Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1 з 9 123456789 ОстанняОстання
Всього знайдено 169, показано з 1 по 20.

Тема: Вбивство Ноздровської

  1. #1
    Nedvig
    Guest

    Типово Вбивство Ноздровської

    http://www.pravda.com.ua/news/2018/01/1/7167273/
    Какой-то мрак.
    Как думаете - найдут и накажут убийц?

  2. #2
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Цитата Допис від Nedvig Переглянути допис
    http://www.pravda.com.ua/news/2018/01/1/7167273/
    Какой-то мрак.
    Как думаете - найдут и накажут убийц?
    ні

  3. #3
    Nedvig
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від _Jane_ Переглянути допис
    ні
    Отож.
    Мне кажется, что и Россошанский выйдет через пару лет, а может и раньше.

  4. #4

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Врадиевка - 2 ?

  5. #5
    Nedvig
    Guest

    Типово

    Колапс правоохоронної системи України в одній історії. Ірина Ноздровська кілька років займалася справою про загибель своєї сестри, яку на смерть збив племінник глави суду Вишгородського району Дмитро Россошанський. Під час судового процесу Ірині погрожували, але охорони ніхто їй не надав - вона ж не вбивця майданівців Крисін, який ходив під державною охороною, а потім отримав за вбивство Веремія умовний термін. 27 грудня Ноздровська змогла в апеляційному суді відбити чергову спробу звільнити вбивцю сестри від відповідальності. 29 грудня вона зникла. А сьогодні Ірину саму знайшли у річці вбитою.

    В своєму інтерв'ю "Обозревателю" в червні Ноздровська розповідає про абсолютне свавілля на всіх рівнях правоохоронної системи в цій справі. Ось про збір доказів: "Следственно-оперативная группа приехала около 12 часов дня. То есть, спустя четыре часа, хотя из Вышгорода ехать от силы 15 минут... Правоохранители, нарушая требования закона, повезли его на освидетельствование через 8 часов, а не в течение первых двух - как положено... ". Також Ноздровська наводить детальні свідчення, що експертиза щодо алко і наркотичного сп'яніння у справі була повністю сфальсифікована.

    А ось так вона згадує про спілкування зі слідчим в справі: "И тут следователь просит меня написать ходатайство, что я прошу содержания под стражей подозреваемого (хотя оно не предусмотрено законом, но я написала). И дает мне официальный ответ, что он удовлетворяет мое ходатайство. А потом мне озвучивает: "Я иду с ним к прокурору, а если вы заинтересуете прокурора и меня, то, думаю, будет именно эта мера пресечения. Если заинтересуете".

    І про перший досвід судів: "В Вышгороде дело слушалось два раза. Но я с первого заседания почувствовала "особое отношение" к убийце. Как только судья избрала меру пресечения "домашний арест" вместо содержания под стражей, я сразу сказала: будем менять суд. Я понимала, что "нужный" приговор уже готов. Мои адвокаты заявили отвод всего состава Вышгородского суда и перевели в Обуховский".

    Ось вона - ціна провалених реформ правоохоронних органів. Раніше борців зі злочинцями залякували - тепер демонстративно вбивають. А вбивць, навіть у найбільш резонансних і очевидних справах, як показав випадок Крисіна, спокійно випускають на волю. Що, в свою чергу, викликає у злочинців почуття безкарності і надихає на нові злочини. Реальні, а не імітаційні, реформи праоохоронних органів стають питанням фізичного виживання суспільства в новому році.

    Акція протесту біля обласного управління поліції Київської області на вул.Володимирській, 15 відбудеться завтра (2 січня) о 12.00. У ході акції вимагатимуть залучити усі сили до розслідування вбивства правозахисниці та надати доньці Ірини - Анастасії - охорону, оскільки їй також неодноразово погрожували.
    https://m.facebook.com/story.php?sto...00001327329220

  6. #6

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від Nedvig Переглянути допис
    Колапс правоохоронної системи України в одній історії.
    таки врадиевка-2 ...

    ее может и убили чтоб типа показать коллапс ...

  7. #7
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Катерина Гандзюк
    3 год · Yaremche, Ivano-Frankivsk Oblast, Ukraine ·
    З вересня 2017 про свої історії конфліктів з мусорами мені розказали десятки людей. Деякі шукали допомоги, деякі просто хотіли з кимось поділитись. Від цих історій стає моторошно, хочеться запастися консервами, патронами, питною водою, забарикадуватись в хаті, не виходити і відстрілюватись при спробі когось з тобою заговорити.
    Я знаю історії людей, яких били, у яких відбирали бізнеси, яких роздоювали на хабарі, виселяли з їхніх квартир, незаконно слідкували і прослуховували телефони, фабрикували справи, багато справ, дофіга справ фабрикували. Натомість я не знаю ніяких історій про чудові розкриття резонансних злочинів, навіть про знайдену коштовну викрадену техніку з міської бібліотеки я, *****, досі не знаю історії. Не знаю я і історій про внутрішні розслідування проти особо наглих і жадібних мусорів після письмових заяв. І історії про сбушника, який підробив собі заяву від імені одного з заступників мера і щемив на цій підставі активістів, я теж досі не знаю. Бо нема ніяких таких історій.
    Зато є історія про те, як мусора злилися в єдиному пориві з мавпоподібним Ківою, кришують ігрові автомати, борделі, наркоту, фальшивих правих і сепаратистів одночасно, з якими тепер пліч-о-пліч захищають, наприклад, незаконні рекламні конструкції, збір чужого врожаю, квартирні махінації. Там періодично ворожі угрупування мусоробандитів проломують одне одному голови, але, зрештою, зберігається ідилія стосунків.
    Тепер от вся країна знає історію про вбивство правозахисниці Ірини Ноздровської. І мусора тут винні не тому, що жодним чином не реагували на її заяви про погрози, хоч писати туди взагалі про будь-що заяви - це даремно витрачати час. А тому, що вся нинішня правоохоронна система перетворилася на спайку політиків, мусорів і криміналу, класичне організоване злочинне угрупування. Коли політики санкціонують і фінансують, правоохоронці координують і забезпечують, а бандити виконують. В такій системі, друзі, ніяка справедливість неможлива.
    І косметична реформа це не змінить. Вони всі мають піти. Не тільки старі, але й ті нові, що вже зі старими попрацювали хоч трохи. Ця система не просто бісить, вона вбиває.

  8. #8
    Аватар для Abyss
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Дописів
    14 559

    Типово

    Поліція допитує нареченого Ноздровської як підозрюваного, підставою став запис з камери спостереження


    За його словами, підставою для такої підозри стала запис з камери спостереження, на якому вони з сином виходять зі свого будинку в Києві о 21:00, 29 грудня, у день зникнення Ірини. Поліція вважає, що підставою для злочину могла стати нерозділене кохання, оскільки Ірина з Віталієм раніше розійшлися.




    Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/incidents/23278...erejennya.html
    "Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки

  9. #9
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    71 741

    Типово

    Цитата Допис від _Jane_ Переглянути допис
    Вони всі мають піти. Не тільки старі, але й ті нові, що вже зі старими попрацювали хоч трохи.
    Народишко скоро закончится такими темпами.

  10. #10
    Климентина
    Guest

    Типово

    Народишко закончится, люди останутся.

    хотя, о, будда, кому я это говорю?!?!

  11. #11
    Климентина
    Guest

    Типово

    розголос
    Мініатюри долучень Мініатюри долучень Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  S80102-114728.jpg
Переглядів: 383
Розмір:  66,4 КБ
ID:	2157167  

  12. #12
    Nedvig
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Abyss Переглянути допис
    Поліція допитує нареченого Ноздровської як підозрюваного, підставою став запис з камери спостереження


    За його словами, підставою для такої підозри стала запис з камери спостереження, на якому вони з сином виходять зі свого будинку в Києві о 21:00, 29 грудня, у день зникнення Ірини. Поліція вважає, що підставою для злочину могла стати нерозділене кохання, оскільки Ірина з Віталієм раніше розійшлися.




    Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/incidents/23278...erejennya.html
    Ха.
    Я дума, на бомжа повесят убийство.
    А оно вона как.

  13. #13
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    71 741

    Типово

    Цитата Допис від Климентина Переглянути допис
    Народишко закончится, люди останутся.
    Это те, для которых ПР лозунги писали ?


  14. #14

    Реєстрація
    14 лютий 2008
    Звідки Ви
    Победа/Придник
    Дописів
    971

    Типово

    Цитата Допис від Nedvig Переглянути допис
    Ха.
    Я дума, на бомжа повесят убийство.
    А оно вона как.
    Ну вот, могут же проявлять солдатскую смекалку когда хотят.

  15. #15
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 022

    Типово

    Цитата Допис від Nedvig Переглянути допис
    Ха.
    Я дума, на бомжа повесят убийство.
    А оно вона как.
    Еще не вечер. Отпустили пацана. Общественность шум подняла, не рискнули закрыть. Даже допросили как свидетеля....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  16. #16
    Аватар для alexmk82
    Реєстрація
    29 січень 2008
    Звідки Ви
    Левобережный-3, Подгороднее, Центр
    Дописів
    28 994

    Типово





    "...обслуживающий тупейший персонал, будешь мои ботинки языком слизывать..." © Glavriba 07.11.2020

  17. #17

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    https://censor.net.ua/news/3042609/u...hitnitsa_tomak

    уже выдвигают требования ...

    врадиевка и попытка все раскачать . ее для этой цели могли и убить .

  18. #18
    Nedvig
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    https://censor.net.ua/news/3042609/u...hitnitsa_tomak

    уже выдвигают требования ...

    врадиевка и попытка все раскачать . ее для этой цели могли и убить .
    Ну, в некоторых цивилизованных странах уже могли бы машины жечь и магазины громить например.
    Так что у нас пока всё культурно так сказать.

  19. #19

    Реєстрація
    05 листопад 2010
    Дописів
    153

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    https://censor.net.ua/news/3042609/u...hitnitsa_tomak
    попытка все раскачать . ее для этой цели могли и убить .
    раскачать домик из дерьма?

  20. #20
    Аватар для Школа устного счета "Соробан"
    Реєстрація
    22 липень 2013
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    17 932

    Типово

    Полиция обещала все рассказывать активистам. Стесняюсь спросить - а вдруг среди активистов есть сообщник?

    И одно но. Почему она была голой. Как-то не похоже на ликвидацию.

Сторінка 1 з 9 123456789 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті