Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 4 з 4 ПершаПерша 1234
Всього знайдено 70, показано з 61 по 70.

Тема: До каких пор водители будут считать пешеходов быдлом?

  1. #61
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Сам такого идиота на прошлой неделе чуть на капот не посадил мля..........
    А мене на машині на Кірова якось збив... пішохід. Їду по проспекту, повертаю на дорогу вправо, в'їхав в поворот, та ще й газнув під горку. В цей час з усього маху у бік машини (в районі бокового правого дзеркала) з усього маху влітає якийсь молодий пацан. Від удару він вилітає на лобове скло, потім скочується на капот, і вже ось ось під колеса. Я думав, що машина протягом цього часу їхала вічність, поки не зупинилася. Я перелякався дуже, руки тремтіли хвилин зо двадцять. А пацан підірвався на ноги і чкурнув далі. Догнав я його аж через два будинки... От такоє от.
    А сьодні спостерігав, як одна тендітна дівчинка проскакувала посеред дороги між мною з одного боку і КРАЗом з іншого. Молоді дівчатка, АХТУНГ! КРАЗ не зупиниться в разі чого! Навіть якщо дуже старатиметься, його протягне метрів з 5-7. Абсолютно достатньо для того, щоб від тендітної дівчинки вийшли ребра по мексиканські з кров'ю.
    Це особливо актуально на пішоходних переходах на Космічній. Я все розумію, але коли навіть юрба людей починає переходити дорогу за два метри від будб-якої машини, що рухається вних по Космічній, то всьо, трупів не буде, а от ніг та ребер наламати можна запросто.


  2. #62
    Аватар для luchano
    Реєстрація
    24 січень 2006
    Звідки Ви
    Кам’янське
    Дописів
    6 581

    Типово

    Дуже позитивна стаття.

  3. #63
    Аватар для Дід Панас
    Реєстрація
    13 квітень 2007
    Звідки Ви
    Українське телебачення
    Дописів
    552

    Типово

    Цитата Допис від Банзай
    Молоді дівчатка, АХТУНГ! КРАЗ не зупиниться в разі чого! Навіть якщо дуже старатиметься, його протягне метрів з 5-7.
    Якось чув на перехресті у відкрите вікно. Кричав водій одній дівчині, яка бігла на червоний сигнал:
    "Шо ж ты так под машину бросаешся? Машина ж не @б@т, а просто давит!"
    Добрий вечір вам, малятка - любі хлопчики й дівчатка!

  4. #64
    Аватар для Crack
    Реєстрація
    29 листопад 2005
    Дописів
    13 363

    Типово

    Цитата Допис від Банзай
    Сам такого идиота на прошлой неделе чуть на капот не посадил мля..........
    А мене на машині на Кірова якось збив... пішохід. Їду по проспекту, повертаю на дорогу вправо, в'їхав в поворот, та ще й газнув під горку. В цей час з усього маху у бік машини (в районі бокового правого дзеркала) з усього маху влітає якийсь молодий пацан. Від удару він вилітає на лобове скло, потім скочується на капот, і вже ось ось під колеса. Я думав, що машина протягом цього часу їхала вічність, поки не зупинилася. Я перелякався дуже, руки тремтіли хвилин зо двадцять. А пацан підірвався на ноги і чкурнув далі. Догнав я його аж через два будинки... От такоє от.
    А сьодні спостерігав, як одна тендітна дівчинка проскакувала посеред дороги між мною з одного боку і КРАЗом з іншого. Молоді дівчатка, АХТУНГ! КРАЗ не зупиниться в разі чого! Навіть якщо дуже старатиметься, його протягне метрів з 5-7. Абсолютно достатньо для того, щоб від тендітної дівчинки вийшли ребра по мексиканські з кров'ю.
    Це особливо актуально на пішоходних переходах на Космічній. Я все розумію, але коли навіть юрба людей починає переходити дорогу за два метри від будб-якої машини, що рухається вних по Космічній, то всьо, трупів не буде, а от ніг та ребер наламати можна запросто.
    ППКС. И таких каждый второй. А потом удивляются, почему это водители пешеходов не уважают и задавить наровят. Да потому что пешеходам нужно прежде всего СЕБЯ уважать и дорожить своей жизнью (может у кого никчёмная, так это его проблемы), открыть ПДД с картинками и выучить для начала сигналы светофора и в каких местах можно дорогу переходить. Вот когда выучат, тогда и с водителей можно что то требовать..........
    Никогда не сдавайся и ты увидишь, как сдаются другие..

  5. #65
    Аватар для Crack
    Реєстрація
    29 листопад 2005
    Дописів
    13 363

    Типово

    Дід Панас,
    "Шо ж ты так под машину бросаешся? Машина ж не @б@т, а просто давит!"
    И с этим не поспоришь.........
    Никогда не сдавайся и ты увидишь, как сдаются другие..

  6. #66
    MIX
    Guest

    Типово

    РЖУНИМАГУ))))))
    могу и ответить - да ВСЕГДА

  7. #67
    MIX
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Berlin Переглянути допис
    ИМХО когда человек пешеход...водители быдло, когда этот же человек становиться водителем...для него пешеходы быдло с которым не нужно считаться!....
    ну истина где-то рядом

  8. #68

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Ответить на десятилетнее сообщение это что-то с чем-то.

  9. #69
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    24 198

    Типово

    Некромант-археолог. Что тут еще скажешь.

  10. #70
    MIX
    Guest

    Типово

    Перенесите это в транспорт)))

Сторінка 4 з 4 ПершаПерша 1234

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті