Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 12 з 13 ПершаПерша ... 2345678910111213 ОстанняОстання
Всього знайдено 254, показано з 221 по 240.

Тема: Новое название области

  1. #221

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Caxar Переглянути допис
    Вы определитесь. То строить то основать.

    К тому же основать город, втыкнув флажек с названием тут был фаворит Кати, и расстроить до нынешнего состояния - две большие разницы.
    раз на то пошло то до Екатеринослава тут было поселение Толи Половицы, Толи Половцы.
    Пересмикування зі мною марно проводити.
    Потьомкін не лише вбив прапорець та придумав назву (до того ж спочатку прагнули назвати місто згідно з губернією Новоросійськ), а і розбудував досить велике на той час місто, яке назвав на честь Катерини.
    Стосовно того, що як Ви кажете що тут були поселення ще до того, то подивіться уважно на карти та схеми. Місто було засноване на голій зелі, а не перебудовували селище.
    Багато хто з містян їздив на першому номері трамвая, там де він робить велике коло біля історичного музею, діарами та школи. Але мабудь не всі знають що все це коло, то фундамент храму, який так і не встигли збудувати.
    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Ви так бадьоро роздаєте колективні діагнози, що кортить поцікавитись: а ви впевнені, що "розумово неповноцінні"(с) і інше - це стосується їх, а не вас? І на чому грунтується така впевненість, якщо вона є?
    Так. Я абсолютно впевнений.

  2. #222
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 042

    Типово

    абсолютная уверенность в чем либо присуща исключительно абсолютным идиотам. )

  3. #223

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 281

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    . Я абсолютно впевнений.
    А, зрозумів. Здається, на наш провінціяльний форум завітав ще один Бодхісаттва.

    А я, грішним ділом, щось намагався обговорювати. Згаяв ваш дорогоцінний час, а головне - свій.

  4. #224

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    А я, грішним ділом, щось намагався обговорювати. Згаяв ваш дорогоцінний час, а головне - свій.
    Обговорення без висловлювання та відстоювання власної точки зору, коли не впевнений в тому, про що кажеш... Це якась нова форма дискусії?
    Як казав головний герой у фільмі "Іван Васильович міняє професію" - Как же тебя понять мил человек если ты не говоришь ничего?

  5. #225
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 121

    Типово

    Мені просто цікаво, що можливо обговорювати з людиною, яка застрягла в 18 сторіччі.....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  6. #226

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Мені просто цікаво, що можливо обговорювати з людиною, яка застрягла в 18 сторіччі.....
    Особливо коли замість фактів лише гасла...

  7. #227
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 121

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Особливо коли замість фактів лише гасла...
    Ну звиняйте в 18 сторіччі я не жив. Й не бажаю туди повертатися...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  8. #228

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Ну звиняйте в 18 сторіччі я не жив. Й не бажаю туди повертатися...
    Мені чомусь здається що Ви також не жили на початку 20 сторічча... То може на цьому підгрунті зробите висновок що не було ані російської імперії, ані громадянської війни, ані другої світової?

    У Вас є хочаб якісь погляди на те, яку назву повинна мати місцевість де живете? Є хочаб якісь аргументи, які свідчать на користь Ваших поглядів? То наведіть їх!

  9. #229
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 121

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Мені чомусь здається що Ви також не жили на початку 20 сторічча... То може на цьому підгрунті зробите висновок що не було ані російської імперії, ані громадянської війни, ані другої світової?

    У Вас є хочаб якісь погляди на те, яку назву повинна мати місцевість де живете? Є хочаб якісь аргументи, які свідчать на користь Ваших поглядів? То наведіть їх!
    Да є. Місцевість повинна мати сучасну назву. Аргумент? Та будь ласка. Я живу сьогоденням, а не спогадами.....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  10. #230

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Да є. Місцевість повинна мати сучасну назву. Аргумент? Та будь ласка. Я живу сьогоденням, а не спогадами.....
    Вибачте, але Ви не живете. Ви лише існуєте. Бо без пам"яті хто твої пращури, без пам"яті про минуле своєї країни, без нащадків то лише існування. Вам треба туди, де є прислів"я - Иван, родства не помнящий.

  11. #231
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 121

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Вибачте, але Ви не живете. Ви лише існуєте. Бо без пам"яті хто твої пращури, без пам"яті про минуле своєї країни, без нащадків то лише існування. Вам треба туди, де є прислів"я - Иван, родства не помнящий.
    Вибачаю. Ваша думка з цього приводу мене цікавить меньше за все.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  12. #232

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Доповідаю.
    За останні два дні знайшлося аж 147 бажаючих змінити назву області на щось дотожне до сечі...
    За такої активності до кінця строку знайдеться аж до 5 000 неврівноважених, або згодних за гроші навіть на таке...

    А ТИ ВЖЕ ПРИЄДНАВСЯ ДО СПИСКУ ТИХ, ЩО НЕСПОВНА РОЗУМУ?

  13. #233

    Реєстрація
    11 листопад 2011
    Дописів
    962

    Типово

    Держите тему в топе, напоминайте, тогда точно все найдутся.

  14. #234

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Caxar Переглянути допис
    Держите тему в топе, напоминайте, тогда точно все найдутся.
    Дякую. Як бачите я так я роблю. Громадяни повинні знати своїх "героїв". А там саме так і є - імїя та прізвище...

  15. #235
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 394

    Типово

    Таки вышиватники продавили сечеславскую обл. вместо днепровской.

    http://dniprograd.org/2018/04/21/gro...edium=facebook

    Но мне больше нравятся комментарии. То есть мы сначала примем решение, а если хотите свое выразить мнение ищите бабки.
    Востаннє редагував Caxar2011: 24.04.2018 о 08:27

  16. #236

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Та хай таким чином бавляться. Знайти в ЗРаді 300 голосів, тим більше двічі у цих невігласів грошей не вистачить. А очикуючи те, що ЗРада тиждень працює а місяць відпочиває, а також те, що їм вже не до перейменуваннь, бо почалась передвиборча гонка можна не очікувати що це станеться. А наступна ЗРада буде докорінно відмінна від цієї (маю таку надію), то може і проведе референдум щодо назви як міста, так і області.
    Хоча... Не буде до тих пір області як такої. Буде "регіон" згідно до проекту нового устрою держави про децентралізацію, де буде, здається, сім чи вісім регіонів. Знов не спитавши в громади.

  17. #237

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Что-то прохожий не определится с названием и мечется как ... в проруби.

  18. #238
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    ... А наступна ЗРада буде докорінно відмінна від цієї...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  19. #239

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Что-то прохожий не определится с названием и мечется как ... в проруби.
    Тобто?
    Я десь писав про те, яку назву потрібно? Я казав що назвати можно як завгодно, якщо це обрала більшість бо це і є ДЕМОКРАТІЯ. При тому, що назва вулиць та міста повинні обирати жителі цього міста, а назву області - всієї держави (якщо, дійсно, є така держава).
    А стосовно того, що наразі відбувається, то якщо б набралося достатньо збочинців які б проголосували на сайті пРезидента, то тому начхати на Конституцію, на повноваження. Яскравий приклад - звернення щодо помісної церкви. Той би перейменував особистим рішенням. Перейменування ж в ЗРаді потребує дотримання деяких формальностей. Тобто треба двічі проголосувати за зміни в Конституцію на двох сесіях. Наразі в цьому складі ЗРади це просто неможливо.
    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Саме так, бо блокпорошенка та антинародний фронт на двох отримають відсотків з 5 (за оптимістичним для них прогнозом). Наростить присутність ЙУля, Ляшко, регіонали. Зайдуть доволі потужно мураївці. Може повернеться (а може і ні) Тягнибок...
    А от щодо інституту беспам"яцтва, то Вятровича точно не буде.

  20. #240
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 394

    Типово

    Так в нашей области были реестровые казаки которые охраняли местность от сечевых казаков.
    Причем тут сечь. Можно с таким же успехом назвать область черноморской, или другим названием.
    Востаннє редагував Caxar2011: 25.04.2018 о 17:27

Сторінка 12 з 13 ПершаПерша ... 2345678910111213 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті