Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 11 з 13 ПершаПерша ... 2345678910111213 ОстанняОстання
Всього знайдено 254, показано з 201 по 220.

Тема: Новое название области

  1. #201

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Мабуть треба вас так розуміти "Турчинов всучив путіну Крим і розпочав війну, а Порошенко почав на ній заробляти ?"
    Так?
    Не так.
    Турчинов всучив Крим Путіну завдяки своїй невпевненності в тому, що накази стосовно захисту Криму будуть виконувати ті, кого обмазували гівнами на Майдані, що зброю не повернуть проти самого кривавого пастора та його шайки. Фаріон з Тягнибоком та Корчинським підготували підгрунтя до протистояння на Донбасі, ну а Турчинов замість вирішення питаннь мирно та пошуку компромісу вирішив розібратися з Донбасом завдяки Правому сектору та іншим озброєним загонам (до того ж каналізувати протестні настрої, що в котлах таки йому вдалося)... А Порошенко прийшовши на все готове вирішив заробляти на цій крові як політичні дивіденти (ну є ж бажання стати диктатором в країні) так і великі гроші.

    Ви з чимось незгодні? Я готовий вислухати аргументи.

  2. #202
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Яке це має відношення до історії? Вас у вікіпедії забанили? Чи якщо Вятрович каже, то воно і дійсно така історія?

    Нагадаю... З часів палеоліту і до останнього часу край ніколи не мав ніякої, навіть близько схожої назви. З часів входження у 1774 році цих земель в російську імперію місцевість "дике поле" отримала назву "Новоросійська губернія", а з часом, після початку розбудови Катеринослава як південної столиці імперії губернія отримала назву Катеринославської. А у 1932 році, комуняками, згідно з адміністративною реформою була заснована однією з п"яти перших - Дніпропетровська область. Така є історія...

    А стосовно совків, що дописують українською, но нагадаю, що на прикінці четвертого року загарбання рузькими більш ніж 20 відсотків території країни дехто навіть невзмозі вивчити українську, але свої п"ять рублів намагається вставляти.
    Читай на здоров'я https://www.google.com.ua/search?cli...89.s5DSbv42ipU
    ЗІ чому мене повинен їбати якийсь дехто, який не може вивчити україньску мову....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  3. #203
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Прохожий,
    Не згодні з усім.
    Вам з цією провокаційною агітацією українською мовою до іншої теми.
    До чого тут назва нашої області?
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  4. #204
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Не згодні з усім.
    Вам з цією провокаційною агітацією до іншої теми.
    До чого тут назва нашої області?
    Останній оплот, за який совки будуть триматися....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  5. #205

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Читай на здоров'я https://www.google.com.ua/search?cli...89.s5DSbv42ipU
    ЗІ чому мене повинен їбати якийсь дехто, який не може вивчити україньску мову....
    А яке відношення москалик має до козаків? Чи так, побалакати?

  6. #206

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Прохожий,
    Не згодні з усім.
    Вам з цією провокаційною агітацією українською мовою до іншої теми.
    До чого тут назва нашої області?
    Дякую. Аргументи цілком доречні.

  7. #207
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    А яке відношення москалик має до козаків? Чи так, побалакати?
    Тобто не читав. Не здивований....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  8. #208
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Дякую. Аргументи цілком доречні.
    Йдіть до інших тем агітувати за рузькемір.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  9. #209

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Тобто не читав. Не здивований....
    Навідміну від "Іванов родства нєпомнящіх" я знаю батьківский родовід з 1350-70 року. Мої пращури були курінними, були січовими, захищали вітчизну від турка, від поляка, воювали, тікали в вільні степи, верталися на Січ... Воювали і в першу і в громадянську і в другу світову. Навіть один родич був у тимчасовому уряді... Тому мені гугл посилання від когось непотрібні. Я знаю і свою історію і історію свого краю не за посиланнями.

    Але мені подобається неспрроможність відстоювати свою позицію!!!

  10. #210
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Навідміну від "Іванов родства нєпомнящіх" я знаю батьківский родовід з 1350-70 року. Мої пращури були курінними, були січовими, захищали вітчизну від турка, від поляка, воювали, тікали в вільні степи, верталися на Січ... Воювали і в першу і в громадянську і в другу світову. Навіть один родич був у тимчасовому уряді... Тому мені гугл посилання від когось непотрібні. Я знаю і свою історію і історію свого краю не за посиланнями.

    Але мені подобається неспрроможність відстоювати свою позицію!!!
    В тебе є позиція? І яка? Яку назву ти пропонуєшь для області виходячи з свого родства?
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  11. #211
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 042

    Типово

    а еще говорили, что он пишет "українською мовою, а не на український мові". да нет, пишет он всего лишь "українськими лiтерами" наряжая их на рашистский язык.

  12. #212

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Йдіть до інших тем агітувати за рузькемір.
    Для тих у кого зовсім мізки на щось накшталт рошенівського шоколаду перетворились, але запах ще видає що то не шоколад... Мені байдуже і до рузькаваміра, і до вилизування дупи америці з еуропою... Мені за Україну болить, бо навідміну від завзятих "патрійотів" я звідси не збираюсь тікать ані в рашу, ані до панів поляцьких.

    Повернемося до теми?
    Так коли Катеринослав чи Катеринославська губернія носил назви дотожні до сечі? Отут я згоден на посилання до історичних документів.

  13. #213

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    В тебе є позиція? І яка? Яку назву ти пропонуєшь для області виходячи з свого родства?
    Ми вже сперечались стосовно перейменування міста. Я тоді казав та наразі також наголошую, що якщо нема бажання бути такими самими як комуняки, які перейменовували на свяй розсуд те, що не збудували самі, то повертаймо історичні назви. А історична назва лише одна - Катеринослав та Катеринославщина.
    А як у дупі чешеться від люті на ціризм, то збудуйте нове місто, та назвіть так як сподобається.

    Цитата Допис від Promius Переглянути допис
    а еще говорили, что он пишет "українською мовою, а не на український мові". да нет, пишет он всего лишь "українськими лiтерами" наряжая их на рашистский язык.
    Я бачу що ви й на це неспроможні.

  14. #214

    Реєстрація
    11 листопад 2011
    Дописів
    962

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    історична назва лише одна - Катеринослав та Катеринославщина...
    Нетушки, называть нужно в честь вечной речки Днепр. Без политики.

  15. #215
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Твоя позиція цілком зрозуміла. Але сучсне суспільство її не сприймає. Так що, якщо ти дійсно збираєшься залишатися в Україні, то будешь вимушений ту позицію міняти. На вряд чи в тебе є ресурс повернути сюди царизм.
    ЗІ історія змінюється з часом. Ті хто це не сприймає постаріли....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  16. #216

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Caxar Переглянути допис
    Нетушки, называть нужно в честь вечной речки Днепр. Без политики.
    Якось в Італії я побачив пам"ятник Папі який заснував інквізицію. Питаю у італійця, а чому ви не зруйнуєте пам"ятник, адже він знищив майже чверть населення Європи? А він відповідае - так це наша історія. Ми повинні знати хто ми, звідки, які були наші пращури...
    Як би не хотілося комусь забути, але Катерина була, місто на її честь заснував фаворит (наразі кажуть коханець) як південну столицю імперії. Тому тут жодної політики. Лише історія.

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Твоя позиція цілком зрозуміла. Але сучсне суспільство її не сприймає. Так що, якщо ти дійсно збираєшься залишатися в Україні, то будешь вимушений ту позицію міняти. На вряд чи в тебе є ресурс повернути сюди царизм.
    ЗІ історія змінюється з часом. Ті хто це не сприймає постаріли....
    Нажаль, але "сучасне суспільство" зіпсоване телевізором. Воно не бажає щось робити своїми мізками. Сам був таким колись. Але з часом дехто починає не лише дивитись в телевізор як там гарно брешуть, а і співставляти різну брехню, робити власні висновки... Я не збираюсь ані повертати царизм, ані агітувати за старих москалів чи нових хазяїв з америки... У мене бажання щоб в цій країні жили мої діти, онуки та правнуки. Жили заможно! А це можливо лише тоді, коли вони будуть пам"ятати звідки вони, хто вони, чому це їх країна. Тому я за повернення історичних назв.
    Востаннє редагував Прохожий: 14.03.2018 о 00:12

  17. #217

    Реєстрація
    11 листопад 2011
    Дописів
    962

    Типово

    Пойду по вашей логике. Для того чтоб назвать город Екатеринослав, нужно его привести в тот вид когда он был Екатеринославом.
    Город расстроили при комуняках. Шо делать?

  18. #218

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Caxar Переглянути допис
    Пойду по вашей логике. Для того чтоб назвать город Екатеринослав, нужно его привести в тот вид когда он был Екатеринославом.
    Город расстроили при комуняках. Шо делать?
    Вибачте, але це не моя, а ваша логіка. До того ж хибна. Комуняки НЕ ЗАСНОВУВАЛИ місто. Навіть коли відбудовували після другої світової.

  19. #219

    Реєстрація
    11 листопад 2011
    Дописів
    962

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    як комуняки, які перейменовували на свяй розсуд те, що не збудували самі, то повертаймо історичні назви. А історична назва лише одна - Катеринослав та Катеринославщина.
    А як у дупі чешеться від люті на ціризм, то збудуйте нове місто, та назвіть так як сподобається..


    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Вибачте, але це не моя, а ваша логіка. До того ж хибна. Комуняки НЕ ЗАСНОВУВАЛИ місто. Навіть коли відбудовували після другої світової.
    Вы определитесь. То строить то основать.

    К тому же основать город, втыкнув флажек с названием тут был фаворит Кати, и расстроить до нынешнего состояния - две большие разницы.
    раз на то пошло то до Екатеринослава тут было поселение Толи Половицы, Толи Половцы.

  20. #220

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 287

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Ну, насправді, я не бачу різниці між Вятровичем та гівном.


    . В зв"язку з тим, що небагато хворих з психіатричними розладами підписалися під петицією (а ви відмітились?) Вятровмч вигадав збирання підписів у раді. Може там знайдеться достатньо розумово неповноцінних..
    Ви так бадьоро роздаєте колективні діагнози, що кортить поцікавитись: а ви впевнені, що "розумово неповноцінні"(с) і інше - це стосується їх, а не вас? І на чому грунтується така впевненість, якщо вона є?

Сторінка 11 з 13 ПершаПерша ... 2345678910111213 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті