Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2 з 5 ПершаПерша 12345 ОстанняОстання
Всього знайдено 95, показано з 21 по 40.

Тема: Рейтинг ТОП-100 "Будущее Украины - дети"

  1. #21

    Реєстрація
    06 червень 2018
    Дописів
    1

    Типово

    Цитата Допис від Marusha_kisa Переглянути допис
    Очень переживаю, достаточно ли красив мой мальчик для этого проекта, но все же зарегистрировалась. Девочки, мне при регистрации не пришло никакого подтверждения, это бесплатно вообще для наших малышиков?
    каждый ребенок на планете прекрасен, не стоит по этому поводу переживать, это у точно. Держу за вас кулачки, успеха вам)))

  2. #22

    Реєстрація
    09 травень 2018
    Дописів
    3

    Типово

    Я думала что круче чем я себе представила этот вечер быть не может, но нет! Было еще круче!!! Вечер награждения деток из рейтинга топ 100 будущее Украины дети, был просто бомбезный!!! Этот вечер был высочайшего уровня!! Столько знаменитых людей в одном месте я еще не встречала! Красная дорожка меня покорила с первого взгляда, организация концерта была идеальной! Среди мам участников были даже певица Камалия и Снежана Егорова! Этот вечер был самым ярким из всех за мою жизнь и наверное самым громким за сезон в Одессе!

  3. #23

    Реєстрація
    19 грудень 2018
    Дописів
    1

    Типово

    Як чоловік я не дуже сентиментальний у цих питаннях, та навіть мене зворушила церемонія презентації рейтингу Топ 100 Майбутнє України. Діти відгуки заслуговують просто найкращі з таким натхненням і таким вогнем вони провели цей вечір. Я впевнений, що ця подія і ця велика перемога надасть дітям наснаги до нових звершень і вже за кілька років ми матимемо змогу пишатися їх здобутками у дорослому житті. Ці діти дійсно є майбутнім України, її завтрашнім днем і, судячи з того, що побачив цей день має бути сонячним. Ну а тим, хто не потрапив до рейтингу хочеться побажати не складати рук і вірити у власні сили.

  4. #24

    Реєстрація
    26 грудень 2018
    Дописів
    1

    Типово

    Цитата Допис від Амина/зайка Переглянути допис
    Я думала что круче чем я себе представила этот вечер быть не может, но нет! Было еще круче!!! Вечер награждения деток из рейтинга топ 100 будущее Украины дети, был просто бомбезный!!! Этот вечер был высочайшего уровня!! Столько знаменитых людей в одном месте я еще не встречала! Красная дорожка меня покорила с первого взгляда, организация концерта была идеальной! Среди мам участников были даже певица Камалия и Снежана Егорова! Этот вечер был самым ярким из всех за мою жизнь и наверное самым громким за сезон в Одессе!
    Амина/зайка, прочитав ваш отзыв, будто снова вернулась в тот день! Помню как моя малышка переживала, как наряжались с ней весь день)) Этот проект был для нас ярким событием который принес множество полезностей! Я очень благодарна организаторам за такой прекрасный шанс и хочу сказать что лучше проекта чем топ 100 будущее Украины дети! отзывы о котором до сих пор встречаем в интернете, мы пока не встречали! Спасибо вам за это прекрасное приключение!

  5. #25

    Реєстрація
    27 грудень 2018
    Дописів
    3

    Типово

    Багато людей хвалять “жіночий” рейтинг від журналу Фінансофф, або очікують на рейтинги компаній та чоловік, а для мене найбільш цікавим є рейтинг Топ 100 Майбутнє України, Діти. Відгуки про нього можна зустріти не так часто і дарма, бо саме діти є нашої головною надією на світле майбутнє. Ті самі жінки, або чоловіки вже значною мірою розкрили свій потенціал, а от у дітей ще все попереду. Коли я дивилася на ці щасливі і усміхнені обличчя в мене ледь подих не перехоплювало від думок про те скільки усього вони зможуть досягти і як зможуть своїми перемогами та здобутками прославити нашу країну на увесь світ.

  6. #26

    Реєстрація
    03 січень 2019
    Дописів
    1

    Типово

    Цитата Допис від Амина/зайка Переглянути допис
    Я думала что круче чем я себе представила этот вечер быть не может, но нет! Было еще круче!!! Вечер награждения деток из рейтинга топ 100 будущее Украины дети, был просто бомбезный!!! Этот вечер был высочайшего уровня!! Столько знаменитых людей в одном месте я еще не встречала! Красная дорожка меня покорила с первого взгляда, организация концерта была идеальной! Среди мам участников были даже певица Камалия и Снежана Егорова! Этот вечер был самым ярким из всех за мою жизнь и наверное самым громким за сезон в Одессе!
    Дааа, вечер был просто отличный! Столько восторга у своих детей я еще не видела! Коляденко просто всех порвал)) Он такой смешной и веселый))) До сих пор с малыми вспоминаем тот день, тот вечер! Топ 100 будущее Украины, дети отзывы, рассказы о впечатлениях до сих пор пишут и рассказывают друзьям! Это было очень-очень круто))

  7. #27

    Реєстрація
    04 січень 2019
    Дописів
    1

    Типово

    Мені важко виразити свій захват від першої церемонії нагородження переможниць рейтингу від журналу Фінансофф топ 50 жінок. Все було неймовірно гарно, організація на найвижчому рівні. Признаюсь чесно, до того мені не доводилося брати участь у таких грандіозних подіях. Відповідно я дуже зраділа, коли сказали, що буде ще і рейтинг ТОП 100 майбутнє України діти. Відгуки хороші в інтернеті одразу ж почали з'являтися і про цей рейтинг. А я взагалі вважаю, що саме рейтинг про дітей був найуспішнішим серед всіх інших. Мені вдалося потрапити і на цей гала-концерт, і він був ще кращим і грандіознішим, ніж попередній.

  8. #28

    Реєстрація
    09 січень 2019
    Дописів
    1

    Типово

    Всех поздравляю с праздниками и всем привет. Слышала, что в начале этого года будет проходить масштабный проект от Эльвиры Гавриловой топ 100 гордость и красота женщины. Я вообще в восторге от того что делает эта девушка со своей командой. Я была на рейтинге топ 100 будущее Украины дети, отзывы, о котором просто очень крутые, и мне там очень понравилось. У нас так много талантливых детей, что за будущее страны беспокоиться не стоит))) Очень хочу также попасть на женский рейтинг. Эльвирочке желаю побольше таких колоссальных проектов! Молодец!

  9. #29

    Реєстрація
    16 січень 2019
    Дописів
    1

    Типово

    Багато хто зі мною погодиться, що всі рейтинги, які були організовані бізнес журналом Фінансофф, просто неймовірні, дуже цікаві, «свіжі» і такі, що привертають до себе увагу. Але я все ж віддам перевагу саме рейтингу ТОП 100 майбутнє України діти, відгуки якраз про цей рейтинг були найбільш частими, і саме топ 100 діти став тим рейтингом, за яким я спостерігала з найбільшим інтересом. Адже це так мило, коли маленьких хлопчиків і дівчаток нагороджують подарунками, коли про них розповідають, це дасть їм стимул розвивати себе, вчитися і досягати того, чого вони хочуть.

  10. #30

    Реєстрація
    20 січень 2019
    Дописів
    1

    Типово

    Всем приветики, друзья! Недавно узнала, что будет скоро проходить женский проект, который будет реализовывать Эльвира Гаврилова топ 100 гордость и красота Украины женщины. Я очень хочу туда попасть, так как знаю как проходят все ее проекты. Наша доска принимала участие в начале июня уже прошлого года в детском рейтинге топ 100 будущее Украины дети. Отзывы о данном проекте были очень крутые. Я даже сама несколько раз писала. Нам всё очень понравилось, все было просто на высшем уровне. Я даже не сомневаюсь, что все проекты которые делает Эльвира со своей командой будут успешными.

  11. #31

    Реєстрація
    24 січень 2019
    Дописів
    1

    Типово

    Зізнатися чесно, я була здивована тією серйозністю, з якою редакція журналу Фінансофф поставилася до рейтингу Топ 100 Майбутнє України діти. Відгуки свідчать, що захід був проведений на зовсім недитячому рівні. Я ж очікувала, що цей рейтинг буде лише для галочки, адже дорослі історії успіху зазвичай викликають більший інтерес. Проте, добре придивившись, я побачила справжнє поважне ставлення до дітей і їх здобутків а також спробу мотивувати їх на подальші звершення. Тому серед усього проекту Топ 100 я виділила для себе саме Топ 100 Майбутнє України, за його щирість та великий потенціал.

  12. #32

    Реєстрація
    28 січень 2019
    Дописів
    1

    Типово

    Всі рейтинги від журналу Фінансофф чудові, але неможливо не помітити той факт, що саме топ 100 майбутнє України діти відгуки найкращі отримує. Мені особисто теж найбільше сподобався саме рейтинг про діточок. Я дивилася в інтернеті ролики і про самих учасників того рейтингу, і потім церемонію нагородження, і все це було так мило. Дуже приємно було спостерігати за дітьми, яким вручали подарунки, виграні в номінаціях, вони так щиро раділи і були такі щасливі. Спасибі всій команді Фінансофф за те, що вони дали можливість тим діткам випробувати всі ці емоції, ну і за чудові призи теж спасибі.

  13. #33

    Реєстрація
    31 січень 2019
    Дописів
    1

    Типово

    Шанувати тих, хто вже себе реалізував і добився значних висот, звісно ж треба, але не меншу увагу треба приділяти і досягненням тих, хто буде обличчям нашої країни завтра. Тому, серед усіх рейтингів журналу Фінансофф, які без сумнівів викликають інтерес, мені найбільше прийшовся до душі Топ 100 Майбутнє України Діти. Відгуки інших підтверджують, що мою точку зору поділяє багато людей. Це велика справа зробити для малечі справжню церемонію, з зіркою ведучим, щоб вони мали змогу відчути смак справжнього визнання і ще з більшим натхненням та завзяттям працювали над самореалізацією.

  14. #34

    Реєстрація
    05 лютий 2019
    Дописів
    1

    Типово

    Мы с женой стараемся регулярно посещать все мероприятия, которые реализовывает Эльвира Гаврилова. Все они проходят на высшем уровне, а самое главное, что мне нарвить ся, так это то, что там можно завести массу очень крутых и полезных знакомств. МЫ были вместе на рейтинге топ 100 лучших компаний страны и были просто в восторге от уведенного. Куча положительных эмоций! Мне очень понавилось на рейтинге, который проходил в начале лета - ТОП 100 будущее страны дети. Отзывы оэтом рейтинге мы рассказывали всем нашим друзьям и знакомым. Это было невероятно! Я даже никогда не задумывался, сколько талантлевых детей у нас есть. Очень круто!

  15. #35

    Реєстрація
    18 грудень 2018
    Дописів
    49

    Типово

    Помню проводился рейтинг про детей, это очень актуально как раз-таки в прошлом году, возможно даже в этом году что-то подобное будет проходить. Хочу посетить. Вообще, подобные мероприятия считаю очень хорошей идеей.

  16. #36

    Реєстрація
    05 листопад 2018
    Дописів
    66

    Типово

    Подписана в Фейсбуке на журнал Финансофф и компанию Амиллидиус. Видела в новостях у них, что в марте будет проходить новый рейтинг топ 100 женщины в оперном театре в Одессе. Уверена, что будет интересно, постараюсь попасть туда.

  17. #37

    Реєстрація
    15 лютий 2019
    Дописів
    6

    Типово

    Редакційний штат журналу Фінансофф зробив смілий крок, взявшись за цілу низку цікавих, але доволі непростих рейтингів Топ 100. Сама ідея є дуже цікавою і на даному етапі, вони блискуче справляються з її реалізацією. Особливо мене зачепив рейтинг Топ 100 Майбутнє України діти. Відгуки про таку зворушливу подію просто не можуть бути поганими. Цим юним талантам випала унікальна нагода відчути, що їх здобутки гідно оцінили. Це є гарною мотивацією не зупинятися на досягнутому і робити усе можливе щоб перша гучна перемога не стала останньою, а ми би мали чудову змогу пишатися цими дітьми і надалі.

  18. #38

    Реєстрація
    27 грудень 2018
    Дописів
    3

    Типово

    Цитата Допис від irulik651 Переглянути допис
    Подписана в Фейсбуке на журнал Финансофф и компанию Амиллидиус. Видела в новостях у них, что в марте будет проходить новый рейтинг топ 100 женщины в оперном театре в Одессе. Уверена, что будет интересно, постараюсь попасть туда.
    Цього разу це певно буде ще більш вражаюча подія. Хоча я більше шкодую, що в мене не вийшло потрапити на церемонію Топ 100 Майбутнє України Діти. Відгуки про неймовірно щиру атмосферу цієї події мене відверто вразили.

  19. #39

    Реєстрація
    06 листопад 2018
    Дописів
    69

    Типово

    Цитата Допис від irulik651 Переглянути допис
    Подписана в Фейсбуке на журнал Финансофф и компанию Амиллидиус. Видела в новостях у них, что в марте будет проходить новый рейтинг топ 100 женщины в оперном театре в Одессе. Уверена, что будет интересно, постараюсь попасть туда.
    Да, будет проходить в оперном театре, насколько мне известно. Я когда-то там была, он очень красивый.

  20. #40

    Реєстрація
    03 березень 2019
    Дописів
    1

    Типово

    Отличная мысль была создать такой масштабный рейтинг топ 100 будущее Украины дети ! Отзывы об этом проекте не заставили себя ждать ! Отличная организация , привлечение деток , это же так положительно влияет на их развитие , среду общения ! Сколько у нас талантливых и прекрасных детей ! И конечно их стоит знать ! И именно такие проекты помогают ! Говорю это из личного опыта ! Так как моя крестница участница этого проекта, талантливая танцовщица и правда всеобщая гордость семьи , а теперь ещё и Украины !

Сторінка 2 з 5 ПершаПерша 12345 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті