Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 3 з 6 ПершаПерша 123456 ОстанняОстання
Всього знайдено 114, показано з 41 по 60.

Тема: Терміновий збір,Єва Марчук 1 рік,лікування у Німеччині.кістозно атрофічні зміни обох півкуль головного мозку.

  1. #41
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук болею с Євой Марчук в Луцк.
    4 ч ·
    За вiкном гарна погода ! Такая ж i у душi. Хоч i мало спали,i вже вимотанi ,треба трохи потерпiти! Ми активно обдзвонюэмо благодiйнi фонди з проханням допомогти! I ви, дорогi нашi,допоможіть будь ласка з репоститами -нашi реквiзити для допомоги :4149 4978 4195 1926 карта приватбанку на i мя Марчук К.В


  2. #42
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук
    14 ч · Волынская область, Луцк ·
    Реанiмацiя! Знову! Боже,ти ж мене чуэш! Навiщо?! Найрiднiша людина Эви вiдмовилась iхати до неi! Аргумент-нiчим не можу вам дрпомогти! Я втомилася сама мотатися! Менi нема бiльше сил! Отже,ми залишилися втрьох :Я,Эва ,та ii хвороба! Часом випробовування дають зрозумiти хто э хто! А тепер ми залишилися самi!

  3. #43
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук
    3 ч · Волынская область, Луцк
    Реанiмацiя!Стан важкий! Аналiзи поганi! Висталений дiагноз-сепсис! Молiться за Эву!

  4. #44

  5. #45
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук с Євой Марчук.
    10 ч · Волынская область, Луцк
    Нашi помiчники! Надобранiч Вам! Разом з Вами ми потихеньку даэмо шанс жити ! Ви-репостите,кошти надходять!Эва радiэ! Як добре що Ви з нами! Наше одужання близько! 4149 4978 4195 1926 нашi реквiзити для допомоги! 0935257825 мiй моб номер!

  6. #46
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук с Євой Марчук.
    12 ч · Волынская область, Луцк
    Говорил не рожденный малыш:
    “Я боюсь приходить в этот мир...
    Столько здесь неприветливых, злых
    Глаз колючих, усмешек чужих...
    Я замерзну, я там заблужусь,
    Я промокну под сильным дождем...
    Ну к кому я тихонько прижмусь?
    С кем оставшись, побуду вдвоем?...”
    Отвечал ему тихо Господь:
    “Не печалься, малыш, не грусти...
    Ангел добрый, он будет с тобой
    Пока будешь мужать и расти...
    Будет он тебя нежить, качать,
    Наклонясь, колыбельные петь.
    Будет крепко к груди прижимать,
    Будет крыльями бережно греть.
    Первый зуб, первый шаг видеть твой.
    И ладошкой слезинки стирать.
    А в болезни, склонясь над тобой,
    Жар губами со лба убирать...
    И когда, начиная взрослеть,
    Ты дорогу отыщешь свою.
    Ангел будет вослед лишь смотреть,
    Повторяя молитву свою...”
    Как же Ангела имя? – Скажи...
    Как его мне средь тысяч узнать?
    Это вовсе не важно, малыш...
    Мамой будешь ты Ангела звать.
    Фото Катерины Марчук.

  7. #47
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 675

    Типово

    pampula ,а что сейчас с состоянием девочки? Сепсис на каком этапе течения?
    Вот этот пост
    Цитата Допис від pampula Переглянути допис
    Реанiмацiя!Стан важкий! Аналiзи поганi! Висталений дiагноз-сепсис! Молiться за Эву!
    дает повод волноваться....
    Помоги ей Бог!

  8. #48
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Єва Марчук
    12 ч ·
    На наш рахунок постійно надходять кошти, хоч і не великими сумами, але все ж, дякуємо вам всім, хто допомагає, хто надає будь - яку підтримку, дякуємо за кожну гривню, яку ви даруйте на лікування Єви. Допоможіть нам будь - ласка зібрати необхідну суму, не будьте байдужими, моліться за нас. Ви - єдиний шлях до здорового життя Єви. Наш рахунок 4149 4978 4195 1926 на ім'я Марчук К.В. Дуже на вас надіємося!!!!

  9. #49
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    pampula ,а что сейчас с состоянием девочки? Сепсис на каком этапе течения?
    Вот этот пост
    дает повод волноваться....
    Помоги ей Бог!
    ~ Электра ~ ,у Евы воспаление легких ,которое перешло в сепсис,по мед.терминам я точно не могу сказать(но малышка у которой бывают эпилеп.приступы это состояние и температура очень опасны,в моих постах есть номер Кати-мамы,она ответит на все вопросы.Они должны были приехать в Днепр на констультацию уже,но из-за болезни малышки не приехали.Сами они жили в Черкасское,военный поселок,уже лежали на Фучика в неврологии,в общем много обследований и помимо фучика сделано.
    Спасибо!

  10. #50
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    уже было три попытки взлома карточки,не получилось,ничего святого...

  11. #51
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук благодарю Бога с Євой Марчук и Larysa Baraban.
    Только что · Волынская область, Луцк
    Це справжнiсiнькi чудеса!!!!! Я думала так не буваэ!!!!!!! Ура ! Погляньте на новий рахунок з клiнiки! Скачемо до стелi!!! Де б вiдiзвався чарiвник ,для же одного бажання?!!!!! Мм так тобi вдячнi, чарiвнице! Друзi,перепостiть! Якщо хтось знаэ благодiйникiв чи фонди ,дайте знати! Разом зможемо все!!

  12. #52
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук с Євой Марчук.
    13 мин · Волынская область, Луцк
    Сьогоднi огляд Эва робила собi сама! Легенi чистi ,хрипiв не чути! Як хочется скорiше одужати! Всiм всiм ,репостiть нас! Наш рахунок з клiнiки зменшився! Подаруймо Эвi дитинство! Реквiзити допомоги 4149 4978 4195 1926 карта приватбанку на iмя Марчук К.В

  13. #53
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук
    Только что
    Ми з Эвою досi у реанiмацii. От буквально декiлька хвилин тому написав Андрiй Андрій Бадзюнь що Iваничiвцi забирали кошти нам на лiкування! Так приэмно! Як добре ,що э люди не байдужi ! Дякуэмо всiм хто долучився до збору коштiв! Ваш вклад в здоровя Эви неоцiненний! Маэмо ще хорошi новинки,аналiзи покращуються! Эвi кращаэ!Всi хто молиться за нас-Вашi молитви почуто! А ми продовжуэмо збiр коштiв )))Эво,ти будеш здорова!!!!!

  14. #54
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Катерина Марчук с Євой Марчук.
    Вчера в 10:46 · Волынская область, Ivanichi
    Доброго Вам недiльного ранку,вже два днi ми з малявкою вдома! Нас виписали iз лiкарнi,ура! На нашому з Эвою рахунку,який Ви моi дорогi,допомогли зiбрати 100 тисяч з хвостиком! Сума космос, але вона далека вiд рахунку клiнiки Мюнхена. Деякий час Эва була безсудом,та на жаль вони починають повертатися!I це до болi тяжко розумiти, що манюня знов буде жити в муках! 11 лютого запланували вiзит до епiлептолога у Чернiвцi! Не забувайте про нашi реквiзити для допомоги Эвi 4149 4978 4195 1926 карта приватбанку на iмя Марчук К.В.! Друзi якщо хтось iз вас стикався з такою проблемою!i ви змогли впоратися,дзвонiть,пiдкажiть! Можливо ми можемо пролiкуватися дешевше!? Розкажiть де i як ви лiкувалися!

  15. #55
    Аватар для Джулиана
    Реєстрація
    27 вересень 2009
    Звідки Ви
    пр. Кирова
    Дописів
    3 409

    Типово

    10 суток и сепсиса нет??????????
    уже дома????
    Коляска ADAMEX MARS, 3 в 1 (автокресло, люлька, сидение) для мальчика!Наш супермаркет для мальчика - игрушки, одежда, обиход.[/COLOR][/B]

  16. #56

    Реєстрація
    16 березень 2008
    Дописів
    1 290

    Типово

    Цитата Допис від Джулиана Переглянути допис
    10 суток и сепсиса нет??????????
    уже дома????
    да там и другие есть "интересности" - из первого сообщения " ... у 17.05 з вагою 2200гр. Я чула її перший крик ....3 бали по Шкалі Апгар прозвучали для мене як вирок"
    с 3 балами дети не кричат!!!! Как впрочем и все кесарята.
    Со счетом тоже что-то не понятное.... переводчик, главврач, больше 20 дней стационара!!!! Но номера счета почему то нет
    Почему то читая тему сложилось впечатление, что мной манипулируют.
    Востаннє редагував жули: 30.01.2017 о 22:35

  17. #57

    Реєстрація
    21 листопад 2012
    Дописів
    1 235

    Типово

    Цитата Допис від жули Переглянути допис
    да там и другие есть "интересности" - из первого сообщения " ... у 17.05 з вагою 2200гр. Я чула її перший крик ....3 бали по Шкалі Апгар прозвучали для мене як вирок"
    с 3 балами дети не кричат!!!! Как впрочем и все кесарята.
    Со счетом тоже что-то не понятное.... переводчик, главврач, больше 20 дней стационара!!!! Но номера счета почему то нет
    Почему то читая тему сложилось впечатление, что мной манипулируют.
    Кричат кесарята, мой кричал-лично слышала своего, правда у нас 37 недель. Единственное что меня настораживает, что они связались с посредниками, а не напрямую обратились в клинику. Либо это неопытность поиска по инету, либо невозможность оорганизовать все самостоятельно. Поэтому и счета нет и на русском документы, и обратите внимание на е-мейл, он служебный клиники-посредника. http://emex-medical.com

  18. #58
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Цитата Допис від Джулиана Переглянути допис
    10 суток и сепсиса нет??????????
    уже дома????
    здравствуйте!
    все документы на руках,а также все скрины в первых постах в этой темке!

  19. #59
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Цитата Допис від жули Переглянути допис
    да там и другие есть "интересности" - из первого сообщения " ... у 17.05 з вагою 2200гр. Я чула її перший крик ....3 бали по Шкалі Апгар прозвучали для мене як вирок"
    с 3 балами дети не кричат!!!! Как впрочем и все кесарята.
    Со счетом тоже что-то не понятное.... переводчик, главврач, больше 20 дней стационара!!!! Но номера счета почему то нет
    Почему то читая тему сложилось впечатление, что мной манипулируют.
    Здравствуйте,форумчане!Если бы я не знала лично этих девочек я бы прежде чем делать выводы какието -убедилась правда ли это.1.ВЫ МОЖЕТЕ СВЯЗАТЬСЯ С ЛЕЧАЩИМ ВРАЧЕМ!
    оставьте свои контакты и с вами свяжется Катя и даст номер тел.врача.Сейчас это все быстро проверяется.

  20. #60
    Аватар для pampula
    Реєстрація
    13 грудень 2011
    Дописів
    8 035

    Типово

    Цитата Допис від HelgaDp Переглянути допис
    Кричат кесарята, мой кричал-лично слышала своего, правда у нас 37 недель. Единственное что меня настораживает, что они связались с посредниками, а не напрямую обратились в клинику. Либо это неопытность поиска по инету, либо невозможность оорганизовать все самостоятельно. Поэтому и счета нет и на русском документы, и обратите внимание на е-мейл, он служебный клиники-посредника. http://emex-medical.com
    здравствуйте!
    конечно нет опытности!у девочки первый ребенок!!!!она не спит ночами прислушиваясь дышит ли дочка,не случилось ли остановка дыхания,почему столько недоверия???!!!!ЛЮЮЮДИ!!!!!
    Я с самого рождения этой малышки наблюдаю все что они пережили.Я обращалась месяцев 10 назад в биржу ДоброДий к Владе ,они сделали сбор для Евы и купили ей аппарат который при остановке дыхания сможет помочь дышать сзаново.Чтобы вы понимали Влада тот человек,что пока не проверит все доки она проект не создаст.Т.е это созвоны с леч.врачами и подтверждение инфы!!!!
    ЕСЛИ КТО ТО МОЖЕТ ПОМОЧЬ ХОТЬ ЛЮЮЮЮБЬОЙ ПОМОЩЬЮ -ПОМОГИТЕ(ИНФОРМАТИВНО ИЛИ КАК НАПИСАЛА ФОРУМЧАНКА HelgaDp.что по неопытности Катя реально не знает что делать)
    уважаемые,как говорится умничать не камни ворочать,простите если грубо сказано!но прошу вас помочь !!!!посредники или непосредники ,я даже не знаю,если вы в этом разбираетесь -помогите!!!!тыкните носом!!!!!будем очень признательны!
    а то получается один человек проявил недоверие,и быстренько все давай налетать-нет друзья,не та ситуация!!!
    какие доки кому еще нужны для подтверждения??????????пишите,будем выкладывать в темке
    спасибо!
    Джулиана,пишу Вам в лс

    и еще!!!!!

    я тот человек ,что если не уверена на все 100% в ситуации или нет доверия,НИКОГДА НЕ БУДУ ЭТО ВЫНОСИТЬ НА ПУБЛИКУ!

Сторінка 3 з 6 ПершаПерша 123456 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті