Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 5 з 10 ПершаПерша 12345678910 ОстанняОстання
Всього знайдено 182, показано з 81 по 100.

Тема: Культурний простiр нашого мiстечка

  1. #81
    watra
    Guest

    Типово

    Сміт,
    моє питання без відповіді залишите, ким працюєте і що робите, і як за зменшення цін на газ боретеся?

  2. #82
    Аватар для leondp
    Реєстрація
    04 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    4 933

    Типово

    Короче все как всегда "Кто не с нами, тот против нас"( фраза из Н.Завета) ,но её очень активно использовали сами помните кто.
    Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом.. Марк Твен.

  3. #83
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    51-й штат США
    Дописів
    56 148

    Типово

    На шо я вам здался...работаю работником, делаю работу, устроен официально, налоги плачу ежемесячно, шо вам ещё надо? Бороться с этой хунтой шоколадной не собираюсь в принципе, толпа сделала свой выбор, кушайте не обляпайтесь, а я со стороны понаблюдаю.

    З.Ы. watra , вы феминистка?
    https://i.ibb.co/M6cRsLC/image.jpg

  4. #84
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    На шо я вам здался...работаю работником, делаю работу, устроен официально, налоги плачу ежемесячно, шо вам ещё надо? Бороться с этой хунтой шоколадной не собираюсь в принципе, толпа сделала свой выбор, кушайте не обляпайтесь, а я со стороны понаблюдаю.

    З.Ы. watra , вы феминистка?
    Все інше зайве...
    І , як завжди, спроба перейти на особистість... щоб зібрати якусь інфу, щоб було потім про що триндеть, пардон, дискутувати.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  5. #85

    Реєстрація
    02 серпень 2005
    Дописів
    10 154

    Типово

    ну так ватра первая начала собирать личную информацию

  6. #86
    watra
    Guest

    Типово

    ви ж переймаєтеся тим, що зараз відбувається в країні.
    і нічого не робите.
    але розповідаєте, тим, що хоч щось роблять, що вони чинять неправильно.
    тоді мовчки спостерігайте.

    щодо п.с. - ви ж з певною метою питаєте.
    кажіть вже те, що вам муляє, без моєї відповіді.
    на трикутничок з "!"я завжди зможу натиснути.

  7. #87
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 134

    Типово

    Тут вот такой вопрос возник. А почему на четвертый год войны в городе который первый встал на защиту Украины, кому то нужно доказывать, что русский по сути язык врага?. Я ответить не смог..
    ЗЫ вопрос задали на русском
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  8. #88
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    51-й штат США
    Дописів
    56 148

    Типово

    Цитата Допис від watra Переглянути допис
    на трикутничок з "!"я завжди зможу натиснути.
    Так я и не сомневался, ваша братия кроме того чтобы вопить и стучать ничего больше не умеет.
    https://i.ibb.co/M6cRsLC/image.jpg

  9. #89
    Аватар для leondp
    Реєстрація
    04 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    4 933

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Тут вот такой вопрос возник. А почему на четвертый год войны в городе который первый встал на защиту Украины, кому то нужно доказывать, что русский по сути язык врага?. Я ответить не смог..
    ЗЫ вопрос задали на русском
    Нет у нас войны - у нас АТО. Слово "война" как-то не заменяет его уже 4 год.
    Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом.. Марк Твен.

  10. #90
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    как тут писали - запретами ничего добиться не выйдет. никогда. только мотивацией.
    хотите быстрый результат? создайте петицию (думаю многие подпишут) - плюс 30% к окладу за преподавание на украинском языке. поверьте, через месяц все учителя заговорят на украинском.
    Про що ви пишите?
    Мова йде про українську школу, де викладання передбачається українською. По закону.
    Вчитель викладає історію України російською. Зауваження сприйняла як утиск її "прав и свобод".
    У місті є школи з викладанням російською - якщо неспроможна , то можна працювати там.
    У цьому наша проблема, що кожен намагається робити як йому удобно, а не як того потребує закон.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  11. #91
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від leondp Переглянути допис
    Нет у нас войны - у нас АТО
    Тут вже про це писано-переписано, - чому у когось війна, а у когось АТО...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  12. #92
    watra
    Guest

    Типово

    сміт,
    абсолютно не зрозуміло. чия ваша, що за братія, що значить "стучать"?
    правом трикутничка користаються всі, коли їх, не сіло не впало, починають ображати стосовно приналежності до статі, щонайменше. а ви вже якось ставили мені ще особистіші питання. ну... ?

  13. #93
    Аватар для Andrey22
    Реєстрація
    07 травень 2006
    Дописів
    1 737

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Мова йде про українську школу, де викладання передбачається українською. По закону.
    Так якщо по закону, то - акт перевірки, потім другий, один виговор, потім другий - і до побачення вчитель, за статею КЗпП.
    Якщо адміністрація школи не реагує - то скарга до вищого органу, далі - до міносвіти.
    Навіщо тоді мітинги протесні влаштовувати, якщо можна робити все по закону.
    До того ж на відео дівчина з 9-го класу говорить про вчителя історії: "Ій просто важко розмовляти українською мовою, але вона вчиться а ми їй допомагаємо." Далі директор говорить, що проблема в тому що викладання ведеться "суржиком". От же висновок - вчитель не відмовляється від викладання українською, а намагається викладати свій предмет державною мовою.
    Самара11, можете знайти текст позову за цією ситуацією?
    Востаннє редагував Andrey22: 02.02.2018 о 15:12
    а не по нраву я кому-то - мне плевать (с) "Ария"

  14. #94
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 134

    Типово

    Цитата Допис від leondp Переглянути допис
    Нет у нас войны - у нас АТО. Слово "война" как-то не заменяет его уже 4 год.
    Да. Это наверное лучший ответ. Мы не признаем реалии.
    ЗЫ есть еще вариант, что те кто встали за защиту Украины на самом деле русскоязычные. И большой вопрос защищали ли они именно Украину.
    ЗЫ ЗЫ война в общепринятом смысле этого слова тут и не планировалась.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  15. #95
    Аватар для leondp
    Реєстрація
    04 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    4 933

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Тут вже про це писано-переписано, - чому у когось війна, а у когось АТО...
    Я и не прошу мне объяснять. Просто последние реформы(медицина,пенсионная....) меня не переполняют гордостью за будущее Украины.Точнее переполняет,но не гордость.
    Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом.. Марк Твен.

  16. #96
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 134

    Типово

    Цитата Допис від leondp Переглянути допис
    Я и не прошу мне объяснять. Просто последние реформы(медицина,пенсионная....) меня не переполняют гордостью за будущее Украины.Точнее переполняет,но не гордость.
    Тут нужно понимать одну простую вещь. Почему проиграли белые в событиях начала прошлого века. Поняв это поймешь и многое другое.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  17. #97

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 774

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Про що ви пишите?
    Мова йде про українську школу, де викладання передбачається українською. По закону.
    Вчитель викладає історію України російською. Зауваження сприйняла як утиск її "прав и свобод".
    У місті є школи з викладанням російською - якщо неспроможна , то можна працювати там.
    У цьому наша проблема, що кожен намагається робити як йому удобно, а не як того потребує закон.
    Важен результат - или нравится процесс?
    мне кажеться что второе - заговорят по украински, следующим этапом будет форма одежды.
    Заинтересуйте человека - он вам горы свернет

  18. #98
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    51-й штат США
    Дописів
    56 148

    Типово

    Могу сказать одно, Борис Филатов никак не относится ко всему сегодня тут сказанному не по теме, давайте лучше про мусорки, мост и котиков с сиськами
    https://i.ibb.co/M6cRsLC/image.jpg

  19. #99
    Аватар для Andrey22
    Реєстрація
    07 травень 2006
    Дописів
    1 737

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Могу сказать одно, Борис Филатов никак не относится ко всему сегодня тут сказанному не по теме, давайте лучше про мусорки, мост и котиков с сиськами
    А как же сомы? тем более, они немые и им по-барабану на каком языке к ним обращаются
    а не по нраву я кому-то - мне плевать (с) "Ария"

  20. #100
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    Важен результат - или нравится процесс?
    мне кажеться что второе - заговорят по украински, следующим этапом будет форма одежды.
    Заинтересуйте человека - он вам горы свернет
    це не питання "заінтєрєсуйтє". це не тренінг з навичок продавати.
    тут має працювати політика "не подобається закон - ніхто тебе тут не тримає".
    бо державний закон - вище за чиїсь бажання.
    украв - сів
    порушив пдд - штраф/сів
    не дотримуєшся інших законів - наслідки.
    ніхто не намагається "продати слона", бо територія ця вже не стосується "купі-продай".

    тому, мабуть, ніфіга і не змінюється, бо і правове законодавче поле у нас сприймають з т.з.комерції.

Сторінка 5 з 10 ПершаПерша 12345678910 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті