - чорнобиль є чудовим прикладом рівня радянської атомної технології. З її першою в світі АЕС (с). Тьху.
    счастье - это когда над тобой не висят принципы и правила, которые придумал не ты (с)

  19. #4379
    Аватар для Andrey22
    Реєстрація
    07 травень 2006
    Дописів
    1 761

    Типово

    Кроме того, защита, которая во всех случаях должна надёжно глушить аппарат в некоторых режимах в первые секунды его разгоняет, а в эксплуатационной документации об этом ни слова
    а не по нраву я кому-то - мне плевать (с) "Ария"

  20. #4380
    Аватар для alexmk82
    Реєстрація
    29 січень 2008
    Звідки Ви
    Левобережный-3, Подгороднее, Центр
    Дописів
    29 409

    Типово

    Цитата Допис від Eльфа Переглянути допис
    от родителей зависит еще много, но в целом думаю то общество уже по максимуму интегрировали в русню, как и Крым,
    я на 100 % уверена, что н Крым, ни Донбасс уже не вернут... к сожалению
    Повторюсь вкотрэ. Всё залэжыть от цілісності кримського мосту, куда будуть спрямовані ракетно-бомбові удари сучасною потужною зброєю, яка ось ось вже буде прямувати в Україну, та від економічних санкцій (блокування Swift платежів та ін.). Світ може зробити так, що орда сама вийде з окупованих територій, скаже "вибачте, ось вам Nна сума за збитки, поты ще дамо". Але щоб світ це зробив - потрібно щоб світу з цього був зиск. На тепер світу вигідніше просто виробляти зброю та торгувати нею
    "...обслуживающий тупейший персонал, будешь мои ботинки языком слизывать..." © Glavriba 07.11.2020

Сторінка 219 з 341 ПершаПерша ... 119169209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229269319 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті