Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 136 з 267 ПершаПерша ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146186236 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5324, показано з 2 701 по 2 720.

Тема: Загальне флудільне continue

  1. #2701
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    52 941

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    я не хотів писати про це, але так, отримання кореспонденціїї через укрпошту це тихий *****ць
    смотря где. у меня в доме отделение Укрпошті. я некритичніе заказі с пром-а или розетки уже только через УкрПошту.
    - дешевле
    - работают как часы
    - молодым сотрудницам можно строить глазки и получать застроенные глазки в ответ. даже знаю, какая в какую смену работает и когда заканчивает.
    времяпрепрепровождения (с) GALAтея

  2. #2702
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 428

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    смотря где. у меня в доме отделение Укрпошті. я некритичніе заказі с пром-а или розетки уже только через УкрПошту.
    - дешевле
    - работают как часы
    - молодым сотрудницам можно строить глазки и получать застроенные глазки в ответ. даже знаю, какая в какую смену работает и когда заканчивает.
    ти везунчик у всьому)))
    в моїх єбенях дві бабусі, та третя - листоноша з лісапетом, на якому вже не їздить, а використовує як паличку
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  3. #2703
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 428

    Типово

    ФУП він такий))
    16 квітня 2024 року виповнилось 24 роки найуспішнішому проекту колишнього голови СБУ (1991 – 1994) Євгена Кириловича Марчука, народженому в ході війни з колишнім головою СБУ (1998 – 2001) Леонідом Васильовичем Деркачем, – Інтернет-виданню «Українська правда». На жаль, Євген Кирилович не може отримати вітання з цією славною датою, тож подякуємо йому за «Українська правда» та запроваджені нею небачені раніше стандарти журналістики.

    Справедливості заради хочу зазначити, що під орудою Марчука «Українська правда» перебувала недовго й за лічені місяці, ще за життя Георгія Гонгадзе, відправилась у вільне плавання, заробляючи копійку то там, то сям. Як засвідчила «чорна бухгалтерія» Партії Регіонів, УП не гребувала грошима ані від Льовочкіна, ані від Януковича. Розцінки «Української правди» в період розквіту були загальновідомі: за відкриття блогу на УП – 40 тис. доларів, за те, щоби опублікувати статтю – 10 тис. доларів, за те, щоби не публікувати – 30 тис. доларів. Зокрема, пригадую історію, як екс-міністра транспорту Рудьковського «Українська правда» шантажувала тим, що якщо Рудьковський не заплатить 30 тис. доларів, то Сергій Лещенко напише про нього викривальну статтю. До речі, Рудьковський був одним з небагатьох, хто платити відмовився.

    Втім, якби не Євген Кирилович, УП ніколи б не стала флагманом чесної та непідкупної української журналістики. Бо популярність це видання здобуло на початку 2000-х років виключно завдяки публікації так званих «записів Мельниченка», зроблених колишнім майором Держохорони в кабінеті президента Кучми, де Мельниченко, начебто, засунув під диван диктофон «Тошіба». Насправді, запис робився цілком офіційно стаціонарним устаткуванням, а Мельниченко, відповідальний за експлуатацію цього устаткування, перезаписував розмови Кучми на диктофон, який разом з купюрою в 1000 німецьких марок йому вручив Євген Кирилович.

    До речі, коли в 2004 році Мельниченко в черговий раз полаявся з тодішньою власницею УП Притулою, він у серцях пообіцяв оприлюднити розмови не тільки тих, хто сидів на дивані, але й тих, хто лежав на дивані. Хто-хто, а майор-втікач точно знав, що робила Притула в кабінеті Кучми і якою була реакція президента, коли він узнав, що Притула в особі Гонгадзе (цитую піддиванні записи) «знайшла молодого йобаря». До речі, якщо кого цікавить мотив вбивства першого редактора УП – рекомендую послухати запис з фонотеки Мельниченка, зроблений невдовзі після зникнення Гонгадзе: Кучма та Волков (був такий «директор парламенту») дивляться по телевізору прес-конференцію Юлії Мостової, Альони Притули та Мирослави Гонгадзе й перемивають кістки власниці «Української правди».

    Але не будемо про погане, краще поговоримо про радісне. Давно мрію написати книжку з розповіддю про українську, так би мовити, журналістику. Вже й привід є – у лютому 2024 року провідні українські, прости господи, видання одночасно, упродовж дня, розмістили опус про те, що мій Телеграм-канал «Записки пасквілянта» є анонімним, входить у «кремлівську мережу» та створений спецслужбами Росії для того, щоби оббріхувати професійних громадських активістів. Тож сам бог велів після цього розповісти, що з себе становлять оці самі активісти та видання, які їх обслуговують. Переконаний, що глава про «Українську правду» посяде чільне місце в цих мемуарах. Бо тут писати й писати…
    (с) Бойко
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  4. #2704
    Аватар для Eльфа
    Реєстрація
    15 вересень 2022
    Дописів
    5 988

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    ти везунчик у всьому)))
    в моїх єбенях дві бабусі, та третя - листоноша з лісапетом, на якому вже не їздить, а використовує як паличку
    Дивно, відправляла з Києва в іпеня ( там бомбят постійно) - 12.04 відправила , 15.04 отримали - посилка вагою десь 3,5 кг - експрес доставка - 88,50 грн , Укрпошта капець це коли пенсія там комунальні сплачуває, а так дешевше ніж Нова Пошта в 2 рази, ну йде посилка не 2 доби, а 3 = мені краще меньше сплатити.

  5. #2705
    Аватар для Eльфа
    Реєстрація
    15 вересень 2022
    Дописів
    5 988

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    смотря где. у меня в доме отделение Укрпошті. я некритичніе заказі с пром-а или розетки уже только через УкрПошту.
    - дешевле
    - работают как часы
    - молодым сотрудницам можно строить глазки и получать застроенные глазки в ответ. даже знаю, какая в какую смену работает и когда заканчивает.
    ))) в моём парни молодые )))

  6. #2706
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 428

    Типово

    Цитата Допис від Eльфа Переглянути допис
    Дивно, відправляла з Києва в іпеня ( там бомбят постійно) - 12.04 відправила , 15.04 отримали - посилка вагою десь 3,5 кг - експрес доставка - 88,50 грн , Укрпошта капець це коли пенсія там комунальні сплачуває, а так дешевше ніж Нова Пошта в 2 рази, ну йде посилка не 2 доби, а 3 = мені краще меньше сплатити.
    Ельфа, я трохи про інше, коли приходить лист з повідомленням, мої бабусі замість привезти його за адресом, за день до відправки назад дзвонять (і це я тричі скаржився на своє відділення), а до цього просто відправляли.
    По листам без повідомлення дзвонять за день до переходу їх в платне зберігання.
    Нічого особистого, лише констатація
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  7. #2707
    Аватар для Eльфа
    Реєстрація
    15 вересень 2022
    Дописів
    5 988

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Ельфа, я трохи про інше, коли приходить лист з повідомленням, мої бабусі замість привезти його за адресом, за день до відправки назад дзвонять (і це я тричі скаржився на своє відділення), а до цього просто відправляли.
    По листам без повідомлення дзвонять за день до переходу їх в платне зберігання.
    Нічого особистого, лише констатація
    а це так, мені теж дзвонять -вам лист , листонош нема навіть у столиці .

  8. #2708
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 756

    Типово

    В Киеве всё волшебное , даже Укрпочка ), что тут можно сравнивать...

    Отправляла в Львовскую область из Днепра . Дней 12, кажется, шло (ногами, видимо). Оно так и было заявлено, т.е. никакие форсмажоры не задержали, это такой срок доставки у них.

    Черепахи нашего отделения - это отдельное нечто, в самый раз выдержку тренировать и дзен отращивать, находясь в ожидании).

  9. #2709
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 728

    Типово

    Господи, Чернигов((

    Чем они вьепали? ((
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  10. #2710
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 756

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    Господи, Чернигов((

    Чем они вьепали? ((
    Да(((.
    Искандер якобы.

  11. #2711
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 286

    Типово

    Цитата Допис від Eльфа Переглянути допис
    а це так, мені теж дзвонять -вам лист , листонош нема навіть у столиці .
    Скорректированная зарплата директора "Укрпочты" Смелянского за декабрь 2021 составила 1,3 млн гривен
    Мабуть мало денег у предприятия... Не могут нанять работников.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  12. #2712
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    24 203

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    В Киеве всё волшебное , даже Укрпочка ), что тут можно сравнивать...

    Отправляла в Львовскую область из Днепра . Дней 12, кажется, шло (ногами, видимо). Оно так и было заявлено, т.е. никакие форсмажоры не задержали, это такой срок доставки у них.

    Черепахи нашего отделения - это отдельное нечто, в самый раз выдержку тренировать и дзен отращивать, находясь в ожидании).
    Таки рекорд у меня. Из Днепра в Днепр, в пределах одного индекса на расстоянии ну до 1 км. Ровно 9 дней.
    Ну а из опыта моего друга - 30% отправлений до адресатов не доходили.
    И уже из почти смешного: начальник почтового отделения где-то с западной Украины доказывала какая хорошая Укрпочта и отправила оплату через свою контору. На розыск куда делись ее деньги она потратила всего неделю.

  13. #2713
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 728

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Да(((.
    Искандер якобы.
    Понил(((
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  14. #2714
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 428

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Таки рекорд у меня. Из Днепра в Днепр, в пределах одного индекса на расстоянии ну до 1 км. Ровно 9 дней.
    Ну а из опыта моего друга - 30% отправлений до адресатов не доходили.
    И уже из почти смешного: начальник почтового отделения где-то с западной Украины доказывала какая хорошая Укрпочта и отправила оплату через свою контору. На розыск куда делись ее деньги она потратила всего неделю.
    ))))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  15. #2715
    Аватар для Eльфа
    Реєстрація
    15 вересень 2022
    Дописів
    5 988

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    В Киеве всё волшебное , даже Укрпочка ), что тут можно сравнивать...

    Отправляла в Львовскую область из Днепра . Дней 12, кажется, шло (ногами, видимо). Оно так и было заявлено, т.е. никакие форсмажоры не задержали, это такой срок доставки у них.

    Черепахи нашего отделения - это отдельное нечто, в самый раз выдержку тренировать и дзен отращивать, находясь в ожидании).
    ирония про все -"волшебно " принята,
    я отправляла - экспресс доставка - Киев -Константиновка - меня спросили- обычное идет до 10 дней , экспресс за 3 дня - разница в цене около 56 грн или 88 грн = я выбрала 88 грн ....

  16. #2716
    Аватар для Marko
    Реєстрація
    17 червень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 875

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Ельфа, я трохи про інше, коли приходить лист з повідомленням, мої бабусі замість привезти його за адресом, за день до відправки назад дзвонять (і це я тричі скаржився на своє відділення), а до цього просто відправляли.
    По листам без повідомлення дзвонять за день до переходу їх в платне зберігання.
    Нічого особистого, лише констатація
    У меня была вообще история - пришло письмо из налоговой - запрос. Мы его не получили, бо бабуля-почтальон это письмо письмо куда-то положила (с уведомлением было), про него забыла, а потом вернула назад. В конечном итоге на запрос мы не ответили, мне впаяли штраф на основании "камеральной проверки", которой не было, (и даже это уведомление тоже чуть не ушло обратно в налоговую) и еще потом к регистратору ездили, доказать, что мы ж таки находимся по юрадресу. И две апелляции проигранных. Дешевле было сразу штраф оплатить и бабку утопить. Или наоборот.
    Отделение почты возле свечек на Победе.

  17. #2717
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    51-й штат США
    Дописів
    56 263

    Типово

    Нагорный Карабах всё? Свобода??? ...чей он там хоть, кому повезло?
    https://i.ibb.co/M6cRsLC/image.jpg

  18. #2718
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    71 882

    Типово

    У Красногвардійському районному суді Дніпра розглядають справу колишнього заступника міського голови Михайла Лисенка — Суспільне.

    Йдеться про розкрадання майже 30 мільйонів гривень на ремонті Центрального мосту. Засідання проходить у онлайн-форматі
    ... плоды демократической власти ...

  19. #2719
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    52 941

    Типово

    Цитата Допис від Eльфа Переглянути допис
    ))) в моём парни молодые )))
    ты везунчик у всьому - 2 (с)
    ))
    времяпрепрепровождения (с) GALAтея

  20. #2720
    Аватар для Eльфа
    Реєстрація
    15 вересень 2022
    Дописів
    5 988

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    Господи, Чернигов((

    Чем они вьепали? ((
    а сбивать похоже просто нечем..... (((

Сторінка 136 з 267 ПершаПерша ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146186236 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті