Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 24 з 82 ПершаПерша ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1624, показано з 461 по 480.

Тема: Дніпро. Переименование города и улиц

  1. #461
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    У Дніпрі невідомі облили фарбою пам’ятник «учасникам встановлення радянської влади
    Якщо вже прийняли закон, то повинні контролювати його виконання. Інакше отаке і відбувається...

    Раніше, у березні 2017 року, у Дніпрі збирали підписи під петицією, де просили демонтувати недодекомунізований пам’ятник «учасникам революційних подій, які загинули за встановлення радянської влади в Катеринославі». За словами автора звернення Євгена Піскуна, цей пам’ятник на вулиці Каруни, що в лівобережній частині Дніпра, підпадає під дію «законів про декомунізацію», проте досі не демонтований.https://www.radiosvoboda.org/a/news/28949819.html
    Коли вже у місті почипляють нормальні таблички, на яких буде добре видно назви вулиць і номери будинків?
    Скільки вже часу збігло?
    Хто повинен відзвітувати перед городянами? Хтось відповідає за витрачені гроші?
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  2. #462
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Коли вже у місті почипляють нормальні таблички, на яких буде добре видно назви вулиць і номери будинків?
    Скільки вже часу збігло?
    Хто повинен відзвітувати перед городянами? Хтось відповідає за витрачені гроші?
    Боюсь що не скоро. Ще не всюди розвісили нові таблички на яких назви видно ... не добре
    На нормальні будуть мыняти думаю після того як "освоять" вже виділені кошти... або ніколи... Навіть не знаю що краще
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  3. #463
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    71 788

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Хто повинен відзвітувати перед городянами? Хтось відповідає за витрачені гроші?
    Отвечать за правильные траты на идиотские мероприятия - это замечательно, да !!!
    ))))))))))))))))))))

  4. #464

    Реєстрація
    08 липень 2016
    Дописів
    2 038

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    PS таблички ИМХО уепищные. Почему было не сделать традиционный вариант удобочитаемых выштампованых аля-автомобильные номера... Интересно б узнать их цену. Чето мне кажется что такой хитровжареный "дизайн" специально чтоб сложность изготовления и стоимость не было с чем сравнивать и носом тыкать в завышеную цену. Надеюсь я ошибаюсь
    Тендер на изготовление ВТОРОЙ партии табличек был размещён на ProZorro.
    Причём с таким ТЗ, что участвовать могла она контора, которая это ТЗ и составляла. Тендер даже проведен не был. Отменили.
    Первую партию табличек шлёпали без всяких тендеров и огласки стоимости.

    Вспомним "конкурс" на логотип Днепра, когда конкурс ещё шёл, а таблички уже делать начали.
    Ничего не меняется, только фамилии.

  5. #465
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Отвечать за правильные траты на идиотские мероприятия - это замечательно, да !!!
    ))))))))))))))))))))
    Дело ленина-сталина будет жить в веках, да?
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  6. #466
    Аватар для Лада0808
    Реєстрація
    11 серпень 2015
    Дописів
    3 679

    Типово

    «Для жителей этой улицы будет слишком много проблем. Они уже пережили одно переименование, внесены изменения в реестр, все техпаспорта выдаются на новый адрес. Нам проще оставить название «проспект Богдана Хмельницкого» для того, чтобы не вызывать путаницу», — подытоживает Александр Санжара.

    Просто вспомнилось...А кто-то помнит, что ул. Г. Сталинграда ранее была ул. Днепропетровская? Прям многострадальная какая-то(
    (а акад.Янгеля была ул. Свободы)

  7. #467
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 890

    Типово

    Цитата Допис від Лада0808 Переглянути допис
    [I]
    Просто вспомнилось...А кто-то помнит, что ул. Г. Сталинграда ранее была ул. Днепропетровская?
    Ее многие до сих пор так назівают.
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  8. #468

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Лада0808 Переглянути допис
    «Для жителей этой улицы будет слишком много проблем. Они уже пережили одно переименование, внесены изменения в реестр, все техпаспорта выдаются на новый адрес. Нам проще оставить название «проспект Богдана Хмельницкого» для того, чтобы не вызывать путаницу», — подытоживает Александр Санжара.
    Ти диви які співи почались. А коли майже всі вулиці та навіть місто перейменовували так як Вятровичу кортіло то плутанини не виникало?

  9. #469
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Проспект Богдана Хмельницького невже погана назва? Що тим борцям не так?
    А нас в місті є якісь скульптори? Хай пам'ятника зваяють. Влада хай звалить якійсь гендель та встановить пам'ятника. Буде гарно.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  10. #470
    Аватар для Лада0808
    Реєстрація
    11 серпень 2015
    Дописів
    3 679

    Типово

    А мені прочиталося спочатку ось так:

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Влада хай звалить. Якійсь Гендель та встановить пам'ятника. Буде гарно.

  11. #471
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Йой, не скромничайте, пані...
    Вам прочиталося, мабуть, так:
    "Влада хай звалить.Бо це Якійсь Гендель. Та встановити їй пам'ятника. Буде гарно."
    Нє?
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  12. #472
    Аватар для Лада0808
    Реєстрація
    11 серпень 2015
    Дописів
    3 679

    Типово

    шедевр!

  13. #473

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    А чим пагана назва вулиці Дніпропетровська? А чим завинили Герої Сталінграду? Чи там не загинули українці, захищаючи світ від фашизму? Чи Вятровичу ближче його дід - поліцай, який розстрілював односельців, та есесівці які керували СС Галичина щоб увіковічнювати їх пам"ять...

    А невже влала може хоч на деякий час відволіктися від набивання власних кишень щоб щось будувати, щось робити задля громадян?
    Можна приклад будування хоч якихось новозбудованих пам"яток, окрім прослави голодомору Юща?

  14. #474
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 890

    Типово

    Посмотрел интервью Данилко у Гордона и узнал, что ул Артема в Киеве переименовали в Сичевых Стрельцов также, как и у нас. Это что указание такое было или у наших фантазия отсутсвует?
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  15. #475
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    51-й штат США
    Дописів
    56 138

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Посмотрел интервью Данилко у Гордона и узнал, что ул Артема в Киеве переименовали в Сичевых Стрельцов также, как и у нас. Это что указание такое было или у наших фантазия отсутсвует?
    Та то Данилко пьяный был просто...перепукал всё
    https://i.ibb.co/M6cRsLC/image.jpg

  16. #476
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 890

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Та то Данилко пьяный был просто...перепукал всё
    Ага, а ты карту посмотри.
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  17. #477
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    51-й штат США
    Дописів
    56 138

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Ага, а ты карту посмотри.
    ...а может между Артемом и Сичевыми стрильцами есть какаито сокральная связь....и вообще, кто все эти люди????
    https://i.ibb.co/M6cRsLC/image.jpg

  18. #478
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 890

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    ...а может между Артемом и Сичевыми стрильцами есть какаито сокральная связь....
    Вот!!!
    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    и вообще, кто все эти люди????
    Ну, Артем - это дядька, чье имя носила улица, ведущая от ГС в центр к мосту. Наверное он эту улицу построил
    А стрельцы.... Ну была сечь, были у нее наверное стрельцы....это же очевидно Може они вместе с Артемом строили эту улицу?
    ПС може он у них был прорабом? А переименовали потому что он недоплачивал - коррупционер, короче
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  19. #479
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    51-й штат США
    Дописів
    56 138

    Типово



    З.Ы. в 37-м, тебе бы уже стучали в двери
    https://i.ibb.co/M6cRsLC/image.jpg

  20. #480
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 890

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис


    З.Ы. в 37-м, тебе бы уже стучали в двери
    Только что приходили показания счетчика снять. Может СБУ?
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

Сторінка 24 з 82 ПершаПерша ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті