Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 51 з 487 ПершаПерша ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 9734, показано з 1 001 по 1 020.

Тема: Приусадебный участок (делимся опытом и задаем вопросы)

  1. #1001
    Аватар для Татуша
    Реєстрація
    17 серпень 2009
    Дописів
    8 621

    Типово

    Цитата Допис від siyanieukr Переглянути допис
    Ясколка победит
    жаль, а я надеялась

  2. #1002
    Аватар для siyanieukr
    Реєстрація
    11 вересень 2006
    Дописів
    3 374

    Типово

    Цитата Допис від Татуша Переглянути допис
    жаль, а я надеялась
    Выживает только то что выше. Например мята,самшит,юкка

  3. #1003
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    24 202

    Типово

    Цитата Допис від malisap Переглянути допис
    Гарноу Вас!
    Підкажіть, а цегла довго тримається? Хочу огородити пристовбурові кола біля дерев у садочку, щоб не травмувати газонокосаркою. Думалось зробити це червоною рядовою цеглою. А тут колеги підказали, що вона розсипається через 2-3 роки...
    А пластика не хочеться принципово.
    Для ограждения лучше использовать:
    а) старый полнотелый красный кирпич, с разборок дореволюционных или около того домов;
    б) огнеупорный кирпич;
    в) силикатный или как его еще называют "белый" кирпич, тем более, что сейчас он есть не только полуторный но и одинарный;
    г) тротуарная плитка (бетонная);
    д) шлакоблок, тем более что сейчас есть довольно большой выбор различных, в том числе и узких шлакоблоков в том-же "Эпицентре"

    Цитата Допис від diveroni Переглянути допис
    malisap, вам необходим если красный для таких целей, то это кирпич полнотелый печной керамический.
    те заборы и фундаменты, что рассыпаются выполнены из более дешёвого пустотелого кирпича, или всунули людям кирпич ненадлежащего качества заведомо такого или нарушена технология изготовления...
    как раз прохожу по дороге дом, где только недавно выгнали красивейший забор, а за зиму он весь посыпался. это просто мрак...
    Возможная причина разрушения, помимо качества кирпича, еще и ошибка при укладке верхнего ряда. Он должен был быть всплошную затерт раствором, дабы не осталось никаких пустот

  4. #1004
    Аватар для Tat_Nikol
    Реєстрація
    04 травень 2008
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 421

    Типово

    Цитата Допис від Nemezzida Переглянути допис
    Дуже гарно. З приводу "калюжниці" хочу повідомити про помилку в назві. У мене її теж багато. Чомусь тільки в цьому році я вирішила уточнити назву цієї рослини. Найбільш вірогідно це пшінка весняна і зовсім не чистяк сонячний...
    Дякую!
    Нова назва для мене... Пошукала в гуглі:
    Ficaria verna Huds— чистяк (пшінка весняна).
    Рос. назва: чистняк весенний.

    Цитата Допис від diveroni Переглянути допис
    я знаю этот цветок с детства как "купавка"...
    Назва подобається.
    Цитата Допис від malisap Переглянути допис
    Гарно у Вас!
    Підкажіть, а цегла довго тримається? Хочу огородити пристовбурові кола біля дерев у садочку, щоб не травмувати газонокосаркою. Думалось зробити це червоною рядовою цеглою. А тут колеги підказали, що вона розсипається через 2-3 роки...
    А пластика не хочеться принципово.
    Дякую!
    Восени 2010 року ми розбили клумби та огородили цеглою б/у, біла ще тримається, а червона майже вся розсипалася... А як гарно було - онуки любили бігати по бордюрам новеньких клумб.

    Цитата Допис від Татуша Переглянути допис
    Не знала что она агрессивная. Хочу ясколку посадить рядом с газоном. Кто кого? Ясколка газон или наоборот?
    Вважаю, що буде 1:1, перемішаються.

  5. #1005
    Аватар для Антонина1
    Реєстрація
    11 березень 2009
    Звідки Ви
    г. Днепропетровск, Лев.- 3
    Дописів
    9 358

    Типово

    Дякую!
    Восени 2010 року ми розбили клумби та огородили цеглою б/у, біла ще тримається, а червона майже вся розсипалася... А як гарно було - онуки любили бігати по бордюрам новеньких клумб.

    Вважаю, що буде 1:1, перемішаються.[/QUOTE]

    Клумбы супер. Осталось только подобрать вам растения, а их у вас много. А кирпичи можно заменить бордюрной плёнкой - продаётся в АТБ

  6. #1006
    Аватар для Loona
    Реєстрація
    26 січень 2009
    Дописів
    24 739

    Типово

    Цитата Допис від malisap Переглянути допис
    Гарноу Вас!
    Підкажіть, а цегла довго тримається? Хочу огородити пристовбурові кола біля дерев у садочку, щоб не травмувати газонокосаркою. Думалось зробити це червоною рядовою цеглою. А тут колеги підказали, що вона розсипається через 2-3 роки...
    А пластика не хочеться принципово.
    Сейчас красный кирпич (обычный рядовой) очень некачественный, даже полнотелый, мороз разрывает его и он расслаивается пластами или раскалывается, а более качественный печной недешёвый. Белый силикатный лучше, имхо. А ещё можете сами залить бетоном бордюр - небольшую траншейку огородить кусочками досок, закрепить их, накидать туда камней, щебня, проложить старой арматурой, если есть или проволокой и залить бетоном. Только не делать бордюр сплошным, надо примерно через 50-70 см втыкивать разграничители-дощечки или куски пластика, когда бетон застынет, вынуть их вместе с опалубкой, они будут играть роль деформационных швов (если их не будет - бетон после зимы может пойти трещинами)
    Жизнь - это то, что случается с нами, пока мы строим планы на будущее (Томас Ла Манс)
    Женщина - это приглашение к счастью (Шарль Бодлер)

  7. #1007
    Аватар для linik
    Реєстрація
    05 грудень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    981

    Типово

    А достаточно ли тепло уже для посадки сладкой кукурузы, фасоли и кормовой свеклы?

  8. #1008
    Аватар для Sheba
    Реєстрація
    13 червень 2009
    Звідки Ви
    Вільногірськ
    Дописів
    5 037

    Типово

    Цитата Допис від Татуша Переглянути допис
    жаль, а я надеялась
    І не сподівайтесь. Вплелась в флокс шиловидний і ніяк не розділю

  9. #1009
    Аватар для diveroni
    Реєстрація
    26 серпень 2009
    Звідки Ви
    Новомосковск-транзит-Днепр
    Дописів
    17 863

    Типово

    В поисках хорошего чеснока продолжаю экспериментировать. Купила в АТБ сегодня головку размером он огромный. Когда разобрала его, он странный, похож на европейцев новых. Похож на наш яровой, но есть стебель, как у озимого плюс на стебле воздушные луковички. В общем вкусный, не злой. Посадила)))

  10. #1010
    Аватар для Анка-пулеметчица
    Реєстрація
    14 серпень 2009
    Звідки Ви
    Обуховка (Кировское)
    Дописів
    3 498

    Типово

    Цитата Допис від anazdeziya Переглянути допис
    Анка-пулеметчица
    , не у вас случайно слива стенлей? мы как-то обсуждали ее плодоношение в этой теме.
    Стенлей
    Что обсуждали? Я пропустила

  11. #1011
    Аватар для Анка-пулеметчица
    Реєстрація
    14 серпень 2009
    Звідки Ви
    Обуховка (Кировское)
    Дописів
    3 498

    Типово

    Кто знает,что за кустик такой. Сейчас с бутонами. На фото листья и семена




  12. #1012
    Аватар для Антонина1
    Реєстрація
    11 березень 2009
    Звідки Ви
    г. Днепропетровск, Лев.- 3
    Дописів
    9 358

    Типово

    Цитата Допис від Анка-пулеметчица Переглянути допис
    Кто знает,что за кустик такой. Сейчас с бутонами. На фото листья и семена



    Это древовидный пион.

    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  пион древовидн&#10.jpg
Переглядів: 27
Розмір:  81,5 КБ
ID:	2093989

  13. #1013
    Аватар для Анка-пулеметчица
    Реєстрація
    14 серпень 2009
    Звідки Ви
    Обуховка (Кировское)
    Дописів
    3 498

    Типово

    Цитата Допис від Антонина1 Переглянути допис
    Это древовидный пион.

    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  пион древовидн&#10.jpg
Переглядів: 27
Розмір:  81,5 КБ
ID:	2093989
    Спасибо большое )))

  14. #1014
    Аватар для anazdeziya
    Реєстрація
    02 жовтень 2012
    Звідки Ви
    Караван
    Дописів
    4 147

    Типово

    Цитата Допис від Анка-пулеметчица Переглянути допис
    Стенлей
    Что обсуждали? Я пропустила
    Говорили осенью за неё, мол растёт, цветет, а не завязывает.у вас есть фото самого дерева?

  15. #1015
    Аватар для diveroni
    Реєстрація
    26 серпень 2009
    Звідки Ви
    Новомосковск-транзит-Днепр
    Дописів
    17 863

    Типово

    подскажите как справиться со стеблевой галлицей на малине? я поняла, что теряю кучу урожая от этой напасти

  16. #1016
    Аватар для Антонина1
    Реєстрація
    11 березень 2009
    Звідки Ви
    г. Днепропетровск, Лев.- 3
    Дописів
    9 358

    Типово

    Цитата Допис від diveroni Переглянути допис
    подскажите как справиться со стеблевой галлицей на малине? я поняла, что теряю кучу урожая от этой напасти
    Традиционные смеси для обработки малины - Фуфанон + Хом, Карбофос +Ридомил

  17. #1017
    Аватар для diveroni
    Реєстрація
    26 серпень 2009
    Звідки Ви
    Новомосковск-транзит-Днепр
    Дописів
    17 863

    Типово

    Цитата Допис від Антонина1 Переглянути допис
    Традиционные смеси для обработки малины - Фуфанон + Хом, Карбофос +Ридомил
    Антонина, можно подробнее когда что применять?

  18. #1018

    Реєстрація
    20 серпень 2013
    Звідки Ви
    Победа 6
    Дописів
    838

    Типово

    Красный кирпич в самом деле быстро рассыпается, наверно от почвенной влаги, а вот белый у меня у же очень много лет стоит, тоже приствольные круги огородила, наверно уже лет 10 и ничего с ним не происходит.

  19. #1019
    Аватар для irina-k
    Реєстрація
    23 вересень 2009
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    167

    Типово

    Цитата Допис від diveroni Переглянути допис
    В поисках хорошего чеснока продолжаю экспериментировать. Купила в АТБ сегодня головку размером он огромный. Когда разобрала его, он странный, похож на европейцев новых. Похож на наш яровой, но есть стебель, как у озимого плюс на стебле воздушные луковички. В общем вкусный, не злой. Посадила)))
    Ви знаєте вже не від однієї людини чула, та зі свого досвіду можу розповісти про атбшний часник. У смаку відчувається якась отрута. У роті лишається неприємний (не природній для часника) післясмак. Консервація із ним віддає гіркотою. Та ще й гібридом може виявитися.
    Я сама шукаю нормальний часник. Ярий вже посадила, купувала на Озерці у дідуся. А озимий минулої осені сіяла із бульбочок, що на стрілках утворюються. Читала, що так сортові якості краще передаються, та й хвороб меньше бо бульбочка не торкається землі при дозріванні.
    Чоловік ,звісно, побачивши мій експеримент, посміхнувся посмішкою Мони Лізи. Але у моєму дитинстві мої батьки так робили і мали хороший часник. У цьому році будуть суцільні головки, без зубців. Але ці головки бувають дуже великих розмірів. Зараз мій часник став помітним лише після дощу. Дуже тонкі стеблинки. На інших городах вже зеленй і великий, але я теж не засмучуюсь бо йду вірним шляхом, це питання часу. Сходи дуже дружні. Сіяла не дуже густо см10-15.

  20. #1020
    Аватар для diveroni
    Реєстрація
    26 серпень 2009
    Звідки Ви
    Новомосковск-транзит-Днепр
    Дописів
    17 863

    Типово

    Цитата Допис від irina-k Переглянути допис
    Ви знаєте вже не від однієї людини чула, та зі свого досвіду можу розповісти про атбшний часник. У смаку відчувається якась отрута. У роті лишається неприємний (не природній для часника) післясмак. Консервація із ним віддає гіркотою. Та ще й гібридом може виявитися.
    Я сама шукаю нормальний часник. Ярий вже посадила, купувала на Озерці у дідуся. А озимий минулої осені сіяла із бульбочок, що на стрілках утворюються. Читала, що так сортові якості краще передаються, та й хвороб меньше бо бульбочка не торкається землі при дозріванні.
    Чоловік ,звісно, побачивши мій експеримент, посміхнувся посмішкою Мони Лізи. Але у моєму дитинстві мої батьки так робили і мали хороший часник. У цьому році будуть суцільні головки, без зубців. Але ці головки бувають дуже великих розмірів. Зараз мій часник став помітним лише після дощу. Дуже тонкі стеблинки. На інших городах вже зеленй і великий, але я теж не засмучуюсь бо йду вірним шляхом, це питання часу. Сходи дуже дружні. Сіяла не дуже густо см10-15.
    irina-k, дякую!
    агротехніку часника я знаю, сама поновлюю матеріал теж, але питання не в тому
    я хочу знайти смачний часник, з великими зубками, який дійде до наступного врожаю неушкодженим.
    в мене багато вже різних сортів. Серед них є ярий (хоча я його саджу ще восени аналогічно озимому часнику). він ще від бабусі дістався. все влаштовуе окрім дуже дрібних зубків. Всі інші мої не мають тривалого теміну зберігання...
    Часник з АТБ я лише спробувала, їмо ми тільки власний. Розібрала вчора голівку й посадила, не втрималася. Спокусилася на дуже великі зубчики, сподіваюся, що щось з нього вийде

Сторінка 51 з 487 ПершаПерша ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті