Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 294 з 413 ПершаПерша ... 194244284285286287288289290291292293294295296297298299300301302303304344394 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 8242, показано з 5 861 по 5 880.

Тема: Флудилка-болталка (том 18)

  1. #5861
    Аватар для Yulenka
    Реєстрація
    14 березень 2007
    Звідки Ви
    Тополь
    Дописів
    6 542

    Типово

    Цитата Допис від Gar1 Переглянути допис
    У меня огород трактор пахает, поэтому трубки в землю я зарывать не смогу, увы, и не смогу воспользоваться таким автоматическим поливом, как Ваш брат. Поэтому не смогу поливать ночью, как Ваш брат
    https://www.google.com.ua/search?q=к...h=604&dpr=2.63
    Посмотрите картинки, думаете, поля лопатой перекапывают?
    В общем, я описала еще один вариант экономии на многотарифных счётчиках, вариант из реальной жизни, не подходит, значит просто не нужно. И в землю зарыты только трубы для подвода воды, остальные идут сверху, на почве.

  2. #5862
    Moderator
    Кулинар года 2013
    Аватар для Jane_R
    Реєстрація
    07 березень 2008
    Звідки Ви
    ж/м Покровский (Коммунар)
    Дописів
    41 883

    Типово

    Цитата Допис від m a d a g a s k a r Переглянути допис
    Одна я куркулька, которая не выключает бойлер сутками? Мне горячая вода нужна и в кухне, хотя есть и посудомойка, но все равно надо что-то сполоснуть/помыть. Сейчас в холодной воде не комфортно совсем. А душ по утрам для меня это вообще святое.
    эээ.... мы купаемся чаще утром, чем вечером (летом и утром и вечером)
    Т.е. за ночь бойлер греется, утром купаюсь я и муж, потом мы даем бойлеру еще с полчаса-час нагреться и выключаем. На весь день хватает горячей воды (посуду почти не моем, т.к. есть ПММ) - помыть какие-то продукты, помыть руки, готовка, сполоснуть по мелочи досточки-ножи... даже вечером если надо, то хватает быстро ополоснуться. Бойлер на 80 литров
    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    З особистого досвіду: 1-бойлер не вимикається цілодобово і 2-бойлер вмикає основний нагрів вночі і страховочний підігрів води перед вечірніми купаннями на годину.
    Різниці у наявності гарячої води у крані - ніякої. У мене цілий день є гаряча вода (бойлер 100 л). Але з варіантом 1 я оплачую 200 квт на місяць по тарифу 1,68 (якщо брати максимальний), а за варіантом 2 ці ж 200 квт йдуть вполовину дешевше. Бойлер вмикається і вимикається у автоматичному режимі.
    Якщо підключити "зимовий" тариф, то з жовтня по квітень бойлер вночі буде нагріватися по 45 коп за квт. Я вже мовчу про використання для догріву житла електрообігрівачів.

    Але я зрозуміла вже, що економити електроенергію це щось таке сороміцьке і краще людям про те не казати
    вот плюсуюсь. Крайне редко приходится днем еще раз включать догревать.

  3. #5863
    Аватар для Gar1
    Реєстрація
    13 вересень 2011
    Дописів
    11 645

    Типово

    Цитата Допис від Yulenka Переглянути допис
    https://www.google.com.ua/search?q=к...h=604&dpr=2.63
    Посмотрите картинки, думаете, поля лопатой перекапывают?
    В общем, я описала еще один вариант экономии на многотарифных счётчиках, вариант из реальной жизни, не подходит, значит просто не нужно. И в землю зарыты только трубы для подвода воды, остальные идут сверху, на почве.
    абсолютно не нужно. мне этот метод совершенно не подходит, я его рассматривала, слишком вода плохая, трубки забьются

  4. #5864
    Аватар для Марисон
    Реєстрація
    09 січень 2010
    Звідки Ви
    Левобережный
    Дописів
    14 595

    Типово

    ...
    Востаннє редагував Марисон: 15.10.2017 о 23:42
    Ничто так не стройнит женщину, как НЕ ЖРАТЬ!

  5. #5865
    Аватар для SVKisa
    Реєстрація
    12 грудень 2009
    Звідки Ви
    Победа
    Дописів
    9 166

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    З особистого досвіду: 1-бойлер не вимикається цілодобово і 2-бойлер вмикає основний нагрів вночі і страховочний підігрів води перед вечірніми купаннями на годину.
    Різниці у наявності гарячої води у крані - ніякої. У мене цілий день є гаряча вода (бойлер 100 л). Але з варіантом 1 я оплачую 200 квт на місяць по тарифу 1,68 (якщо брати максимальний), а за варіантом 2 ці ж 200 квт йдуть вполовину дешевше. Бойлер вмикається і вимикається у автоматичному режимі.
    Якщо підключити "зимовий" тариф, то з жовтня по квітень бойлер вночі буде нагріватися по 45 коп за квт. Я вже мовчу про використання для догріву житла електрообігрівачів.

    Але я зрозуміла вже, що економити електроенергію це щось таке сороміцьке і краще людям про те не казати
    Как это?

  6. #5866
    Детский врач года 2009 Аватар для ANYTA2006
    Реєстрація
    15 листопад 2007
    Дописів
    14 236

    Типово

    Цитата Допис від SVKisa Переглянути допис
    Как это?
    когда температура воды в бойлере достигает установленной-он отключается автоматически и включается когда температура воды снижается.

  7. #5867
    Детский врач года 2009 Аватар для ANYTA2006
    Реєстрація
    15 листопад 2007
    Дописів
    14 236

    Типово

    Цитата Допис від Марисон Переглянути допис
    это как? можно подробнее с этого места?
    и мне интересно

  8. #5868
    Аватар для m a d a g a s k a r
    Реєстрація
    04 січень 2006
    Звідки Ви
    Киев-Днепропетровск
    Дописів
    11 514

    Типово

    Цитата Допис від Jane_R Переглянути допис
    эээ.... мы купаемся чаще утром, чем вечером (летом и утром и вечером)
    Т.е. за ночь бойлер греется, утром купаюсь я и муж, потом мы даем бойлеру еще с полчаса-час нагреться и выключаем. На весь день хватает горячей воды (посуду почти не моем, т.к. есть ПММ) - помыть какие-то продукты, помыть руки, готовка, сполоснуть по мелочи досточки-ножи... даже вечером если надо, то хватает быстро ополоснуться. Бойлер на 80 литров
    .
    Надо попробовать ваш метод.

  9. #5869
    Аватар для lago-naki
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Победа!
    Дописів
    12 707

    Типово

    Цитата Допис від SVKisa Переглянути допис
    Как это?
    Таймер програмуєте і він вмикає та вимикає прилад, за вашим наказом))))

  10. #5870
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від SVKisa Переглянути допис
    Как это?
    Таймер. Простенький пристрій яким програмується час, коли бойлер працює.
    І так, якщо увімкнути нагрів навіть з 23-ї до 7-ї, то це не значить, що бойлер увесь час буде увімкнений на нагрів, т.я. він сам по собі вимикається після нагрівання до встановленої температури. За допомогою таймера просто вимикається подача напруги на пристрій повністю.

  11. #5871
    Аватар для NadinLy
    Реєстрація
    23 серпень 2008
    Дописів
    9 053

    Типово

    У меня бойлер сам выключается,когда нагревается до заданной температуры.Даже не знала,что есть по другому.
    Потом если греть с холодной воды,то там бешено тратится энергия,проще поддерживать теплую хотя бы.Проверяли в прошлые сезоны.

  12. #5872
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від NadinLy Переглянути допис
    У меня бойлер сам выключается,когда нагревается до заданной температуры.Даже не знала,что есть по другому.
    Потом если греть с холодной воды,то там бешено тратится энергия,проще поддерживать теплую хотя бы.Проверяли в прошлые сезоны.
    Тратиться однаково. Перевірено. З тою різницею, що вночі підігрів з "бешено розтрачуваною енергією" в два рази дешевший.
    Можу навести графіки споживання до встановлення таймера на бойлер і після - середнє споживання однакове і часто навіть менше.

  13. #5873
    Аватар для МамаВаньки
    Реєстрація
    10 листопад 2010
    Звідки Ви
    Камешек
    Дописів
    6 145

    Типово

    Подскажите пож-та, где можно купить тару упаковочную оптом?

  14. #5874
    Аватар для m a d a g a s k a r
    Реєстрація
    04 січень 2006
    Звідки Ви
    Киев-Днепропетровск
    Дописів
    11 514

    Типово

    Цитата Допис від МамаВаньки Переглянути допис
    Подскажите пож-та, где можно купить тару упаковочную оптом?
    в Метро или на Озерке

  15. #5875
    Аватар для lago-naki
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Победа!
    Дописів
    12 707

    Типово

    Цитата Допис від NadinLy Переглянути допис
    У меня бойлер сам выключается,когда нагревается до заданной температуры.Даже не знала,что есть по другому.
    Потом если греть с холодной воды,то там бешено тратится энергия,проще поддерживать теплую хотя бы.Проверяли в прошлые сезоны.
    в усіх така будова бойлера. ви чи не зрозуміли. є бойлер, він може вмикатись при падінні температури нижче певного рівня, і вимикатись по досягненні заданої температури. це сам бойлер. а є ще таймер (виглядає як велика розетка з кнопками та табло), який ви вставляєте у розетку, а уже в сам таймер - прилад (в данному випадку бойлер). і ось вже цей таймер подає струм по чітко заданому вами графіку. а бойлер без струму не ввімкнеться, ніяк

  16. #5876
    Аватар для Mixt
    Реєстрація
    29 жовтень 2009
    Звідки Ви
    Ул. Савченко
    Дописів
    5 305

    Типово

    Подскажите, у кого из фотографов лучше сделать фотосессию для взрослых? И чтоб сертификат на фотосессию можно было приобрести.
    И если можно - примерный порядок цен на фотосессию, а то я совсем не в курсе...

  17. #5877
    Аватар для xenia dmitr
    Реєстрація
    02 травень 2009
    Звідки Ви
    Березановка-Передовая
    Дописів
    3 393

    Типово

    Цитата Допис від Mixt Переглянути допис
    Подскажите, у кого из фотографов лучше сделать фотосессию для взрослых? И чтоб сертификат на фотосессию можно было приобрести.
    И если можно - примерный порядок цен на фотосессию, а то я совсем не в курсе...
    Оля Доллидо.
    Супер фотограф с нашего форума.

  18. #5878
    Аватар для NadinLy
    Реєстрація
    23 серпень 2008
    Дописів
    9 053

    Типово

    Цитата Допис від xenia dmitr Переглянути допис
    Оля Доллидо.
    Супер фотограф с нашего форума.
    +100500 к рекомендациям!Чудесный человек и отличный фотограф.

  19. #5879
    Аватар для Gar1
    Реєстрація
    13 вересень 2011
    Дописів
    11 645

    Типово

    Цитата Допис від NadinLy Переглянути допис
    +100500 к рекомендациям!Чудесный человек и отличный фотограф.
    а детские фотосессии она тоже делает? нам уже полтора года, и еще ни одной фотосессии)

  20. #5880
    Moderator
    Кулинар года 2013
    Аватар для Jane_R
    Реєстрація
    07 березень 2008
    Звідки Ви
    ж/м Покровский (Коммунар)
    Дописів
    41 883

    Типово

    Цитата Допис від Mixt Переглянути допис
    Подскажите, у кого из фотографов лучше сделать фотосессию для взрослых? И чтоб сертификат на фотосессию можно было приобрести.
    И если можно - примерный порядок цен на фотосессию, а то я совсем не в курсе...
    плюсуюсь к Доллидо
    Цитата Допис від xenia dmitr Переглянути допис
    Оля Доллидо.
    Супер фотограф с нашего форума.
    Цитата Допис від Gar1 Переглянути допис
    а детские фотосессии она тоже делает? нам уже полтора года, и еще ни одной фотосессии)
    да, делает

Сторінка 294 з 413 ПершаПерша ... 194244284285286287288289290291292293294295296297298299300301302303304344394 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті