Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 96 з 280 ПершаПерша ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106146196 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5586, показано з 1 901 по 1 920.

Тема: Михаил Лысенко и Департамент благоустройства и инфраструктуры

  1. #1901
    Аватар для OxІgen
    Реєстрація
    03 жовтень 2009
    Звідки Ви
    оттуда (с)
    Дописів
    27 046

    Типово

    Все хитрожопое жлобье из частного сектора выкинуло свой мусор)))

  2. #1902
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 260

    Типово

    Та неее. То хитрожопые жители скворешников его туда принесли.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  3. #1903
    Аватар для formbeton
    Реєстрація
    09 квітень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    1 629

    Типово

    Цитата Допис від OxІgen Переглянути допис
    Все хитрожопое жлобье из частного сектора выкинуло свой мусор)))
    Это жлобьё и раньше там выкидывало, но такого не было

  4. #1904
    Аватар для Душ
    Реєстрація
    22 жовтень 2005
    Звідки Ви
    Из Чесноправды
    Дописів
    23 698

    Типово

    Хочу похвалить комунальщиков...До этого дня я их только ругал. Во-первых стали чаще вывозить мусор. Вывозят уже два раза в неделю. Последний раз вывозили в субботу утром (через трое суток с момента предыдущего вывоза). В мусорных баках не было даже горки мусора и мусором не пахло во дворах. Речь идет о территории Янтарная -Образцова ( по Калиновой). Во-вторых на этом же участке улица перестала пахнуть пылью (была жуткая концентрация пыли в воздухе) уже как дней 10. То есть могут убирать улицу от пыли с поливом дороги. Так держать, товарищ Лысенко и компания.
    В игноре: Дейнерис, Зума, Антуриум

  5. #1905
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    Вот бы во всем так)

  6. #1906
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від Душ Переглянути допис
    Хочу похвалить комунальщиков...До этого дня я их только ругал. Во-первых стали чаще вывозить мусор. Вывозят уже два раза в неделю. Последний раз вывозили в субботу утром (через трое суток с момента предыдущего вывоза). В мусорных баках не было даже горки мусора и мусором не пахло во дворах. Речь идет о территории Янтарная -Образцова ( по Калиновой). Во-вторых на этом же участке улица перестала пахнуть пылью (была жуткая концентрация пыли в воздухе) уже как дней 10. То есть могут убирать улицу от пыли с поливом дороги. Так держать, товарищ Лысенко и компания.
    Вас бы здесь прямо на месте не отходя от кассы "декоммунизироывть" с пристрастием... ишь, "товарищей" нашёл в кои то веки

    Кстати, стврые баки много где поувозили
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  7. #1907
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 260

    Типово

    Вывозят. Стали даж со старых забирать прицепом))) люди попереворачивали обратно...одного вместо трех не хватает однако)))
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  8. #1908
    Аватар для siyanieukr
    Реєстрація
    11 вересень 2006
    Дописів
    3 374

    Типово

    Цитата Допис від Душ Переглянути допис
    Хочу похвалить комунальщиков...До этого дня я их только ругал. Во-первых стали чаще вывозить мусор. Вывозят уже два раза в неделю. Последний раз вывозили в субботу утром (через трое суток с момента предыдущего вывоза). В мусорных баках не было даже горки мусора и мусором не пахло во дворах. Речь идет о территории Янтарная -Образцова ( по Калиновой). Во-вторых на этом же участке улица перестала пахнуть пылью (была жуткая концентрация пыли в воздухе) уже как дней 10. То есть могут убирать улицу от пыли с поливом дороги. Так держать, товарищ Лысенко и компания.
    Какой убирать? Ливень прошел и смыл грязюку. Подсохнет, порадуетесь

  9. #1909
    Аватар для =romex=
    Реєстрація
    25 травень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    37 032

    Типово

    Лучше бы он тебя смыл.

  10. #1910
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 260

    Типово

    Злой ты...
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  11. #1911
    Аватар для siyanieukr
    Реєстрація
    11 вересень 2006
    Дописів
    3 374

    Типово

    Цитата Допис від VitЁk Переглянути допис
    Злой ты...
    Я реалист

  12. #1912

    Реєстрація
    11 червень 2008
    Дописів
    658

    Типово

    Цитата Допис від Душ Переглянути допис
    Хочу похвалить комунальщиков...До этого дня я их только ругал. Во-первых стали чаще вывозить мусор. Вывозят уже два раза в неделю. Последний раз вывозили в субботу утром (через трое суток с момента предыдущего вывоза). В мусорных баках не было даже горки мусора и мусором не пахло во дворах. Речь идет о территории Янтарная -Образцова ( по Калиновой). Во-вторых на этом же участке улица перестала пахнуть пылью (была жуткая концентрация пыли в воздухе) уже как дней 10. То есть могут убирать улицу от пыли с поливом дороги. Так держать, товарищ Лысенко и компания.
    Хорошо вам. В частном секторе вообще баков нет, а было раньше три и еще 3 возле многоэтажек. Теперь в частном секторе ноль, а возле многоэтажек 5 баков. До баков идти 1,3 км и обратно столько же. Я херею чтоб выкинуть мусор 2.5 км пройти нужно и за это еще и заплатить. БАФу по роже надавать нужно.

  13. #1913
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 260

    Типово

    А шо ото еще машинку ганять в жопыря какиесь...ну ваще вже. Пару верст пройтись им тяжко...зажрались. Нада меньше жрать...булет меньше мусора...и ходить легче.

    А мишаня там вжэ пятый угол...тьху...третью полосу нашел? Чы "вже завтра" и 7 число еще не наступили?
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  14. #1914

    Реєстрація
    23 вересень 2009
    Звідки Ви
    Ужгород - Дніпро
    Дописів
    623

    Типово

    А з приватного сектора, де контейнерів нема, хтось нові договора заключав? Що треба для цього? Що кажуть про відсутнійсть контейнерів?

  15. #1915
    Аватар для kofablup
    Реєстрація
    06 жовтень 2008
    Дописів
    5 681

    Типово

    Цитата Допис від kofablup Переглянути допис
    Неужели?
    Отримав отаке!

    Відповідь:
    Повідомляємо, що КП «ЖИЛСЕРВІС-2» ДМР тимчасово визначено виконавцем послуг зі збирання та перевезення побутових відходів у межах Соборного району м. Дніпро до проведення конкурсного відбору з 01.06.2018 року на підставі рішення виконавчого комітету Дніпровської міської ради від 02.04.2018 року №256 «Про деякі питання щодо вивезення побутових відходів у м. Дніпро» (зі змінами згідно рішення виконавчого комітету Дніпровської міської ради від 24.04.2018 р. №297).
    Згідно графіку сміттєві контейнери на Вашому районі розміщуються 08.06.2018.
    Також інформуємо Вас щодо для заключення договорів на послуги зі збирання та перевезення побутових відходів Вам необхідно звернутись за адресою вул. Жуковського буд.25 або за телефоном 067 497 7606.
    Своєчасне заключення договорів з КП «ЖИЛСЕРВІС-2» ДМР забезпечить щоденний вивіз сміття та дотримання задовільного санітарного стану Вашого району.


    Пасморим!
    НИХЕРА!
    Нихера не изменилось, кроме увеличения куч мусора. Плюс дождем мусор аккуратно разложило у домов людей, проживающих с выходом на улицу. Красота.
    Грош цена вашему колл-центру / горячей линии. Ничем не отличаются от своих руководителей.
    Пообещать - не значит жениться!

  16. #1916
    Аватар для lika87
    Реєстрація
    28 липень 2007
    Дописів
    4 385

    Типово

    Цитата Допис від Gamerman Переглянути допис
    А з приватного сектора, де контейнерів нема, хтось нові договора заключав? Що треба для цього? Що кажуть про відсутнійсть контейнерів?
    Справа в тому, що приватний сектор на то й приватний , тому договори Жилсервіс повен заключати індивідуально (хоч раз пусть піднімуть свої дупи та зроблять свою справу)
    Я, як отримувач послуг, їхати до Жилсервісу принципово не буду, Грінко заключали з кожним з власників.

  17. #1917
    Аватар для kofablup
    Реєстрація
    06 жовтень 2008
    Дописів
    5 681

    Типово

    Цитата Допис від lika87 Переглянути допис
    Справа в тому, що приватний сектор на то й приватний , тому договори Жилсервіс повен заключати індивідуально (хоч раз пусть піднімуть свої дупи та зроблять свою справу)
    Я, як отримувач послуг, їхати до Жилсервісу принципово не буду, Грінко заключали з кожним з власників.
    С ДКТ у меня тоже договор был.

  18. #1918

    Реєстрація
    23 вересень 2009
    Звідки Ви
    Ужгород - Дніпро
    Дописів
    623

    Типово

    З ДКТ у мене теж є договір, але я так розумію, він вже не дійсний? Хоча, чому вони не розірвали його?

  19. #1919

    Реєстрація
    23 вересень 2009
    Звідки Ви
    Ужгород - Дніпро
    Дописів
    623

    Типово

    А як результат звернення продивитися? А то в мене статус: "розяснено".

  20. #1920
    Аватар для kofablup
    Реєстрація
    06 жовтень 2008
    Дописів
    5 681

    Типово

    Цитата Допис від Gamerman Переглянути допис
    А як результат звернення продивитися? А то в мене статус: "розяснено".
    тисніть на виділений блакитним напис.

Сторінка 96 з 280 ПершаПерша ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106146196 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті