Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 28 з 52 ПершаПерша ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1023, показано з 541 по 560.

Тема: Переоформление, регистрация авто, договор купли-продажи в СЦ МВД (МРЭО)

  1. #541
    Аватар для myshka_007
    Реєстрація
    28 лютий 2012
    Дописів
    2 882

    Типово

    Подскажите, пожалуйста, при замене техпаспорта в связи со сменой места жительства надо ли предоставлять авто для каких-либо осмотров?

  2. #542
    Аватар для Gran Turismo
    Реєстрація
    16 грудень 2008
    Дописів
    9 372

    Типово

    Алекс же ответил буквально на предыдущей странице

  3. #543
    Аватар для Водила
    Реєстрація
    03 грудень 2005
    Дописів
    22 472

    Типово

    А есть срок постановки на учёт, после растаможки авто?

  4. #544

    Реєстрація
    22 квітень 2009
    Звідки Ви
    Днипро
    Дописів
    13 029

    Типово

    Цитата Допис від Водила Переглянути допис
    А есть срок постановки на учёт, после растаможки авто?
    Вообще 10 дней было, но в свежей редакции ПКМУ №1388 я уже эту норму не нахожу.

  5. #545
    Аватар для Водила
    Реєстрація
    03 грудень 2005
    Дописів
    22 472

    Типово

    И какая к примеру ответственность в случае просрочки?

  6. #546
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Водила Переглянути допис
    И какая к примеру ответственность в случае просрочки?
    Штраф, якщо поліція зупинить (щось 300+ гривень) - за експлуатацію автомобіля без держреєстрації.
    У нас якраз була прострочка, то цікавилася питанням. При реєстрації авто ніяких штрафних санкцій не передбачено.

    Через сертифікацію ще затягнулася реєстрація, три дні каталися без номерів. Ну пощастило - ніхто не зупиняв, штрафів не отримала.

    Про 10 діб вписано в документах з митниці.

  7. #547
    Аватар для Водила
    Реєстрація
    03 грудень 2005
    Дописів
    22 472

    Типово

    А почему без номеров. Где временные?

  8. #548
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Водила Переглянути допис
    А почему без номеров. Где временные?
    Так нема більше ніяких тимчасових. Все.
    Автомобіль з митниці вийшов без номерів. Далі була доставка в місто автовозом, далі своїм ходом (без номерів, звісно) - в ремонт, далі вже на рєєстрацію (звісно, зі значною прострочкою 10-денного строку) і все ще без номерів. І номери можливо отримати лише після сертифікації. Без цього на облік не ставлять, а поняття "тимчасовий" немає зараз вже, як розумію (для таких випадків)

  9. #549

    Реєстрація
    22 квітень 2009
    Звідки Ви
    Днипро
    Дописів
    13 029

    Типово

    Цитата Допис від Водила Переглянути допис
    И какая к примеру ответственность в случае просрочки?
    Первый раз 170 грн штраф, повторное нарушение в течение года - 255 грн или общественные работы с изъятием транспортного средства или без этого, решает суд, но до суда авто будет задержано.

    Керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в установленому порядку, його експлуатація без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, або з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами, у тому числі з нанесенням покриття або застосуванням матеріалів, що перешкоджають чи ускладнюють його ідентифікацію, чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів, перевернутим чи неосвітленим, -

    тягне за собою накладення штрафу в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

    Повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, передбачених частиною шостою цієї статті, -

    тягне за собою накладення штрафу в розмірі п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.


    https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/80731-10

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Так нема більше ніяких тимчасових. Все.
    Автомобіль з митниці вийшов без номерів. Далі була доставка в місто автовозом, далі своїм ходом (без номерів, звісно) - в ремонт, далі вже на рєєстрацію (звісно, зі значною прострочкою 10-денного строку) і все ще без номерів. І номери можливо отримати лише після сертифікації. Без цього на облік не ставлять, а поняття "тимчасовий" немає зараз вже, як розумію (для таких випадків)
    Да, транзитные номера не предусмотрены. Теперь они выдаются только если человек снимает авто с учёта для выезда заграницу на ПМЖ.

  10. #550
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Alex_I Переглянути допис
    Первый раз 170 грн штраф, повторное нарушение в течение года - 255 грн или общественные работы с изъятием транспортного средства или без этого, решает суд, но до суда авто будет задержано.
    О, ще й дешевше. Чомусь мені 300 запам'яталося, мабуть з чимось поплуталося.
    Але це лише якщо зупинять.

    В мережі читала про те, що люди чіпляють просто сувенірні "американські" номери і так катаються до реєстрації

  11. #551

    Реєстрація
    22 квітень 2009
    Звідки Ви
    Днипро
    Дописів
    13 029

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    О, ще й дешевше. Чомусь мені 300 запам'яталося, мабуть з чимось поплуталося.
    Але це лише якщо зупинять.

    В мережі читала про те, що люди чіпляють просто сувенірні "американські" номери і так катаються до реєстрації
    Да, другого выхода просто нет.

  12. #552

    Реєстрація
    24 жовтень 2004
    Дописів
    9 286

    Типово

    Авто без номеров, например, купленное и привезенное из США, легально можно лишь перевозить на эвакуаторах. Эксплуатировать нельзя.

    По факту, из-за незначительности первого штрафа, вешают либо случайные американские номера, купленные на olx, либо красные с других машин, либо белые с других машин, либо передвигаются между точками ремонт-сертификация-сервисный центр без номеров. Это всё нелегально, но в городе сейчас шансы что остановят, если не нарушать, невысокие

  13. #553
    Аватар для Водила
    Реєстрація
    03 грудень 2005
    Дописів
    22 472

    Типово

    Открою секрет, все евробляхи уезжают с таможни на тех номерах, с которыми заехали в свое время в страну

  14. #554
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Водила Переглянути допис
    Открою секрет, все евробляхи уезжают с таможни на тех номерах, с которыми заехали в свое время в страну
    Євробляхам простіше - у них є номери. І ці номери вони просто зобов'язані здати, при постановці автомобіля на облік в Україні. До того моменту їх можуть лише за прострочене ввезення притягнути.

    З американськими авто ото так як написано вище. Але у принципі шанси, що зупинять, справді мінімальні. Я заїжджала на Мак-Драйв (ну реєстрація реєстрацією, а обід - за розкладом же ), а патруль якраз звідти, бідолаги голови повивертали аж, але добре подумали і поїхали собі далі

  15. #555

    Реєстрація
    24 жовтень 2004
    Дописів
    9 286

    Типово

    Меня в Одессе на выезде из порта остановили, но после переговоров обошлось без штрафа, но пришлось вызвать эвакуатор (мне на вокзал надо было, в вагон-автомобилевоз). В других городах, насколько знаю, всё проще и к американским номерам, которые я себе повесил, не так цепляются

  16. #556
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від sanyok Переглянути допис
    Меня в Одессе на выезде из порта остановили, но после переговоров обошлось без штрафа, но пришлось вызвать эвакуатор (мне на вокзал надо было, в вагон-автомобилевоз). В других городах, насколько знаю, всё проще и к американским номерам, которые я себе повесил, не так цепляются
    Ну в Одесі біля порту спецом пасуть, наскільки я питання вивчала. А так як не було в моєму випадку економічної вигоди, у першу чергу, гнати авто з Одеси, то і питання не виникало.

  17. #557
    Аватар для Водила
    Реєстрація
    03 грудень 2005
    Дописів
    22 472

    Типово

    15. Чтобы сэкономить на стоимости полиса ГО, имеет смысл регистрировать авто в небольших городах. В таком случае коэффициент для расчёта стоимости полиса будет меньше и соответственно полис обойдётся дешевле. Для примера - коэффициент для Днепра 2.8, коэффициент для Новомосковска 1.5 (разница в стоимости полиса будет почти в 2 раза)..
    Это еще действительно?

  18. #558
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 278

    Типово

    Та вродь не отменяли.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  19. #559

    Реєстрація
    22 квітень 2009
    Звідки Ви
    Днипро
    Дописів
    13 029

    Типово

    Цитата Допис від Водила Переглянути допис
    Это еще действительно?
    Действительно.

  20. #560
    Аватар для OksiFCSD
    Реєстрація
    01 липень 2011
    Звідки Ви
    Новомосковск
    Дописів
    124

    Типово

    Всем доброго времени суток. Подскажите, хочу купить б/у авто и перекрасить его. Полностью изменить цвет. Я так понимаю сначала крашу - потом постановка на учёт. Насколько это геморойно будет? Ставить в Новике. И согласна, что у нас тут вечно бока всплывают. В прошлом месяце муж регистрировал-не могли найти авто в системе. Я свою снимала - тоже бока. Хочу понять насколько сложнее со сменой цвета и главное дороже будет регистрация ТС? Спасибо
    Тесты на овуляцию и беременность по 5 грн за штуку. 066 3732747

Сторінка 28 з 52 ПершаПерша ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті