Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 34 з 239 ПершаПерша ... 24252627282930313233343536373839404142434484134 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 4779, показано з 661 по 680.

Тема: MonoBank (Общая Тема)

  1. #661
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від RaS Переглянути допис
    Максимум это 500грн кешбека в месяц. Как только его выбрал ничего не вертают.
    У меня как кешбек заканчивается, карта пополняется на нулевой баланс и убирается в ящик до след. месяца
    Ну всі ж рахувати вміють? 195+142 ніяк не 500 (і за попередній місяць теж не вибрано максимум). Тобто вищеозвучений висновок помилковий

  2. #662

    Реєстрація
    12 січень 2010
    Дописів
    6 341

    Типово

    Чтобы не резали необходимо не гасить кредит в том же месяце и пользоваться не только там где есть кешбек.

  3. #663
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Hack-Stock Переглянути допис
    Чтобы не резали необходимо не гасить кредит в том же месяце и пользоваться не только там где есть кешбек.
    І ці умови я витримала. І все одно - зрізали.

    Все мимо.

  4. #664
    Аватар для RaS
    Реєстрація
    17 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    57 106

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    І ці умови я витримала. І все одно - зрізали.

    Все мимо.
    Я знаю ... я знаю .... у Вас не монобанка карта )))

  5. #665
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від RaS Переглянути допис
    Я знаю ... я знаю .... у Вас не монобанка карта )))
    Виписку показать?

    АПД: Єдина причина, чому, як думаю, знизили відсоток, це вибір категорії "продукти" 4 рази підряд. На п'ятий раз відсоток знизили.

  6. #666

    Реєстрація
    12 січень 2010
    Дописів
    6 341

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    І ці умови я витримала. І все одно - зрізали.

    Все мимо.
    возможно еще соотношение суммы транзакций с кешбеком должно быть меньше суммы транзакций без.

  7. #667
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Hack-Stock Переглянути допис
    возможно еще соотношение суммы транзакций с кешбеком должно быть меньше суммы транзакций без.
    Та от є версія, що зрізають "улюблені" категорії.
    На "Красу і медицину" теж знижений відсоток у мене, хоча я не обирала цю категорію пару місяців. Але у мене досить багато транзакцій в цій категорії. Кіно в цьому місяці мені взагалі не кинули, хоча бачила скріни, що у людей є "кіно" цього місяця.

    Тобто все простіше: ріжуть ті категорії, по яким найчастіше йдуть покупки. Незалежно від того "вибрано" максимум чи ні. І навіть чи ті категорії були обрані до кешбека хоч колись.

  8. #668
    Аватар для к_сеня
    Реєстрація
    26 січень 2010
    Звідки Ви
    Подгородное/ пр. А.Поля
    Дописів
    5 309

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Виписку показать?

    АПД: Єдина причина, чому, як думаю, знизили відсоток, це вибір категорії "продукти" 4 рази підряд. На п'ятий раз відсоток знизили.
    Думаю мимо. Я тоже подряд пятый месяц выбрала Продукты. Не снизили, оставили 4%

  9. #669

    Реєстрація
    12 січень 2010
    Дописів
    6 341

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Та от є версія, що зрізають "улюблені" категорії.
    На "Красу і медицину" теж знижений відсоток у мене, хоча я не обирала цю категорію пару місяців. Але у мене досить багато транзакцій в цій категорії. Кіно в цьому місяці мені взагалі не кинули, хоча бачила скріни, що у людей є "кіно" цього місяця.

    Тобто все простіше: ріжуть ті категорії, по яким найчастіше йдуть покупки. Незалежно від того "вибрано" максимум чи ні. І навіть чи ті категорії були обрані до кешбека хоч колись.
    Мне в прошлом месяце срезали кешбек, юзал карту жены, у нее лимит 3500 грн, за месяц три раза выбирал его и гасил, кешбека вывел 350 грн, на конец месяца оставил около 3000 грн долга и ей не срезали кешбек на этот месяц, хотя я юзал карту только там где кешбек.
    На мою карту вернули нормальный процент в этом месяце, после месяца неиспользования карты.

  10. #670
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Hack-Stock Переглянути допис
    Мне в прошлом месяце срезали кешбек, юзал карту жены, у нее лимит 3500 грн, за месяц три раза выбирал его и гасил, кешбека вывел 350 грн, на конец месяца оставил около 3000 грн долга и ей не срезали кешбек на этот месяц, хотя я юзал карту только там где кешбек.
    Мне вернули нормальный процент в этом месяце, после месяца неиспользования карты.
    Ну це нічого не доводить.
    Я так розумію, що відсотки по кешбеку надають індивідуально по сукупності різних показників. Тому моя історія не підійде вам, а ваша мені і так далі.
    У принципі, менеджмент монобанку від самого початку давав відповідь, що кешбек це така дуже рендомна штука, і вручну точно його ніхто не регулює окремим користувачам. От система в цьому місяці вирішила так щодо мене, а інакше щодо іншого користувача. Ото і все. І зовсім не факт, що це спрацює так само для третьої особи. І навіть не факт, що наступного місяця спрацює для одного і того ж користувача.

    І це правильно, бо "умніків" вистачає, а задумувалося все не для них

  11. #671
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    23 988

    Типово

    Цитата Допис від RaS Переглянути допис
    Только всего 3%
    Почему 3? У меня 4

  12. #672

    Реєстрація
    12 січень 2010
    Дописів
    6 341

    Типово

    Цитата Допис від †Raptor† Переглянути допис
    Почему 3? У меня 4

  13. #673
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    23 988

    Типово

    Я писатель

  14. #674

    Реєстрація
    24 жовтень 2004
    Дописів
    9 286

    Типово

    Хм. В прошлом месяце брал только "типа книги" на амазоне с кешбеком 19%, но сделал ещё пару транзакций, плюс одна небольшая активная "полутестовая" рассрочка - в итоге кэшбека на 350 грн, ничего не срезали (продукты светит 4%).
    В позапрошлом выбрал все 500 грн на аптеки/медицину.

    Смысла выбирать категории кэшбека на продукты/заправки/кафе, как по мне, нет, эти категории есть на постоянной основе в альфе, плюс там бесплатно рассрочка на 3 месяца покупок от 1000 грн (или с комиссией на более длительный срок) - итого даже то, что в альфе ниже кэшбековые проценты - 2 суперы, 3 заправки, 5 кафе в принципе выходит то на то. Плюс учесть, что в моно выйти на 500 грн кэшбека и в альфе на несколько сот - это вполне реально, то кэшбек суммируется, по сути - сумма "итого" больше получается.

  15. #675

    Реєстрація
    19 листопад 2013
    Дописів
    196

    Типово

    Цитата Допис від sanyok Переглянути допис
    Хм. В прошлом месяце брал только "типа книги" на амазоне с кешбеком 19%, но сделал ещё пару транзакций, плюс одна небольшая активная "полутестовая" рассрочка - в итоге кэшбека на 350 грн, ничего не срезали (продукты светит 4%).
    В позапрошлом выбрал все 500 грн на аптеки/медицину.
    В прошлом месяце не урезанный кешбек на книги был 20%.
    Значить у вас были все категории с минусом один %.

  16. #676

    Реєстрація
    12 січень 2010
    Дописів
    6 341

    Типово

    Цитата Допис від sanyok Переглянути допис
    Хм. В прошлом месяце брал только "типа книги" на амазоне с кешбеком 19%, но сделал ещё пару транзакций, плюс одна небольшая активная "полутестовая" рассрочка - в итоге кэшбека на 350 грн, ничего не срезали (продукты светит 4%).
    В позапрошлом выбрал все 500 грн на аптеки/медицину.

    Смысла выбирать категории кэшбека на продукты/заправки/кафе, как по мне, нет, эти категории есть на постоянной основе в альфе, плюс там бесплатно рассрочка на 3 месяца покупок от 1000 грн (или с комиссией на более длительный срок) - итого даже то, что в альфе ниже кэшбековые проценты - 2 суперы, 3 заправки, 5 кафе в принципе выходит то на то. Плюс учесть, что в моно выйти на 500 грн кэшбека и в альфе на несколько сот - это вполне реально, то кэшбек суммируется, по сути - сумма "итого" больше получается.
    а лучше оформить 2-3 карты моно на родственников и конфисковать их)))) имея в итоге все 6 категорий)

  17. #677
    Аватар для Dnepr
    Реєстрація
    28 лютий 2008
    Дописів
    15 977

    Типово

    Все очень просто - банк имеет с транзакции до 1.7% из которой часть еще пойдет на операционные расходы банка. Суммируйте все свои покупки за месяц, высчитайте 1.5-1.7% от этой суммы, если вы выбрали кешбека больше, вам урежут % потому как банк не благотворительная организация.

  18. #678

    Реєстрація
    12 січень 2010
    Дописів
    6 341

    Типово

    Цитата Допис від Dnepr Переглянути допис
    Все очень просто - банк имеет с транзакции до 1.7% из которой часть еще пойдет на операционные расходы банка. Суммируйте все свои покупки за месяц, высчитайте 1.5-1.7% от этой суммы, если вы выбрали кешбека больше, вам урежут % потому как банк не благотворительная организация.
    я выбрал больше и мне не урезали

  19. #679
    Аватар для Dnepr
    Реєстрація
    28 лютий 2008
    Дописів
    15 977

    Типово

    Цитата Допис від Hack-Stock Переглянути допис
    я выбрал больше и мне не урезали
    Больше чем 1.7% от общей суммы всех транзакций? Значит были еще какие-то платежи банку, возможно % по кредиту.

  20. #680

    Реєстрація
    12 січень 2010
    Дописів
    6 341

    Типово

    Цитата Допис від Dnepr Переглянути допис
    Больше чем 1.7% от общей суммы всех транзакций? Значит были еще какие-то платежи банку, возможно % по кредиту.
    больше. Никаких платежей не было. Платил картой только там где есть кешбек.

Сторінка 34 з 239 ПершаПерша ... 24252627282930313233343536373839404142434484134 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті