Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: Чи підтримуєте ви заборону державним службовцям виїзджати з України

Голосували
9. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
  • Так. Це дозволить розбудувати Україну Да. Это позволит развить страну

    7 77,78%
  • Ні. Все одно знайдуть шпарини. Нет. Все равно найдут лазейки

    1 11,11%
  • Мені байдуже. Я не збираюся тут жити. Мне всё равно. Я не собираюсь тут жить.

    1 11,11%
Сторінка 2 з 3 ПершаПерша 123 ОстанняОстання
Всього знайдено 50, показано з 21 по 40.

Тема: Петиція на сайті АП

  1. #21

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від AndyTh Переглянути допис
    А, то ви за тих що потриндiти. Зрозумiло. Як вишче i було сказано КГ/ АМ
    Ну що ж... Можу лише подякувати за Вашу корисну пораду.

  2. #22
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 042

    Типово

    а еще можно создать петицию "шоб не воровали". нуашо?

  3. #23
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Вважаєте за потрібне зробити дублювання ще і мовою новітніх хазяїв, тобто англійською?
    Так. Зробіть.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  4. #24

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Дубляж російською на цьому форумі- то вже серьйозно...
    А если бы ещё и на татарча- вообще "преступление".
    А якщо ще й на татарча- то й зовсім був би злочин.

  5. #25

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Promius Переглянути допис
    а еще можно создать петицию "шоб не воровали". нуашо?
    Ви не знаєте де це? https://petition.president.gov.ua Зайдіть та створіть таку, яка Вам подобається. Доречі, подивіться, може так вже така і є.

  6. #26

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    "Геша, так тебе никто денег не даст"...

    І я вам не дам навіть гривню.
    Ні, ні, залиште при собі ваші копійчини.

  7. #27
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    24 200

    Типово

    Против.
    Во-первых, получение образования. Выпускники ведущих западных ВУЗов стране не нужны?
    Во-вторых лечение. Да, надо создавать нормальную базу в Украине, но всегда есть какие-то редкие заболевания, которые лечатся не везде за пределами Украины, а в одной стране, а точнее даже в одной клинике на весь мир.
    В-третьих повышение квалификации.
    В-четвертых - участие в международных научных проектах.

    P.S. А опрос действительно составлен подленько. Если я по указанным выше соображениям принципиально против - варианта ответить в опросе просто нет.

  8. #28

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Против.
    Во-первых, получение образования. Выпускники ведущих западных ВУЗов стране не нужны?
    Во-вторых лечение. Да, надо создавать нормальную базу в Украине, но всегда есть какие-то редкие заболевания, которые лечатся не везде за пределами Украины, а в одной стране, а точнее даже в одной клинике на весь мир.
    В-третьих повышение квалификации.
    В-четвертых - участие в международных научных проектах.

    P.S. А опрос действительно составлен подленько. Если я по указанным выше соображениям принципиально против - варианта ответить в опросе просто нет.
    Таке враження що Вам було ліньки прочитати перший допис. Розуміючи, що українська мова складна для усвідомлення російськомовними, я продублював російською.
    Там ніде нема жодного слова стосовно того, що це стосується всіх громадян. Це стосується можновладців та членів їх сімей.

    Поперше - я не вірю в те, що лише діти можновладців повинні здобувати освіту за кордоном. Можновладці спроможні створити тут для своїх дітей гарну освіту? Може і іншим щось зостанеться.
    Подруге - наразі, чомусь, "рідкісні хвороби" лише у провідних політиків, держслужбовців а в їх родинах. Хто не входить в цей перелік - до Супрун?
    Потретє - хто з можновладців останнім часом підвищував кваліфікацію?
    В четрерте - в яких міжнародних наукових проектах беруть участь Порошенко чи члени його родини, наприклад?

    Яким чином ви бажали б щоб вули сформульовані питання? Я не вважаю себе бездоганним. Можливо десь схибив. Дайте пораду.
    Востаннє редагував Прохожий: 15.03.2018 о 00:52

  9. #29
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    71 829

    Типово

    Трындец.
    Вместо того, чтобы мусорные баки аккуратно в машину загружать, не разбрасывая мусор, качественно дороги ремонтировать, делать что то полезное для окружающих - они петиции пишут, чтобы кто то им чего то развивал.
    ... при этом других обзывая совками ...




    ЗЫ:
    Причем уже не просто "чтобы развивал", а "заставить развивать".
    О как !
    )))))))))))))))))))))))))))

  10. #30

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Трындец.
    Вместо того, чтобы мусорные баки аккуратно в машину загружать, не разбрасывая мусор, качественно дороги ремонтировать, делать что то полезное для окружающих - они петиции пишут, чтобы кто то им чего то развивал.
    ... при этом других обзывая совками ...
    Незрозуміло. Хто чи що заважає Вам особисто завантажувати сміття не розкидуючи його?
    Чи може Ви вважаєте що саме я повинен відремонтувати Вам дорогу? Яку саме? Дайте адресу. Подивлюсь що я задля Вас зможу зробити. Звісно, якщо ви самі ні на що не здатні... А може Вам треба зад підтирати? Ну то не соромтесь, скажіть.

  11. #31
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    71 829

    Типово

    Пардон, но это не я хочу целой петицией наехать на чиновников, чтобы они не мне, опять же, подтирали зад (с).
    Так что вот эти вот "сам дурак" - слишком неаккуратненько.
    ... о стране они, понимаешь, страдаютЬ, денно и нощно петиции пишучи ...
    ))))))))))))))))))))))))))))

  12. #32
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    24 200

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Таке враження що Вам було ліньки прочитати перший допис. Розуміючи, що українська мова складна для усвідомлення російськомовними, я продублював російською.
    Там ніде нема жодного слова стосовно того, що це стосується всіх громадян. Це стосується можновладців та членів їх сімей.

    Поперше - я не вірю в те, що лише діти можновладців повинні здобувати освіту за кордоном. Можновладці спроможні створити тут для своїх дітей гарну освіту? Може і іншим щось зостанеться.
    Подруге - наразі, чомусь, "рідкісні хвороби" лише у провідних політиків, держслужбовців а в їх родинах. Хто не входить в цей перелік - до Супрун?
    Потретє - хто з можновладців останнім часом підвищував кваліфікацію?
    В четрерте - в яких міжнародних наукових проектах беруть участь Порошенко чи члени його родини, наприклад?

    Яким чином ви бажали б щоб вули сформульовані питання? Я не вважаю себе бездоганним. Можливо десь схибив. Дайте пораду.
    А я и не отвечал про всех граждан Украины.
    То есть Вы берете как непреложную истину, на уровне закона Всемирного тяготения, что в семье госслужащего не может быть талантливых людей или просто людей стремящихся к высоким результатам.
    Контролировать источники доходов, за счет чего это для них доступно, не допускать использование служебного положения - другое дело. А так, голый популизм.

  13. #33

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    А я и не отвечал про всех граждан Украины.
    То есть Вы берете как непреложную истину, на уровне закона Всемирного тяготения, что в семье госслужащего не может быть талантливых людей или просто людей стремящихся к высоким результатам.
    Контролировать источники доходов, за счет чего это для них доступно, не допускать использование служебного положения - другое дело. А так, голый популизм.
    Ні. Наразі я беру за непереборну істину що лише в сім"ях депжслужбовців діти настільки талановиті, що навіть школи такої нема в Україні, щоб їх навчати. Тільки за кордоном... До того ж лише в сім"ях держслужбовців такі рідкісні захворювання, що лікуються лише в Шаріте. Супрун невзмозі організувати лікування грипу тут, в Україні для них. А дочка одного з мерів наших міст, бувшого бажаючого стати нашим Президентом, розміщує в соцмережах пост - "нарешті ми виїхали з ненависної Європи та повернулися додому... В Маямі". От і виникає думка, чи є потреба в цього мера займатися проблемами міста, містян, розвитком міста, його майбутнім якщо віт впевнений що його дітям не жити в цьому місті?

  14. #34

    Реєстрація
    11 листопад 2011
    Дописів
    962

    Типово

    После слов про ПОЖИЗНЕННОЕ лишение прав выезда, по третье колено
    (а не на срок службы) тему можно выкидывать в топку.

  15. #35

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Caxar Переглянути допис
    После слов про ПОЖИЗНЕННОЕ лишение прав выезда, по третье колено
    (а не на срок службы) тему можно выкидывать в топку.
    Саме так. Це буде спонукати не вивозити гроші з країни, не купувати маєтки в Іспанії а думати про те, як зробити так, щоб нащадки жили саме в Україні.
    От наприлад міністр міністерства смерті покерує трохи, вб"є декілька мільйонів наших співгромадян та поїде до себе, в Сполучені Штати... А знала б вона що їй та її дітям жити в цій державі, то може і міністерство б мало назву не таку.

  16. #36
    Аватар для skywolf
    Реєстрація
    25 липень 2008
    Дописів
    4 129

    Типово

    Утопия....

  17. #37

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від skywolf Переглянути допис
    Утопия....
    Тоді чому Ви обрали перший пункт в опитуванні?

  18. #38

    Реєстрація
    11 листопад 2011
    Дописів
    962

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Ну то про це і іде мова - виправити конституцію.
    Честно говоря даже не хочется обговаривать этот бред.

    Но что именно выправить? Убрать ст.33 или внести поправку в статью которая будет противоречить самой статье?

  19. #39

    Реєстрація
    11 листопад 2011
    Дописів
    962

    Типово

    Ограничение пребывания где-то без уважительной причины накладывается трудовым договором и уже существует.

    То что депутаты нарушают закон и их никто не трогает вопрос к правоохранительным органам.

  20. #40

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Caxar Переглянути допис
    Ограничение пребывания где-то без уважительной причины накладывается трудовым договором и уже существует.

    То что депутаты нарушают закон и их никто не трогает вопрос к правоохранительным органам.
    А це, на Ваш погляд, не порушує конституцію? Чи трудова угода стоїть вище Уонституції України?

Сторінка 2 з 3 ПершаПерша 123 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті