Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1 з 5 12345 ОстанняОстання
Всього знайдено 114, показано з 1 по 20.

Тема: Терміновий збір,Єва Марчук 1 рік,лікування у Німеччині.кістозно атрофічні зміни обох півкуль головного мозку.

Hybrid View

  1. #1
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово Терміновий збір,Єва Марчук 1 рік,лікування у Німеччині.кістозно атрофічні зміни обох півкуль головного мозку.

    Теміновий збір,Єва Марчук 1 рік,лікування у Німеччині.кістозно атрофічні зміни обох півкуль головного мозку.

    Катерина Марчук
    13 декабря 2016 г. в 11:45
    Усім привіт! Для тих хто про нас нічого не знає розповім малюсіньку історію появи на світ моєї донечки Єви. Моя донечка з'явилася на світ на 34 неділі вагітності шляхом кесарського розтину у 17.05 з вагою 2200гр. Я чула її перший крик ,і це все що мені було дозволено бачити і чути. Мені не дали її пригорнути,поцілувати,відчути смак материнства. Її забрали від мене на 10 довгих як вічність днів.3 бали по Шкалі Апгар прозвучали для мене як вирок.Моя дитина сама не дихає. Як жити?! І тут розпочався мій круг аду.Обласна неонатальна реанімація і діагноз :Субдурально субарахноїдальний крововилив потиличноїділянки зліва внаслідок пологової травми.(Пологової травми???? Під час кесарського розтину??) Страшно чути що шанси на життя твоєї дитини мізерні,але ми мусили боротися за неї. Відсутні всі рефлекси.Як хотілося погодити її ручки,поцілувати в чоло,але між нами була стіна іх пластикового закритого кювезу в якому вона підключена до апарату яких дихає "за неї".Ми лише молились і вірили в неї! За місяць я змогла взяти її на руки!МІСЯЦЬ! Цей місяць був вічністю. розпочався другий етап виходжування Єви,і я подумала Ура!!!! Але наші випробування тільки розпочались.Через чотири дні зупинка дихання-знову реанімація,знову апарат який дихає "за неї". І так 7 разів,7 балансувань на грані життя та смерті.Ми боялися спати,ми боялися що не спасено в черговий раз Єву. За чотири місяці життя 7 зупинок дихання і новий діагноз -кістозно атрофічні зміни обох півкуль головного мозку. Пройшов рік з дня 13.11.15 ,ми потихеньку вчимося їсти ротом(рік ми були на зонді,який для кожного годування виставлявся в шлунок),ми вчимося гулити,стояти,розуміти.Але нас давлять діагнози,самий страшний Епілепсія,спастичний тетрапарез.В рік ми не сидимо,не ходимо,часті епілептичні приступи.Ми дякуючи вам маємо змогу регулярно підліковуватись у луцькій неврології.Але нажаль цього мало.Шанс на повноцінне життя дає клініка у Мюнхені. Як тяжко розуміти що я не можу оплатити Єві повноцінне життя.Чому моя дитина стала жертвою лікарської халатності? Я хочу щоб моя дитина мене розуміла і назвала мамою. Це буде найкращою нагородою життя. Люблю її. Тому просимо допомоги у всіх всіх людей! допоможіть нам жити.! Моліться за нас! Допоможіть зібрати 60 тисяч євро на життя Єви. Мої контакти :мама-Марчук Катерина Вадимівна.0935257825 . Рахунок Приват банку 4149 4978 4195 1926(грн.). 4149 4978 5390 5216(usd














  2. #2
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 507

    Типово

    Тема открыта, автор добавляет информацию и документы.

  3. #3
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    +50 грн від пані Юлія зі Львову ,щиро дякуюємо Вам за допомогу!

  4. #4
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук
    14 ч · Волынская область, Луцк ·
    Реанiмацiя! Знову! Боже,ти ж мене чуэш! Навiщо?! Найрiднiша людина Эви вiдмовилась iхати до неi! Аргумент-нiчим не можу вам дрпомогти! Я втомилася сама мотатися! Менi нема бiльше сил! Отже,ми залишилися втрьох :Я,Эва ,та ii хвороба! Часом випробовування дають зрозумiти хто э хто! А тепер ми залишилися самi!

  5. #5
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово






  6. #6

  7. #7
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук
    3 ч · Волынская область, Луцк
    Реанiмацiя!Стан важкий! Аналiзи поганi! Висталений дiагноз-сепсис! Молiться за Эву!

  8. #8
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 507

    Типово

    pampula ,а что сейчас с состоянием девочки? Сепсис на каком этапе течения?
    Вот этот пост
    Цитата Допис від pampula Переглянути допис
    Реанiмацiя!Стан важкий! Аналiзи поганi! Висталений дiагноз-сепсис! Молiться за Эву!
    дает повод волноваться....
    Помоги ей Бог!

  9. #9
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    pampula ,а что сейчас с состоянием девочки? Сепсис на каком этапе течения?
    Вот этот пост
    дает повод волноваться....
    Помоги ей Бог!
    ~ Электра ~ ,у Евы воспаление легких ,которое перешло в сепсис,по мед.терминам я точно не могу сказать(но малышка у которой бывают эпилеп.приступы это состояние и температура очень опасны,в моих постах есть номер Кати-мамы,она ответит на все вопросы.Они должны были приехать в Днепр на констультацию уже,но из-за болезни малышки не приехали.Сами они жили в Черкасское,военный поселок,уже лежали на Фучика в неврологии,в общем много обследований и помимо фучика сделано.
    Спасибо!

  10. #10
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Реквізити картки: 4149 4978 4195 1926
    Марчук Катерина Вадимівна
    093-52-57-825

  11. #11
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Рахунок Приват банку 4149 4978 4195 1926(грн.).
    4149 4978 5390 5216(usd)

    мама-Марчук Катерина Вадимівна.0935257825


    Катерина Марчук
    25 декабря 2016 г. в 12:56
    Всім привіт!!!незабаром Новий Рік!другий у житті Єви.Перший ми провели в лікарні.Хочеться щоб він приніс нам здоров'я ,хочеться вірити у різдвяні дива! Зараз ми знаходимося у маленькому смт на Волині,через декілька днів плануємо поїздку у Дніпро до остеопата,масажиста,та ще декількох спеціалістів.не зважаючи на те що ми хочемо у клініку Німеччини,ми не можемо сидіти склавши руки. Нам потрібен постійно масаж та лфк. Як виявилось у нас часткова атрофія дисків зорових нервів обох очей,діагноз невтішний. Треба ще консультація. От і пакуємо свої сумки на деякий час до Дніпра. Ваша підтримка для нас важлива,тримайте за нас кулачки!!!!не забувайте репостити))))



    Катерина Марчук с Євой Марчук.
    20 декабря 2016 г. в 11:05
    Доброго ранку,друзі. Це один із тих ранків коли моя Єва простнається задоволеною. Ніч без судом та спазмів-більшого щастя не треба!!! Дякуємо що не забуваєте нас репостити!!! Розповідайте про нас друзям та знайомим, будемо вдячні всім хто помолиться за нас !!!!

    Катерина Марчук
    18 декабря 2016 г. в 18:39
    Свято Миколая! Чемнимм діткам він приносить солодощі та іграшки!Святий Миколаю ,принеси нам мішечок здоров'я!дай малюній терпіння!ми буди чемними )друзі,звертаємось до вас,зробіть репост,приблизьте нас до чуда!!Єва потребує вашої допомоги!


    Катерина Марчук с Євой Марчук.
    16 декабря 2016 г. в 11:29
    Доброго ранку всім! Розпочинається новий день ,ми віримо що маленькими кроками впевненно будемо просуватися до своєї мети-здорового та повноцінного дитинства!але для цього нам потрібна Ваша допомога! Зробіть репост,по даруйте Єві шанс жити!!!!

    Катерина Марчук
    15 декабря 2016 г. в 20:35
    Сьогодні знову була серія епіприступів((треба триматися,а серце крається на шматки !!!!!

  12. #12
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук с Євой Марчук.
    20 ч ·
    В холодний січневий день день добре мати теплого друга,який пригорнеться з щирістю,який любить тебе такою "особливою". Кохання з першого погляду,він Єву любить,і це і є та сама не зрадлива любов чотирилапого друга!

  13. #13
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    дуже дякуємо дівчині з вконтакте + 20 грн

  14. #14
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Єва обов'язково буде здоровою дівчинкою,ми в це віримо і докладаємо максимум зусиль для допомоги дитині в цьому.
    4149 4978 4195 1926 нашi реквiзити для допомоги! 0935257825 мiй моб номер!


  15. #15
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Район Колос добавила 4 новых фото — с Катериной Марчук.
    9 мин ·
    Заступник голови Іваничівської селищної ради Микола Пасевич вручив зібрані її працівниками під час благодійної акції кошти в сумі 6080 гривень Катерині Марчук на лікування доньки Єви Марчук. Читайте в газеті "КОЛОС",,,




  16. #16
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Єва Марчук
    3 января в 22:46 ·

    https://www.facebook.com/profile.php...82&pnref=story

    Доброго вечора друзі! Дякуємо всім хто нам допомагає та не забуває про нас! Нам постійно надходять кошти з різних куточків України! Особливу увагу хотілося би зупинити на Сергей Лещик, який постійно робить репости наших публікацій та майже щодня нас фінансово підтримує. ЩИРО вдячні Вам від усієї душі!!!



  17. #17
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Рахунок Приват банку 4149 4978 4195 1926(грн.).
    4149 4978 5390 5216(usd)

    кожна гривня для нас дуже важлива,дякуємо вам за небайдужість

  18. #18
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук с Євой Марчук.
    10 ч · Волынская область, Луцк
    Нашi помiчники! Надобранiч Вам! Разом з Вами ми потихеньку даэмо шанс жити ! Ви-репостите,кошти надходять!Эва радiэ! Як добре що Ви з нами! Наше одужання близько! 4149 4978 4195 1926 нашi реквiзити для допомоги! 0935257825 мiй моб номер!

  19. #19
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    БФ "Карітас Донецьк" у м. Дніпро добавил(-а) 3 новых фото.
    3 февраля в 14:21 ·
    До Єдиного центру соціальних послуг БФ «#Карітас_Донецьк» звернувся за допомогою Марчук Тарас, батько маленької дівчинки Єви. Дитина дуже хвора (останній діагноз - епілепсія, спастичний тетрапарез) і допомогти їй можуть лише за кордоном. Потрібна величезна сума коштів (більше 30 тис. євро) і родина не в змозі зібрати її самотужки. Наш центр долучився до допомоги, тепер закликаємо і вас. Якщо кожен зробить свій невеличкий внесок, то Єва зможе жити повноцінним життям. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ!!! Адже, допомагати - це просто! Нехай те добро, що ви робите та будете робити повертається до вас сторицею. Детальну інформацію можна отримати на сторінці Єва Марчук або за телефоном мами дівчинки 093-52-57-825 (Марчук Катерина Вадимівна). Реквізити картки для перерахування коштів: 4149 4978 4195 1926.

    https://www.facebook.com/БФ-Карітас-...c_ref=NEWSFEED

  20. #20
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    доброго дня форумчани!
    ваші повідомленя у приват до уваги прийнятті,дякуємо Вам за участь.
    найближчим часом Катерина пройде реєстрацію на форумі Дніпра та зможе писати сама.
    Вдячні кожному з Вас за участь та поради,прислуховуємся до кожного,нам дуже важлива ваша думка!

Сторінка 1 з 5 12345 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті