Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 53 з 65 ПершаПерша ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1296, показано з 1 041 по 1 060.

Тема: Спортзал, спортклуб, спорткомплекс, фитнес, тренажерный зал

  1. #1041
    Аватар для Maxxwell
    Реєстрація
    17 грудень 2008
    Дописів
    95

    Типово

    Добрый день. Подскажите пожалуйста, какова наполненность тренажёрного зала SportStar в часы пик? Интересует время с 18-30 до 21-00. Хожу в спортлайф в приозёрном. К сожалению из зала сделали помойку. Людей не реально много. Очереди на тренажёры. Огромное количество "тренажёров на профилактике", которые стоят месяцами. Душевые в ужасном состоянии. В общем зал в сверхплачевном состоянии с громадным количеством народа. Ищу качественный зал с регулированием человекопотока, за разумные деньги. Разумеется есть HUMAN, SOHO, но я разумный человек. Просто так выбрасывать деньги не приемлемо. Присмотрел SportStar. Хотелось бы из первых уст узнать наполненность людьми. Спасибо.

  2. #1042

    Реєстрація
    13 жовтень 2017
    Дописів
    4

    Типово

    Кто-нибудь ходил в новый фитнес-клуб Сафари? Советуете или не стоит пробовать?

  3. #1043
    Аватар для 1978GORODDPUA
    Реєстрація
    03 червень 2009
    Дописів
    365

    Типово

    Цитата Допис від Maxxwell Переглянути допис
    Добрый день. Подскажите пожалуйста, какова наполненность тренажёрного зала SportStar в часы пик? Интересует время с 18-30 до 21-00. Хожу в спортлайф в приозёрном. К сожалению из зала сделали помойку. Людей не реально много. Очереди на тренажёры. Огромное количество "тренажёров на профилактике", которые стоят месяцами. Душевые в ужасном состоянии. В общем зал в сверхплачевном состоянии с громадным количеством народа. Ищу качественный зал с регулированием человекопотока, за разумные деньги. Разумеется есть HUMAN, SOHO, но я разумный человек. Просто так выбрасывать деньги не приемлемо. Присмотрел SportStar. Хотелось бы из первых уст узнать наполненность людьми. Спасибо.
    ооо, а у меня уже сложилось мнение, что это у меня только полно претензий - что ни поход в клуб так и письменная жалоба

    променяла фит4ю на спортлайф и полгода спустя пришла к выводу - оно того НЕ стоит
    проблемы и нюансы один в один - как под копирку -

    вот только стоимость безлимитного абонемента в 3 раза выше,
    выбор видов групповых занятий и тренеров (особенно в плане наличия опыта работы, учитывая возраст) в 4 раза меньше

    итог: если в фит4ю ходила, если не каждый день, так через день точно
    то в спортлайф хожу только в сауну погреться да в бассейне поплескаться

    и подумываю над тем где еще, кроме джайпура, есть варианты совмещения зал+бассейн+сауна

  4. #1044
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від 1978GORODDPUA Переглянути допис
    и подумываю над тем где еще, кроме джайпура, есть варианты совмещения зал+бассейн+сауна
    Багато де. Але тільки у Спортлайфі ціна низька на річний безліміт.
    До речі, Спортлайф у Приозерному - найнижчий за рівнем із трьох клубів мережі у місті. Ходжу на Рогальова - ніяких питань. Тренери викликають сумніви, коли спостерігаю за їх роботою. Але сама обходжуся без них зараз, то хай тренують як хочуть

  5. #1045
    Оверклокер года 2010, 2012 Аватар для MaJ0r
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    XtremeLabs.org
    Дописів
    12 290

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Багато де. Але тільки у Спортлайфі ціна низька на річний безліміт.
    До речі, Спортлайф у Приозерному - найнижчий за рівнем із трьох клубів мережі у місті. Ходжу на Рогальова - ніяких питань. Тренери викликають сумніви, коли спостерігаю за їх роботою. Але сама обходжуся без них зараз, то хай тренують як хочуть
    Уже не первый раз слышу что в спортлайфе тренера как-то тренируют не очень. Это странно, в фит4ю как-то с этим получше. Более того, есть несколько человек которые вызывают глубокое уважение, своими знаниями. Ну и молодые пацаны с Гагарина, вообще красавцы )

  6. #1046
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від MaJ0r Переглянути допис
    Уже не первый раз слышу что в спортлайфе тренера как-то тренируют не очень. Это странно, в фит4ю как-то с этим получше. Более того, есть несколько человек которые вызывают глубокое уважение, своими знаниями. Ну и молодые пацаны с Гагарина, вообще красавцы )
    Ну це мої спостереження зі сторони. Може я не шарю. Але якісь дивні тренування. Вправ мало. Часто всього один підход. Все тренування укладається в годину (кардіо до і після трені - окремо) з дофіга довгими перервами між вправами. Більше години затримуватися з тренером не можна - за цим строго слідкують.
    Згадую свої тренування у Джайпурі з тренером, то спокійно тренувалися і півтори години, якщо було треба. Ну і з того досвіду у всіх тренерів прослідковувалася логіка тренування. А тут не бачу логіки. Ну, я зраділа про себе, що не встигла викупити заняття з тренером, а вирішила спочатку сама огледітися. Виявилося, що все сама прекрасно згадала))) А у Спортлайфі на Рогальова на сьогодні не бачу тренера, до якого б пішла.
    У Приозерному бачила у переліку пару людей із Джайпура - ну до них можна. І один ще точно на пам'ятнику Слави працює. І то, не певна, що незрозумілі тренування це не політика клубу
    Востаннє редагував Nat: 20.10.2017 о 16:26

  7. #1047
    Оверклокер года 2010, 2012 Аватар для MaJ0r
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    XtremeLabs.org
    Дописів
    12 290

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Ну це мої спостереження зі сторони. Може я не шарю. Але якісь дивні тренування. Вправ мало. Часто всього один підход. Все тренування укладається в годину (кардіо до і після трені - окремо) з дофіга довгими перервами між вправами. Більше години затримуватися з тренером не можна - за цим строго слідкують.
    Згадую свої тренування у Джайпурі з тренером, то спокійно тренувалися і півтори години, якщо було треба. Ну і з того досвіду у всіх тренерів прослідковувалася логіка тренування. А тут не бачу логіки. Ну, я зраділа про себе, що не встигла викупити заняття з тренером, а вирішила спочатку сама огледітися. Виявилося, що все сама прекрасно згадала))) А у Спортлайфі на Рогальова на сьогодні не бачу тренера, до якого б пішла.
    У Приозерному бачила у переліку пару людей із Джайпура - ну до них можна. І один ще точно на Бульварі Слави працює. І то, не певна, що незрозумілі тренування це не політика клубу
    Потяно, спортлайфовская придурь ) Думал инициатором успеть за час выступает тренер, больше денег заработает, а это оказывается спортзал )
    Есть небольшой опыт персональных тренировок, ну за час никак не успеть, разве что полностью исключить участие тренера на разминке/заминке, так опять же, я то знаю что делать, а новичку надо показывать и следить за этим

  8. #1048
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від MaJ0r Переглянути допис
    Потяно, спортлайфовская придурь ) Думал инициатором успеть за час выступает тренер, больше денег заработает, а это оказывается спортзал )
    Есть небольшой опыт персональных тренировок, ну за час никак не успеть, разве что полностью исключить участие тренера на разминке/заминке, так опять же, я то знаю что делать, а новичку надо показывать и следить за этим
    Ну отож.
    А про годину я випадково зрозуміла, коли прийшла на інструктаж ввідний. І дівчинка така, поглядуючи на камери, сказала, що "ой, у нас ще п'ять хвилин є, можу ще якийся тренажер показати"
    І потім помітила, що так і є. А тренерам все одно, їх же ніяк не мотивують набирати персоналки. Один знайомий по тому ж Джайпуру тренер розповідав, що у Спортлайфі круть, не треба клієнтів обробляти на трєні, самі приходять і купують. Тренеру вже просто дають клієнта. А по радіо ж внутрішньому і реклами всюди: візьми тренера, персоналки вирішують все і т.п.

  9. #1049
    Оверклокер года 2010, 2012 Аватар для MaJ0r
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    XtremeLabs.org
    Дописів
    12 290

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    у Спортлайфі круть, не треба клієнтів обробляти на трєні, самі приходять і купують. Тренеру вже просто дають клієнта. А по радіо ж внутрішньому і реклами всюди: візьми тренера, персоналки вирішують все і т.п.
    Фигня конечно. В Fit4you и полагаю в приличных местах, в первую очередь идут к тренеру. Если уже желаемые тренера не имеют свободного времени, то тогда уже работает вышеописанная схема.
    Хотя при желании, можно тренировать одновременно нескольких, слышал такое практикуют

  10. #1050
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від MaJ0r Переглянути допис
    Фигня конечно. В Fit4you и полагаю в приличных местах, в первую очередь идут к тренеру. Если уже желаемые тренера не имеют свободного времени, то тогда уже работает вышеописанная схема.
    Хотя при желании, можно тренировать одновременно нескольких, слышал такое практикуют
    Ну є спеціальні тарифи для тренувань дуетом. Багато де практикують.

    Я не знаю як у Спортлайфі вибрати тренера. Вони приходять на тренування і все. Чергові присутні, але коли народу мало, то десь втикають, не знайдеш (я на вихідних приходжу, то не завжди навіть є тіло за стійкою). Дізнатися, що собою являє тренер можна тільки як купити тренування. Хоча один встиг відмітитися, коли розповів мені як шкідливо розтягувати спину

  11. #1051
    MIX
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від 1978GORODDPUA Переглянути допис
    вот только стоимость безлимитного абонемента в 3 раза выше,


    и подумываю над тем где еще, кроме джайпура, есть варианты совмещения зал+бассейн+сауна
    а если сравнить стоимость годового на зал с fit4you?
    p.s. Кроме джайпура еще Цунами


    сам уже 1,5 года со спортлайфом в Приозерном
    но зал удручает и количество людей тоже иногда
    что схожего по цене на годовой безлим в зал есть в днепре?

  12. #1052
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від MIX Переглянути допис
    что схожего по цене на годовой безлим в зал есть в днепре?
    Інший Спортлайф. Спортстар ще.
    Незрозуміло з питання яка у вас карта Спортлайфа зараз.

  13. #1053
    MIX
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Інший Спортлайф. Спортстар ще.
    Незрозуміло з питання яка у вас карта Спортлайфа зараз.
    та меня только спортзал интересует)
    до марта еще абонемент и бонусами там с месяц накапает
    а потом скорее всего буду менять на другой

  14. #1054

    Реєстрація
    02 жовтень 2009
    Дописів
    5 041

    Типово

    Цитата Допис від MIX Переглянути допис
    а если сравнить стоимость годового на зал с fit4you?
    p.s. Кроме джайпура еще Цунами


    сам уже 1,5 года со спортлайфом в Приозерном
    но зал удручает и количество людей тоже иногда
    что схожего по цене на годовой безлим в зал есть в днепре?
    спортлайф на Симферопольской отличный. Если у тебя карта Премиум можешь спокойно ходить. Многие с Приозерного перешли. По цене на новую карту смотри сам

  15. #1055
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від MIX Переглянути допис
    та меня только спортзал интересует)
    до марта еще абонемент и бонусами там с месяц накапает
    а потом скорее всего буду менять на другой
    Тоді Спортстар з нового і прилічного.
    Спортлайф на пам'ятнику Слави ще як варіант, але я не цікавилась чи там є абонементи Класік, як у Приозерному, тобто найдешевші. Але навіть Преміуми ось влітку можна було на Рогальова за 3990 взяти, і ще й з заморозкою або бонусами - різні акції були. Влітку найвигідніші акції трапляються, бо несезон для спортклубів
    Востаннє редагував Nat: 20.10.2017 о 16:26

  16. #1056

    Реєстрація
    02 жовтень 2009
    Дописів
    5 041

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Тоді Спортстар з нового і прилічного.
    Спортлайф на Бульварі Слави ще як варіант, але я не цікавилась чи там є абонементи Класік, як у Приозерному, тобто найдешевші. Але навіть Преміуми ось влітку можна було на Рогальова за 3990 взяти, і ще й з заморозкою або бонусами - різні акції були. Влітку найвигідніші акції трапляються, бо несезон для спортклубів
    у них есть карты сетевые и с привязкой к конкретному залу. Этот момент нужно уточнять. Насколько я пониимаю, самые дешевые карты - адресные. Классик на Памятнике Славы есть, но я бы не экономил. Пять видов бань в лаунж зоне стоят своих денег

  17. #1057
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від gven Переглянути допис
    у них есть карты сетевые и с привязкой к конкретному залу. Этот момент нужно уточнять. Насколько я пониимаю, самые дешевые карты - адресные. Классик на Памятнике Славы есть, но я бы не экономил. Пять видов бань в лаунж зоне стоят своих денег
    У нас у місті таких карт нема. Немає шо уточнять. Така ж інфа висить на офіційному сайті про доступність "сєтєвих" карток. У м. Дніпро всі картки прив'язані до конкретного клубу. І це правильно. Бо Классік у Приозерному явно трохи інше, ніж Класік на пам'ятнику Слави, хоча б через різну зношеність залів.
    Востаннє редагував Nat: 20.10.2017 о 16:25

  18. #1058

    Реєстрація
    02 жовтень 2009
    Дописів
    5 041

    Типово

    есть, при покупке спрашивают какую Вам))) Сетевые дороже. Я пару недель назад на год продлял. А мой знакомый с Премиум картой с Приозерного без проблем перешел на Симферопольскую когда парковку сделали. Про Классик карты ничего не могу сказать.
    Востаннє редагував gven: 18.10.2017 о 14:38

  19. #1059
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від gven Переглянути допис
    есть, при покупке спашивают какую Вам))) Я пару недель назад на год продлял
    Значить шось змінилося.
    Знаю шо на Рогальова тільки прив'язані карти. Може обмін між Приозерним і пам'ятником Слави зробили
    Востаннє редагував Nat: 20.10.2017 о 16:25

  20. #1060
    MIX
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від gven Переглянути допис
    спортлайф на Симферопольской отличный. Если у тебя карта Премиум можешь спокойно ходить. Многие с Приозерного перешли. По цене на новую карту смотри сам
    та не
    я как нищеброд с классик ))

Сторінка 53 з 65 ПершаПерша ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті