Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 18 з 82 ПершаПерша ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1626, показано з 341 по 360.

Тема: Дніпро. Переименование города и улиц

  1. #341
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 372

    Типово

    Цитата Допис від gven Переглянути допис
    Та то не про ту Елизавету))))
    Елеонора - хозяйка тьмы))

  2. #342
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від lika87 Переглянути допис
    ... Вы проживаете на данном проспекте ?
    есть инициативная группа жильцов ... Мне пох что Нигоян , что Калинин...
    ...Мы самоорганизовались и сделали
    а в Нигояна давайте ваше местожительство переименуем ))) раз вы такая свидомая
    lika87, як бачимо з її посту, входить в ініціативну группу.

    Ім пох - що калінін що Нігоян. І вони не свідомиє.
    Незрозуміло - нах ім правове суспільство? Як вони зможуть у ньому жити?
    Дивимося далі:
    ...а когда они выдвигали свои предложения — возвратить историческое название «Чечеловский проспект», — никто их слушать не хотел...
    і ще:
    «Несмотря на заявления городских чиновников о том, что горожанам переименование их улицы ничего не будет стоить, то это, увы, не так. Не говоря уж о коммерческих структурах и госучреждениях, которым придется переделывать все документы, что стоит денег, гражданам бесплатно «перештампуют» только регистрацию в паспорте. А вот переделка документов на право собственности на жилье обойдется за каждый адрес примерно в 800 гривен, сообщили нам в Регистрационной палате. А теперь умножьте это хотя бы на количество жителей, которым надо провести операции со своей недвижимостью. Не обязательно куплю-продажу, а и дарение, вступление в наследство, переоформление прав владельца и т. д.», — комментирует ситуацию Элеонора Кузнецова.
    Тобто "соблюдение прав" та " вернуть историческое название" - то все фігня...
    Ця ініціативна група вийшла битися щоб залишити стару назву - пр. калинина
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  3. #343
    Аватар для katso_98
    Реєстрація
    16 травень 2013
    Звідки Ви
    кафе Сура
    Дописів
    15 762

    Типово

    згоден з Самарой

  4. #344
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Цитата Допис від gven Переглянути допис
    как и Святослав Хоробрый , князь Новгородский с сечевыми стрельцями.
    С чего это он новгородский?
    Вы бы историю хоть немного почитали. Святослав был единственным сыном киевского князя Игоря и княгини Ольги. Святослав — первый достоверно известный киевский князь со славянским именем.
    В 1912 году на территории Десятинной церкви в Киеве Д. В. Милеев проводил раскопки. При этом была найдена свинцовая вислая актовая печать, на которой, помимо изображения княжеского двузубца, сохранилось греческое написание имени Святослав.

    Всі роки свого княжіння він провів не в Києві в палатах, а в походах зі своїми воїнами. Ось що писав про князя Святослава літописець Нестор: «Він ходив на ворога зі стрімкістю барса; в походах не возив із собою ні казанів, ні обозів; харчувався кониною або м’ясом диких звірів, яке пік на вугіллі; не боявся ні холоду, ні непогоди; спав у походах без шатра під відкритим небом, підстеливши під себе кінський пітник, а під голову — сідло; якщо ж ішов на ворога, то ніколи не нападав на нього зненацька, а завжди заздалегідь попереджав: «Іду на ви!»
    Подібним чином говорили про князя і греки, його вороги, з якими він вів наполегливу боротьбу. Боялися грізного князя і ненавиділи його, але всі з повагою розповідали про його хоробрість і відвагу.

    https://myukraine.org.ua/knyaz-svyatoslav-khorobry/

  5. #345
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 372

    Типово

    А вот Богдан Науменко - еще один представитель инициативной группы мэшканцив. Пламенный же борец? ))

  6. #346
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 896

    Типово

    Шо ж вас всех так плющит? Есть жители улицы - им и решать.
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  7. #347
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 042

    Типово

    это вообще-то "сепаратизм". это не их собственность, чтобы они что-то в данном вопросе решали. одни уже нарешали по "праву прописки".

  8. #348
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 896

    Типово

    Цитата Допис від Promius Переглянути допис
    это вообще-то "сепаратизм". это не их собственность, чтобы они что-то в данном вопросе решали. одни уже нарешали по "праву прописки".
    Почитай для начала толкование того слова, которое написал. По поводу собственности - никто и не утверждал, что это их собственность. И при чем тут "одни"?
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  9. #349
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 042

    Типово

    почитай для начала толкование "скобочек". "одни" тут очень при чем. они тоже считают, что раз они "тут" живут, то имеют право менять название улицы, города, страны. "где я - там росия" - это их девиз по жизни.

  10. #350
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 896

    Типово

    Цитата Допис від Promius Переглянути допис
    почитай для начала толкование "скобочек". "одни" тут очень при чем. они тоже считают, что раз они "тут" живут, то имеют право менять название улицы, города, страны. "где я - там росия" - это их девиз по жизни.
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  11. #351
    Аватар для katso_98
    Реєстрація
    16 травень 2013
    Звідки Ви
    кафе Сура
    Дописів
    15 762

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Шо ж вас всех так плющит? Есть жители улицы - им и решать.
    такие "жители" потом ВСУ пытаются остановить на въезде

  12. #352
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Шо ж вас всех так плющит? Есть жители улицы - им и решать.
    Всех плюшити не може. Плющит окремих індивідів тієї вулиці... і декого у цій темі...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  13. #353
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 896

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Всех плюшити не може. Плющит окремих індивідів тієї вулиці... і декого у цій темі...
    Плющит 2-5 отдельных индивидуумов на форуме.
    Цитата Допис від katso_98 Переглянути допис
    такие "жители" потом ВСУ пытаются остановить на въезде
    Именно такие? Как тут любят ярлыки развешивать...
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  14. #354
    Аватар для katso_98
    Реєстрація
    16 травень 2013
    Звідки Ви
    кафе Сура
    Дописів
    15 762

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис

    Именно такие? Как тут любят ярлыки развешивать...
    да Боб, именно такие.. я прям ярко себе представляю Элеонору Ильинишну за этим занятием

  15. #355
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 896

    Типово

    Цитата Допис від katso_98 Переглянути допис
    да Боб, именно такие.. я прям ярко себе представляю Элеонору Ильинишну за этим занятием
    Я тоже много чего нафантазировать могу
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  16. #356
    Аватар для katso_98
    Реєстрація
    16 травень 2013
    Звідки Ви
    кафе Сура
    Дописів
    15 762

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Я тоже много чего нафантазировать могу
    молодец)

  17. #357
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 896

    Типово

    Цитата Допис від katso_98 Переглянути допис
    молодец)
    Я в курсе)
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  18. #358

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Вибачте, але що ви зашифрували під "ВР"? На скільки я розумію, то це ви про верховну ЗРаду? Тобто бидлоту, яка купила собі місця всупереч тому, що про них думають Громадяни? І вважаєте що вони "мають право" вирішувати чого хоче пересічний? Як на мене, то їм ніхто не давав на це права...

    Ну і про Елізавету Петрівну... Вона, хоч не в балаклаві, як ті, що усцикаються від однієї думки про те, що їх упізнають їх рідні та близькі. Вона має мужність подати до порошенківського суду та на законних підставах виграти справу. Те так, як т "хероїі, що сховавшись за балаклавами "витворяли революцію".
    Что это за поток сознания?

  19. #359
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Плющит 2-5 отдельных индивидуумов на форуме...
    Тоді нащо писати "всех" і "плющит"?
    По ББ - Элеонору Ильинишну и Компанию не плюшит, а "всех" з ними не згодних плюшит...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  20. #360
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Шо ж вас всех так плющит? Есть жители улицы - им и решать.
    А що, вирішувати можуть тіки ті, хто на тому проспекті живе? А той хто поруч живе і по тому проспекту кожного дня ходить - не може?
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

Сторінка 18 з 82 ПершаПерша ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті