Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 216 з 300 ПершаПерша ... 116166206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226266 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5994, показано з 4 301 по 4 320.

Тема: Загальне флудільне continue

  1. #4301
    Турист года 2013 Аватар для Rom2*
    Реєстрація
    27 червень 2011
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    3 221

    Типово

    Цитата Допис від Pro1004el Переглянути допис
    Уголовная ответственность к примеру
    Не больше чем смерть, но многие могут испугаться
    Недавно какоето должностное лицо заявило что даже сейчас мест в тюрьмах Украины не хватает.

  2. #4302

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    8 618

    Типово

    Цитата Допис від Rom2* Переглянути допис
    Недавно какоето должностное лицо заявило что даже сейчас мест в тюрьмах Украины не хватает.
    Ухтлянтов в тюрьму, зеков на фронт

  3. #4303
    Турист года 2013 Аватар для Rom2*
    Реєстрація
    27 червень 2011
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    3 221

    Типово

    Кстати про освобождение работников цирка, это издевательство тоже направлено на ещё большее возбуждение ненависти, чтобы ещё больше стимулировать откосить или сбежать за кордон или не возвращаться оттуда никогда.

  4. #4304
    Аватар для Pro1004el
    Реєстрація
    27 червень 2010
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    2 298

    Типово

    Цитата Допис від Rom2* Переглянути допис
    Недавно какоето должностное лицо заявило что даже сейчас мест в тюрьмах Украины не хватает.
    Дык уголовная ответственность может быть и без тюрьмы

  5. #4305

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 313

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Йоран, не треба перекручувати мої пости.
    Я написала те, що вважала запотрібним.
    Вам хочеться роздути глобальну дискусію про погану владу? Щоб що?
    А в чому перекручування? Мені теж не подобається зміщення фокусу, акцентів і подібні ігри. Я написав про щось інше?

    А щодо дискусії про владу - як на мене, це має бути постійно, хіба що в різних формах. Суспільство повинно думати про те, що почнеться на другий день після перемоги, чи це буде сюрприз?
    Або ж марафон, да.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  6. #4306
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    7 885

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    А в чому перекручування? Мені теж не подобається зміщення фокусу, акцентів і подібні ігри. Я написав про щось інше?

    А щодо дискусії про владу - як на мене, це має бути постійно, хіба що в різних формах. Суспільство повинно думати про те, що почнеться на другий день після перемоги, чи це буде сюрприз?
    Або ж марафон, да.
    Значить не вірно прочитала
    Так, зараз згодна.
    Але є різниця між дискусією та розганянням панічних настроїв з іпсо.
    Перше підтримую.
    Друге замахало вже(
    А нам з тобою своє робити (с)
    Петиції щодо присвоєння звання Герою

  7. #4307
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 861

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    А в чому перекручування? Мені теж не подобається зміщення фокусу, акцентів і подібні ігри. Я написав про щось інше?

    А щодо дискусії про владу - як на мене, це має бути постійно, хіба що в різних формах. Суспільство повинно думати про те, що почнеться на другий день після перемоги, чи це буде сюрприз?
    Або ж марафон, да.
    Як же смішать оці " папуги", весь час повторюючи про марафон, якого в очі не бачили....

  8. #4308
    Турист года 2013 Аватар для Rom2*
    Реєстрація
    27 червень 2011
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    3 221

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    Днепр станет Россией)))

    Проблема?))))
    Для кого-то вообще не проблема, вспомните видео как они чудесно улыбаются, кушают и выпивают на пляже, а на дальнем фоне наша Точка-У прилетает в порт в Бердянске. А они наслаждаются дальше. Прямо идилия.
    А для кого проблема, то тоже, скрепя сердце, переживут.

  9. #4309
    Турист года 2013 Аватар для Rom2*
    Реєстрація
    27 червень 2011
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    3 221

    Типово

    Цитата Допис від Pro1004el Переглянути допис
    Дык уголовная ответственность может быть и без тюрьмы
    Тогда это вообще ни о чём

  10. #4310
    Аватар для Marko
    Реєстрація
    17 червень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 880

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    Днепр станет Россией)))

    Проблема?))))
    Проблема. Но с тот можно через парашу выехать в Европу, а из Украины нет. Проблема? Не пускают законно или даже через Тису, количество ждунов будет увеличиваться. И чем больше гайки закрутят, тем больше их будет.

  11. #4311
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 392

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    А в чому перекручування? Мені теж не подобається зміщення фокусу, акцентів і подібні ігри. Я написав про щось інше?

    А щодо дискусії про владу - як на мене, це має бути постійно, хіба що в різних формах. Суспільство повинно думати про те, що почнеться на другий день після перемоги, чи це буде сюрприз?
    Або ж марафон, да.
    самі наобирали - не трєба скігліти! ахаха
    Наша стратегія – це тактика

  12. #4312
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    7 885

    Типово

    Цитата Допис від Rom2* Переглянути допис
    А для кого проблема, то тоже, скрепя сердце, переживут.
    Ви зараз всім, хто залишився у Дніпрі пропонуєте "скрепя сердце" пакувати валізи чи парашенські тези?
    А нам з тобою своє робити (с)
    Петиції щодо присвоєння звання Герою

  13. #4313
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 462

    Типово

    Цитата Допис від aglaya Переглянути допис
    І одразу скасування виплат як українським біженцям. Може, ще буде депортація
    Согласно прогнозу МВФ, в уже в том году ожидается увеличение населения до 33,4 млн человек. А в последующие годы эта тенденция должна продолжиться: 2025 год – 34,3 млн, 2026 – 35,1 млн, 2027 – 35,8 млн, и 2028 – 36 млн человек. Но все равно, до уровня 2021 года, когда в Украине насчитали 41,0 млн человек, мы не дотянем.

    Удивительно, что прогноз МВФ разительно отличается от ожиданий внутри Украины. Наш родненький НБУ считает, что в этом году, с учетом сохранения высоких рисков безопасности, на родину вернется около 100 тыс. человек, а в 2025 году, когда риски снизятся, - ориентировочно 400 тыс
    так, добавили млн до 23 року
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  14. #4314
    Турист года 2013 Аватар для Rom2*
    Реєстрація
    27 червень 2011
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    3 221

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Ви зараз всім, хто залишився у Дніпрі пропонуєте "скрепя сердце" пакувати валізи чи парашенські тези?
    Почему зараз? Пару недель назад здесь уже это обсуждали. Один человек написал что если дойдут до Павлограда, то нужно будет тикать. Другой написал что нет, что если дойдут до Першотравенска, то уже тогда нужно бежать. А Першотравенск от нас дальше, чем Павлоград.

  15. #4315
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 392

    Типово

    ви на пласку карту дивитесь, дойдути_до_Павлограду? чи на ту, що враховує рельєф місцевості?
    Наша стратегія – це тактика

  16. #4316
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    7 885

    Типово

    А. Тобто мені не здалось.
    Ну зашибісь поради...

    А хто такий вумний був пару тижнів тому? Прогавила.
    А нам з тобою своє робити (с)
    Петиції щодо присвоєння звання Герою

  17. #4317
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 462

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    А коли цей факт (росія - ворог) використовується, як індульгенція, як воно?

    Коли пафосно оголошується - наш ворог росія, а ви говорите про (далі довгий перелік "здобутків" і "заслуг" діючої і не тільки влади: стратегічні прорахунки, банальне крадівництво, некомпетентність, бездарна інформаційна політика і багато іншого), з висновком - ваша справа тяжко трудитися і виконувати, а не критиканством займатись. Що-що, а гратись фокусом уваги чиновники вміють.

    І якщо ще й суспільство буде підливати теплої водички у ванну, то це допоможе країні? Чи небагатьом "обраним"?

    Під час 2 Світової лише Сталін і Гітлер були непогрішними і поза критикою (останній - під питанням), решта керманичів відчували голос народу по повній. А. ще, мабуть, імператор Японії.
    а що змінило би призвіще президента? от цікаво, в нас економика більша за кацапську, чи може ми більше зброї виробляємо? а може в нас мобілізаційний ресурс в 5-8-10 разів більший? може в нас є ЯЗ?
    я вважаю, що Зеленський з точки зору протидіїї кацапській навалі зробив дуже багато
    але натики від держдепу кажуть, що все, нові вибори давай
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  18. #4318
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 861

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    ви на пласку карту дивитесь, дойдути_до_Павлограду? чи на ту, що враховує рельєф місцевості?
    В мене однієї враження,що всі оці новоспечені форумчани співають одну й ту саму " пісню"- " как харашо в стране савецкай жЫть!" Повторюючи за деякими " старожилами"?
    Совпадєніє чи просто показалось?

  19. #4319

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 313

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    самі наобирали - не трєба скігліти! ахаха
    Мафальдо", ніяк не можу збагнути, чому ви вперто, вже 5 років, намагаєтесь підтримувати такий убогий вигяд?
    Ви дійсно вважаєте, що ваше шанобливе ставлення до попередника здатне переконати когось в його компетентності, професіоналізмі і взагалі - досконалості? Ваше принципове небажання бачити його помилки і провали якось їх знецінює і видаляє? Ваше небажання аналізувати стан сусупільства робить вже набридлі згадки про 73 і 25 чимось на кшталт закону Ома, який "всесильний, тому що вірний"(майже цитата)?

    "Опаментайтесь, пані" (теж майже)
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  20. #4320
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 462

    Типово

    Цитата Допис від Rom2* Переглянути допис
    Недавно какоето должностное лицо заявило что даже сейчас мест в тюрьмах Украины не хватает.
    адвокат оприлюднив відповідь мінюста
    вільних міст для ухилянтів на сьогодні лише 33 тис, що на 15 тис менш чим офіційних СЗЧ, та в 4ро менш ніж неофіційних
    так що ухилянтам місць точно не хватить
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

Сторінка 216 з 300 ПершаПерша ... 116166206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226266 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті