Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 27 з 81 ПершаПерша ... 17181920212223242526272829303132333435363777 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1602, показано з 521 по 540.

Тема: Дніпро. Переименование города и улиц

  1. #521
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Коли в нас за часів сссра був приватний будиночок, ми теж це все робили. Ще й прапори купували , два. Один ссср, другий - Укр сср, і на усі свята вивішували. А зараз я жеку по 250 грн кожного місяця плачу, хай працює. Прапор в нас свій.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  2. #522

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Коли в нас за часів сссра був приватний будиночок, ми теж це все робили. Ще й прапори купували , два. Один ссср, другий - Укр сср, і на усі свята вивішували. А зараз я жеку по 250 грн кожного місяця плачу, хай працює. Прапор в нас свій.
    Тобто віддали 250 гривень, а що з тими грошима роблять, хто робить вас турбує лише як привід написат у фейсбук Філатову? А зайти до ЖЕКу, ОСББ не маєте можливості? Спробуйте підійти до сусідів, запропонуйте зібрати гроші щоб оновити ту саму бляшанку з назвою та номером будинку, номери парадних. Чи хай Прохожий турбується та вимагає чогось від влади.

  3. #523
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 041

    Типово

    приблудный уже нигояна в героев сталинграда записал?

  4. #524
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    На проспекте Нигояна таблички есть - вчера лично видела.
    И это точно не Героев Сталинграда. )

  5. #525

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від birdy Переглянути допис
    На проспекте Нигояна таблички есть - вчера лично видела.
    И это точно не Героев Сталинграда. )
    Отож. А якесь мурло вважає що зазря назвали так проспект.
    Цитата Допис від Promius Переглянути допис
    вообще не понимаю какое отношение днепр имеет к этому левому городу. и тем более не понимаю почему он жертв называет героями. так их смерть менее смертельна?
    давайте уже все улицы назовем в честь погибших в других городах.
    Мабудь від розумової неспроможності.

  6. #526
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 041

    Типово

    да. якесь проходяще мурло. )

  7. #527
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 861
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  8. #528

    Реєстрація
    23 вересень 2009
    Звідки Ви
    Ужгород - Дніпро
    Дописів
    623

    Типово

    Перейменування області - це зміни в Конституції.

  9. #529
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 861

    Типово

    Цитата Допис від Gamerman Переглянути допис
    Перейменування області - це зміни в Конституції.
    Отож, а петицию пишут президенту
    ПС там еще по тексту
    Просимо Вашого сприяння у перейменуванні сучасної Дніпропетровської області на історичну назву Січеславська.
    С каких делов оно историческое?
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  10. #530

    Реєстрація
    23 вересень 2009
    Звідки Ви
    Ужгород - Дніпро
    Дописів
    623

    Типово

    Як перейменують, то через 100 років стане історичною

  11. #531
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    В 2018 -му нові таблички почеплять, чи ні?
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  12. #532
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 861

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    В 2018 -му нові таблички почеплять, чи ні?
    Так вешают же потихоньку. Уже на многих улицах старых не осталось. Не все сразу.
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  13. #533
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Я не в вашому Дніпрі живу.
    В моєму, на більшості вулиць ніяких табличок нема. Подекуди є старі. А на випадкових нових все одно нічого не видно.
    А у центрі десь є нова з номером будинку, але нема з назвою вулиці. Воно що - зараз окремо одна від одної?
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  14. #534
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 861

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Я не в вашому Дніпрі живу.
    В моєму, на більшості вулиць ніяких табличок нема. Подекуди є старі. А на випадкових нових все одно нічого не видно.
    А у центрі десь є нова з номером будинку, але нема з назвою вулиці. Воно що - зараз окремо одна від одної?
    Да отдельно. И это логично - начинать смену табличек с центра

    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  15. #535
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    То це нові... То ж ми їхали у 1 трамваї , то не змогли роздивитися що там написано, добре що на перехресті с Артема ше стара висіла.
    То хай вже хоч цей дрек чипляють, будемо ближче підходить. З центра вже рік як починають... то може за п'ять років до масивів дочапають. А там, може, й інші вирішать робити...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  16. #536
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 861

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    То це нові... То ж ми їхали у 1 трамваї , то не змогли роздивитися що там написано, добре що на перехресті с Артема ше стара висіла.
    То хай вже хоч цей дрек чипляють, будемо ближче підходить. З центра вже рік як починають... то може за п'ять років до масивів дочапають. А там, може, й інші вирішать робити...
    или опять переименуют
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  17. #537
    Аватар для OxІgen
    Реєстрація
    03 жовтень 2009
    Звідки Ви
    оттуда (с)
    Дописів
    27 044

    Типово

    Нормально все видно. Весь центр с новыми знаками. Перед каждым перекрестком висит знак с указанием улицы.
    Зы. Очки покупайте. Помогает

  18. #538
    Аватар для ch2000
    Реєстрація
    12 лютий 2006
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    11 823

    Типово

    Ніхто з немісцевих знайомих не дивиться на таблички, всі користуються гуглмапс, мапс.мі чи подібними прогами.
    "...куля пішла бездоганно — якраз у те місце на лобі, де дідько припечатує москалям зірки." Чорний ворон

  19. #539
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 861

    Типово

    Цитата Допис від OxІgen Переглянути допис
    Нормально все видно. Весь центр с новыми знаками. Перед каждым перекрестком висит знак с указанием улицы.
    Зы. Очки покупайте. Помогает
    Та ну безликие они какие-то. Блеклые, как будто краски пожалели. Прежние были светоотражающие, а эти унылое гуано. Но прочитать таки можно - это да.

    Цитата Допис від ch2000 Переглянути допис
    Ніхто з немісцевих знайомих не дивиться на таблички, всі користуються гуглмапс, мапс.мі чи подібними прогами.
    Зачем за всех расписываться? Многие кстати подходят и спрашивают как пройти, ибо на табличке такого не написано. Вот сегодня спрашивали про Рогалева. Кстати, как она сейчас называется я без карты и не скажу.
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  20. #540

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    или опять переименуют
    Ну недарма ж на старих вказівниах міста лише позрізали надлишкові букви "петровск" та поклали на зберігання. Мабудь вважають що вже в дев"ятнадцятому році буде потрібно назад чіпляти...
    Може тому і не квапляться з новими вказівниками вулиць?

Сторінка 27 з 81 ПершаПерша ... 17181920212223242526272829303132333435363777 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті