Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 4 з 6 ПершаПерша 123456 ОстанняОстання
Всього знайдено 114, показано з 61 по 80.

Тема: Терміновий збір,Єва Марчук 1 рік,лікування у Німеччині.кістозно атрофічні зміни обох півкуль головного мозку.

  1. #61
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук с Євой Марчук.
    6 ч · Волынская область, Ivanichi
    Друзі,вдячні Вам за ваші великі серця! За вчорашній день на наш рахунок поступило 4200 грн! І того на нашому рахунку 104тисячі гривень! Дякую небайдужим односельцям які передали нам на руки ще одну тисячу гривень! Без Вас ,я б немала такоі віри в щасливе дитинство моєі Єви. Нагадуємо всім,що ми вдома,аналізи кращають! Попереду курс масажу та фізкультури!)))кріпимося!

    Єва Марчук
    Вчера в 19:36 ·
    Добрий вечір друзі! Ми щодня намагаємося зібрати на лікування Єви якнайбільшу кількість коштів в найкоротший термін, адже час йде, а дитина потребує лікування. За весь тривалий час збору надійшло дуже багато коштів, але нажаль це лише 1/10 необхідної суми. Дуже ЩИРО вдячні усім хто нам допоміг та допомагає, але хотілося б попросити усіх хто просто нас проігнорував, будь-ласка будьте милосердні, розмістить хоча б пост на своїй сторінці, і ви зробити великий вагомий внесок в лікування Єви, яка також хоче жити та братися як і ваші діти, яка отримала травму не по своїй вині і не по вині батьків. У Єви 3700 друзів на сторінці, і якщо кожен приділить їй хвилинку уваги, це дасть можливість їй пройти лікування та бути здоровою. Допоможіть будь-ласка стати дівчинці на ноги! Дякуємо!!!
    Реквізити картки: 4149 4978 4195 1926
    Марчук Катерина Вадимівна
    093-52-57-825

  2. #62
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 494

    Типово

    Цитата Допис від pampula Переглянути допис
    ЕСЛИ КТО ТО МОЖЕТ ПОМОЧЬ ХОТЬ ЛЮЮЮЮБЬОЙ ПОМОЩЬЮ -ПОМОГИТЕ(ИНФОРМАТИВНО ИЛИ КАК НАПИСАЛА ФОРУМЧАНКА HelgaDp.что по неопытности Катя реально не знает что делать)
    уважаемые,как говорится умничать не камни ворочать,простите если грубо сказано!но прошу вас помочь !!!!посредники или непосредники ,я даже не знаю,если вы в этом разбираетесь -помогите!!!!тыкните носом!!!!!будем очень признательны!
    о посредниках.Да, есть такое дело((..И не только накрутка цен где надо где не надо, а и обыкновенный медицинский аферизм.В котором принимают участие все, от руководства клиники до секретарши фирмы-посредника.
    Я лично, обратившись в одну из клиник Израиля, столкнулась с этим.Благодаря образованию и извечной тяге докопаться до всего, я об этом узнала.В итоге анулировала свои планы и вернулась в Украину.

    Вот ссылка с советами как сэкономить.В данном случае речь о Германии, но не суть, важен принцип.Кто такая Ирина Гавришина знают многие.Ее слова априори сомнению не подвергаются.
    КАК сэкономить на лечении в Германии.
    А вот,для общего развития,о медицинском аферизме.
    Медицинская мафия Израиля.

  3. #63
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    о посредниках.Да, есть такое дело((..И не только накрутка цен где надо где не надо, а и обыкновенный медицинский аферизм.В котором принимают участие все, от руководства клиники до секретарши фирмы-посредника.
    Я лично, обратившись в одну из клиник Израиля, столкнулась с этим.Благодаря образованию и извечной тяге докопаться до всего, я об этом узнала.В итоге анулировала свои планы и вернулась в Украину.

    Вот ссылка с советами как сэкономить.В данном случае речь о Германии, но не суть, важен принцип.Кто такая Ирина Гавришина знают многие.Ее слова априори сомнению не подвергаются.
    КАК сэкономить на лечении в Германии.
    А вот,для общего развития,о медицинском аферизме.
    Медицинская мафия Израиля.
    ОК!Приняла!Спасибо,~ Электра ~!!

  4. #64
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Єва обов'язково буде здоровою дівчинкою,ми в це віримо і докладаємо максимум зусиль для допомоги дитині в цьому.
    4149 4978 4195 1926 нашi реквiзити для допомоги! 0935257825 мiй моб номер!


  5. #65
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    БФ "Карітас Донецьк" у м. Дніпро добавил(-а) 3 новых фото.
    3 февраля в 14:21 ·
    До Єдиного центру соціальних послуг БФ «#Карітас_Донецьк» звернувся за допомогою Марчук Тарас, батько маленької дівчинки Єви. Дитина дуже хвора (останній діагноз - епілепсія, спастичний тетрапарез) і допомогти їй можуть лише за кордоном. Потрібна величезна сума коштів (більше 30 тис. євро) і родина не в змозі зібрати її самотужки. Наш центр долучився до допомоги, тепер закликаємо і вас. Якщо кожен зробить свій невеличкий внесок, то Єва зможе жити повноцінним життям. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ!!! Адже, допомагати - це просто! Нехай те добро, що ви робите та будете робити повертається до вас сторицею. Детальну інформацію можна отримати на сторінці Єва Марчук або за телефоном мами дівчинки 093-52-57-825 (Марчук Катерина Вадимівна). Реквізити картки для перерахування коштів: 4149 4978 4195 1926.

    https://www.facebook.com/БФ-Карітас-...c_ref=NEWSFEED

  6. #66
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Доброго для Вам ,наші чарівники! Дякуючи Вам наша скарбничка збільшилася до суми 110 тисяч гривень! Не забуваймо репостити та молитися за Єву! Любимо Вас!
    Дорогі наші,ми зараз у Дніпрі!
    хто хоче зустрітися познайомитись,будемо вдячні!Миз Євою зараз лікуємося у астеопата,записалися до логопеда та на масаж.Також з вівторка зустріч з нейрохірургом.Дякую усим за майбуднє моєї донечки

  7. #67
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Реквізити картки: 4149 4978 4195 1926
    Марчук Катерина Вадимівна
    093-52-57-825

  8. #68
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    після зустрічі нейрохірурга планується обстеження,детальніше опишимо після консультації з лікарем.

  9. #69
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук
    1 ч
    Хочеться сісти і ревіти! Знову лікарня! Обструктивний бронхіт!!! Боже,дай нам сили! На два тижні відрізані від всього! Тільки но почали робити масаж та займатися з логопедом. Все дарма!

  10. #70
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Добрый вечер форумчане!
    Ева снова в больнице!в Днепре у нас в №2 инфекционное отделение.
    все кто хочет приехать в гости проведать звоните- 093-52-57-825 Катя,
    для тех у кого есть какието подозрения на ситуацию-милости просим.Все документы у Кати с собой и вы можете познакомится с Евочкой.

  11. #71
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 494

    Типово

    Ого(((...да что же такое (((
    А как их в Днепр то занесло?
    Цитата Допис від pampula Переглянути допис
    Добрый вечер форумчане!
    Ева снова в больнице!в Днепре у нас в №2 инфекционное отделение.
    все кто хочет приехать в гости проведать звоните- 093-52-57-825 Катя,
    для тех у кого есть какието подозрения на ситуацию-милости просим.Все документы у Кати с собой и вы можете познакомится с Евочкой.
    думаю что это как раз лишнее в данный момент.Ребенок болен, иммунитет спровоцирован ,сейчас куда ни плюнь то грипп, то аденовирус. Принести это на себе- пару пустяков.Так что может не стоит лишнюю опасность организовать....

  12. #72
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Ого(((...да что же такое (((
    А как их в Днепр то занесло? думаю что это как раз лишнее в данный момент.Ребенок болен, иммунитет спровоцирован ,сейчас куда ни плюнь то грипп, то аденовирус. Принести это на себе- пару пустяков.Так что может не стоит лишнюю опасность организовать....
    Катя военная и муж военный,воинские части их находятся в Черкасское и живут они там.Сюда приехали на лечение к астеопату которго я посоветовала,также помогла записаться на массаж и договорилась с нейрохирургом о консультации.
    Катя в свою очередь записала Евочку к логопеду,исправить проблемы с язычком (на фото видно).С Катей знакомы с 2014 года.

    Дорогі наші друзі ! Хочемо Всіх привітати з таким малюсіньким теплим святом! Нехай Ваші серця будуть зігріти справжнім коханням, кохайте одне одного,прощайте одне одному!Ми любимо Вас!!!!


  13. #73
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук с Євой Марчук.
    15 февраля в 11:41
    "моей любви хватит на нас двоих с головою".Це про нас з Євою(слова із пісні Земфіри).. Друзі,невпинно дякую усім хто нам допомагає! На нашому рахунку 117 тисяч гривень,а потрібен МІЛЬЙОН! Без нього моя дитина - лежачий інвалід(лікарський вердикт)! Я живу,я дякую Богу за щастя носити звання мами,але моя Єва мене не розуміє! Постійні хвороби вибивають нас із колії! Стараємося власним силами щось зробити(масажі,лфк,остеопатія) Маємо багато планів,і всі вони б здійснилися, якби ми пройшли дороговартісне лікування в Мюнхен і! Допоможіть нам -репостом та молитвою! Нагадуємо наші реквізити для маленької Єви,яка бореться за своє щасливе дитинство без болі. Карта Приватбанку відкрита на ім'я мами Катерина Марчук 4149 4978 4195 1926! Вдячні всім хто тримає кулачки!


  14. #74
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук с Євой Марчук.
    1 мин.
    Друзі,передаємо Всім великий привіт та вдячність за перераховані кошти! Наш збір,на жаль,просувається дуже повільно( Ми знаємо і те, що є дітки які потребують невідкладної допомоги. Але і в нашому випадку,час який втрачаємо ,безповоротно забирає можливість у Єви розвиватися. На сьогоднішній день на рахунку 120 тисяч гривень із необхідного МІЛЬЙОНУ! Як бо ж могла, то б душу продала,для неї! Тільки лиш до Вона ЖИЛА! Не просто лежала ,а ходила,розуміла! Допоможіть нам разом прийти до здорового та щасливого дитинства. Наші реквізити для допомоги 4149 4978 4195 1926. Карта Приватбанку на ім'я Марчук К.В.


  15. #75
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук добавила 2 новых фото — с Євой Марчук.
    Только что ·
    Пройшло більше року! Мало хто бачив ці фото! Тепер коли моє серце болить менше ,коли сльози вже не душать,коли я кажу Богу лише молитви вдячності поділюся і з вами ними. Чотири перших місяці життя ми жили у лікарні. Шансів на життя Єви практично не було! А ми боролися,ми вірили ,що Єва мусить жити! Дякуючи Тані Тетяна Должко та Олексій Кушнєр моя дитина жива! Вони боролися за неї як за свою! Вони бачили її такою якою бачили її одиниці! Ми вижили(пишу ми,бо без неї моя б душа була пуста),і ми хочемо жити! Допоможіть нам репостом,щоб якомога більше людей дізналося про мого маленького воїна!


  16. #76
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Дуже шкода Євочку та її батьків,як крається серце дивлячись на їх страждання та відчай....
    ПОДРУЖЖЯ КАДРОВИХ ВІЙСЬКОВИХ З ВОЛИНІ БОРЕТЬСЯ ЗА ЗЦІЛЕННЯ ДОНЕЧКИ

    ПБ 4149 4978 4195 1926 Марчук Катерина

  17. #77
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 494

    Типово

    Что там с бронхитом этим несвоевременным? Выписались? Как малявочка?
    С остеопатом и логопедом конечно правильно придумали,молодцы!
    Цитата Допис від pampula Переглянути допис
    Катя военная и муж военный,воинские части их находятся в Черкасское и живут они там.....
    а, понятно. Просто я не в курсе. Думала что военнослужащие мамы тоже уходят в декретный отпуск.

  18. #78
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Что там с бронхитом этим несвоевременным? Выписались? Как малявочка?
    С остеопатом и логопедом конечно правильно придумали,молодцы!
    а, понятно. Просто я не в курсе. Думала что военнослужащие мамы тоже уходят в декретный отпуск.
    здравствуйте!
    конечно же военнослужащие тоже уходят в декретный отпуск,думаю для вас это не есть открытием.
    К сожалению Ева все еще болеет,очень сильный кашель,малышка страдает.Девченки все так же лежат в инфекционном отделении Днепра.Пришлось отложить массажи,логопеда и поездки к астеопату.
    Сегодня девочки выехали в Киев к невропатологу,подошла очередь консультации.Вечером ждем новостей от мамочки.

  19. #79
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 494

    Типово

    Цитата Допис від pampula Переглянути допис
    конечно же военнослужащие тоже уходят в декретный отпуск,думаю для вас это не есть открытием.
    не совсем вас поняла.
    Для меня не есть открытием что?

  20. #80
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    не совсем вас поняла.
    Для меня не есть открытием что?
    ну то ,что все женщины идут в декрет.

Сторінка 4 з 6 ПершаПерша 123456 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті