Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Всього знайдено 10, показано з 1 по 10.

Тема: Лунь Ліза,11 років, ДЦП, гемипарез.Прошу допомоги на лікування!!!

  1. #1

    Реєстрація
    05 квітень 2016
    Дописів
    8

    Типово Лунь Ліза,11 років, ДЦП, гемипарез.Прошу допомоги на лікування!!!

    Звертаюся до Вас з проханням про допомогу для моєї єдиної донечки Лізи, їй 11 років. Дівчинка народилася в дуже тяжкому стані внаслідок ускладнених пологів. І цілий місяць провела в реанімаційному відділенні з діагнозом: гострий період церебро-cпінальної травми, асфіксія 3 ст., набряк головного мозку, крововилив, судорожний синдром. Після лікарні почалася низка безкінечних ін"єкцій і процедур. В рік поставили діагноз ДЦП, правобічний геміпарез.

    Я роблю все можливе, щоб Ліза стала здоровою. Ми постійно лікуємось.За свої 11 років Ліза пройшла 12 курсів лікування в Одеському реабілітаційному центрі "Майбутнє",6-в дитячому клінічному санаторії "Хаджибей",9- в санаторії"Дачний", 6- в Міжнародній клініці відновного лікування в м. Трускавець,6 курсів дельфінотерапії в Криму, курс лікування в китайських лікарів, курс - в Варшавському реабілітаційному центрі "Олінек".

    В дома Ліза інтенсивно займається лікувальною фізкультурою, плаванням, відвідує логопеда і психолога. В квітні 2014 року зробили операцію по методу Ульзібата. Після цього донечка стала набагато краще ходити. На даний час Ліза ходить самостійно, вкорочені праві кінцівки , порушена рухова функція правої руки, повністю відсутня дрібна моторика правої кисті, стерта форма дизартрії. Навчається в 5класі навчально-реабілітаційного центру.Ліза весела і товариська дівчинка.

    Я виховую донечку сама. Працюю медичною сестрою в поліклініці. Всі кошти витрачаю на лікування.І ми вже досягли хороших результатів. Тому змушена просити про допомогу, бо дуже необхідно продовжувати лікування.Лізочкіна мрія якнайшвидше стати здоровою.

    Нам дуже необхідно пройти два курси лікування в Варшаві з обов"язковою 8 тижневою перервою між курсами, які включають томатіс-терапію.

    Я прикріпляю 2 рахунки на "Олінек" (пост 3). Перший: лікування з 20 червня по 2 липня в сумі 5.580 злотих ( 39060 гривень). Другий: з 22 серпня по 2 вересня в сумі 4.465 злотих ( 31255 грн.) Обов"язкова умова клініки пройти лікування з перервою не більше 6-8 тижнів. Також прикріпляю висновок ВКК.
    Картка Приватбанку 4149 4978 5049 6250 Лунь Тетяна Сергіївна.
    Всі ці роки я намагалася лікувати доньку сама, власними коштами. Але зараз дуже критична ситуація. Сума рахунку для мене не реальна. Тому я благаю про допомогу для моєї донечки. Вона сенс мого життя.
    Мама Тетяна.
    Мініатюри долучень Мініатюри долучень Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  361ccb5f-d25d-4a83-bfa6-f30eb0379b5b.jpg
Переглядів: 124
Розмір:  71,9 КБ
ID:	1953227   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2dc2830d-60c1-4b31-9aa4-ed4579f51c8e.jpg
Переглядів: 85
Розмір:  58,8 КБ
ID:	1953228   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  d6905876-1f5e-4f29-a79b-89c3e5742e60.jpg
Переглядів: 84
Розмір:  36,5 КБ
ID:	1953229   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Витяг.jpg
Переглядів: 81
Розмір:  112,8 КБ
ID:	1953230   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Свидоцтво1.jpg
Переглядів: 100
Розмір:  93,0 КБ
ID:	1953231  

    Востаннє редагував ~ Электра ~: 11.04.2016 о 21:05

  2. #2
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    46 928

    Типово

    тема открыта.Желаю удачи!

    Недостающие документы и номер карты будут добавлены в ближайшее время.

  3. #3

    Реєстрація
    05 квітень 2016
    Дописів
    8

    Типово

    Дуже дякую за розміщення. Велике прохання перевірити ще раз чи все правильно я зробила. Я прикріпляю 2 рахунки на "Олінек". Перший: лікування з 20 червня по 2 липня в сумі 5.580 злотих ( 39060 гривень). Другий: з 22 серпня по 2 вересня в сумі 4.465 злотих ( 31255 грн.) Обов"язкова умова клініки пройти лікування з перервою не більше 6-8 тижнів. Також прикріпляю висновок ВКК.
    Картка Приватбанку 4149 4978 5049 6250 Лунь Тетяна Сергіївна.
    Всі ці роки я намагалася лікувати доньку сама, власними коштами. Але зараз дуже критична ситуація. Сума рахунку для мене не реальна. Тому я благаю про допомогу для моєї донечки. Вона сенс мого життя.
    Мініатюри долучень Мініатюри долучень Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2a4fa53a-86fe-4c69-bb95-a65a4409397a.jpg
Переглядів: 91
Розмір:  23,5 КБ
ID:	1953838   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  c5c665db-177d-4846-8a8f-d5f1c0437bbc.jpg
Переглядів: 68
Розмір:  23,5 КБ
ID:	1953839   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  ВКК1.jpg
Переглядів: 84
Розмір:  49,0 КБ
ID:	1953840  
    Востаннє редагував ~ Электра ~: 11.04.2016 о 21:01

  4. #4
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    46 928

    Типово

    Дякую,все правильно.
    Щиро бажаю вам успiху, а донечьцi - найшвидчого одужування.Дiти...дiти це найсправдi сенс нашого життя.
    Сподiваюся,що все буде добре!

  5. #5

    Реєстрація
    05 квітень 2016
    Дописів
    8

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Дякую,все правильно.
    Щиро бажаю вам успiху, а донечьцi - найшвидчого одужування.Дiти...дiти це найсправдi сенс нашого життя.
    Сподiваюся,що все буде добре!
    Дякую.
    Мініатюри долучень Мініатюри долучень Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_6142.jpg
Переглядів: 114
Розмір:  82,1 КБ
ID:	1954317  

  6. #6

    Реєстрація
    05 квітень 2016
    Дописів
    8

    Типово

    Добрий вечір. Зараз Ліза знаходиться на реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування міста Трускавця. Це вже 7 курс. Ліза дуже слухняна і старанна дівчинка. Кожного разу ми приїжджаємо хоч з невеликим, але результатами.
    В цьому році Ліза побувала в Варшавському реабілітаційному центрі " Олінек". І хочу вам сказати результати я побачила на 5 день. Вона стала утримувати предмети правою рукою. Чого раніше не було.
    Я дуже надіюся на вашу допомогу. Одній мені не справитись. Будь-ласка.

  7. #7

    Реєстрація
    05 квітень 2016
    Дописів
    8

    Типово

    Добрий вечір. Ось і закінчується друга неділя реабілітації в Клініці відновного лікування. Ліза вже втомилася, але все-рівно працює. Не дивлячись на те, що їй 11 років, вона звикла до постійних нагрузок. Ліза розуміє, щоб стати як всі дітки, потрібно наполегливо працювати.
    Надходжень на жаль ніяких не було. Але я вірю, що з вашою допомогою все буде добре.

  8. #8

    Реєстрація
    05 квітень 2016
    Дописів
    8

    Типово

    Добрий вечір. Закінчився наш 7 курс лікування в Трускавці. Приїхавши додому, рідне місто не впізнали. Забуянило різноманітними барвами. Зацвіли дерева, набралися зеленого кольору трави, серед яких виглядають чарівні жовті голівки - кульбабки.

    Ми в дома. Але це не означає, що є час для відпочинку. Необхідно підготувати уроки на понеділок. Зробити обов"язкову лікувальну фізкультуру.

    В понеділок в кожного з нас початок робочого тижня. Тому буду писати трішки рідше.

  9. #9

    Реєстрація
    05 квітень 2016
    Дописів
    8

    Типово

    Добрий вечір. Я дуже хвилювалася, з яким настроєм Ліза піде в понеділок до школи, тому що не дуже хотіла в неділю готувати домашнє завдання.
    Думала, що трьох-тижнева перерва далася взнаки. Перед реабілітацією були ще тижневі канікули. Але все-таки Ліза розвіяла всі мої хвилювання і з легкістю занурилася у вир шкільних справ.

    Тиждень минув в щоденних турботах: школа, робота, домашні завдання, лікувальна фізкультура. Двічі на тиждень Ліза займається приватно в логопеда і один раз в психолога. На оплату цих спеціалістів витрачається більша частина заробітної плати.

    За цей період надходжень ніяких не було.
    Сьогодні дзвонила в благодійні фонди. Але, почувши, що реабілітація буде проходити за кордоном, мені відмовили.

    МИ З ЛІЗОЮ ДУЖЕ НАДІЄМОСЯ НА ВАШУ ДОПОМОГУ!

    Гарних всім вихідних!

  10. #10

    Реєстрація
    05 квітень 2016
    Дописів
    8

    Типово

    З вербною неділею вітаю,
    Всіх благ я від душі бажаю!
    Нехай думки чистіші стануть і світліші,
    А люди щирі і добріші!
    Хай череда щасливих років
    Складає світлих днів букет!
    Хай щастя, наче той метелик,
    Змахнувши крильцями, іде на зліт!
    Хай кожну хвилинку і мить
    Освітить сонця ясний блиск,
    А кожний наступний час
    Хай стане радісним для Вас!

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті