Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 15 з 20 ПершаПерша ... 567891011121314151617181920 ОстанняОстання
Всього знайдено 400, показано з 281 по 300.

Тема: Подобово своя 1-к у Львові

  1. #281

    Реєстрація
    05 травень 2014
    Дописів
    437

    Типово

    Цитата Допис від Olyunka_R Переглянути допис
    Аж слезы на глазах... Хочу во Львов!!!
    а ми скоро туди
    Тетяно, як погода у Львові?

  2. #282
    Аватар для Olyunka_R
    Реєстрація
    29 вересень 2011
    Звідки Ви
    пр. Ивана Мазепы
    Дописів
    522

    Типово

    Цитата Допис від Radug@ Переглянути допис
    а ми скоро туди
    Тетяно, як погода у Львові?
    Бажаю гарно відпочити та отримати якнайбільше задоволення від побаченого! (Обов'язково візьміть зручне взуття, бо майже всюди бруківка, мені на невеличкій платформі було важкувато ходити)

  3. #283
    Fialka5
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Olyunka_R Переглянути допис
    Аж слезы на глазах... Хочу во Львов!!!
    Розумію..., дуже розумію...
    Цитата Допис від Radug@ Переглянути допис
    а ми скоро туди
    Тетяно, як погода у Львові?
    Погодка трохи примхлива
    Два дні +30°, два дні +20° і тд))
    Але спеки немає
    Цитата Допис від Olyunka_R Переглянути допис
    Бажаю гарно відпочити та отримати якнайбільше задоволення від побаченого! (Обов'язково візьміть зручне взуття, бо майже всюди бруківка, мені на невеличкій платформі було важкувато ходити)
    +1 і парасолю, щоб була)

  4. #284

    Реєстрація
    05 травень 2014
    Дописів
    437

    Типово

    Бажаю гарно відпочити та отримати якнайбільше задоволення від побаченого! (Обов'язково візьміть зручне взуття, бо майже всюди бруківка, мені на невеличкій платформі було важкувато ходити)
    дякую за побажання та за пораду!
    +1 і парасолю, щоб була)
    візьмемо, але дуже сподіваюсь що дощу не буде

  5. #285
    Аватар для nila
    Реєстрація
    08 грудень 2010
    Дописів
    1 395

    Типово

    Добрый день!
    Таня, у Вас личка забита.
    Перевела только что 400 грн.

  6. #286
    Fialka5
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від nila Переглянути допис
    Добрый день!
    Таня, у Вас личка забита.
    Перевела только что 400 грн.
    Перепрошую, почистила
    Маякніть, що по датам точно))
    Отримала 400

  7. #287
    Аватар для nila
    Реєстрація
    08 грудень 2010
    Дописів
    1 395

    Типово

    Цитата Допис від Fialka5 Переглянути допис
    Перепрошую, почистила
    Маякніть, що по датам точно))
    Отримала 400
    Пока еще с обратными билетами не решено, предварительно 12 уезжаем, как возьму билеты - обязательно отпишусь)))

  8. #288
    Fialka5
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від nila Переглянути допис
    Пока еще с обратными билетами не решено, предварительно 12 уезжаем, как возьму билеты - обязательно отпишусь)))
    Добре,поділіться контактами, пліз

  9. #289
    Аватар для nila
    Реєстрація
    08 грудень 2010
    Дописів
    1 395

    Типово

    Цитата Допис від Fialka5 Переглянути допис
    Добре,поділіться контактами, пліз
    Пишу в личку))

  10. #290
    Fialka5
    Guest

    Типово

    Доброго ранку☀
    Вересень починає заповнюватись. Поспішіть встигнути
    В період Форуму видавців вартість проживання буде підвищено. Це неймовірно круте свято, коли весь Львів заповнюється відомими людьми, політиками, письменниками, музикантами. І, звичайно, океан книжок за найнижчими цінами. Які можна придбати у самого автора з фото та автографом на пам'ять

  11. #291
    Fialka5
    Guest

    Типово


    Зі Святом

  12. #292
    Fialka5
    Guest

    Типово

    Шановні Форумчани!
    Чисельна кількість Вас і Ваших знайомих вже побувала в мене в гостях Вас дуже люблю, Ви надзвичайні, чемні, емоційні, милі люди!
    З багатьма знайома за ці роки особисто, а в цьому форматі наші знайомства продовжуються навіть на відстані в 1000 км
    Але!
    Дуже шкода, що мені довелось зустрітись з людино, з нестандартною життєвою філософією...і вона виявилась з нашого любимого форуму(((
    Дати дворічній дитині в руки кулькову ручку, яка, в свою чергу обмалювала стіни, диван, паркет і постіль в чужій квартирі (і то не просто окремі полосочки, а прям малюнки у вигляді кіл, зигзагів та спіралей).....і при цьому зробити вигляд, що це норма....ну....без коментарів
    І пані явно зплутала "прибуток" зі словом "збиток"...

    Щиро прошу. Дуже прошу. Людей з подібною життєвою філософією до мене не приїздити

  13. #293
    Аватар для aprel79
    Реєстрація
    13 вересень 2011
    Звідки Ви
    ул. Дзержинского
    Дописів
    4 518

    Типово

    Цитата Допис від Fialka5 Переглянути допис
    Шановні Форумчани!
    Чисельна кількість Вас і Ваших знайомих вже побувала в мене в гостях Вас дуже люблю, Ви надзвичайні, чемні, емоційні, милі люди!
    З багатьма знайома за ці роки особисто, а в цьому форматі наші знайомства продовжуються навіть на відстані в 1000 км
    Але!
    Дуже шкода, що мені довелось зустрітись з людино, з нестандартною життєвою філософією...і вона виявилась з нашого любимого форуму(((
    Дати дворічній дитині в руки кулькову ручку, яка, в свою чергу обмалювала стіни, диван, паркет і постіль в чужій квартирі (і то не просто окремі полосочки, а прям малюнки у вигляді кіл, зигзагів та спіралей).....і при цьому зробити вигляд, що це норма....ну....без коментарів
    І пані явно зплутала "прибуток" зі словом "збиток"...

    Щиро прошу. Дуже прошу. Людей з подібною життєвою філософією до мене не приїздити
    Який жах!!! Таня, ви завжди така лояльна, привітна та гостинна до людей , а тут таке відношення до вас!!! Не розумію позицію цих людей... Це неприпустимо!
    Таня, бажаю, щоб в вашому житті таке більше не траплялося!

    Отправлено с моего SM-A500H через Tapatalk

  14. #294
    Fialka5
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від aprel79 Переглянути допис
    Який жах!!! Таня, ви завжди така лояльна, привітна та гостинна до людей , а тут таке відношення до вас!!! Не розумію позицію цих людей... Це неприпустимо!
    Таня, бажаю, щоб в вашому житті таке більше не траплялося!

    Отправлено с моего SM-A500H через Tapatalk
    Дякую...всяко по-трошки бувало, і ніразу ні кому я ні слова не казала і думки поганої не мала, бо ж всі ми люди і ненароком може будь що трапитись у побуті.
    Але, це ж унікальний випадок, і , дійсно, нехай буде перший і останній!!!коли доросла людина свідомо навмисно дозволяла дитині псувати чуже майно...

  15. #295
    Аватар для Iviva
    Реєстрація
    11 липень 2006
    Звідки Ви
    Победа
    Дописів
    2 515

    Типово

    Таня, сочувствую, это мрак. И , конечно, извиняюсь, за нормальный номер в гостинице в таком месте, как у Вас, эта пани заплатила бы в два раза больше, как минимум. Потому там не обращают внимание, если в одном из энного количества номеров такое случится. Как можно не понимать, что это вообще разный бизнес, и сравнивать их некорректно.

  16. #296
    Аватар для eu33
    Реєстрація
    27 січень 2008
    Дописів
    3 871

    Типово

    сорри если это флуд. Были 3 дня назад во Львове. В этот город сам был влюблен давно. Но после того, как побывали в Варшаве, Кракове - то это же ужас. Львов стал грязным, многолюдным. Весь город стоит в ужасных пробках ( 22 августа были - возвращались из путешествия по Польше). Транспорт очень некомфортный. На улицах полно попрошаек, каких-то маргиналов. констатирую - что город за последние пяь лет не улучшился для туриста, а стал намного хуже. Съездите - в Краков и все поймете...
    владельцу темы реально желаю поменьше попадать на всяких неадекватных арендаторов...

  17. #297
    Fialka5
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від eu33 Переглянути допис
    сорри если это флуд. Были 3 дня назад во Львове. В этот город сам был влюблен давно. Но после того, как побывали в Варшаве, Кракове - то это же ужас. Львов стал грязным, многолюдным. Весь город стоит в ужасных пробках ( 22 августа были - возвращались из путешествия по Польше). Транспорт очень некомфортный. На улицах полно попрошаек, каких-то маргиналов. констатирую - что город за последние пяь лет не улучшился для туриста, а стал намного хуже. Съездите - в Краков и все поймете...
    владельцу темы реально желаю поменьше попадать на всяких неадекватных арендаторов...
    Дякую за побажання.
    За затори згодна, та машиною пересуваюсь вкрай рідко, тому це питання мені не актуально. Щодо кількості туристів-теж. Цей тиждень був аншлаговим. В мене телефон не замовкав. Сезон, вихідні та святкові дні....
    Щодо бруду...не згодна. Чисто.
    В Кракові була наприкінці червня. Увечері і вранці (після ночі) площа смердить, на кожній лавочці вранці хтось спить...)) після 8:30 з'являються прибиральники, поліція і стає чисто ))) можливо, Ви просто у Львові потрапили на один із подібних періодів
    Львів бомбезний! Не перестаю тішитись його красою, атмосферою та жителями

  18. #298
    Fialka5
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Iviva Переглянути допис
    Таня, сочувствую, это мрак. И , конечно, извиняюсь, за нормальный номер в гостинице в таком месте, как у Вас, эта пани заплатила бы в два раза больше, как минимум. Потому там не обращают внимание, если в одном из энного количества номеров такое случится. Как можно не понимать, что это вообще разный бизнес, и сравнивать их некорректно.
    Дякую щиро)
    Сьогодні перед таким великим Святом вже не хочеться думати про те. Господь мудрий. Він розсудить. Знаю

  19. #299
    Fialka5
    Guest

    Типово

    Хочу Вам розповісти про унікальну подію, яка вартує великої уваги: Форум видавців
    Це бомбезне, неймовірне свято, коли весь Львів вбирає в себе запах свіжонадрукованих книг, коли вулички Львова заповнює одночасно величезна кількість відомих письмеників, артистів, політиків...
    П'ять днів кайфу і ейфорії
    З 13 по 17 вересня включно. Безліч локацій з виступами просто неба і в кав'ярнях алеї, площі...все в книгах, фотозонах, ігрових зонах...безліч тренінгів та майстер класів як для дітей, так і для дорослих. Всі п'ять днів поспіль. З ранку до пізднього вечора відомі люди будуть раді і відкриті до спілкування та автограф сесій
    Хто є у мене в інстаграмі, бачив який то кайф був минулоріч
    Оновна локація буде в Палаці мистецтв на Коперніка. Всі поверхи+все подвір'я в т.ч. Палацу Потоцьких+поруч на узбіччі
    Вхід на весь день 40 грн, але, я, як завжди, ділюся з Вами секретами
    Перші 30 хв. від відкриття, щодня, вхід безкоштовний

    Програма http://bookforum.ua/events/

    В цей період вартість проживання буде дещо збільшена. Поспішіть встигнути

  20. #300
    Fialka5
    Guest

    Типово

    Чудове, ароматне свято буде у Львові в період з 21 по 24 вересня. Це відоме свято кави!
    Нескінченні дигустації кави і смаколиків, конкурси, майстер класи, тренінги... атмосфера неймовірна!


    Вартість проживання буде дещо підвищена. Поспішіть встигнути

Сторінка 15 з 20 ПершаПерша ... 567891011121314151617181920 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті