Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2 з 10 ПершаПерша 12345678910 ОстанняОстання
Всього знайдено 182, показано з 21 по 40.

Тема: Культурний простiр нашого мiстечка

  1. #21
    watra
    Guest

    Типово

    що значить "не понимаете"?
    слів не розумію, не подобається? чому ж. деякі пісні навіть дуже...подобалися колись.
    наприклад з мариною владі "так дьімно"...ну якщо слова його. і взагалі є непогані такі.

    але, от уявляєте, є такі люди, яким будь-що зараз з "того" боку, навіть з минулого, і навіть з власного, вже видається іншим і відчувається зовсім по-іншому. і - так - все бікоз, що війна.
    пороги чутливості різні.
    але попри те, що вам ніхто не забороняє особисто слухати щось, ви вивергаєте купу лайна та агресії просто через висловлювання того, як ще можна поглянути на певну ситуацію.
    чому?
    але фіг з ним, тобто з вами, пубертат жив, живе і буде жити. ви особи приватні.
    але те, що таке дозволяє собі мер міста, в якому живу я, мені не подобається небезпідставно.

  2. #22

    Реєстрація
    14 грудень 2008
    Дописів
    6 880

    Типово

    watra, браво.
    +1

  3. #23
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 356

    Типово

    мер по содержанию прав, по форме нет
    украина многонациональная страна и имеет свободу религий, деление на сорта мы уже проходили в 2004м, чисто московско-фсбшный финт, сейчас это продолжается но уже в другом виде
    если это будет продолжаться, то Украины как государства не станет, она просто развалится на части
    зы. не удивлюсь, если Вятрович агент-ставочник ФСБ
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  4. #24
    watra
    Guest

    Типово

    а ви своєї тіні не боїтеся?
    вам всі здаються агентами. причому особливо ті, які відкрито та відверто виступають проти російського. ті, хто те рос. захищає, напрочуд, агентами не є.

    отже відкрито виступати - це прерогатива лише провокаторів? серйозно?
    ви в житті все робите тишком?

    по-вашому, будь-яким особам з проукраїнською позицією прямі прозорі висловлювання проти - зась, бо є такі як ви, хто
    радо одразу записує ніцой, в'ятровича в агенти.
    так може то ви - агенти, яким вигідно миттєво записати проукраїнських активістів до "зрадників" ?

  5. #25

    Типово

    Цитата Допис від ahez Переглянути допис
    братья Филатова и Арестовича по разуму, - кто как обзывается, тот так и называется.
    вы не представляете - сейчас именно культура и есть основное оружие.. Дугина почитайте, что ли
    а еще лучше посмотреть!


    любо-дорого
    проблема кнедликов со сливами

  6. #26

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Цитата Допис від watra Переглянути допис
    що значить "не понимаете"?
    слів не розумію, не подобається? чому ж. деякі пісні навіть дуже...подобалися колись.
    наприклад з мариною владі "так дьімно"...ну якщо слова його. і взагалі є непогані такі.

    але, от уявляєте, є такі люди, яким будь-що зараз з "того" боку, навіть з минулого, і навіть з власного, вже видається іншим і відчувається зовсім по-іншому. і - так - все бікоз, що війна.
    пороги чутливості різні.
    але попри те, що вам ніхто не забороняє особисто слухати щось, ви вивергаєте купу лайна та агресії просто через висловлювання того, як ще можна поглянути на певну ситуацію.
    чому?
    але фіг з ним, тобто з вами, пубертат жив, живе і буде жити. ви особи приватні.
    але те, що таке дозволяє собі мер міста, в якому живу я, мені не подобається небезпідставно.
    Эдак можно скатиться до Фарион.
    Ату его, ату, он по-русски пишет... ату его, он Бориса Рубашкина слушает, он ещё не "созрел".

  7. #27
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 356

    Типово

    Цитата Допис від watra Переглянути допис
    а ви своєї тіні не боїтеся?
    вам всі здаються агентами. причому особливо ті, які відкрито та відверто виступають проти російського. ті, хто те рос. захищає, напрочуд, агентами не є.

    отже відкрито виступати - це прерогатива лише провокаторів? серйозно?
    ви в житті все робите тишком?

    по-вашому, будь-яким особам з проукраїнською позицією прямі прозорі висловлювання проти - зась, бо є такі як ви, хто
    радо одразу записує ніцой, в'ятровича в агенти.
    так може то ви - агенти, яким вигідно миттєво записати проукраїнських активістів до "зрадників" ?
    конечно не боюсь)) чего их бояться то
    оценку агент не агент даю исключительно по результатам
    спасибо вятровичу-кириленко за 7 постанов ПАСЕ, прямо говорящих о нашей не европейскости, спасибо гриневич, что своим законом она закрыла нам вход в ЕС на десятилетия, спасибо малолетним факельщикам, нахватавшимся перепричесанной истории по Шухевичу, и Степану за теплые отношения с поляками, в общем можно сказать спасибо за многое, ну а самое главное, что все эти вбросы отвлекают от воровватости власти и предательства национальных интересов
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  8. #28
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Эдак можно скатиться до Фарион.
    Ату его, ату, он по-русски пишет... ату его, он Бориса Рубашкина слушает, он ещё не "созрел".
    Ой, не пересмикуйте.
    Мер - э мер. Повинен бути в мерських рамках. Він - особа офіційна. Мер українського міста.
    Під ковдру йому ніхто не лізе.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  9. #29
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Эдак можно скатиться до Фарион.
    Ату его, ату, он по-русски пишет... ату его, он Бориса Рубашкина слушает, он ещё не "созрел".
    а ви ніколи не думали, що махровий, радикальний націоналізм саме від повальної зашкарублості виникає?

    коли більшість думає лише про свою шкуру, загалом не задумуючись, чим і як це відбивається?
    типу, "яке кому діло, що я слухаю/дивлюся/читаю", ну так...в окремому винятку.
    а те, що таких "якекомуділо" сотні/тисячі і вони формують великий прошарок в суспільстві, певну думку споживача, яка створює умови й попит, то ні? ніколи-ніколи не думали?
    попит, майбутнє хтось інший створює, лише не ви )))))) ага

  10. #30
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 356

    Типово

    Цитата Допис від watra Переглянути допис
    а ви ніколи не думали, що махровий, радикальний націоналізм саме від повальної зашкарублості виникає?

    коли більшість думає лише про свою шкуру, загалом не задумуючись, чим і як це відбивається?
    типу, "яке кому діло, що я слухаю/дивлюся/читаю", ну так...в окремому винятку.
    а те, що таких "якекомуділо" сотні/тисячі і вони формують великий прошарок в суспільстві, певну думку споживача, яка створює умови й попит, то ні? ніколи-ніколи не думали?
    попит, майбутнє хтось інший створює, лише не ви )))))) ага
    посты патриотов всегда ни о чем
    будущее делают примеры, например русскоговорящие Кличко, Усик, Ломаченко, сестры Семеренко, Свитулина и т/д или тот же Черняк, пинчук, деятели культуры и искусства, но ни как не тянущий в парадигму "боль-зныщення-боль" Вятровичи, прививая простому украинцу комплекс забитости, обиженности и загнанности
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  11. #31

    Типово

    Цитата Допис від watra Переглянути допис
    а ви ніколи не думали, що махровий, радикальний націоналізм саме від повальної зашкарублості виникає?

    коли більшість думає лише про свою шкуру, загалом не задумуючись, чим і як це відбивається?
    типу, "яке кому діло, що я слухаю/дивлюся/читаю", ну так...в окремому винятку.
    а те, що таких "якекомуділо" сотні/тисячі і вони формують великий прошарок в суспільстві, певну думку споживача, яка створює умови й попит, то ні? ніколи-ніколи не думали?
    попит, майбутнє хтось інший створює, лише не ви )))))) ага
    в любом обществе большинство -- конформисты. они ничего не формируют. они формируются.
    радикальный национализм возникает от недостатка ума, образования и низкого уровня культуры. ну или каких-то психических расстройств.
    проблема кнедликов со сливами

  12. #32
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 356

    Типово

    Цитата Допис від слезы пацана Переглянути допис
    в любом обществе большинство -- конформисты. они ничего не формируют. они формируются.
    радикальный национализм возникает от недостатка ума, образования и низкого уровня культуры. ну или каких-то психических расстройств.
    либо это просто работа
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  13. #33
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    посты патриотов всегда ни о чем
    будущее делают примеры, например русскоговорящие Кличко, Усик, Ломаченко, сестры Семеренко, Свитулина и т/д или тот же Черняк, пинчук, деятели культуры и искусства, но ни как не тянущий в парадигму "боль-зныщення-боль" Вятровичи, прививая простому украинцу комплекс забитости, обиженности и загнанности
    якби не перша фраза, відповіла б. а так - нахєр пішов, будь ласка )

    Цитата Допис від слезы пацана Переглянути допис
    в любом обществе большинство -- конформисты. они ничего не формируют. они формируются.
    радикальный национализм возникает от недостатка ума, образования и низкого уровня культуры.
    формують, ще й як. наприклад, інструменти впливу в гібридних війнах. те, що споживається і йде на ура, використовується потім іншими - маніпуляторами - як якір.
    а позаяк більшість - конформісти, забрати у них миску - кинуться як собаки павлова. бо думати не вміють.
    це теж новина?

    Мацаки в рок-н-рольному соусі http://tyzhden.ua/Columns/50/208655

  14. #34
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 356

    Типово

    Цитата Допис від watra Переглянути допис
    якби не перша фраза, відповіла б. а так - нахєр пішов, будь ласка )


    формують, ще й як. наприклад, інструменти впливу в гібридних війнах. те, що споживається і йде на ура, використовується потім іншими - маніпуляторами - як якір.
    а позаяк більшість - конформісти, забрати у них миску - кинуться як собаки павлова. бо думати не вміють.
    це теж новина?

    Мацаки в рок-н-рольному соусі http://tyzhden.ua/Columns/50/208655
    по выделенному - железная аргументация))
    украинский культурный простир - в 21 веке, веке интернета, открытого информпространства, доступности знаний, мировой культуры и всего прочего - какой то сельский анахронизм и клиника
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  15. #35
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    по выделенному - железная аргументация))
    украинский культурный простир - в 21 веке, веке интернета, открытого информпространства, доступности знаний, мировой культуры и всего прочего - какой то сельский анахронизм и клиника
    моє ж ви сонце. вдаєте з себе тупого більше, ніж є? )
    чи справді не зрозуміло, що якщо подібним чином почати звернення, отримаєте відкоша?
    ви тупий чи дуже тупий?
    про зв'язок відповіді, яку й хотіли, і український культурний простір - це взагалі...вражає.
    мабуть-таки відповідь на моє питання зі словом "дуже".
    якщо зможете ніяк не реагувати на мої пости, буду вдячна.
    на ваші - я не буду.

  16. #36
    Аватар для dp
    Реєстрація
    25 жовтень 2005
    Дописів
    1 638

    Типово

    Рыба не думает. Потому что рыба всё знает

  17. #37
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 356

    Типово

    Цитата Допис від watra Переглянути допис
    моє ж ви сонце. вдаєте з себе тупого більше, ніж є? )
    чи справді не зрозуміло, що якщо подібним чином почати звернення, отримаєте відкоша?
    ви тупий чи дуже тупий?
    про зв'язок відповіді, яку й хотіли, і український культурний простір - це взагалі...вражає.
    мабуть-таки відповідь на моє питання зі словом "дуже".
    якщо зможете ніяк не реагувати на мої пости, буду вдячна.
    на ваші - я не буду.
    про простир пишет вами же запощенный вихров)))
    так что кто из нас дуже, еще вопрос
    вкидывать проагандонство не читая, это так патриотично
    а вообще я не против, слушайте до всырачки дзьодзьо (или как его там) или вовчицю винника
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  18. #38

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 295

    Типово

    В'ятрович в одному неправий: виголошувати такі тези в суспільстві, яке ще в своїй масі не відійшло від понять "один народ" і "какая разница" - гарантія бути не сприйнятим, без жодних дискусій. Здається, що майже сотню років тому Хвильовий з його відомим гаслом "геть від Москви" - і то мав більшу підтримку; принаймі, серед інтелігенції.

  19. #39
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 356

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    В'ятрович в одному неправий: виголошувати такі тези в суспільстві, яке ще в своїй масі не відійшло від понять "один народ" і "какая разница" - гарантія бути не сприйнятим, без жодних дискусій. Здається, що майже сотню років тому Хвильовий з його відомим гаслом "геть від Москви" - і то мав більшу підтримку; принаймі, серед інтелігенції.
    дадада
    металика щупальца американского мира, пинкфлойд - великобританского, скорпионс фашистского и так далее
    вятрович прав как никогда)
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  20. #40

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    дадада
    металика щупальца американского мира, пинкфлойд - великобританского, скорпионс фашистского и так далее
    вятрович прав как никогда)
    ну это ж не москва гг
    зачем мешать людям окукливаться
    проблема кнедликов со сливами

Сторінка 2 з 10 ПершаПерша 12345678910 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті