Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2 з 11 ПершаПерша 1234567891011 ОстанняОстання
Всього знайдено 207, показано з 21 по 40.

Тема: Отказ водителей маршрутки возить по УБД

  1. #21
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    71 806

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Тот случай, когда молчание красноречивее слов: полная пассажиров маршрутка промолчала... вот этот "звоночек" я бы не стал сбрасывать со счетов - а не то, что там подумал маршрутчик...
    А кто сказал, что "маршрутка промолчала" ?
    Может просто забыли придумать про "промолчавшую маршрутку" ?

  2. #22
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    А кто сказал, что "маршрутка промолчала" ?
    Может просто забыли придумать про "промолчавшую маршрутку" ?
    Не помню точно, где-то попадалось об этом недавно на дублировавших эту новость ресурсах.
    Как по мне - то это молчание, оно такое... как затишье (перед известно чем)...
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  3. #23

    Реєстрація
    14 лютий 2008
    Звідки Ви
    Победа/Придник
    Дописів
    971

    Типово

    Цитата Допис від misl Переглянути допис
    Писал я этот текст уже не один раз. По работе приходиться жить в другом городе. Так я не разу не видел что бы льготчиков выпихивали или не разрешали заходить в маршрутку. Не разу не видел что бы кто то не платил за проезд, просто тут оплата при выходе и выход на обе двери, и не только в маршрутках но и в общественном транспорте. !! Трамваи и троллейбусы работают без кондукторов!! И да это в Украине.

    PS Проезд независимо от дальности маршрута по 5 грн!! есть маршрут 38 км !!
    Имя, сестра, имя! ©

  4. #24
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Тот случай, когда молчание красноречивее слов: полная пассажиров маршрутка промолчала... вот этот "звоночек" я бы не стал сбрасывать со счетов - а не то, что там подумал маршрутчик...
    Что хотел сказать ацтек?
    Что полная маршрутка против АТО, против АТОшников, против того чтобы их там защищали, все жаждут тут лугандон?
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  5. #25

    Реєстрація
    25 липень 2012
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    2 812

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Что хотел сказать ацтек?
    Что полная маршрутка против АТО, против АТОшников, против того чтобы их там защищали, все жаждут тут лугандон?
    А к 0502206881 вопросов не возникло ? )))

  6. #26
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Морфей Переглянути допис
    А к 0502206881 вопросов не возникло ? )))
    Тут не до цього роспровокатора питання, а до модераторів - Чому він досі не зачищен?
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  7. #27

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від Морфей Переглянути допис
    А к 0502206881 вопросов не возникло ? )))
    Сразу вроде возникли, но потом глянул на его аву, вспомнил один фильм
    и вопросы моментально отпали.


  8. #28
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    А "Діти війні" - це що за льгота? Кому і за що надається? Знаю трьох таких людей. Живуть гарно, добре харчуються, добре одягаються, у сім*ях мають машини та дачі.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  9. #29

    Реєстрація
    25 липень 2012
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    2 812

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    А "Діти війні" - це що за льгота? Кому і за що надається? Знаю трьох таких людей. Живуть гарно, добре харчуються, добре одягаються, у сім*ях мають машини та дачі.
    В мене батько - категорія "діти війни".
    Народився у нас в січні 1941.
    Єврей.
    До 1943 його носила ховала від фашистів сестра по зруйнованих будинках і підвалинах.
    Яке в нього могло бути після цього здоров;я ?
    Відпрацював маййже 50 років механіком на взуттєвій фабриці.
    Машин-дач не має.
    Він не може заслуговувати на цю категорію ???
    Зараз на пенсії,дай йому Б-г здоров"я.

  10. #30
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    А яке здоров*я у дітей "пєрєстройкі"?
    Ми своїх у 2-3 роки таскали по чергах , коли давали пачку макаронів, або хлібину "в одни руки". Бо кожного дня стояти в чергах не було часу, бо працювали на кількох роботах. І якщо на тих роботах платили з/пл, то було щастя.
    Мила не можна було купити. У дітсадки носили їжу з собою...
    Коли в родички зникло молоко - то кіпіш був по усіх знайомих, шукали молочну суміш для немовлят (а чим у той час кормили та як викручувалися - краще не пригадувати), з інших міст привозили. А на неї алергія, то та не підходе, то інша...
    Ті кілька років вдарили по здоров*ю наших дітей. Тепер відгукується. Врачи питають рік народження?... А чого ж ви хочете - "дитя чорнобиля", або "дитя перестройки"...
    У нас дуже бідна країна і чиновники усіх рівней дуже воруваті...
    Пільги потрібно надавати діференційовано, бо на всіх не вистачить.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  11. #31

    Реєстрація
    25 липень 2012
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    2 812

    Типово

    Зрозумів.
    Передам батькові - НЕ ЗАСЛУГОВУЄ.
    p.s. Моя старша теж перестроїчна.
    Я задля неї не вимагаю пільг.
    Але батько заслуговує на більш ретельніше обслуговування в полікліниці ,та проїзд у маршрутках безкоштовно за свій стаж.
    Ну то ІМХО.

  12. #32

    Реєстрація
    25 вересень 2009
    Звідки Ви
    ТАМ, ГДЕ НАС НЕТ!!!
    Дописів
    8 266

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    А яке здоров*я у дітей "пєрєстройкі"?
    Ми своїх у 2-3 роки таскали по чергах , коли давали пачку макаронів, або хлібину "в одни руки". Бо кожного дня стояти в чергах не було часу, бо працювали на кількох роботах. І якщо на тих роботах платили з/пл, то було щастя.
    Мила не можна було купити. У дітсадки носили їжу з собою...
    Коли в родички зникло молоко - то кіпіш був по усіх знайомих, шукали молочну суміш для немовлят (а чим у той час кормили та як викручувалися - краще не пригадувати), з інших міст привозили. А на неї алергія, то та не підходе, то інша...
    Ті кілька років вдарили по здоров*ю наших дітей. Тепер відгукується. Врачи питають рік народження?... А чого ж ви хочете - "дитя чорнобиля", або "дитя перестройки"...
    У нас дуже бідна країна і чиновники усіх рівней дуже воруваті...
    Пільги потрібно надавати діференційовано, бо на всіх не вистачить.
    де ты жил???
    В 1990г на ЛБ на березинке молочная кухня работала как часы и молоко и кефир все было!!!
    Даже в универсаме на ЛБ-2 и то молоко детское в 200гр бутылках было и пюрешки детские Одесского завода!
    Востаннє редагував Vivera: 02.04.2017 о 14:05

  13. #33
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Нічого не плутаєш? В тебе у 1990 були малі діти, що ти все так добре пам*ятаєш?
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  14. #34

    Реєстрація
    25 липень 2012
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    2 812

    Типово

    Цитата Допис від Vivera Переглянути допис
    де ты жил???
    В 1990г на ЛБ на березинке молочная кухня работала как часы и молоко и кефир все было!!!
    Даже в универсаме на ЛБ-2 и то молоко детское в 200гр бутылках было и пюрешки детские Одесского завода!
    И на С.Ковалевской в поликлинике то же самое.

  15. #35
    Аватар для Anja_P
    Реєстрація
    13 травень 2008
    Дописів
    1 922

    Типово

    Цитата Допис від Vivera Переглянути допис
    де ты жил???
    В 1990г на ЛБ на березинке молочная кухня работала как часы и молоко и кефир все было!!!
    Даже в универсаме на ЛБ-2 и то молоко детское в 200гр бутылках было и пюрешки детские Одесского завода!
    По-моему как раз в 90-х все кухни молочные начали закрываться и декретные были абхохочешься . Жили тяжело в это период это точно. Возможно с войной не сравнить, но было очень тяжело. Впрочем в таких условиях всегда тяжелее родителям.
    Льготы все считаю лучше заменить деньгами. Это честнее. А так и одних можно понять и других. У водителей работа не сахар и у ребят обида и чувство несправедливости. Государство нищее вот и проблема на ровном месте.

  16. #36
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від Vivera Переглянути допис
    де ты жил???
    В 1990г на ЛБ на березинке молочная кухня работала как часы и молоко и кефир все было!!!
    Даже в универсаме на ЛБ-2 и то молоко детское в 200гр бутылках было и пюрешки детские Одесского завода!
    Ну, в 1990-м наверное да. А в 1998-99 я с ног сбивался мотаться по всему городу в поисках Нутрилона: даже иногда приходилось разными путями брать ещё на подходе к торговым сетям, прямо с оптовых палет
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  17. #37

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від Морфей Переглянути допис
    В мене батько - категорія "діти війни".
    Народився у нас в січні 1941.
    Єврей.
    До 1943 його носила ховала від фашистів сестра по зруйнованих будинках і підвалинах.
    Яке в нього могло бути після цього здоров;я ?
    Відпрацював маййже 50 років механіком на взуттєвій фабриці.
    Машин-дач не має.
    Він не може заслуговувати на цю категорію ???
    Зараз на пенсії,дай йому Б-г здоров"я.
    А у мене бабуся. Селище 70 км від Дніпра.
    Коли сюди прийшов німець їй було 11 років і вона була старша.
    Батько на фронті, крім неї ще менші сестри 7 і 5 років, та брат 3 роки.
    Розповідає як виживали. Як запрягалась в борону, щоб щось виростити
    на латці землі. Як по війні було важко...
    Теж - була "діти війни". Але зараз все відмінили.
    Зрозуміло, що ми її не покидаємо, кожну суботу-неділю у неї.
    І хата впорядкована, і хозяйство невеличке теж у порядку.
    А от тим бабусям які на своїх плечах витягли повоєнні часи, а зараз
    полишилися самі дуже і дуже скрутно.

  18. #38

    Реєстрація
    25 вересень 2009
    Звідки Ви
    ТАМ, ГДЕ НАС НЕТ!!!
    Дописів
    8 266

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Нічого не плутаєш? В тебе у 1990 були малі діти, що ти все так добре пам*ятаєш?
    Я нет ни чего не путаю, у меня брат родился 1989, а я школу заканчивал.

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Ну, в 1990-м наверное да. А в 1998-99 я с ног сбивался мотаться по всему городу в поисках Нутрилона: даже иногда приходилось разными путями брать ещё на подходе к торговым сетям, прямо с оптовых палет
    А вот тут ни чего не скажу, бо в эти года ни кому это уже не надо было!

  19. #39
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Что хотел сказать ацтек?
    Что полная маршрутка против АТО, против АТОшников, против того чтобы их там защищали, все жаждут тут лугандон?
    Наверное то, что теперь "маршрутка" (то есть - вся Украина), после того, как стало очевидным, что власть не собирается (и не собиралась) идти к целям майдана а барыги ограбили и продолжают уже в открытую грабить народ и страну так, как Вите Януковичу и не снилось - понимает, ПРОТИВ ЧЕГО восстал лугандон и донбасс...

    а атошники, которые и сами-то из народа, по зову сердца, из чистых и настоящих патриотических порывов пошли остаивать якобы завоевания майдана - оказались при этом в очень неудобной роли, как будто бы они это ограбление защищали и продолжают защищать, и за это барыги с ними делятся. Понимаете теперь, почему народ молчал в маршрутке?

    Барыги, сначала подняли патриотическую бучу и на этой волне мобилизовали народ и его телами закрылись от такого же барыги пришлого - а потом просто прикормили тех из народа, кто показал успехи "в боевой и политической подготовке", типа бросили им коврик рядом с собой и продолжают грабить Украину.
    Вот это предательство народ видимо и осознал, хотя и каждый по своему: гробовое молчание в маршрутке, когда водила высказал всё, что у него на душе, - не к добру...как-то так.
    Востаннє редагував АЦТЕК: 02.04.2017 о 16:23
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  20. #40
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    В маршрутке (во всей Украине, как вы тут представляете) не было и нет гробового молчания. Да и в той, конкретной, маршрутке - тоже.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

Сторінка 2 з 11 ПершаПерша 1234567891011 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті