Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 380 з 1057 ПершаПерша ... 280330370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389390430480880 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 21127, показано з 7 581 по 7 600.

Тема: Крымские покращання вже сьогодня

  1. #7581

    Типово

    Имхо, Топик пробивает новое "дно"

    закрыли бы её вообще , а то Ее на цитаты начнут разбирать в крыму.

    теоретики любители вместе с парторгами и местной партячейкой рассуждают о логике , попутно приплетая свои сексуальные фантазии .
    Сюр,,,
    \nabla \cdot \mathbf {B} =0

  2. #7582

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Ну, если так рассуждать, можно предположить, что вы -пидор и очень любите мужчин.
    Интересные у вас фантазии , муж знает ?

  3. #7583

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Я пока еще в своём уме, чтобы что-то доказывать путиноиду.
    Я думаю у многих тут сомнения - в своем ли ты уме ...

    так тебя глючит что возникают серьезные опасения ... обычно такую хрень которую ты несешь человек начинает нести после сдвига по фазе ...

    ЗЫ. Меня беспокоит что люди с психическими заболеваниями могут забивать все темы форума ...
    Востаннє редагував alyak: 19.07.2017 о 18:28

  4. #7584
    Аватар для О.Буриданов
    Реєстрація
    18 березень 2005
    Дописів
    7 965

    Типово

    Страшный бой на опушке леса! ©
    Мужественный Альяк! Каков боец!
    Думается, он бы и двух женщин победил....
    У каждого своя рифма на слово "звезда"

  5. #7585
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 541

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    Я думаю у многих тут сомнения - в своем ли ты уме ...

    так тебя глючит что возникают серьезные опасения ... обычно такую хрень которую ты несешь человек начинает нести после сдвига по фазе ...

    ЗЫ. Меня беспокоит что люди с психическими заболеваниями могут забивать все темы форума ...
    Ти сам не є виключення, коли не можеш сам довести свої погляди починаєш розказувати про свої вавки в голові.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  6. #7586

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Ото Альяка понесло.
    ...или пронесло...

  7. #7587

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від О.Буриданов Переглянути допис
    Страшный бой на опушке леса! ©
    Мужественный Альяк! Каков боец!
    Думается, он бы и двух женщин победил....

    http://manlovewoman.ru/2017/07/19/kolhoz/

    Ты страшная колхозница: почему женщины проявляют агрессию в соцсетях?


  8. #7588

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 076

    Типово


  9. #7589
    Аватар для Vline
    Реєстрація
    15 вересень 2005
    Звідки Ви
    Из тех ворот, что и весь народ
    Дописів
    3 889

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    Вы такое пожизненое гавно ... я понимаю что два гавна отталкиваются , минус от минуса отталкиваются ...

    вы знаете , у меня тут вопрос возник - а кто вас содержит ? даже интересно посмотреть на мужчину который вас кормит ...
    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    Вонь может быть только от вас , вы одна в квартире ... сходите что ли в душ ... но вам может не помочь ...


    так что с мужчиной который содержит вас , похвастайтесь ...
    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    Эта ? Эта нет ... она содержанка ... с таким количеством дермеца и такой тратой времени выгонят нах с работы сразу .
    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    Это не ложь , это предположение , а жать можешь что угодно - твое право . Фактов это не меняет ...

    попробуй опровергнуть и доказать что это ложь если ты считаешь что это ложь .

    ты модераторам сообщила реальное положение дел ?
    Какие люди, Аля!
    Где пропадал?
    Я думал ты сдох!
    Бывают времена, когда люди принимают коллективную вонь за единство духа!

  10. #7590
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    Я думаю у многих тут сомнения - в своем ли ты уме ...
    Одно радует: в отношении ТЕБЯ уже давно ни у кого не осталось ни малейших сомнений.
    Меня беспокоит что люди с психическими заболеваниями могут забивать все темы форума ...


    Это ж надо так самого себя обгадить.
    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Ото Альяка понесло.
    ...или пронесло...
    И то, и другое. Причём, круглосуточно.
    Цитата Допис від Vline Переглянути допис
    Где пропадал?
    Он мохито из пластикового корыта дул.
    Я думал ты сдох!
    Увы, но Ваши (и наши) надежды не оправдались.

  11. #7591
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис


    Это ж надо так самого себя обгадить.

    Имхо, Зигмунд Фрейд возрыдал бы!

    Spoiler Spoiler: Записки женоненавистника 
    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    Вы такое пожизненое гавно ... я понимаю что два гавна отталкиваются , минус от минуса отталкиваются ...
    вы знаете , у меня тут вопрос возник - а кто вас содержит ? даже интересно посмотреть на мужчину который вас кормит ...
    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    Вонь может быть только от вас , вы одна в квартире ... сходите что ли в душ ... но вам может не помочь ...
    так что с мужчиной который содержит вас , похвастайтесь ...
    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    Эта ? Эта нет ... она содержанка ... с таким количеством дермеца и такой тратой времени выгонят нах с работы сразу .
    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    Ты страшная колхозница: почему женщины проявляют агрессию в соцсетях?

  12. #7592
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 612

    Типово

    Странно, а где народ? Что-то не так сегодня в Судаке. Или просто рабочий день, и жители Судака и Крыма на работе?


  13. #7593
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 695

    Типово

    Комментарии- "Корабли плавают", "За кругом на воде побежали", "Я разочаровлся-людей нет" Вот дурак. Так это же зае...сь. Вполне благоустроенный лечебный пляж.
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  14. #7594

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Карма накрила руками "визволителів": В окупованому Криму на зрадників ЗСУ щедро посипалося "каміння з неба"

    ​Колишніх українських військових, співробітників СБУ та МВС, які залишилися жити на півострові, виселяють з житла. Ні суди, ні "рішали" допомогти не можуть.
    В анексованому Криму зі службового житла разом з сім'ями викидають колишніх українських силовиків - співробітників СБУ, МВС, Міноборони та рятувальників. А спроби "бездомних" відстояти в судах квадратні метри, отримані за службу Україні, ні до чого не призводять. Про це йдеться на сайті pl.com.ua.
    Всі рішення самопроголошених судів написані як під копірку, ці квартири стали службовими або муніципальними, а служби не є правонаступниками України, тому всіх виганяють "без права на надання іншого житла". Йдеться про квартири на березі моря - в Ялті, Севастополі, Феодосії, Судаку і Керчі.
    Виселимо всіх
    У червні в Судаку суд постановив виселити з квартири Вадима Пилєва, його дружину Оксану і дітей - Івана та Дарину. Їх визнали такими, що втратили право користування житлом і зняли з реєстрації. Про це стало відомо з російського реєстру судових рішень "Судакт». Згідно з опублікованими там відомостями, Пилєв працював в органах внутрішніх справ міста більше 24 років. 3-кімнатну квартиру отримав в 2009-му. Міліціонер встиг попрацювати і на "нову владу2. Після анексії Криму в ЗМІ він згадувався як замначальника ВВС Судака, а в 2016-му став пенсіонером.
    Але суд вирішив, що він і його сім'я незаконно користуються службовою квартирою. І навіть аргументи колег з МВС, що чоловікові ніде жити, не вплинули на рішення виселити його з квартири.

    Через суд намагається повернути квартиру в Феодосії і колишній співробітник СБУ Максим Бажанов. Він просить зобов'язати міськраду укласти «договір соціального найму», адже мешкає в квартирі з 2011 року. "А за українським житловим законодавством мене не можуть просто виселити, зобов'язані надати інше житло", - скаржився в суді силовик. Але в Криму так не вважають. Пояснюють, що діяльність на півострові СБУ припинила, а її майно стало муніципальним. Що цікаво, Бажанов фігурує в списку силовиків, які зрадиили присягу, шр було опубліковано СБУ.
    Тільки в цьому році таких судових рішень сотні. Все виселені - екс-силовики, які після анексії залишилися в Криму. Але на роботу їх не взяли або звільнили. Виганяють з квартири і тещу чинного співробітника зовнішньої розвідки України, 53-річного Ігоря Квітко. Службове житло в Ялті на вул. Сеченова він як співробітник СБУ отримав в 2004 році. Виселяти тещу зібралися примусово. "Факт небажання в добровільному порядку виселитися підтверджений в судовому засіданні, про це ж свідчить та обставина, що родичка продовжує проживати в квартирі і не має намірів її звільнити", - йдеться на "Судакт.ру".

    У військових житло віджали відразу

    Про проблему з виселенням з квартир знають, запевнила Ольга Скрипник з «Кримської правозахисної групи». Її колеги вже готують прес-конференцію з цього приводу.
    За словами начальника прес-служби Генштабу ЗСУ Владислава Селезньова, постраждали також квартири тих військовослужбовців, які переїхали на материкову Україну після анексії, - їх "віджали", зламавши замки в дверях, і передали новим «господарям» зі служб військової контррозвідки, військової прокуратури та ФСБ РФ . «Службові квартири приватизовані, внесені в український реєстр нерухомості, але російські суди їх не визнають легітимними. У багатьох з тих, хто вийшов на материк, квартири просто віджали", - розповів Селезньов.
    Що цікаво, не беруться допомогти в такій ситуації навіть "рішали", які в Мережі пропонують послуги з повернення віджатої нерухомості в Криму і до яких ми звернулися за "допомогою" під виглядом клієнтів. "Якщо приміщення службове і була тільки реєстрація, то зробити навряд чи щось вийде. Це лише було право користування, а не володіння", - розводить руками автор оголошення Ігор.

  15. #7595
    Аватар для The Architect
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    4 523

    Типово

    Надеюсь после возврата Крыма им ничего не вернут.

  16. #7596
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 695

    Типово

    Хоть один военный попытался с оружием согласно данной присяге, защитить Крым?
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  17. #7597
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    38 881

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Хоть один военный попытался с оружием согласно данной присяге, защитить Крым?
    Насколько я помню - по крайней мере два человека погибли от рук захватчиков. На это россоСМИ закрывали глазки и вопили "без единого выстрела!"
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  18. #7598
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 695

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    Насколько я помню - по крайней мере два человека погибли от рук захватчиков. На это россоСМИ закрывали глазки и вопили "без единого выстрела!"
    А тут кто то недавно писал что пенсии им всем, кто там был положены.
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  19. #7599
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    38 881

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    А тут кто то недавно писал что пенсии им всем, кто там был положены.
    Кому?
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  20. #7600
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 695

    Типово

    военным которые были в Крыму.
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

Сторінка 380 з 1057 ПершаПерша ... 280330370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389390430480880 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті