Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 144 з 494 ПершаПерша ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154194244 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 9874, показано з 2 861 по 2 880.

Тема: Посоветуйте фильм

  1. #2861
    Почетный форумчанин
    Снимок года 2008, 2009
    Аватар для Afrika
    Реєстрація
    09 липень 2004
    Дописів
    17 806

    Типово

    https://gostream.is
    Этот сайт я курю уже год
    о!! а у меня он, собака, не курится находила там много отличных фильмов, звук настолько тихий, что его почти нет - вообще невозможно смотреть. или вы знаете какой-то секрет?

  2. #2862
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Lenulechka Переглянути допис
    Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів,
    Процитую:
    7. Розгляд заяви, прийняття рішення щодо державної реєстрації фільму або відмови у ній та видача прокатного посвідчення здійснюються протягом 10 робочих днів з дня подання власником відповідних прав на фільм документів і матеріалів, зазначених у пункті 6 цього Положення. У разі позитивного рішення Держкіно присвоює кожному фільму державний реєстраційний номер та видає прокатне посвідчення.
    У разі коли заява про видачу прокатного посвідчення подається щодо фільму, на який раніше видавалося прокатне посвідчення, така заява розглядається протягом п’яти робочих днів з дня подання власником відповідних прав на фільм документів і матеріалів, зазначених у пункті 6 цього Положення.
    Під час державної реєстрації для кожного фільму встановлюється один з індексів, що визначає глядацьку аудиторію, та відповідно до нього умови розповсюдження і демонстрування фільму. Індекс фільму зазначається у прокатному посвідченні.
    Індексами фільмів, що не мають обмеження глядацької аудиторії, є:
    “ДА” (дитяча аудиторія) - індекс, що встановлюється для фільмів, які спеціально створені для дітей і доступні за сюжетом для дитячого сприйняття. Такі фільми характеризує відсутність грубості, насильства, жорстокості, непристойних виразів у будь-якій формі;
    “ЗА” (загальна аудиторія) - індекс, що встановлюється для фільмів, які розраховані для сімейного перегляду та порушують теми, що однаково цікаві та зрозумілі більшості глядачів незалежно від їх віку. Забороняється демонстрування будь-яких сцен, що містять натуралістичний показ жорстокості і насильства. Реалії складної дійсності повинні відображатися з максимальною умовністю;
    “12” - індекс, що встановлюється для фільмів, перегляд яких можливий дітьми від 12 років тільки у присутності батьків у зв’язку з тим, що такі фільми можуть містити деякі сцени, які батьки вважатимуть неприйнятними для самостійного перегляду дітей.
    Індексами фільмів, що мають обмеження глядацької аудиторії, є:
    “16” - індекс, що встановлюється для фільмів, перегляд яких забороняється особам віком до 16 років у зв’язку з тим, що такі фільми можуть містити такі сцени з обмеженим ступенем насильства та жорстокості, як бійки, застосування зброї без надмірного кровопролиття, обмежене зображення нещасного випадку або катастрофи, а також сцени, що включають короткі та епізодичні зображення оголеності, епізодичне використання ненормативної лексики, що присутні в оригіналі за задумом режисера і необхідні для розвитку сюжету. Такі сцени повинні бути короткими за хронометражем (до трьох хвилин) та їх необхідність повинна бути виправдана логікою сюжету. Встановлення зазначеного індексу допускається для фільмів, які мають художню цінність, створені з урахуванням сучасних напрямів кіно або молодіжної субкультури;
    “18” - індекс, що встановлюється для фільмів, перегляд яких забороняється особам віком до 18 років у зв’язку з тим, що такі фільми можуть містити сцени насильства, жорстокості, зображення катастроф, жахів, відвертої оголеності, імітації інтимних стосунків. Їх наявність повинна бути виправдана логікою сюжету та втілена на екрані з максимальним ступенем умовності.
    {Пункт 7 в редакції Постанови КМ № 1143 від 02.12.2015}



    8. Фільми, що мають обмеження глядацької аудиторії, розповсюджуються і демонструються з дотриманням таких вимог:
    а) продаж, передання в прокат населенню примірників фільмів на відеоносіях здійснюється за умови наявності на них інформації про індекс фільму, який визначає глядацьку аудиторію з обов'язковим попередженням споживача про встановлені обмеження;
    б) демонстрування фільмів кіновидовищними закладами здійснюється з обов’язковим інформуванням глядачів про можливість їх показу на відповідних сеансах з такими індексами:
    “16” - показ можливий у будь-який час і забороняється особам віком до 16 років;
    “18” - показ можливий з 18 до 6 години і забороняється особам віком до 18 років.
    Відповідальність за порушення встановлених вікових обмежень та сеансів демонстрування фільмів несе посадова особа демонстратора фільму або фізична особа - підприємець, яка є демонстратором фільму;
    {Підпункт "б" пункту 8 в редакції Постанови КМ № 1143 від 02.12.2015}
    в) демонстрування фільмів телеорганізаціями здійснюється з обов’язковим інформуванням глядачів про їх показ у відповідний ефірний час з обов’язковою наявністю протягом усього показу позначки з таким індексом:
    “16” - показ можливий у будь-який ефірний час;
    “18” - показ можливий з 22 до 6 години.
    {Підпункт "в" пункту 8 в редакції Постанови КМ № 1143 від 02.12.2015}
    У разі виникнення розбіжностей щодо визначення індексу фільму за згодою власника відповідних прав на фільм цей індекс визначає експертна комісія з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Держкіно (далі - експертна комісія). У такому разі термін розгляду заяви та видачі прокатного посвідчення може бути продовжений на 25 робочих днів.
    {Абзац пункту 8 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 168 від 01.02.2012}
    Цитата Допис від Lenulechka Переглянути допис
    Кодекс України про адміністративні правопорушення (ст.164)
    І тут:
    Стаття 164. Порушення порядку провадження господарської діяльності
    Провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, а так само без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом (крім випадків застосування принципу мовчазної згоди), -
    тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.
    Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення, або пов'язані з отриманням доходу у великих розмірах, -
    тягнуть за собою накладення штрафу від двох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.
    Надання суб'єктом господарювання дозвільному органу або адміністратору недостовірної інформації щодо відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства -
    тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
    Примітка. Отримання доходу у великих розмірах має місце, коли його сума у тисячу і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.
    {Стаття 164 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР № 2444-11 від 27.06.86; Законами № 3888-12 від 28.01.94, № 55/97-ВР від 07.02.97, № 2342-III від 05.04.2001, № 1284-IV від 18.11.2003; в редакції Законів № 2322-IV від 12.01.2005, № 2806-IV від 06.09.2005; із змінами, внесеними згідно із Законом № 3046-VI від 17.02.2011; в редакції Закону № 4025-VI від 15.11.2011; із змінами, внесеними згідно із Законом № 721-VII від 16.01.2014 - втратив чинність на підставі Закону № 732-VII від 28.01.2014; із змінами, внесеними згідно із Законами № 767-VII від 23.02.2014, № 222-VIII від 02.03.2015}
    З першої цитати наче очевидно, що прокатчик зобов'язаний інформувати, але нічого не написано про його дії, коли квитки купує дорослий і на сеанс дорослий йде зі своєю дитиною.
    Ну такоє.

  3. #2863
    Аватар для Lenulechka
    Реєстрація
    15 жовтень 2009
    Звідки Ви
    12 квартал
    Дописів
    5 997

    Типово

    Цитата "Відповідальність за порушення встановлених вікових обмежень та сеансів демонстрування фільмів несе посадова особа демонстратора фільму або фізична особа - підприємець, яка є демонстратором фільму" - достаточно ясна. Я повторюсь: в удостоверении к конкретному фильму указывается индекс, согласно которому данный фильм и демонстрируется с соблюдением определенных правил (одно из которых - четко прописанный запрет относительно индекса 16). Нарушение этих правил влечет за собой ответственность должностных лиц прокатчика.
    Кодекс, ст. 164 (7), сразу не уточнила, что седьмой подпункт: "Порушення умов розповсюдження і демонстрування фільмів, передбачених державним посвідченням на право розповсюдження і демонстрування фільмів" (цитату вставлять не буду, и так тема про кино перешла в плоскость обсуждения юр.вопросов))))
    человечек - это звучит горденько

  4. #2864
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від Забияка Переглянути допис
    Вчера возле меня в Дафи сидела семья: мама, папа, мальчик лет 7, девочка лет 8 и старшая девочка лет 13. При этом мальчик подпрыгивал на месте и говорил, что ему страшно.
    Спросила на выходе у контролеров какого черта они пускают в зал детей 8 лет, если возрастной ценз 16+? Сказали, что дети были с мамой и они не имееют права их не пускать.
    Конченые еб**нутые люди.

    Фильм понравился, классический Ствен Кинг.
    Ну в аквапарку наприклад, зливатись в унітаз, теж страшно, але малечу звідти не витягнеш за вуха.
    А є особистості, які і в 25-ть років, не витримують пересічних спецефектів )
    Згадайте покоління, що в пубертатному віці, дивились жахи з відаків, виключно на нічних сеансах... і нічого, жоден не перетворився в Мерлін Менсона ))
    а тут в кінотеатрі, разом з батьками... думаю не треба перебільшувати.

  5. #2865
    Аватар для strv
    Реєстрація
    16 серпень 2007
    Дописів
    35 829

    Типово

    Цитата Допис від Забияка Переглянути допис
    Вчера возле меня в Дафи сидела семья: мама, папа, мальчик лет 7, девочка лет 8 и старшая девочка лет 13. При этом мальчик подпрыгивал на месте и говорил, что ему страшно.
    Спросила на выходе у контролеров какого черта они пускают в зал детей 8 лет, если возрастной ценз 16+? Сказали, что дети были с мамой и они не имееют права их не пускать.
    Конченые еб**нутые люди.

    Фильм понравился, классический Ствен Кинг.
    Тупорылые родители.
    Нет у нас в стране ответственности за ненадлежащее выполнение родительский обязаннстей.
    А зря((((
    Цитата Допис від Afrika Переглянути допис
    о!! а у меня он, собака, не курится находила там много отличных фильмов, звук настолько тихий, что его почти нет - вообще невозможно смотреть. или вы знаете какой-то секрет?
    Даже не знаю. У меня порядок со звуком вроде.
    А у вас на всех девайсах так? Может, с разных компов/тв попробовать?

  6. #2866
    Аватар для Леля
    Реєстрація
    15 квітень 2004
    Дописів
    7 111

    Типово

    Меня мама в моем глубоком детстве брала с собой на "Андрея Рублева" Тарковского. Не с кем, видите ли, было оставить-) Вот то был жах так жах! Как смолу в рот вливали, не забуду никогда. Детская психтравма на всю жизнь-)) А еще потом закрепили полученный эффект просмотром "Человека в железной маске" - после этого я уже просто боялась ходить с родителями в кинотеатр-) И никакие японские мультики, популярные в то время, не могли изгладить из памяти полученные жуткие впечатления.

  7. #2867
    Аватар для Страннег
    Реєстрація
    02 вересень 2007
    Звідки Ви
    м. Днiпро
    Дописів
    27 760

    Типово

    Цитата Допис від Леля Переглянути допис
    Меня мама в моем глубоком детстве брала с собой на "Андрея Рублева" Тарковского. Не с кем, видите ли, было оставить-) Вот то был жах так жах! Как смолу в рот вливали, не забуду никогда. Детская психтравма на всю жизнь-)) А еще потом закрепили полученный эффект просмотром "Человека в железной маске" - после этого я уже просто боялась ходить с родителями в кинотеатр-) И никакие японские мультики, популярные в то время, не могли изгладить из памяти полученные жуткие впечатления.
    Я "Рублёва" смотрел в студенческие годы, но впечатления сильны до сих пор - это самый сильный, мощный и впечатляющий фильм изо всех, которые я видел в своей жизни. Из Дома учёных тогда вышел после сеанса со страшной головной болью... В торрент-файлах уже несколько лет лежит на закачку блюрей со "Страстями по Андрею", но всё никак не соберусь с силами взглянуть на это ещё раз, тем более в 4-часовой версии...
    Коли я дивлюся новини, я розумію: світом правлять ті, хто ніколи не слухає музику (© Bob Dylan)

  8. #2868
    Аватар для Catafly
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    6 390

    Типово

    Оно - добротный ужастик, но без восторгов
    ждем вторую главу
    общее впечатление странное : фильм о детях, с детьми в главных ролях, но не для взрослой аудитории
    если бы обе части вместили в один фильм, может впечатление было бы другое
    carpe diem

  9. #2869
    Аватара года 2011, 2012 Аватар для Забияка
    Реєстрація
    22 травень 2009
    Дописів
    13 928

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    Ну в аквапарку наприклад, зливатись в унітаз, теж страшно, але малечу звідти не витягнеш за вуха.
    А є особистості, які і в 25-ть років, не витримують пересічних спецефектів )
    Згадайте покоління, що в пубертатному віці, дивились жахи з відаків, виключно на нічних сеансах... і нічого, жоден не перетворився в Мерлін Менсона ))
    а тут в кінотеатрі, разом з батьками... думаю не треба перебільшувати.
    В унитаз не смывалась, не знаю. Знаю как мой двоюродный брат мучался кошмарами и орал по ночам после Фредди.
    Пубертатный период - одно, а показывать ужасы 6-8 лет детям с восприимчивой психикой - совсем другое. Тем более младшему ребенку было явно очень страшно.
    Неврологические проблемы не редки и такие сеансы не делают детей более стабильными. А потом еще жалуются на истерики и гиперактивность...
    Ну фиг с ними, у убогих ограниченных родителей не часто вырастают отличные от них дети, увы.

  10. #2870
    Аватар для Funeral director
    Реєстрація
    06 листопад 2006
    Звідки Ви
    Мэстний шаломний хасид
    Дописів
    6 530

    Типово

    Пленник /2015, Captive\ - по реал. событиям.

    Бомбила /2016, Ryde\ - пра убер-бубер.

  11. #2871
    Аватар для barbos2000
    Реєстрація
    05 грудень 2005
    Дописів
    1 442

    Типово

    Востаннє редагував barbos2000: 23.12.2017 о 01:49

  12. #2872
    Аватар для NadinLy
    Реєстрація
    23 серпень 2008
    Дописів
    9 053

    Типово

    Кингсмэн-2 нормально сняли,не хуже первой части.Кому понравилась первая,можно сходить в кино.Каст отличный там!

  13. #2873
    Аватар для NadinLy
    Реєстрація
    23 серпень 2008
    Дописів
    9 053

    Типово

    При мне ругались очень,не хотели с родителями пускать на какой-то фильм 16+.Детям лет по 12-14 было.Не знаю чем там закончилось.
    Вспоминаю детей 10 лет на Дэдпуле.Может и к лучшему,если хоть как-то соблюдать будут.

  14. #2874
    Аватар для Funeral director
    Реєстрація
    06 листопад 2006
    Звідки Ви
    Мэстний шаломний хасид
    Дописів
    6 530

    Типово

    Последствия /Aftermath, 2017\ - по реал. событиям,
    в ролях: Арнольд Шварценеггер.

  15. #2875
    Информированность года 2008, Фраза года 2008
    Реєстрація
    04 грудень 2006
    Звідки Ви
    Днiпро
    Дописів
    18 859

    Типово

    Кто там реальные ужастики любит?
    Новое кино появилось про резню бензопилой. Типа предыстория, как этот маньяк появился

    https://pb.wtf/topic/255529/

  16. #2876
    Аватар для svetya
    Реєстрація
    25 жовтень 2009
    Звідки Ви
    Победа
    Дописів
    2 930

    Типово

    Elle ( Она). Не советую!!!!!!!
    Фильм про эмоциональных инвалидов. Жесткий, я чего-то ждала весь фильм а в итоге не дождалась.

  17. #2877
    Аватар для Jellyfish
    Реєстрація
    05 липень 2007
    Звідки Ви
    Левый берег
    Дописів
    2 621

    Типово

    "1000 океанов", 2008, Швейцария, Люксембург, драма. Рейтинг фильма неплохой, ну были и другие причины посмотреть его... Но это далеко не любимый Голливуд. Европейское кино в большинстве случаев очень сильно отличается по стилистике... Первую половину фильма почти заставляла себя смотреть. Не то, чтобы было очень неприятно... но было откровенно скучно... А потом, как сейчас помню, на 40 минуте - БАБАХ!!! Я аж бутерброд выронила ))). И фильм повернулся совсем другой стороной. Я далека от медицины, и не уверена, что с мед. точки зрения там все верно показано, но... Я думаю, никто не знает наверняка, что "по ту сторону" - остров на Мальдивах, или что-то другое, или ничего... Кароче, берегите себя и будьте осторожны за рулем. 8 баллов.

    "В долине Эла", 2007, США. Томми Ли Джонс, Шарлиз Терон. Драма по реальным событиям. Вообще, фильмы "про войну", какую бы то ни было, стараюсь не смотреть. Сейчас, даже если это американцы где-то воюют, эта тема воспринимается очень болезненно. Реально, "оттуда" возвращаются совсем другие люди. Даже родные не всегда их узнают. Фильму - 8 баллов.

    "Разрушение", 2015, США. Джейк Джилленхол, Наоми Уотс. Драма (опять, какая-то неделе выдалась драматическая). Кому вы жалуетесь, когда у вас проблемы? В нашей культуре имхо вообще не принято жаловаться. У нас принято выглядеть сильным и держать все в себе. Или есть еще вариант - вывалить все на друзей и родственников (очень распространенный вариант). Американцы - другие ))) и по-моему, далеко не тупые ))). Я не хочу ставить в пример данный конкретный случай из этого фильма )))), но по-моему наличие у них такого огромного количества психиатров и реальная возможность жаловаться в письменном виде (блин, мы даже в языковой школе на английском учились писать жалобные письма))) - это отличные возможности выплеснуть негативные эмоции и снять стресс. Нудаладно. По фильму. ИМХО немного подзатянуто, но вполне смотрибельно. Джейк молодец. Пойду, что-ли, кувалду куплю провсяквипадок ))) 7 баллов.
    Your goal should scare you a little and excite you a lot. (c)

  18. #2878

    Типово

    Дыхание ( 2011 )
    Австрийский фильм, про 19 летнего детдомовца, находящегося в исправительной колонии для несоверш. Странно у них все работает, в колонию он приходит только ночевать.... Параллельно ищет работу и находит работу в ритуальных услугах. Драма в общем, без движняка, мяса и динамики. Зацепил
    http://hdreactor.info/8296976-dyhani...rip-1080p.html

  19. #2879
    Почетный форумчанин
    Снимок года 2008, 2009
    Аватар для Afrika
    Реєстрація
    09 липень 2004
    Дописів
    17 806

    Типово

    Даже не знаю. У меня порядок со звуком вроде.
    А у вас на всех девайсах так? Может, с разных компов/тв попробовать?
    хм... на всех компах одинаковый тихий звук... таксь, значит проблема не в сайте. буду разбираться. а может у вас будет минутка, попробуйте открыть ну например вот этот https://gostream.is/film/legends-of-the-fall-9341/ будет слышно?
    Ну вот, только хотела посмотреть 7 сестер. как рассказали про кровище и отрезанные пальцы. Не, лучше не буду.
    нене! смотрите обязательно. кино хорошее. там всего один палец отрезали, остальное всё норм, кровища в пределах стрелялок/рубилок. много вопросов по логике сюжета и самой идеи фильма, но оч. динамично всё, и фильм смотрится "на одном дыхании", я бы сказала, хорошее развлекательное кино. спасибо всем за рекомендации.

  20. #2880
    Moderator
    Киноман года 2013
    Аватар для Алиса
    Реєстрація
    28 липень 2005
    Дописів
    49 175

    Типово

    Цитата Допис від Afrika Переглянути допис
    хм... на всех компах одинаковый тихий звук... таксь, значит проблема не в сайте. буду разбираться. а может у вас будет минутка, попробуйте открыть ну например вот этот https://gostream.is/film/legends-of-the-fall-9341/ будет слышно?
    нене! смотрите обязательно. кино хорошее. там всего один палец отрезали, остальное всё норм, кровища в пределах стрелялок/рубилок. много вопросов по логике сюжета и самой идеи фильма, но оч. динамично всё, и фильм смотрится "на одном дыхании", я бы сказала, хорошее развлекательное кино. спасибо всем за рекомендации.
    а мне вчера в кино было оочень скучно, настолько что чуть не ушла с сеанса, а я ваще так не делаю.

Сторінка 144 з 494 ПершаПерша ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154194244 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті