Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 57 з 117 ПершаПерша ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 2336, показано з 1 121 по 1 140.

Тема: Зимний марафон Стройности!

  1. #1121
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Gura Переглянути допис
    Нат, ну не всегда все так, как показано. Кто-то начал до начала марафона и первый впечатляющий результат уже был). Ну и по поводу того, что кто хотел, тот похудел и держит вес. Приведу свой пример. Я прекрасно похудела 2 года назад, но пришлось и приходится ощущать на себе все прелести приема некоторых препаратов, которые (сама не верила, пока не пришлось принимать) помогают любой пище прилипнуть сразу к телу))) А вместе с полугодовым запретом на физупражнения дало то, что имею. Вот и борюсь.)
    Ну як сказати, щоб нікого не образити. Так, проблеми зі здоров'ям - це інша історія. Але і не завжди реальний вплив медикаментів є причиною зайвої ваги. У мене є живий приклад поряд, що показує, що люди, які пожиттєво змушені приймати гормони щитоподібної залози, можуть бути стрункими. Так, до операції, вага росла, але там крім того купа інших неприємних моментів плюс до того. А після - все прийшло у норму. І тут же, є інший живий приклад з тією ж проблемою. І ця, друга жіночка, жуючи олів'є і потім бутерброд з маслом, розповідала мені, що поправляється, бо гормони ж приймає

    Але у цій темі половина людей просто шукають мотивацію як виправдання, чому ні. І результати за тиждень те підтверджують. І здоров'я ні до чого.

    А ще, може некоректне питання, а заборона фізичних вправ включала заборону піших прогулянок? Щоденні 8-10 тис. кроків були заборонені?

  2. #1122
    Аватар для Gura
    Реєстрація
    08 серпень 2009
    Звідки Ви
    Тополь 1
    Дописів
    11 595

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Ну як сказати, щоб нікого не образити. Так, проблеми зі здоров'ям - це інша історія. Але і не завжди реальний вплив медикаментів є причиною зайвої ваги. У мене є живий приклад поряд, що показує, що люди, які пожиттєво змушені приймати гормони щитоподібної залози, можуть бути стрункими. Так, до операції, вага росла, але там крім того купа інших неприємних моментів плюс до того. А після - все прийшло у норму. І тут же, є інший живий приклад з тією ж проблемою. І ця, друга жіночка, жуючи олів'є і потім бутерброд з маслом, розповідала мені, що поправляється, бо гормони ж приймає

    Але у цій темі половина людей просто шукають мотивацію як виправдання, чому ні. І результати за тиждень те підтверджують. І здоров'я ні до чого.

    А ще, може некоректне питання, а заборона фізичних вправ включала заборону піших прогулянок? Щоденні 8-10 тис. кроків були заборонені?
    я это все знаю. ежедневная норма пеших прогулок соблюдена) Я прекрасно все понимаю. Это не гормоны щитовидной железы, а гораздо тяжелее. Оливье в монм рационе отсутствует напрочь много лет, как и булки и картошка и тд. Моя дочь, в силу занятий спортом держит вес и дома нет сахара, хлеба, конфет. Это уже образ жизни.
    Еще раз скажу, что рассуждала также, как Вы до проблемы. Теперья знаю, как поев на ночь отварную рыбу без соли и специй с огурцом свежим, выпив чашку зеленого чая на утро получить плюс 2 кг.

  3. #1123

    Реєстрація
    20 жовтень 2009
    Дописів
    28 891

    Типово

    я сидела на преднизолоне полгода. Была очень худой.
    Доктора не верили, что я его принимаю в лошадиных дозах. Все вокруг от него растут, пухнут.
    Это очень и очень индивидуально.
    Организмы совершенно разные.

  4. #1124
    Аватар для Gura
    Реєстрація
    08 серпень 2009
    Звідки Ви
    Тополь 1
    Дописів
    11 595

    Типово

    Цитата Допис від Кимон Переглянути допис
    я сидела на преднизолоне полгода. Была очень худой.
    Доктора не верили, что я его принимаю в лошадиных дозах. Все вокруг от него растут, пухнут.
    Это очень и очень индивидуально.
    Организмы совершенно разные.
    абсолютно согласна

  5. #1125
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Gura Переглянути допис
    я это все знаю. ежедневная норма пеших прогулок соблюдена) Я прекрасно все понимаю. Это не гормоны щитовидной железы, а гораздо тяжелее. Оливье в монм рационе отсутствует напрочь много лет, как и булки и картошка и тд. Моя дочь, в силу занятий спортом держит вес и дома нет сахара, хлеба, конфет. Это уже образ жизни.
    Еще раз скажу, что рассуждала также, как Вы до проблемы. Теперья знаю, как поев на ночь отварную рыбу без соли и специй с огурцом свежим, выпив чашку зеленого чая на утро получить плюс 2 кг.
    Я ж пишу, що здоров'я це інша історія. Читаєте чи ні? Мова не про вас особисто. Реальний набір ваги через проблеми зі здоров'ям це не такий великий відсоток від загальної кількості людей з надмірною вагою.

    І плюс два кг на ранок це не набір ваги, це набряки тканин. Ви ж лікар. Маєте розуміти. За ніч не наросте така кількість жиру, як не їш.

    Це от як би я казала що вчора зранку я набрала два кг, а під вечір схудла на півтора. І повірте, у мене були такі дні з таким коливанням ваги. Але це просто цифра, з якою я топчу землю.
    Знову ж, про свій досвід життя в одній і тій же вазі, але з інтервалом в десять років. Це я про цифри зараз буду. Не сприймайте на себе. Так от, у мене збереглися речі, які чекали, коли я до них повернуся. І я пам'ятаю як і що на мені сиділо. На сьогодні, в трохи більших цифрах на вагах, ці речі мені великуваті. А здавалося б, мало б бути не так але 10 років тому я нічого не робила для свого тіла, а зараз моє тіло працює в тренажерці. От і різниця.
    Тому менше уваги цифрам, більше уваги тому, як ці цифри виглядають)

    І ще, щодо вашої історії. Ліки явно порушили загальний обмін речовин. То спершу треба просто експерементально визначати яка витрата ккалорій на день зараз не дає вам набору ваги. Так, це той самий нудний щоденник харчування. Бо від солі не поправляються, тому те, що ви рибу без солі їсте, це ваше кулінарне вподобання або вимога вашого жкт. Вода, яку може затримати сіль, це індикатор проблем зі здоров'ям, якщо цифра аж така значна (ну ви й пишете, що проблем є)

  6. #1126
    Аватар для Gura
    Реєстрація
    08 серпень 2009
    Звідки Ви
    Тополь 1
    Дописів
    11 595

    Типово

    Нат, да понятно конечно, что отек, касаемо моего случая. Думаю, даже не врач вот понимает, что это не жир прирастает за ночь)) Но изначально речь шла о цифрах на весах. Ведь в первом нелельном отчете были просто цифры по весу. Ваш вывод был сделан по этим цифрам. Я просто пояснила, что не всегда так верно оценивать результат- кто старается, а кто нет. Я ни в коем слечае не спорю с Вами. Даже наоборот, во многом согласна.
    Востаннє редагував Gura: 23.11.2017 о 12:08

  7. #1127
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Gura Переглянути допис
    Нат, да понятно конечно, что отек, касаемо моего случая. Думаю, даже не врач вот понимает, что это не жир прирастает за ночь)) Но изначально речь шла о цифрах на весах. Ведь в первом нелельном отчете были просто цифры по весу. Ваш вывод был сделан по этим цифрам. Я просто пояснила, что не всегда так верно оценивать результат- кто старается, а кто нет. Я ни в коем слечае не спорю с Вами. Даже наоборот, во многом согласна.
    Там і об'єми бувають (у таблицях звітних). І мова взагалі не про вас, а про загальну картину. Це ж не перший марафон. І останній рік у більшості учасниць куча причин чому ні, і жодної чому да. Всі шукають мотивацій, але ті вперто десь ховаються. То я й кажу, може вже декому час собі зізнатися, що насправді все влаштовує?
    От мене зараз відверто все влаштовує, ну майже))) тому я дозволяю собі більше, але все одно я не припиняю "контроль і учьот", не в сеснсі, що я себе обмежую, а в тому, що я "єм осознанно", тобто бачу де, що і коли. І не можу списати не на те положення місяця в небі чому так, а не інакше, чи ще на щось (знову ж, не про вас мова, а то ви якось все дкже особисто спийняли)

  8. #1128
    Moderator
    Кулинар года 2013
    Аватар для Jane_R
    Реєстрація
    07 березень 2008
    Звідки Ви
    ж/м Покровский (Коммунар)
    Дописів
    41 883

    Типово

    Подошла к концу вторая неделя предновогоднего марафона



    Лидеров поздравляю! Так держать.

  9. #1129
    Аватар для Gura
    Реєстрація
    08 серпень 2009
    Звідки Ви
    Тополь 1
    Дописів
    11 595

    Типово

    Нат, нет, нет, ни в коем случае лично не восприняла. Я , чтобы не быть голословной, привела пример на себе)))
    А про тренажерку я мечтаюююю, надесь скоро тоже дойду)

  10. #1130
    Аватар для Вини
    Реєстрація
    16 березень 2005
    Звідки Ви
    город "Авангард"
    Дописів
    1 389

    Типово

    Ну и вот. Я поправилась. Зима пришла, стали доставаться из шкафа тёплые зимние юбочки, а они еле сходятся и по шовчикам трещщат. Сняла мерки и ахнула.
    Я конечно молодец, с моей историей болезней, мне кушать надо хорошо и ни в чём себе не отказывать. Но я ж буквально ни в чём не отказываю. Особенно, когда магаз под офисом.
    Короче, я тут с вами пристроюсь. Вижу, что марафон уже идёт полным ходом. Я паралельно побегу, вне зачёта. Это я ещё на весы на становилась, от одних мерок в шоке.
    А вообще я себя люблю, да, люблю какая есть и всё такое... но не менять же 42-й на 46-й из-за любви!!
    Я ещё не выбрала как я буду, но я буду. Вот сегодня у коллеги ДР (пицца и тортик), а завтра начну.
    Вечером на весы!

    Всем привет!
    Велосипед, или велосипед - выбор очевиден.

  11. #1131
    Аватар для Вини
    Реєстрація
    16 березень 2005
    Звідки Ви
    город "Авангард"
    Дописів
    1 389

    Типово

    Я короче с вами. Сегодня встала на весы, зажмурившись. 70,5. Так низя. Мне надо, мне хорошо, когда 62-63 без трагических последствий для здоровья.
    Вот сейчас пойду и начну свой собственный челленж, приседать каждый день.
    Начну сегодня с 5 подходов по 10 раз, буду увеличивать каждый день на 1 присед, т.е. завтра будет 5 подходов по 11 раз.
    Утром по дороге на работу купила себе не булочку, а хурму. Я молодец.
    Велосипед, или велосипед - выбор очевиден.

  12. #1132
    Аватар для такиша
    Реєстрація
    19 травень 2008
    Звідки Ви
    Гвардейский
    Дописів
    9 026

    Типово

    Цитата Допис від Вини Переглянути допис
    Я короче с вами. Сегодня встала на весы, зажмурившись. 70,5. Так низя. Мне надо, мне хорошо, когда 62-63 без трагических последствий для здоровья.
    Вот сейчас пойду и начну свой собственный челленж, приседать каждый день.
    Начну сегодня с 5 подходов по 10 раз, буду увеличивать каждый день на 1 присед, т.е. завтра будет 5 подходов по 11 раз.
    Утром по дороге на работу купила себе не булочку, а хурму. Я молодец.
    Вы прям как я. Сейчас вес 67. комфортный 62-60.

    но у меня есть необходимость,нно нет силы воли. Купила абонемент в Сафари. пока хожу. но за мной надо приглядывать)) и еда. Многие говорят, что это просто, но у меня хронически не получается гготовить из-за отсутствия времени. С завистью поглядываю на компании, которые готовят на заказ пп еду, но недешево у них.... В общем я ищу отмазки ))))

  13. #1133
    Аватар для юль_чик
    Реєстрація
    23 листопад 2011
    Дописів
    9 603

    Типово

    а я наконец-то пошла в тренажерку))))
    вчера было первое занятие..
    лиха беда начало)))
    за первый месяц уплочено-никуда не денусь, а там втянусь))))
    и вообще я рада, что у меня в голове наконец-то тумблерок щелкнул)))))))))))
    Я ангел,честно...только нимб на подзарядке)))

  14. #1134
    Moderator
    Кулинар года 2013
    Аватар для Jane_R
    Реєстрація
    07 березень 2008
    Звідки Ви
    ж/м Покровский (Коммунар)
    Дописів
    41 883

    Типово

    А тем временем завтра отчёт!

  15. #1135
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від такиша Переглянути допис
    Вы прям как я. Сейчас вес 67. комфортный 62-60.

    но у меня есть необходимость,нно нет силы воли. Купила абонемент в Сафари. пока хожу. но за мной надо приглядывать)) и еда. Многие говорят, что это просто, но у меня хронически не получается гготовить из-за отсутствия времени. С завистью поглядываю на компании, которые готовят на заказ пп еду, но недешево у них.... В общем я ищу отмазки ))))
    Як неможливість готувати заважає порахувати всі денні булки і інше?
    Таки ж відмазки)))) Нє очень-то і хотєлось (с) як кажуть (маю право так казати, бо мені теж довгий час було "не до того", а по-чесному просто ліньки змінити вектор)

  16. #1136
    Аватар для такиша
    Реєстрація
    19 травень 2008
    Звідки Ви
    Гвардейский
    Дописів
    9 026

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Як неможливість готувати заважає порахувати всі денні булки і інше?
    Таки ж відмазки)))) Нє очень-то і хотєлось (с) як кажуть (маю право так казати, бо мені теж довгий час було "не до того", а по-чесному просто ліньки змінити вектор)
    не ем булок . но готовка салатиков мяска овощей и т д занимает время. готова выслушать конструктивную критику и советы. на работу нужно собрать судочек. его нужно приготовитьь. вечером не успеваю. в итоге иду есть в столовую. Да выбираю что то приближенное к пп, но очень приближенное

  17. #1137
    Оверклокер года 2010, 2012 Аватар для MaJ0r
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    XtremeLabs.org
    Дописів
    12 274

    Типово

    Если есть возможность лучше сразу обратиться к толковому тренеру. И программу составят и питание распишут и мотивация будет, особенно когда посмотрите на других успешно похудевших

  18. #1138
    Аватар для Ylinka
    Реєстрація
    03 квітень 2009
    Звідки Ви
    Тополь 3
    Дописів
    5 319

    Типово

    Такиша, а у Вас есть мультиварка? вниз гречка, на верх в чашу для пара мяско и овощи мороженные и на отложенный старт. Все. приготовления ну минут 5, их найти ж можно. я раз в 2-3 недели нагатавливаю котлет, тефтелек, фрикаделек и в таком духе и в морозилку. занимает 2-3 часа примерно.

  19. #1139
    Аватар для юль_чик
    Реєстрація
    23 листопад 2011
    Дописів
    9 603

    Типово

    Цитата Допис від MaJ0r Переглянути допис
    Если есть возможность лучше сразу обратиться к толковому тренеру. И программу составят и питание распишут и мотивация будет, особенно когда посмотрите на других успешно похудевших
    А если денег нет?)))
    Не, ну я понимаю, конечно, у нас все олтигархи....
    Я ангел,честно...только нимб на подзарядке)))

  20. #1140
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від такиша Переглянути допис
    не ем булок . но готовка салатиков мяска овощей и т д занимает время. готова выслушать конструктивную критику и советы. на работу нужно собрать судочек. его нужно приготовитьь. вечером не успеваю. в итоге иду есть в столовую. Да выбираю что то приближенное к пп, но очень приближенное
    Худнуть не від пп. Худнуть від споживання меншого за витрату.
    Як тільки ви приймете цей факт, так одразу процес піде і на булках у раціоні, і на тортах з кремом навіть.
    Столова це взагалі відмінний варіант, т.к.можна підібрати нормальну їжу. Каша і котлета - це нормальна їжа, з нею прекрасно можна худнути. Головне знайте скільки з'їдено, щоб знати, скільки ще можна/треба наїсти.

Сторінка 57 з 117 ПершаПерша ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті