Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1 з 6 123456 ОстанняОстання
Всього знайдено 114, показано з 1 по 20.

Тема: Терміновий збір,Єва Марчук 1 рік,лікування у Німеччині.кістозно атрофічні зміни обох півкуль головного мозку.

  1. #1
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово Терміновий збір,Єва Марчук 1 рік,лікування у Німеччині.кістозно атрофічні зміни обох півкуль головного мозку.

    Теміновий збір,Єва Марчук 1 рік,лікування у Німеччині.кістозно атрофічні зміни обох півкуль головного мозку.

    Катерина Марчук
    13 декабря 2016 г. в 11:45
    Усім привіт! Для тих хто про нас нічого не знає розповім малюсіньку історію появи на світ моєї донечки Єви. Моя донечка з'явилася на світ на 34 неділі вагітності шляхом кесарського розтину у 17.05 з вагою 2200гр. Я чула її перший крик ,і це все що мені було дозволено бачити і чути. Мені не дали її пригорнути,поцілувати,відчути смак материнства. Її забрали від мене на 10 довгих як вічність днів.3 бали по Шкалі Апгар прозвучали для мене як вирок.Моя дитина сама не дихає. Як жити?! І тут розпочався мій круг аду.Обласна неонатальна реанімація і діагноз :Субдурально субарахноїдальний крововилив потиличноїділянки зліва внаслідок пологової травми.(Пологової травми???? Під час кесарського розтину??) Страшно чути що шанси на життя твоєї дитини мізерні,але ми мусили боротися за неї. Відсутні всі рефлекси.Як хотілося погодити її ручки,поцілувати в чоло,але між нами була стіна іх пластикового закритого кювезу в якому вона підключена до апарату яких дихає "за неї".Ми лише молились і вірили в неї! За місяць я змогла взяти її на руки!МІСЯЦЬ! Цей місяць був вічністю. розпочався другий етап виходжування Єви,і я подумала Ура!!!! Але наші випробування тільки розпочались.Через чотири дні зупинка дихання-знову реанімація,знову апарат який дихає "за неї". І так 7 разів,7 балансувань на грані життя та смерті.Ми боялися спати,ми боялися що не спасено в черговий раз Єву. За чотири місяці життя 7 зупинок дихання і новий діагноз -кістозно атрофічні зміни обох півкуль головного мозку. Пройшов рік з дня 13.11.15 ,ми потихеньку вчимося їсти ротом(рік ми були на зонді,який для кожного годування виставлявся в шлунок),ми вчимося гулити,стояти,розуміти.Але нас давлять діагнози,самий страшний Епілепсія,спастичний тетрапарез.В рік ми не сидимо,не ходимо,часті епілептичні приступи.Ми дякуючи вам маємо змогу регулярно підліковуватись у луцькій неврології.Але нажаль цього мало.Шанс на повноцінне життя дає клініка у Мюнхені. Як тяжко розуміти що я не можу оплатити Єві повноцінне життя.Чому моя дитина стала жертвою лікарської халатності? Я хочу щоб моя дитина мене розуміла і назвала мамою. Це буде найкращою нагородою життя. Люблю її. Тому просимо допомоги у всіх всіх людей! допоможіть нам жити.! Моліться за нас! Допоможіть зібрати 60 тисяч євро на життя Єви. Мої контакти :мама-Марчук Катерина Вадимівна.0935257825 . Рахунок Приват банку 4149 4978 4195 1926(грн.). 4149 4978 5390 5216(usd














  2. #2
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    46 954

    Типово

    Тема открыта, автор добавляет информацию и документы.

  3. #3
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово






  4. #4
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Рахунок Приват банку 4149 4978 4195 1926(грн.).
    4149 4978 5390 5216(usd)

    мама-Марчук Катерина Вадимівна.0935257825


    Катерина Марчук
    25 декабря 2016 г. в 12:56
    Всім привіт!!!незабаром Новий Рік!другий у житті Єви.Перший ми провели в лікарні.Хочеться щоб він приніс нам здоров'я ,хочеться вірити у різдвяні дива! Зараз ми знаходимося у маленькому смт на Волині,через декілька днів плануємо поїздку у Дніпро до остеопата,масажиста,та ще декількох спеціалістів.не зважаючи на те що ми хочемо у клініку Німеччини,ми не можемо сидіти склавши руки. Нам потрібен постійно масаж та лфк. Як виявилось у нас часткова атрофія дисків зорових нервів обох очей,діагноз невтішний. Треба ще консультація. От і пакуємо свої сумки на деякий час до Дніпра. Ваша підтримка для нас важлива,тримайте за нас кулачки!!!!не забувайте репостити))))



    Катерина Марчук с Євой Марчук.
    20 декабря 2016 г. в 11:05
    Доброго ранку,друзі. Це один із тих ранків коли моя Єва простнається задоволеною. Ніч без судом та спазмів-більшого щастя не треба!!! Дякуємо що не забуваєте нас репостити!!! Розповідайте про нас друзям та знайомим, будемо вдячні всім хто помолиться за нас !!!!

    Катерина Марчук
    18 декабря 2016 г. в 18:39
    Свято Миколая! Чемнимм діткам він приносить солодощі та іграшки!Святий Миколаю ,принеси нам мішечок здоров'я!дай малюній терпіння!ми буди чемними )друзі,звертаємось до вас,зробіть репост,приблизьте нас до чуда!!Єва потребує вашої допомоги!


    Катерина Марчук с Євой Марчук.
    16 декабря 2016 г. в 11:29
    Доброго ранку всім! Розпочинається новий день ,ми віримо що маленькими кроками впевненно будемо просуватися до своєї мети-здорового та повноцінного дитинства!але для цього нам потрібна Ваша допомога! Зробіть репост,по даруйте Єві шанс жити!!!!

    Катерина Марчук
    15 декабря 2016 г. в 20:35
    Сьогодні знову була серія епіприступів((треба триматися,а серце крається на шматки !!!!!

  5. #5
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Єва Марчук
    3 января в 22:46 ·

    https://www.facebook.com/profile.php...82&pnref=story

    Доброго вечора друзі! Дякуємо всім хто нам допомагає та не забуває про нас! Нам постійно надходять кошти з різних куточків України! Особливу увагу хотілося би зупинити на Сергей Лещик, який постійно робить репости наших публікацій та майже щодня нас фінансово підтримує. ЩИРО вдячні Вам від усієї душі!!!



  6. #6
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    ‎Катерина Марчук‎ в Допоможіть маленькій Єві Марчук повноцінно жити.
    1 января в 10:19 ·
    З Новим 2017 роком ,друзі.! 2016 рік був тяжким для нас з Євою,багато випробовувань лягло на плечі моєї крихітки! Дякуємо,що в такий нелегкий час ,коли країна знаходиться у стані кризи та війни ви відриваєте частиночку від сімей та жертвує те іх на наш рахунок! В нас "своя війна" ,війна за здорове та повноцінне життя!! Єва мужній воїн,вона боролася з перших днів за своє право жити-це вона робить і зараз!!! Не залишайте нас один на один з бідою! Моляться за нас!!! Залишилось 3 тижні на збір суми в 620 тисяч гривень!! З нами Бог! Спасибі всім волонтерам які продовжують вірити в нас та допомагають,спасибі всім всім)))

  7. #7
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Допоможіть маленькій Єві Марчук повноцінно жити.
    Донька віськових потребує термінової допомоги!

    https://www.facebook.com/groups/1825...6/?pnref=story


  8. #8
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук
    29 декабря 2016 г. в 14:34

    Привіт всім)друзі ,на нашому рахунку 72 тисячі гривень!!! Вдячні вам за те що перед святами можете нам допомагати! Ми знаємо що кожна гривня яка прийшла нам на карту могла б бути вашим діткам,а ви маючи добре серце допомагаєте нам! Ми цінуємо Любу допомогу ,ци це інформаційна чи матеріальна! Навіть Ваші молитви для нас багато означають! Є новини від Єви -у нас виліз перший Зуб))ураааа,нарешті відмучили. Дякую також Іваничівькій районній раді.дякую Ніна Шумська,Андрій Бадзюнь та інші ,що не забули про наше становище і допомогли з виділенням коштів! Ці кошти ми долучимо на карту .)

  9. #9
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук мама Євочки.
    093 52 57 825

  10. #10
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Щиро вдячні усим небайдужим людям,дякуємо тим хто поряд,дякуємо за допомогу маленькій Єві.

  11. #11
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    ‎Катерина Марчук‎ в Допоможіть маленькій Єві Марчук повноцінно жити.
    18 ч ·
    Друзі,свято Різдва Христового ,а ми з Євою знову протираємо лікарняне ліжко,на цей раз Іваничівської реанімації((( якось морально важко знову сюди попасти,знову бути в тій палаті,на тому самому ліжку що й рік тому де моя Єва боролася за право жити! В нас висока температура(( їй зараз страшенно тяжко-мені так само! Якби ж мені могло б боліти за двох! Нехай би боліло,але не їй!моліться за нас ,тримайте кулачки!!!хочемо додому!!!!!!

  12. #12
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Моє улюблене фото!!! Ви тільки подивіться в ці оченята!! друзі не забуваємо про крихітку.Їй так потрібна ваша допомога.Євочка чекає свою казку.
    Ми такі, як усі, в світ прийшли для життя,
    Ми так само всі послані Богом.
    Ми маленькі та віримо в краще буття
    І шукаєм до щастя дорогу.
    Наші очі такі кольорові, ясні,
    Ми любов вам даруєм всім серцем.
    Тож чому ви, дорослі, печальні, сумні,
    Зачиняєте душі, мов дверця?
    Ми щасливі вже тим, що живем на землі,
    Подаруйте любов нам і ласку!
    Ми такі, як усі, хоч ще зовсім малі,
    І так само ми віримо в казку.

  13. #13
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Ще недавно стрічка рясніла вітаннями З Днем захисника України - від офіційних персон до пересічних юзерів. Але жодної гривні допомоги, бодай слів підтримки у приват ця родина не отримала.

    не сколихнула інтернет-спільноту історія, як лікар скалічив немовля при кесаревому розтині. Так, я навмисне не давала подробиць того жаху, аби зайвий раз не шокувати читача. Але напевно даремне.

    Тож у сьогоднішньому пості прошу колег журналістів допомогти з поширенням інформації про Єву. Там і для розслідування є матеріал (лікар під криміналом, злиняв на пенсію), там і сюжети для життєвих історій. Не будьте байдужі, зрештою це наша робота. Якщо потрібні контакти звертайтеся

    ПБ 4149 4978 4195 1926 Марчук Катерина

    ПОДРУЖЖЯ КАДРОВИХ ВІЙСЬКОВИХ З ВОЛИНІ БОРЕТЬСЯ ЗА ЗЦІЛЕННЯ ДОНЕЧКИ

    http://volyn.tabloyid.com/layf/podru...ennya-donechky




  14. #14
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    ‎Катерина Марчук‎ в Допоможіть маленькій Єві Марчук повноцінно жити.
    19 ч ·
    Ваші молитви нам допомагають ) за вікном Різдво-час для дива,от і диво-легені чисті,кашлю немає,температуру збито! Ура))) можна і повеселитися)


  15. #15

  16. #16

  17. #17
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Новонароджена Єва Марчук ледь не померла у пологовому відділенні Іваничівської ЦРЛ. Родичі кажуть – винен лікар
    13.04.2016

    http://bug.org.ua/article/novonarodz...n-likar-91040/







  18. #18
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Завдяки -Благотворительная Биржа "ДоброДій",було закрито проект в допомогу маленькій Єві Днепропетровск29 февраля 2016

    http://248.dp.ua/projects/239

    СПАСИБО, ПРОЕКТ ЗАКРЫТ: Дочка защитников может перестать дышать в любой момент!
    Ева Марчук родилась в семье кадровых военных: папа – командир 93-й бригады в зоне АТО, а мама – разведчик в 74-й батальоне. Не смотря на 3-месячный возраст, эта девочка – настоящий боец. Из-за родовой травмы у Евы случилось кровоизлияние в затылочной части мозга, что фактически лишило ее всех жизненно важных рефлексов. Первые 18 дней своей жизни малышка дышала через ИВЛ. Дальше началась череда реанимаций в разных больницах по всей Украине. Евин мозг страдает от недостатка кислорода, из-за чего она с трудом кушает и дышит. Единственное спасение для девочки - кислородный конденсатор , с помощью которого можно поддерживать дыхательную функцию без реанимации, даже в домашних условиях. Но цена в 15 200 гривен для Евиных родителей просто астрономическая – зарплаты военных и постоянные траты на лекарства для дочки поставили эту семью на грань выживания.

  19. #19
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Ми дуже сподіваємося що в нас все вийде,що ми зберемено необхідну суму щоб поїхати на лікування та реабілітацію до Німеччини,вже підходить наша черга...
    Рахунок Приват банку 4149 4978 4195 1926(грн.).
    4149 4978 5390 5216(usd)

    мама-Марчук Катерина Вадимівна.0935257825

    щиро вдячні за допомогу

  20. #20
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово



    просимо допомоги у всіх всіх людей! допоможіть нам жити.! Моліться за нас! Допоможіть зібрати 60 тисяч євро на життя Єви. Мої контакти :мама-Марчук Катерина Вадимівна.0935257825 . Рахунок Приват банку 4149 4978 4195 1926(грн.). 4149 4978 5390 5216(usd

Сторінка 1 з 6 123456 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті