Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2 з 6 ПершаПерша 123456 ОстанняОстання
Всього знайдено 114, показано з 21 по 40.

Тема: Терміновий збір,Єва Марчук 1 рік,лікування у Німеччині.кістозно атрофічні зміни обох півкуль головного мозку.

  1. #21
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук мечтаю с Євой Марчук.
    1 ч
    Весь свій час ,всі 24 години в добу я проводжу поруч із Євою!зараз в нас висока температура. Маю багато часу щоб думати та мріяти! Рік тому мала мрію-поїхати додому з лікарні з Євою разом(а не залишати кожен день її саму у реанімації Луцька),я вірила,я мріяла,я приїхала! Коли почалися тяжкі судоми-моя мрія була щоб муки дитини зупинилися-я вірила,молилася,зупинилися! Зараз маю нову мрію-Єва мусить ходити! Про те що дається людям без зусиль я мрію! Якщо мене читають мами ,то прислухайтеся до мене! Ви щасливі! Ваші мрії здійснені-вони поруч з вами.Ви нервуєтесь коли вони бешкетують,а я мрію щоб моя Єва робила дурощі! Та нехай хоть світ догори дригом переверне,аби могла,аби бігала,аби сміялася! Я маю мрію-здорова дитина,і більше нічого в Бога просити не смію! Допоможіть і ви моїй мрії,зробіть репост,помолиться! Розкажіть про нас знайомим,нехай у моєї мрії виростуть крила...

  2. #22
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    +50 грн від пані Юлія зі Львову ,щиро дякуюємо Вам за допомогу!

  3. #23

  4. #24
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук с Євой Марчук.
    20 ч ·
    В холодний січневий день день добре мати теплого друга,який пригорнеться з щирістю,який любить тебе такою "особливою". Кохання з першого погляду,він Єву любить,і це і є та сама не зрадлива любов чотирилапого друга!

  5. #25
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Рахунок Приват банку 4149 4978 4195 1926(грн.).
    4149 4978 5390 5216(usd)

    кожна гривня для нас дуже важлива,дякуємо вам за небайдужість

  6. #26
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук
    8 мин
    Дорогі мої,правду кажуть-найгірше чекати!часу в нас менше тижня і на рахунках менше десятої частини( я вся на нервах! Мій мозок розуміє-я не встигаю зібрати суму!хочеться вити від безвихідності!!! Єву тішу,кажу все буде добре!та хіба так буде?!! Молюся ,і чекаю !друзі,давайте разом допоможемо Єві!!вона "особлива",а хоче бути "як всі"! Молімося,робимо репости,розповідаємо друзям та добавляймо їх до нашої групи....


  7. #27
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    УСИМ НЕБАЙДУЖИМ УКРАЇНЦЯМ!!!!!!ПРОШУ РЕПОСТ ТА ДОПОМОГИ МАЛЕНЬКІЙ УКРАЇНОЧЦІ Єві!!!!!!залишився тиждень для збору коштів!!!!вже підходить черга.

    Треба діяти,треба допомогти малечі перемогти недугу, матуся Єви у розпачі...друзі давайте підтримаємо...кожна гривня дуже важлива,залишився один тиждень!!!!!!зібрана майже 10 частина від суми.


  8. #28
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Друзі, у нас з'явилися реквізити для перерахування коштів із-за кордону.
    BENEFICIARY: MARCHUK KATERYNA, Ukraine, Volynska area, pgt. Ivanychi, st. Nezalezhnosti, build 24, fl. 18.
    IBAN: UA223052990004149497853905216
    BANK OF BENEFICIARY (Банк одержувача): PRIVATBANK, 50 NABEREZHNAYA POBEDY ST., DNIPRO, 49094.
    SWIFT CODE: PBANUA2X.
    INTERMEDIARY BANK (Банк-кореспондент): JP MORGAN CHASE BANK.
    SWIFT CODE: CHASUS33.
    CORRESPONDENT ACCOUNT (Рахунок банку одержувача в банку-кореспонденті): 0011000080.


  9. #29
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    ДНЕПРОПЕТРОВСК,украинцы,прошу вашей помощи помочь этой маленькой девочке Еве,очень многое пришлось пережить малышке за год своей жизни!Давайте дадим шанс Еве побороть этот недуг,пройти реабилитацию и лечение в Германии в одной из лучших клиник детской нейрохирургии.С миру по нитке....
    Осталась неделя до выезда за границу,мама Евы в отчаянии,она борется за Еву с первого дня,очень много дней и ночей им пришлось жить в больнице.Остановки дыхания неоднократные,постоянные бригады скорой помощи.

  10. #30
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук
    8 ч ·
    Яким повинен бути справжній тато?! Я не знаю ,росла без нього . Моя Єва має щастя бачити тата,рости біля нього.Татова любов особлива,нехай часом і не зрозуміла нам,мамам. Він разом зі мною бореться за нашу донечку,допомагає нам. Між ними 1000 ки наразі,але я хочу щоб їхня любов жила вічно! Давайте допоможемо ,Єві рости а татові радіти за її перемоги над хворобою! З нами Бог!!! Молімося,залишилося менше тижня!!!!

  11. #31

  12. #32
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    ‎Катерина Марчук‎ в Допоможіть маленькій Єві Марчук повноцінно жити.
    9 ч ·
    Пам'ятаєте недавно ми були в реанімації,?! Зараз не краще,зранку лягаємо в Луцьк ,у ВОДТМО.дуже погані аналізи! Ну чому так?! Проплакала пів дня, окрім мами нікому підтримати. Отже хто хоче і має бажання познайомитися з нами особисто,провідати крохотулю,не вагайтеся! Дзвоніть ,пишіть!будемо раді! — болею с Євой Марчук.

  13. #33
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    По умолчанию
    Рахунок Приват банку 4149 4978 4195 1926(грн.).
    4149 4978 5390 5216(usd)

    кожна гривня для нас дуже важлива,дякуємо вам за небайдужість

  14. #34

  15. #35
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово



    дуже надіємося на вашу допомогу.....вона нам дуже потрібна,допоможіть

  16. #36
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    мама-Марчук Катерина Вадимівна.0935257825

  17. #37
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук‎Допоможіть маленькій Єві Марчук повноцінно жити.
    1 ч ·

    Пневмонія.Ми в інфекційному відділенні! Ставлять катетер ,а Єва ні пари з уст! Напевне єдина дитина яка не кричить і не плаче,бо знає її знову рятують! Температура під сорок,а вона не хнюпає! Її мужності навіть я заздрю! Вона долає мою хандру!запустили відео сюжет про Єву на НТН! Нас підтримують чужі,в той час як деякі свої мовчать.((( не забувайте нас репостити,моліться за нас! Реквізити для допомоги :карта Приватбанку на ім'я Марчук К.В. 4149497841951926 . Допоможіть повноцінно жити!

  18. #38

  19. #39
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук напряженно работаю с Євой Марчук в Луцк.
    2 ч
    Доброго вечора ,нам потрiбна допомога! Треба написати звернення до одного нiмецького фонду(на нiмецькiй),будемо просити у них допомоги! Это добре знаю мову та може допомогти, вiдгукнiться!!!!!

  20. #40
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук обновила описание.
    2 ч
    Ева"особлива " дитина, разом ми допоможемо стати звичайною!

Сторінка 2 з 6 ПершаПерша 123456 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті