Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 6 з 6 ПершаПерша 123456
Всього знайдено 114, показано з 101 по 114.

Тема: Терміновий збір,Єва Марчук 1 рік,лікування у Німеччині.кістозно атрофічні зміни обох півкуль головного мозку.

  1. #101
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук с Євой Марчук.
    8 ч
    День перший. Ми пройшли консультацію офтальмолога(вона підтвердила-моя дівчинка бачить,нехай поки що погано).Я довго мучила себе цим питанням,сьогодні всі крапки над і з зором розставлено,завдяки нехитрому способу визначення зорового потенціалу мозку. Ортопед назначив ренген. Невролог- лікар від Бога! За сьогодні ми провели з ним плідну бесіду стосовно Єви! Він підтвердив-маємо купу проблем. Завтра на нас чекає ще багато інших обстежень. Завтра важкий день! Ми ідемо до бобат терапевта. Покладаємо великі надії на нього,а там час покаже! Надобраніч,друзі!

  2. #102
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Hanna Sums'ka
    27 февраля в 21:26
    В Прощену Неділю на території Храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії влаштували невеличкий експромт та зібрали для Єви 240 грн.
    Дякуємо небайдужим та громаді Храму за запрошення!
    Прийнято рішення про проведення кількох заходів зі збором на користь Єви! Чекайте на новини

  3. #103

    Реєстрація
    01 березень 2017
    Дописів
    8

    Типово Єва

    Доброго вечора,нарешті я дорвалася і сюди! Тепер зможу особисто розповідати вам про доню! Зараз ми в Києві,в центрі реабілітації. Більше не змогли чекати,час-наш ворог! День другий.Київ.Сьогодні були у бобат терапевта,завтра розпочнуться заняття з ним. Отримали направлення до нейрогенетика,логопеда. Загалом я задоволена центром,лікуючий лікарем. Завтра на нас чекає моніторинг сну. Перш за все потрібно встановити новий уточнюючий діагноз-чим і займаються в центрі реабілітації. Чула багато відгуків,боялася їхати,але все виявилося набагато краще ніж я очікувала. Це лише початок! Шкода,епілепсію в Україні не лікують((( Тому ми вимушені продовжувати збір коштів для лікування за кордоном! З'являться приступи-втратимо все напрацьоване і доведеться починати все з початку,з нуля! Тому ,друзі,прошу,репостів нас!

  4. #104
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 505

    Типово

    Приветствуем вас, Катерина!
    Желаю вам огромной удачи и сил! Как можно больше сил. Вы героическая мама, пусть все получится и Богу будет угодно услышать ваши молитвы.Пусть Евочка как можно скорее станет на путь выздоровления.

    Расскажите, а кто это - бобат терапевт?

  5. #105

    Реєстрація
    01 березень 2017
    Дописів
    8

    Типово

    Бобат терапевт вчить правильно формувати рухи дитини,так як ми втратили всі навики через крововилив його ціль навчити Єву координувати рухи,контролювати своє тіло. Ми мусимо навчитися їсти,адже Єві рік а ми досі їмо через катетери.

  6. #106
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Цитата Допис від Мама Єви Переглянути допис
    Доброго вечора,нарешті я дорвалася і сюди! Тепер зможу особисто розповідати вам про доню! Зараз ми в Києві,в центрі реабілітації. Більше не змогли чекати,час-наш ворог! День другий.Київ.Сьогодні були у бобат терапевта,завтра розпочнуться заняття з ним. Отримали направлення до нейрогенетика,логопеда. Загалом я задоволена центром,лікуючий лікарем. Завтра на нас чекає моніторинг сну. Перш за все потрібно встановити новий уточнюючий діагноз-чим і займаються в центрі реабілітації. Чула багато відгуків,боялася їхати,але все виявилося набагато краще ніж я очікувала. Це лише початок! Шкода,епілепсію в Україні не лікують((( Тому ми вимушені продовжувати збір коштів для лікування за кордоном! З'являться приступи-втратимо все напрацьоване і доведеться починати все з початку,з нуля! Тому ,друзі,прошу,репостів нас!
    приветствую в темке!

  7. #107
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Приветствуем вас, Катерина!
    Желаю вам огромной удачи и сил! Как можно больше сил. Вы героическая мама, пусть все получится и Богу будет угодно услышать ваши молитвы.Пусть Евочка как можно скорее станет на путь выздоровления.

    Расскажите, а кто это - бобат терапевт?
    для меня это тоже оставалось загадкой,что это за доктор такой)теперь буду знать,сейчас еще погуглю...

  8. #108

    Реєстрація
    01 березень 2017
    Дописів
    8

    Типово

    Нарешті я тут, та можу відповідати! Кесарята кричать,у них теж розкриваються легені! Те що мене кесарили-помтлка лікаря,який перебував у стані сп'яніння! Плід був абсолютно здоровий,травма була під час того як діставали доцю! Він став руками череп і кістки понаходили одна на іншу! Негайно була заінтубована! Так як крик почав плавно переходити у хропіння! я її не бачила 10 днів! Я навіть не бачила як вона виглядає! На груди мені ніхто її не поклав! Я не була під загальним наркозом,я була на епідуральній анестезії. Щодо рахунку,ми взяли все до уваги,і відправили людину яка живе у Мюнхен і в клініку! Із 58000 євро клініка зробила перерахунок до 32000 євро. Чому саме Німеччина!? Бо епілепсію в Україні не лікують.

  9. #109

    Реєстрація
    01 березень 2017
    Дописів
    8

    Типово

    Дякую,я тепер тут,і зможу всім розповісти про нас!Всім тим хто рахує мене маніпулятором зможу особисто відповідати на всі їхні запитання! Там мене запитували про сепсис,як так,20 днів і вдома!? Отже,Єві,як дитині-інваліду належить отримувати лікарняні антибіотики,тільки є одне але-в її випадку вони не ефективні! Тому я була змушена купувати цефіпім який коштує 200 за флакон(на день потрібно 3) . 15 днів якісних ліків,плюс два тижні пероральних антибіотиків вдома. Куди дівся сепсис?! 22 дні антибіотиків! А більше ми не могли перебувати а інфекції,заразилась я. І дякуючи мені вона повторно через 10 днів захворіла,тому і госпіталізувалися в Дніпрі коли приїхали до остеопата.

  10. #110

    Реєстрація
    01 березень 2017
    Дописів
    8

    Типово

    День третій. Відвідали дитячого психолога,отримали поради щодо заняття з Євою вдома. Нам потрібно навчитися фіксувати погляд. (Вдома,самостійно). Зробили ренген . В плані ортопедії все гуд. Записали відеомоніторинг сну. Завтра йдемо до епілептолога. На завтра в нас назначений консиліум лікарів,на якому буде виставлений основний головний діагноз на даний момент. Сьогодні завела розмову з лікарем про карінопластику(вирівнювання кісток черепа,),фактично без неї Єва буде погано розвиватися,так як надходження кісток уповільнює ріст мозку. Звідси і затримка розвитку. Але не буду забігати на перід. Завтра все стане на свої місця. Моліться за Єву! З вами ми сила!Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20170303_100809.jpg
Переглядів: 20
Розмір:  50,3 КБ
ID:	2080179

  11. #111
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    6 часов назад
    Катерина Марчук с Євой Марчук.
    День четвертий. Консиліум...Напевне вперше за рік хочу мовчати,бо тяжко говорити і навіть писати.Діагноз:тяжке органічне ураження ЦНС,виражена затримка розвитку,піраміда недостатність,вторинна мікроцефалія,епілепсія,вада розвитку зорового аналізотору, нейроендокринний синдром! Він скалічив,а Вона не живе! У мене все,добавити нічого! Судмедекспертизк тягнуть 5 місяць! Справу хочуть закрити!

  12. #112

    Реєстрація
    01 березень 2017
    Дописів
    8

    Типово

    Єва хоче жити,як інші діти! Помилка лікаря забрала можливість повноцінно жити! Творімо добро разом! Один репост-ще одна можливість Єви жити. Дякуємо всім хто поповнив вчора скарбничку Єви! Ця скарбничка подарує їй життя. Шкода лише що вчора знову була спроба цю скарбничку опустошити! Тому звертаюсь до тих хто має намір зробити це ще раз! У вас нічого не вийде!
    4149 4978 4195 1926 карта Приватбанку на ім'я Марчук К.В.Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  received_1127038967421639.jpg
Переглядів: 16
Розмір:  46,5 КБ
ID:	2082270

  13. #113

    Реєстрація
    01 березень 2017
    Дописів
    8

    Типово

    Доброї ночі! Два дні мовчали,пробачте. До Єви повернулися епілептичні приступи. Погано спали,погано їли. Апетиту у Єви нуль. Постійно плаче,бо їй болить. Ні один із нас не може собі навіть уявити ,як вона терпить . Бо хоче жити,бо хоче бути як "усі". Скільки в її дитячому тілі сили відомо лише Богу! Я як її мама буду за неї боротися до свого останнього подиху,і вірити у у неї,віритиму що побачу як вона робитиме свої перші кроки! Чекаю коли покличе мене:-мама! Приблизний і ви нас на крок до щасливого дитинства! Хто як може! Помоліться за неї! Дякую бажаючих підтримати Єву матеріально наші реквізити 4149 4978 4195 1926. 0935257825мій мобільний,для всіх бажаючих документи стосовно Єви можу пересилати.

  14. #114

    Реєстрація
    01 березень 2017
    Дописів
    8

    Типово

    Доброї ночі! Два дні мовчали,пробачте. До Єви повернулися епілептичні приступи. Погано спали,погано їли. Апетиту у Єви нуль. Постійно плаче,бо їй болить. Ні один із нас не може собі навіть уявити ,як вона терпить . Бо хоче жити,бо хоче бути як "усі". Скільки в її дитячому тілі сили відомо лише Богу! Я як її мама буду за неї боротися до свого останнього подиху,і вірити у у неї,віритиму що побачу як вона робитиме свої перші кроки! Чекаю коли покличе мене:-мама! Приблизний і ви нас на крок до щасливого дитинства! Хто як може! Помоліться за неї! Дякую бажаючих підтримати Єву матеріально наші реквізити 4149 4978 4195 1926. 0935257825 мій мобільний,для всіх бажаючих документи стосовно Єви можу пересилати.

Сторінка 6 з 6 ПершаПерша 123456

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті