Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 3 з 10 ПершаПерша 12345678910 ОстанняОстання
Всього знайдено 182, показано з 41 по 60.

Тема: Культурний простiр нашого мiстечка

  1. #41
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 356

    Типово

    Цитата Допис від слезы пацана Переглянути допис
    ну это ж не москва гг
    зачем мешать людям окукливаться
    Vyacheslav Chechilo
    20 ч ·
    За четыре последних года случилось много такого, что заставило изменить свое отношение к людям и событиям. Но едва ли не самым горьким разочарованием стала отечественная интеллигенция.
    Поразительно как быстро многие журналисты, блогеры, мыслители и просто образованные люди научились оправдывать все, что угодно некими интересами «нации», «страны» или «светлого будущего».
    Причем, что характерно - умирать «за идею» они вовсе не рвутся, но убивать за нее уже готовы.
    З.Ы. Всегда было интересно, как немцы после прихода Гитлера к власти всего за несколько лет из страны Шиллера и Гете превратились в стадо нацистов, променявших совесть на верность. Видимо, как-то вот так.
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  2. #42

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 295

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    дадада
    металика щупальца американского мира, пинкфлойд - великобританского, скорпионс фашистского и так далее
    вятрович прав как никогда)
    Ну якщо не бачити різниці між культурою цивілізованого світу і російською, то таки да.

  3. #43

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Ну якщо не бачити різниці між культурою цивілізованого світу і російською, то таки да.
    вы бы в словаре прочитали значение слова цивилизация.
    и посмотрели на, не знаю, список экранизаций произведений толстого или достоевского. одни советские, наверное.
    никому эти русские дикари не нужны.
    проблема кнедликов со сливами

  4. #44

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 295

    Типово

    Цитата Допис від слезы пацана Переглянути допис
    вы бы в словаре прочитали значение слова цивилизация.
    и посмотрели на, не знаю, список экранизаций произведений толстого или достоевского. одни советские, наверное.
    никому эти русские дикари не нужны.
    Та звісно. Раз є Достоєвський - значить, і весь народ такий.

    Вони цивілізовані, так. От тільки їх цивілізація застрягла на рівні 19 століття, а місцями не досягла середньовіччя. Про що вже вголос і без дипломатичних прикрас казали лідери розвинених країн в 2014, спостерігаючи за діями цих дикунів.
    Буде бажання спростувати це - сперечайтесь з русскомирцями: вони це визнають і цим пишаються.

  5. #45
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Я считаю Вятрович вбросил годно. Очень годно. Молодец. Не для Украины конечно ничего хорошего, но народ отвлекся от экономической жопы. Можно и фейки про мировой банк пробовать раскручивать.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  6. #46

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Та звісно. Раз є Достоєвський - значить, і весь народ такий.

    Вони цивілізовані, так. От тільки їх цивілізація застрягла на рівні 19 століття, а місцями не досягла середньовіччя. Про що вже вголос і без дипломатичних прикрас казали лідери розвинених країн в 2014, спостерігаючи за діями цих дикунів.
    Буде бажання спростувати це - сперечайтесь з русскомирцями: вони це визнають і цим пишаються.
    при чем тут весь народ? весь американский народ -- это фолкнер?
    что за понос сознания вы тут изливаете?
    американская культура такая же часть мировой, как и русская.
    а ваши личные вавки в голове оставьте себе.
    проблема кнедликов со сливами

  7. #47
    watra
    Guest

    Типово

    трошки про достоєвского
    ... по внутреннему убеждению моему, самому полному и непреодолимому - не будет у России, и никогда еще не было, таких ненавистников, завистников, клеветников и даже явных врагов, как все эти славянские племена, чуть только их Россия освободит, а Европа согласится признать их освобожденными!
    И пусть не возражают мне, не оспаривают, не кричат на меня, что я преувеличиваю и что я ненавистник славян! Я, напротив, очень люблю славян, но я и защищаться не буду, потому что знаю, что всё точно так именно сбудется, как я говорю, и не по низкому, неблагодарному, будто бы, характеру славян, совсем нет, - у них характер в этом смысле как у всех, - а именно потому, что такие вещи на свете иначе и происходить не могут.

    Начнут же они, по освобождении, свою новую жизнь, повторяю, именно с того, что выпросят себе у Европы, у Англии и Германии, например, ручательство и покровительство их свободе, и хоть в концерте европейских держав будет и Россия, но они именно в защиту от России это и сделают.

    Начнут они непременно с того, что внутри себя, если не прямо вслух, объявят себе и убедят себя в том, что России они не обязаны ни малейшею благодарностью, напротив, что от властолюбия России они едва спаслись при заключении мира вмешательством европейского концерта, а не вмешайся Европа, так Россия проглотила бы их тотчас же, "имея в виду расширение границ и основание великой Всеславянской империи на порабощении славян жадному, хитрому и варварскому великорусскому племени...
    цікаво...кого ж він мав на увазі під слов'янськими племенами?
    про те й мова - вшнипилися в ту московію і хоч ти що. не кобзона, так хоч пугачеву залиште...
    ніби, окрім ненависті до них або захвату, не існує просто байдужості.
    що й стосувалося, гадаю, теми висоцького та цоя.

  8. #48

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 295

    Типово

    Цитата Допис від слезы пацана Переглянути допис
    при чем тут весь народ?.
    А до чого згадано Достоєвського?

  9. #49
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    "Активисты потребовали от Филатова вести сессию по-украински"
    ....
    "27 минут: рекордно короткая сессия горсовета в Днепре "

    Що ж воно такє?
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  10. #50
    Аватар для Vincente
    Реєстрація
    20 вересень 2004
    Звідки Ви
    DNIPRO
    Дописів
    8 570
    вот такие то дела, малята....

  11. #51
    Аватар для Abyss
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Дописів
    14 559

    Типово

    Самара, я знаю такую фичу: Из двух предложений показать только одно:

    Та за цей час депутати встигли розглянути 250 (!) питань
    "Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки

  12. #52
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від слезы пацана Переглянути допис
    вы бы в словаре прочитали значение слова цивилизация.
    и посмотрели на, не знаю, список экранизаций произведений толстого или достоевского. одни советские, наверное.
    никому эти русские дикари не нужны.
    Вуді Аллен, Love and Death- гарна сатира на рос.літературу.

  13. #53
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    51-й штат США
    Дописів
    56 226

    Типово

    Самара11 , я шото тебя не пойму..ты чьих будешь? ...пока ярко просматривается картина персонажа "Свадьба в Малиновке" , который шапки постоянно менял...
    https://i.ibb.co/M6cRsLC/image.jpg

  14. #54
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    А тобі тіки на особистість з*їхати.
    Займайся своїм постійним клієнтом.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  15. #55
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Мер українського міста проводить сесію російською... А шо такова? Ну неспроможний українською...

    Тут вже (чи ще) вчителі не в змозі історію України українською викладати...

    108 школа десь в Чаплях. Там, навіть, директорка українською ледь говорить...
    А школярки на відео , як після візажиста... Але друга все ж українською спромоглася щось сказати.
    Зведуть на особисті тьорки між вчительками.... ха-ха-ха.
    ...репортерка сама на 30-31й секунді зробила 2 помилки у слові сто"8-й" замість у вОсьмій, сказала вісьмІй
    так якось стрьомнєнька

  16. #56
    Аватар для kot1066
    Реєстрація
    07 листопад 2005
    Звідки Ви
    почти из центра
    Дописів
    12 404

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Мер українського міста проводить сесію російською... А шо такова? Ну неспроможний українською...

    Тут вже (чи ще) вчителі не в змозі історію України українською викладати...

    108 школа десь в Чаплях. Там, навіть, директорка українською ледь говорить...
    А школярки на відео , як після візажиста... Але друга все ж українською спромоглася щось сказати.
    Зведуть на особисті тьорки між вчительками.... ха-ха-ха.
    ДЕбилы они.... мова..мова.. А жрать они что будут????? Мову??
    Т.Е. квартплата 6-80 и газ по 7 их устраивает. Мовы им бл, нехватает...
    ,,,,заряжаемся,,,,

  17. #57
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від watra Переглянути допис
    ...репортерка сама на 30-31й секунді зробила 2 помилки у слові сто"8-й" замість у вОсьмій, сказала вісьмІй
    так якось стрьомнєнька
    Туточки ще відео від 29 січня, якщо цікаво...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  18. #58
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від kot1066 Переглянути допис
    ДЕбилы они.... мова..мова.. А жрать они что будут????? Мову??
    Т.Е. квартплата 6-80 и газ по 7 их устраивает. Мовы им бл, нехватает...
    Чого ви сіпаєтеся?
    Людям болить питання мови, - вони борються за мову.
    Вам мова "по барабану". Вам болить питання квартплати та газа, - боріться за це.
    Он, навіть, петицію не хотять підписати,... борцуни, бл
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  19. #59
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від kot1066 Переглянути допис
    ДЕбилы они.... мова..мова.. А жрать они что будут????? Мову??
    Т.Е. квартплата 6-80 и газ по 7 их устраивает. Мовы им бл, нехватает...
    якщо є змога зв'язати 2 поняття - мови та економічного стану в різних галузях,
    будь ласка, напружтеся ще трошки і копніть ще глибше, але більш логічно - аж до самого початку хаосу, тобто до питання "а чи почалося б все це , якби в країні, включно з Кримом та Донбасом був спільний проукраїнський настрій?".
    Але я не вірю, що ви здатні на це. Бо ви вважаєте, що вчителі мають не за освіту мітингувати, а за газ.

  20. #60
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 356

    Типово

    Цитата Допис від watra Переглянути допис
    якщо є змога зв'язати 2 поняття - мови та економічного стану в різних галузях,
    будь ласка, напружтеся ще трошки і копніть ще глибше, але більш логічно - аж до самого початку хаосу, тобто до питання "а чи почалося б все це , якби в країні, включно з Кримом та Донбасом був спільний проукраїнський настрій?".
    Але я не вірю, що ви здатні на це. Бо ви вважаєте, що вчителі мають не за освіту мітингувати, а за газ.
    ага, за мову должны, а не против коррупции))
    нуну
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

Сторінка 3 з 10 ПершаПерша 12345678910 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті