Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Тема: Составчик до ...

  1. #22261
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Wild_Black_Cat Переглянути допис
    Проба в гарантийке не написана, только размер, дата покупки и код изделия
    До речі, вперше чую про те, що для того, щоб здати золотий виріб треба якісь документи
    Я завжди думала, що всі ці сертифікати і пломби важливо лише для власника, як підтвердження якості. Ювеліри пробу визначають без всіляких документів. І навіть якщо проба не витаврувана на виробі. Вже скільки разів обмінювала старі вироби на нові, жодного разу нікому нічого не знадобилося. І тут же стало цікаво, а які документи раніше на золоті зубні коронки видавали, бо пам'ятаю від когось у спадок у нас були ці самі вироби, то відносили до ювеліра, так його все влаштувало. Навіть не спитався чи не насильно зняті

    І про обмін на нові вироби - вигідніше це робити у ювелірних майстернях, бо тоді золото приймають на вагу, а не по грошовій оцінці. І доплата йде лише за роботу ювеліра (якщо вистачає принесеного матеріалу, звичайно)

  2. #22262
    Аватар для Мама Лизы
    Реєстрація
    15 листопад 2010
    Звідки Ви
    ж/м Покровский
    Дописів
    37 684

    Типово

    Цитата Допис від wispa Переглянути допис
    Мы с Глебом поразвлекались во дворе))
    Мы с Лизой тоже вчера. Весь ряд мордочками разрисовали. Даже просто прохожие внимания обращали и улыбались
    А ты думал, ты один?, святая простота (c) Счастье Н.

  3. #22263
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Мама Лизы Переглянути допис
    Мы с Лизой тоже вчера. Весь ряд мордочками разрисовали. Даже просто прохожие внимания обращали и улыбались
    А я трохи не розумію, чого чіпати чужі автомобілі. Мій би вас з Лізою обматюкав, як мінімум, і пів квартала б почули це неподобство. І правильно б зробив
    Чужі речі, а до того ж такі недешеві, чіпати зась. Малювати мордочки можна досхочу на газонах. Звичайно, там є деяка небезпека знайти мерзле дещо, але мистецтво вимагає жертв

  4. #22264
    Аватар для Vikkka25
    Реєстрація
    09 грудень 2011
    Дописів
    13 799

    Типово

    Привет всем!
    По золоту. А если цепочка порвалась,реально ее сдать? Уже который год лежит, еще старший деть будучи мелким порвал.Пусть даже не за все деньги. Я её и так бы не носила,не люблю золото, и не ношу

  5. #22265
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Vikkka25 Переглянути допис
    Привет всем!
    По золоту. А если цепочка порвалась,реально ее сдать? Уже который год лежит, еще старший деть будучи мелким порвал.Пусть даже не за все деньги. Я её и так бы не носила,не люблю золото, и не ношу
    Так приймають навіть непошкоджений виріб як лом. Тому так, все можна здати.

  6. #22266
    Аватар для Wild_Black_Cat
    Реєстрація
    01 серпень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    70 447

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    До речі, вперше чую про те, що для того, щоб здати золотий виріб треба якісь документи
    Я завжди думала, що всі ці сертифікати і пломби важливо лише для власника, як підтвердження якості. Ювеліри пробу визначають без всіляких документів. І навіть якщо проба не витаврувана на виробі. Вже скільки разів обмінювала старі вироби на нові, жодного разу нікому нічого не знадобилося. І тут же стало цікаво, а які документи раніше на золоті зубні коронки видавали, бо пам'ятаю від когось у спадок у нас були ці самі вироби, то відносили до ювеліра, так його все влаштувало. Навіть не спитався чи не насильно зняті

    І про обмін на нові вироби - вигідніше це робити у ювелірних майстернях, бо тоді золото приймають на вагу, а не по грошовій оцінці. І доплата йде лише за роботу ювеліра (якщо вистачає принесеного матеріалу, звичайно)
    да я тоже впервые о необходимости документов услышала /прочитала , сколько раз меняла ни разу не спрашивали.
    Ведь, пока носишь изделие, то можно порвать, укоротить, удлинить, заменить камни и т.д. от это вес, длина и т.д. поменяется и никакими документами не докажешь, что при покупке было иначе
    а где есть такие мастерские, где выбор есть готового на лом?
    поскольку, когда бродила и искала себе что-то на обмен, то в Доме быта мне сказали, что сделают только из моего золота, что мне нужно
    Жизнь слишком коротка, чтобы размениваться на мелочи...
    dura lex, sed lex

  7. #22267
    Аватар для Wild_Black_Cat
    Реєстрація
    01 серпень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    70 447

    Типово

    Цитата Допис від Vikkka25 Переглянути допис
    Привет всем!
    По золоту. А если цепочка порвалась,реально ее сдать? Уже который год лежит, еще старший деть будучи мелким порвал.Пусть даже не за все деньги. Я её и так бы не носила,не люблю золото, и не ношу
    я сдавала и порванное, и поломанное, и целое - любое
    Жизнь слишком коротка, чтобы размениваться на мелочи...
    dura lex, sed lex

  8. #22268
    Аватар для Wild_Black_Cat
    Реєстрація
    01 серпень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    70 447

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    А я трохи не розумію, чого чіпати чужі автомобілі. Мій би вас з Лізою обматюкав, як мінімум, і пів квартала б почули це неподобство. І правильно б зробив
    Чужі речі, а до того ж такі недешеві, чіпати зась. Малювати мордочки можна досхочу на газонах. Звичайно, там є деяка небезпека знайти мерзле дещо, але мистецтво вимагає жертв
    вот тут я согласна
    на своем авто рисуй сколько влезет, чужие не трогай
    Жизнь слишком коротка, чтобы размениваться на мелочи...
    dura lex, sed lex

  9. #22269
    Аватар для Vikkka25
    Реєстрація
    09 грудень 2011
    Дописів
    13 799

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Так приймають навіть непошкоджений виріб як лом. Тому так, все можна здати.
    Вот, буду знать. Она мне и целая не особо нужна была, подарили.

  10. #22270
    Аватар для Wild_Black_Cat
    Реєстрація
    01 серпень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    70 447

    Типово

    девушки, раз разговор о золоте
    есть кулон довольно крупный золото с черной жемчужиной, на цепочке он мне не нравится как выглядит, может нужно купить или кожаный черный шнурок или каучуковый?
    Жизнь слишком коротка, чтобы размениваться на мелочи...
    dura lex, sed lex

  11. #22271
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Wild_Black_Cat Переглянути допис
    а где есть такие мастерские, где выбор есть готового на лом?
    поскольку, когда бродила и искала себе что-то на обмен, то в Доме быта мне сказали, что сделают только из моего золота, что мне нужно
    Я свого часу обмінювала у "Золотому ангелі" на розі пр. Б. Хмельницького (Г. Сталінграда) і Леоніда Стромцова (Вакуленчука). Там вибір був непоганий. Я собі гарні сережки наміняла. Але можна і замовити індивідуальне шось.

  12. #22272
    Moderator
    Кулинар года 2013
    Аватар для Jane_R
    Реєстрація
    07 березень 2008
    Звідки Ви
    ж/м Покровский (Коммунар)
    Дописів
    41 882

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    А я трохи не розумію, чого чіпати чужі автомобілі. Мій би вас з Лізою обматюкав, як мінімум, і пів квартала б почули це неподобство. І правильно б зробив
    Чужі речі, а до того ж такі недешеві, чіпати зась. Малювати мордочки можна досхочу на газонах. Звичайно, там є деяка небезпека знайти мерзле дещо, але мистецтво вимагає жертв
    Цитата Допис від Wild_Black_Cat Переглянути допис
    вот тут я согласна
    на своем авто рисуй сколько влезет, чужие не трогай
    и я тут соглашусь тоже

    всем привет! С зимой! А мне сегодня круги по городу наматывать причем по таким районам, что для моих нервов проще маршруткой, чем машиной. Блин. С учетом того, что это моя первая зима за рулем.

  13. #22273
    Аватар для Шуршунчик
    Реєстрація
    08 вересень 2009
    Дописів
    40 025

    Типово

    Доброутро!

    Коша - возьми кулон, зайди втуда, где темные шнурки продаются и примерь. Будешь иметь представление
    А если сразу купить и вдруг тебе не понравится?

    Вам кофе сразу, после или нафиг? (Л.Либкинд)

  14. #22274
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Wild_Black_Cat Переглянути допис
    девушки, раз разговор о золоте
    есть кулон довольно крупный золото с черной жемчужиной, на цепочке он мне не нравится как выглядит, может нужно купить или кожаный черный шнурок или каучуковый?
    Ну можна піти у магазині той кулон зі шнурком приміряти. Або продай кулон на ОЛХ і не мучайся))

  15. #22275
    Аватар для wispa
    Реєстрація
    08 липень 2009
    Звідки Ви
    Левобережный-3
    Дописів
    37 041

    Типово

    Цитата Допис від Wild_Black_Cat Переглянути допис
    да я тоже впервые о необходимости документов услышала /прочитала , сколько раз меняла ни разу не спрашивали.
    Ведь, пока носишь изделие, то можно порвать, укоротить, удлинить, заменить камни и т.д. от это вес, длина и т.д. поменяется и никакими документами не докажешь, что при покупке было иначе
    а где есть такие мастерские, где выбор есть готового на лом?
    поскольку, когда бродила и искала себе что-то на обмен, то в Доме быта мне сказали, что сделают только из моего золота, что мне нужно
    Ну не спрашивают же! Разве я писала, что у меня что-то спрашивали?
    Разговор про документы начался тогда, когда ты написала, что у тебя по факту оказалась другая проба на изделии!


    Нат, узбагойтесь, ничья чужая машина у нас во дворе не пострадала))

  16. #22276
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від wispa Переглянути допис

    Нат, узбагойтесь, ничья чужая машина у нас во дворе не пострадала))
    А воно нічого, шо я цитувала не твоє повідомлення і там мова була про
    Весь ряд мордочками разрисовали.
    ?

    Чи тобі мій нік як червона ганчірка і спочатку гав, а потім думаємо?

    Так шо, алавєрди: Віспа, узбагойтєсь, про вас мови не було! ...чи... "на ворє шапка горіт"?

  17. #22277
    Аватар для Wild_Black_Cat
    Реєстрація
    01 серпень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    70 447

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Ну можна піти у магазині той кулон зі шнурком приміряти. Або продай кулон на ОЛХ і не мучайся))
    нееее
    продавать я его не собираюсь, он мне нравится ))))
    а вот взять кулон и прогуляться по магазинам, посмотреть как он будет на шнурке выглядеть это мысль
    Жизнь слишком коротка, чтобы размениваться на мелочи...
    dura lex, sed lex

  18. #22278
    Аватар для wispa
    Реєстрація
    08 липень 2009
    Звідки Ви
    Левобережный-3
    Дописів
    37 041

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    А воно нічого, шо я цитувала не твоє повідомлення і там мова була про
    ?

    Чи тобі мій нік як червона ганчірка і спочатку гав, а потім думаємо?

    Так шо, алавєрди: Віспа, узбагойтєсь, про вас мови не було! ...чи... "на ворє шапка горіт"?
    Ой, как хорошо, что про меня не было, надеюсь и не будет речи!
    Прасцице, что случайно вас задела.

  19. #22279
    Аватар для Wild_Black_Cat
    Реєстрація
    01 серпень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    70 447

    Типово

    Цитата Допис від wispa Переглянути допис
    Ну не спрашивают же! Разве я писала, что у меня что-то спрашивали?
    Разговор про документы начался тогда, когда ты написала, что у тебя по факту оказалась другая проба на изделии!


    Нат, узбагойтесь, ничья чужая машина у нас во дворе не пострадала))
    ты сказала про сертификат на золотое изделие и я не помню чтоб его давали, гарантийку помню, а вот сертификат нет. Меня несколько удивило
    может у меня не столь ценные изделия , чтоб сертификаты раздавать
    Жизнь слишком коротка, чтобы размениваться на мелочи...
    dura lex, sed lex

  20. #22280
    Аватар для Wild_Black_Cat
    Реєстрація
    01 серпень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    70 447

    Типово

    Цитата Допис від Jane_R Переглянути допис
    и я тут соглашусь тоже

    всем привет! С зимой! А мне сегодня круги по городу наматывать причем по таким районам, что для моих нервов проще маршруткой, чем машиной. Блин. С учетом того, что это моя первая зима за рулем.
    Жень, дороги посыпаны/почищены
    во дворах не знаю, у меня двор нечищеный, хотя въезд вроде посыпан, тротуары местами почистили, местами нет
    Жизнь слишком коротка, чтобы размениваться на мелочи...
    dura lex, sed lex

Сторінка 1114 з 1705 ПершаПерша ... 11461410141064110411051106110711081109111011111112111311141115111611171118111911201121112211231124116412141614 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті