Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 21 з 82 ПершаПерша ... 11121314151617181920212223242526272829303171 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1626, показано з 401 по 420.

Тема: Дніпро. Переименование города и улиц

  1. #401
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Про владу і місцями безпорадний народ можна багато поговорити в інших темах. Мені для початку зрозуміти б, чому для вас історія і топоніміка асоціюються з вилизуванням дупи.

    Країна намагається відбудовуватись після багатьох десятиліть і навіть століть вимушеного бездержавного існування..

    Цикаво, кого конкретно вы подразумеваете под "Країна"? Это не из серии "всем давно известно, что..." или "нет никаких сомнений, что..."?

    Адреса/координаты этих "гегантскиг строек" не приведёте здесь часом?

    Ато вольным косноязычием уже все давно сыты по горло...
    Востаннє редагував АЦТЕК: 04.07.2017 о 13:26
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  2. #402

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Країна намагається відбудовуватись після багатьох десятиліть і навіть століть вимушеного бездержавного існування. Ну, "пощастило" нам з географією, нічого не вдієш. Нашу справжню історію, українську, а не совєтську, малоросійську, польсько-українську, нацистсько-українську, золотоординську і такі інші, - нашу історію пишемо зараз. Хто б не прийшов до влади завтра, які б відкати в минуле не траплялись, але процес не зупинити, і ви або тішите себе марними ілюзіями, або граєте за ворожу команду.
    НАРЕШТІ!!! У Вас є приклади відбудови? Може це Крим та Донбас? А може бурштинова республіка чи цигарково-контрабандний край? Ви про ці розбудови? Ви будете з гордістю казати дітям та онукам що жили в Україні, в якій були Крим, Донбас, Закарпаття та Прикарпаття, Рівенщина, Одещина, Слобожанщина... І це Ви "написали історію", щоб їх не було в складі України.
    А стосовно "хтоб не прийшов", то це вже було... "Кучму геть", "Зека на нари"... Хто б не прийшов... Ось і "прийшов" спочатку Ющенко а зараз ROSHENко. Може начасі починати думати який "процес не зупинити"?
    А про ворогів - треба не забувати історію. Не так вже й давно, меньше сторічча, шукали "внутрішніх ворогів держави та товариша Сталіна". Багато з тих, хто був серед шукачів закінчив своє життя від кулі як "ворог народу". Це чекає і нинішніх шукачів ворогів, які в один день самі з подивом дізнаються що саме вони і є ворогами, що саме їх судитимуть за 110 та 111 статтями карного кодексу.

    Я неодноразово писав що не можна "стояти проти", треба стояти "ЗА", але і тоді мені розповідали що якщо я не проти Кучми чи Яника, то автоматично я зобов"язаний бути "за" них, що я ворог тих, хто проти... Я казав що не можна протиправними діями зробити правову державу, що не можна всупереч законам, виключно за бажанням Вятровича, перейменувати всі вулиці в Бендери та Шухевича.

  3. #403

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 297

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    НАРЕШТІ!!! У Вас є приклади відбудови? .
    Якщо ви не помітили, то ми живемо вже не в Українській РСР, одній з республік СРСР, складовій світового соцтабору. І навряд чи туди повернемось. Хоча деякі шанси на реванш ще залишаються, це так.

  4. #404

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 297

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Цикаво, кого конкретно вы подразумеваете под "Країна"?
    [/SIZE]
    Ато вольным косноязычием уже все давно сыты по горло...
    Ацтек, якщо уявити собі чергу з бажаючих вимагати від співрозмовника конкретики і відсутності загальних фраз, то ваше місце буде двадцяте в останній шерензі. З вашими фірмовими туманними натяками про причетність до таємниць світоустрою, про які знають лише Обрані.

    А щодо конкретики - є вислів (американський, здається ) : якщо ви не є частиною рішення, то ви є частиною проблеми.

    Вважаєте, що ви непричетні до країни чи її розбудови? Значить, так і є.

  5. #405
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Цитата Допис від Promius Переглянути допис
    так сколько?
    Столько, сколько стоит переоформление каждого документа, который выдаётся для строительства дома, я ж в этом не разбираюсь. Есть же какие-то утверждённые проекты.

  6. #406

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від birdy Переглянути допис
    Столько, сколько стоит переоформление каждого документа, который выдаётся для строительства дома, я ж в этом не разбираюсь. Есть же какие-то утверждённые проекты.
    А зачем переоформлять технический проект из-за переименования адреса строительства? Это кто потребовал?

  7. #407

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Якщо ви не помітили, то ми живемо вже не в Українській РСР, одній з республік СРСР, складовій світового соцтабору. І навряд чи туди повернемось. Хоча деякі шанси на реванш ще залишаються, це так.
    Я помітив що ми давно живемо не УРСР... Ми живемо не в Гондурасі. Ми живемо (старанням наших керманичів) в Сомалі і стрімко рухаємось до життя в племенах доісторичних канібалів. Нажаль... Для повернення до рівня УРСР нам треба розвернутися і стрімко рухатись років з шістьсот.

  8. #408
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Цитата Допис від Igor K Переглянути допис
    А зачем переоформлять технический проект из-за переименования адреса строительства? Это кто потребовал?
    Вероятно, да. Я не в курсе. Это знакомый мужа.

  9. #409
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Я помітив що ми давно живемо не УРСР... Ми живемо не в Гондурасі. Ми живемо (старанням наших керманичів) в Сомалі і стрімко рухаємось до життя в племенах доісторичних канібалів. Нажаль... Для повернення до рівня УРСР нам треба розвернутися і стрімко рухатись років з шістьсот.
    А у вас всегда всё плохо? И в личной жизни тоже?
    Ну нельзя же так...

  10. #410

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від birdy Переглянути допис
    А у вас всегда всё плохо? И в личной жизни тоже?
    Ну нельзя же так...
    Я Вам наведу цитату з твору Жванецького...
    "Мы овладеваем более высоким стилем спора. Спор без фактов. Спор на темпераменте. Спор, переходящий от голословного утверждения на личность партнера.Что может говорить хромой об искусстве Герберта фон Караяна? Если ему сразу заявить, что он хромой, он признает себя побежденным.
    О чем может спорить человек, который не поменял паспорт? Какие взгляды на архитектуру может высказать мужчина без прописки? Пойманный с поличным, он сознается и признает себя побежденным.
    И вообще, разве нас может интересовать мнение человека лысого, с таким носом? Пусть сначала исправит нос, отрастит волосы, а потом и выскажется."
    Є чим апелювати - запрошую до діалогу, нема - краще промовчати.

  11. #411
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Ацтек, якщо уявити собі чергу з бажаючих вимагати від співрозмовника конкретики і відсутності загальних фраз, то ваше місце буде двадцяте в останній шерензі. З вашими фірмовими туманними натяками про причетність до таємниць світоустрою, про які знають лише Обрані.

    А щодо конкретики - є вислів (американський, здається ) : якщо ви не є частиною рішення, то ви є частиною проблеми.

    Вважаєте, що ви непричетні до країни чи її розбудови? Значить, так і є.
    Адреса строек будут? Или балабольство одно? Розбудова в чём реально выражена?
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  12. #412
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Ацтек, нащо так кричати?
    Сам же ніколи конкретно на запитання не відповідає...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  13. #413
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Ацтек, нащо так кричати?
    Сам же ніколи конкретно на запитання не відповідає...
    Вы не запитання ставите, а забрасываете наживки: вам ответ и нахер не нужен, нужен повод для хамоватого наезда, через который вы, обретая минутную "уверенность в победе" над оппонентом - временно имеете возможность подавлять свой страх.

    Полистайте практически любую тему в общих и отследите шаблон процесса, одинаковый для всех. Оппонент сперва думает, что вы - нормальный собеседник, и озвучивает свою позицию. (как только он повёлся - клетка захлопнулась)

    Тут же следует (сначала вполне корректное) мнение, что он вообще-то неправ: для обычного диалога нормальных людей вполне естественно, что каждый останется при своём мнении и это не вызовет никаких нападок.

    Но тут не тот случай: ведь наживка была заброшена не зря... начинается переход сначала на эмоции, потом на личность, потом подключаются такие же озабоченные правотой - кульминация массового негодования.
    Я мог бы описать это психиатрическими терминами, но, в большинстве своём они будут мало кому понятны - а те, кто в курсе - и сами давно это знают.
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  14. #414
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Вы не запитання ставите, а забрасываете наживки: вам ответ и нахер не нужен, нужен повод для хамоватого наезда,
    харош с зеркалом разговаривать )
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  15. #415
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    харош с зеркалом разговаривать )
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  лллллллл.png
Переглядів: 14
Розмір:  32,8 КБ
ID:	2115449
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  16. #416
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    харош с зеркалом разговаривать )

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  лллллллл.png
Переглядів: 14
Розмір:  32,8 КБ
ID:	2115449

    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  17. #417

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 297

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    . Для повернення до рівня УРСР нам треба розвернутися і стрімко рухатись років з шістьсот.
    Для вас це звучатиме прикро, але рухаємось ми не до УРСР, а від УРСР. Для вас це занепад, для суспільства це розвиток і початок важкого шляху до нормального життя. Так, я й писав, що шанси на повернення назад в "світле минуле" ще зберігаються. Проте радив би вам і вашим однодумцям остерігатись такого повороту. Дуже не радив би дочекатись такого. З гуманітарних міркувань.

  18. #418

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 297

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Адреса строек будут? Или балабольство одно? Розбудова в чём реально выражена?
    Чого горлаємо? Пояснив же. Чи ваша зверхзадача - не читати, а лише повчати?

    А на крайнє питання надам таку відповідь: виражена в тому, що у совків тепер перманентний стан істерики. Або злобного сарказму. І це чудово.

  19. #419
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Чого горлаємо? Пояснив же. Чи ваша зверхзадача - не читати, а лише повчати?

    А на крайнє питання надам таку відповідь: виражена в тому, що у совків тепер перманентний стан істерики. Або злобного сарказму. І це чудово.
    Нафик мэнi вашi пояснення: проста рич - назвати адреси будiвельних майданчикiв (тьху на вас) Шо ви викручуетесь як вуж на сковорiдцi?

    Або не триндiти про якусь там розбудову
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  20. #420

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Для вас це звучатиме прикро, але рухаємось ми не до УРСР, а від УРСР. Для вас це занепад, для суспільства це розвиток і початок важкого шляху до нормального життя. Так, я й писав, що шанси на повернення назад в "світле минуле" ще зберігаються. Проте радив би вам і вашим однодумцям остерігатись такого повороту. Дуже не радив би дочекатись такого. З гуманітарних міркувань.
    Схоже у пана великі проблеми з розумінням української... Я так і написав наніше - ми стрімко рухаємося від УРСР... Вже пройшли рівень Сомалі і впевнено крокуємо до рівня доісторичних канібалів. Про те, що це є занепад свідчить положення України в світових рейтингах. Десь у першій п"ятірці... з кінця списку. Чи я помиляюсь та кажу відверту брехню? Тоді я чекаю що Ви надасте переконливі докази того, що я не правий.
    А от поради - Ви собі їх зоставте. Погрози - також прибережіть для рідних. Тому що "я, та мої однодумці" сприймають все що коїться навкруги прагматично та без рожевих окуляр "патрійотів-хероїв" і тому, розуміючи до чого іде діло, приймаємо запобіжні заходи.

    Може повернемося до розмови про законність та доцільність перейменування міст, вулиць та областей в Бендеро-Шухевичів та імені голодомору?

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Нафик мэнi вашi пояснення: проста рич - назвати адреси будiвельних майданчикiв (тьху на вас) Шо ви викручуетесь як вуж на сковорiдцi?

    Або не триндiти про якусь там розбудову
    Перебудова рухається значними темпами. Зараз іде підготовчий період, коли закладається підгрунтя, зносится вся промислова база збудована за часів ненависного СРСР. Вирізається на металобрухт та вивозиться до Туреччини, Китаю та інших країн. Також, щоб не заважали великим планам розбудови, вирізаються ліси і також вивозяться... Невже Ви цього не бачите?
    Востаннє редагував Прохожий: 04.07.2017 о 21:36

Сторінка 21 з 82 ПершаПерша ... 11121314151617181920212223242526272829303171 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті