Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 287 з 670 ПершаПерша ... 187237277278279280281282283284285286287288289290291292293294295296297337387 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 13383, показано з 5 721 по 5 740.

Тема: Звёздные детки и их звёздные родители :) (том 8)

  1. #5721
    Аватар для Ямайка
    Реєстрація
    21 червень 2007
    Дописів
    9 866

    Типово

    вот где действительно страхожуть, так это вот эта фоточка
    когда просто глазами наткнулась первая мысль была, что это два транссексуала какие-то, но нет это Хлои Кардашьян на своей беременной вечеринке.
    Востаннє редагував Ямайка: 14.03.2018 о 10:55
    Фотосъемка студийная и выездная; свадебная, детская, семейная; мероприятия, корпоративы, дни рождения; реклама. 067 985-85-51 Дмитрий. https://500px.com/litvin_dmitry

  2. #5722
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Ямайка Переглянути допис
    вот где действительно страхожуть, так это вот эта фоточка
    *фото* когда просто глазами наткнулась первая мысль была, что это два транссексуалы какие-то, но нет это Хлои кардашьян на своей беременной вечеринке.
    Тю, звична картина - очі, губи, все в кращих традиціях. Я б навіть не подумала дивитись хто це - рядові "звьозди інсти" для мене
    А якби і транси, то що?

  3. #5723
    Аватар для Ямайка
    Реєстрація
    21 червень 2007
    Дописів
    9 866

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Ну вам очевідно, а я не пам'ятаю вже ту Мел Бі, то мені вони одного віку на фото і це не 19.
    Шо з колінками? Одна стоїть прямо, інша викрутилася, то явно там на колінах шкіра натягнеться
    а сколько, ну неужели вот 42?))) на девочке макияж, он всем добавляет возраста, но не настолько же.
    и причем здесь выкрутилась? вот прямо
    Фотосъемка студийная и выездная; свадебная, детская, семейная; мероприятия, корпоративы, дни рождения; реклама. 067 985-85-51 Дмитрий. https://500px.com/litvin_dmitry

  4. #5724
    Аватар для Ямайка
    Реєстрація
    21 червень 2007
    Дописів
    9 866

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Тю, звична картина - очі, губи, все в кращих традиціях. Я б навіть не подумала дивитись хто це - рядові "звьозди інсти" для мене
    А якби і транси, то що?
    вот видете, естественное лицо уже воспринимается, как дефектное, а перекроенные тетки, как обычное и рядовое явление.(
    Фотосъемка студийная и выездная; свадебная, детская, семейная; мероприятия, корпоративы, дни рождения; реклама. 067 985-85-51 Дмитрий. https://500px.com/litvin_dmitry

  5. #5725
    Аватар для jaga-jaga
    Реєстрація
    12 травень 2008
    Звідки Ви
    Центр
    Дописів
    18 874

    Типово

    Цитата Допис від Ямайка Переглянути допис
    вот это вы дамы даете, просто филиал "школы злословия". на фото очевидно где мама, а где дочка. девушка молода, стройна и упруга, чем она на 42 может тянуть? Мэл Би тоже отлично выглядит, но коленки выдают. лошадки из-за улыбок?, все ж лучше, чем Вика Бэкхем с вечно скорбно-кислой застывшей миной.
    полностью согласна!!!
    Такие милые личики! Настоящие! А не мюклы, как ща типа модно(((

  6. #5726
    Аватар для Марисон
    Реєстрація
    09 січень 2010
    Звідки Ви
    Левобережный
    Дописів
    14 595

    Типово

    Цитата Допис від Ямайка Переглянути допис
    вот видете, естественное лицо уже воспринимается, как дефектное, а перекроенные тетки, как обычное и рядовое явление.(
    подмена понятий, геи-норм, накрашенные мужики-норм, муклы-норм, естественные гетеро-фу...
    Ничто так не стройнит женщину, как НЕ ЖРАТЬ!

  7. #5727
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Ямайка Переглянути допис
    а сколько, ну неужели вот 42?))) на девочке макияж, он всем добавляет возраста, но не настолько же.
    и причем здесь выкрутилась? вот прямо
    От вам не все одно шо я про цю Фоенікс, чи як її, думаю Я про неї взагалі, якшо чесно, не думаю
    Ну специфічна дівчина, то що тепер? Зате в свої 42 вона також буде виглядати на 42, і в 52 з великою ймовірністю теж. Так що, не так воно і погано))) (якшошо, і лише про ці фоти, інші шукати не буду)

  8. #5728
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Ямайка Переглянути допис
    вот видете, естественное лицо уже воспринимается, как дефектное, а перекроенные тетки, как обычное и рядовое явление.(
    Про дефектне я не писала. І ніхто не писав. Звідки такі далекоглядні висновки?

  9. #5729
    Автоледи года 2009-2011 Аватар для Patty
    Реєстрація
    04 жовтень 2007
    Звідки Ви
    там все такие
    Дописів
    47 352

    Типово

    Мені теж на фото з Мел Бі все зрозуміло) Гарні дівчатка
    Мы будем жить теперь по-новому

  10. #5730
    Аватар для Марисон
    Реєстрація
    09 січень 2010
    Звідки Ви
    Левобережный
    Дописів
    14 595

    Типово

    Цитата Допис від Кристалина Переглянути допис
    ой, вэй!
    Это та, которая от Эдди Мерфи? Бідна дитина.
    ну да ну да, сказала Кристалина помахивая дипломом королевы красоты. своеобразная девочка, но естественная. Внешность в папу
    Ничто так не стройнит женщину, как НЕ ЖРАТЬ!

  11. #5731
    Аватар для Ямайка
    Реєстрація
    21 червень 2007
    Дописів
    9 866

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Про дефектне я не писала. І ніхто не писав. Звідки такі далекоглядні висновки?
    ну что-то же натокнуло на мысль
    А я взагалі не розібрала де мама, а де донька, вони мені обидві на 42
    явно же не расплывшиеся бесформенные фигуры или грудь отвисшая (их нет), значит с лицом что-то не так?
    Фотосъемка студийная и выездная; свадебная, детская, семейная; мероприятия, корпоративы, дни рождения; реклама. 067 985-85-51 Дмитрий. https://500px.com/litvin_dmitry

  12. #5732
    Автоледи года 2009-2011 Аватар для Patty
    Реєстрація
    04 жовтень 2007
    Звідки Ви
    там все такие
    Дописів
    47 352

    Типово

    Эти девочки куда лучше выглядят))))))
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  488B244F-7171-4FCB-B24A-5FC26DAF1E77.jpeg
Переглядів: 282
Розмір:  166,5 КБ
ID:	2170460
    Мы будем жить теперь по-новому

  13. #5733
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Ямайка Переглянути допис

    явно же не расплывшиеся бесформенные фигуры или грудь отвисшая (их нет), значит с лицом что-то не так?
    Ну шо не так? Просто на даній конкретній фото вони мені однакові. По віку. Ото і все

  14. #5734
    Аватар для Tatianochka
    Реєстрація
    06 вересень 2007
    Звідки Ви
    лівий третій
    Дописів
    24 209

    Типово

    Думала відволікти на тему зірок та дітей але тему операцій та орієнтацій не перемогти

  15. #5735
    Аватар для Ямайка
    Реєстрація
    21 червень 2007
    Дописів
    9 866

    Типово

    Иногда кажется, что действительно где-то зеркало разбилось и некоторым осколки в глаза попали, как Каю в сказке про снежную королеву(
    Фотосъемка студийная и выездная; свадебная, детская, семейная; мероприятия, корпоративы, дни рождения; реклама. 067 985-85-51 Дмитрий. https://500px.com/litvin_dmitry

  16. #5736
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Ямайка Переглянути допис
    Иногда кажется, что действительно где-то зеркало разбилось и некоторым осколки в глаза попали, как Каю в сказке про снежную королеву(
    Ну воно так, промийте тоді очі чи шо

    З.І. Вибачте, ну самі ж нариваєтеся на подібні репліки. Вам тут наче ніхто оцінок не давав навіть знеособлено. Чого ви собі дозволяєте?

  17. #5737
    Аватар для Ямайка
    Реєстрація
    21 червень 2007
    Дописів
    9 866

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Ну воно так, промийте тоді очі чи шо

    З.І. Вибачте, ну самі ж нариваєтеся на подібні репліки. Вам тут наче ніхто оцінок не давав навіть знеособлено. Чого ви собі дозволяєте?
    мерси, очи мою промываю ежедневно, как и руки и прочие части тела

    я вас не цитировала, специально и принципиально, а на себя примеряете и уже не первый раз)))
    Фотосъемка студийная и выездная; свадебная, детская, семейная; мероприятия, корпоративы, дни рождения; реклама. 067 985-85-51 Дмитрий. https://500px.com/litvin_dmitry

  18. #5738
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Ямайка Переглянути допис
    мерси, очи мою промываю ежедневно, как и руки и прочие части тела

    я вас не цитировала, специально и принципиально, а на себя примеряете и уже не первый раз)))
    Ну ви ж розумієте, що тут не ідіоти зібралися, правда? Тому я й пишу, що по відношенню до вас не звучало навіть знеособлених оцінок. Чи перекласти, що це означає (ну мало лі)?
    А ви собі дозволяєте ось зараз товсто так натякнути, що хто думає не як ви, ті як той Кай. Ну як я можу не приміняти на себе, коли моя думка відрізняється від вашої . І не лише моя.

  19. #5739
    Открытие года 2011 Аватар для Anenja
    Реєстрація
    02 вересень 2011
    Дописів
    27 402

    Типово

    девочка, может, и не самая симпатичная, но не разобрать где мать, а где дочь? серьезно?
    У меня все так, как я хочу!
    — Я могу сделать один звонок и вашей карьере конец.
    — Впечатляет. Я по телефону только пиццу заказываю

  20. #5740
    Аватар для Ямайка
    Реєстрація
    21 червень 2007
    Дописів
    9 866

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Ну ви ж розумієте, що тут не ідіоти зібралися, правда? Тому я й пишу, що по відношенню до вас не звучало навіть знеособлених оцінок. Чи перекласти, що це означає (ну мало лі)?
    А ви собі дозволяєте ось зараз товсто так натякнути, що хто думає не як ви, ті як той Кай. Ну як я можу не приміняти на себе, коли моя думка відрізняється від вашої . І не лише моя.
    в вашим умственных способностях не сомневаюсь ни на йоту. как впрочем и в своих, в переводе не нуждаюсь.
    ага, позволяю, себе)))
    вам тоже можно давать какие угодно оценки, "когда меня нет, вы можете даже бить меня" (с)
    Фотосъемка студийная и выездная; свадебная, детская, семейная; мероприятия, корпоративы, дни рождения; реклама. 067 985-85-51 Дмитрий. https://500px.com/litvin_dmitry

Сторінка 287 з 670 ПершаПерша ... 187237277278279280281282283284285286287288289290291292293294295296297337387 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті