Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 667 з 2220 ПершаПерша ... 16756761765765865966066166266366466566666766866967067167267367467567667771776711671667 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 44385, показано з 13 321 по 13 340.

Тема: Петр Порошенко

  1. #13321

    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    Maryland -> Ohio -> New Hampshire, USA
    Дописів
    18 208

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Интересно, что никто не задался вопросом, а самолетиком каких авиалиний на Мальдивы летает целый президент, и как этот самолетик оплачивается.
    Впрочем, и не надо задаваться, а то одни "нормальные украинцы" с другими такими же передерутся.
    Аэрофлот шоли? )
    Я бы не удивился.
    Без подписи

  2. #13322
    Аватар для mara
    Реєстрація
    09 січень 2007
    Звідки Ви
    днепропетровск
    Дописів
    1 891

    Типово

    Чому таємна поїздка на Мальдивські острови в Індійському океані Президента спричинила такий скандал?
    а пригадуєте, пані і панове, за що ми відсторонили Януковича від посади Президента?
    Згадайте.
    Коли я пронував з трибуни ВР 21 лютого 2014 р. проголосувати Акт про відсторонення Януковича від влади, то депутати від тодішньої "опозиції", а нинішньої влади кричали , що то-"провокація!". Бо на той момент у керівників "опозиції" була домовленість з Януковичем про спільний Уряд.
    А от вже наступного дня, ті хто мені в обличчя за пропозицію усунути Януковича від влади кричали "провокація", таки проголосували за його відстороення від влади.
    А що ж змінилося за добу? Як була формальна підстава для відсторонення Януковича від влади, нагадати Вам?

    "Самоусунення від виконання своїх конституційних повноважень". Тобто, втеча Януковича на один день стала приводом("прозрінням") для нардепів, що його таки можна і варто відсторонити, бо він "у неконституційний спосіб самоусунувся від здійснення конституційних повноважень та є таким, що не виконує свої обов'язки".
    А тут Президент тікає під фальшивим прізвищем з фальшивим паспортом на тиждень....
    Кожен має право на відпочинок. І лікар, і Президент.
    Тож справа не у відпочинку.
    Не розуміє, Президент, що неетично в бідній країні витрачати пів мільйона доларів на відпочинок-ну, не розуміє. Етика самообмеження українській політичній еліті не відома.Тож не він один з таким гріхом.

    А от те, що Верховний головнокомандувач під час збройного конфлікту на території своєї держави таємно на тиждень тікає з країни-це серйозна проблема.
    Хто цей тиждень керував державою?
    Хто цей тиждень керував військами?
    Хто відповідальний за видачу підроблених паспортів Порошенкові та його оточенню?
    Хто відповідальний за перехід кордону групою осіб з підробленими паспортами?
    "у неконституційний спосіб самоусунувся від здійснення конституційних повноважень та є таким, що не виконує свої обов'язки"-це лише про Януковича, чи тепер і про Порошенка?
    Хоча владна пропагандистська команда і це поясне слухняному населенню.....
    Та ніщо не вічно, тож можливо і це коли-небудь буде розслідувано.
    Олександр Доний

    жизнь-движение.

  3. #13323
    Аватар для mara
    Реєстрація
    09 січень 2007
    Звідки Ви
    днепропетровск
    Дописів
    1 891

    Типово

    Я смотрю так,как єта дейнерис оправдівается,можно любого преступника отмазівать
    молодцы,хорошо работают
    жизнь-движение.

  4. #13324

    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    Maryland -> Ohio -> New Hampshire, USA
    Дописів
    18 208

    Типово

    Вы знаете что меня удивляет в этой истории с Мальдивами? Никакой реакции на Западе. Вот уже несколько дней прошло, в Украине общество можно сказать "встало на дыбы", а там тишина.
    Мне кажется Запад может многое простить Порошенко, закрыть глаза на все те офшоры, слепые трассы, на Петину коррупцию (уж там то знают шо это за фрукт) если Петро будет послушным и исполнительным.
    Вот такие мысли.

    ПыСы. Хочу уточнить и спросить. Общество возмущается в соцсетях. А как в украинских СМИ? По телевидению? Обсуждают? Критикуют или оправдывают?
    Без подписи

  5. #13325
    Аватар для mara
    Реєстрація
    09 січень 2007
    Звідки Ви
    днепропетровск
    Дописів
    1 891

    Типово

    Цитата Допис від Илларион Переглянути допис
    Вы знаете что меня удивляет в этой истории с Мальдивами? Никакой реакции на Западе. Вот уже несколько дней прошло, в Украине общество можно сказать "встало на дыбы", а там тишина.
    Мне кажется Запад может многое простить Порошенко, закрыть глаза на все те офшоры, слепые трассы, на Петину коррупцию (уж там то знают шо это за фрукт) если Петро будет послушным и исполнительным.
    Вот такие мысли.
    поэтому это уже давно понятно
    хотя недавно была любопытная статья американского посла
    https://nv.ua/ukr/opinion/Yovanovich...d-2443217.html
    вот почитайте,если не видели
    жизнь-движение.

  6. #13326
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Илларион Переглянути допис
    Вы знаете что меня удивляет в этой истории с Мальдивами? Никакой реакции на Западе. Вот уже несколько дней прошло, в Украине общество можно сказать "встало на дыбы", а там тишина.
    ......

    ПыСы. Хочу уточнить и спросить. Общество возмущается в соцсетях. А как в украинских СМИ? По телевидению? Обсуждают? Критикуют или оправдывают?
    Теж цікаво - де ще "общество" на дибках?
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  7. #13327
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від mara Переглянути допис
    ...
    хотя недавно была любопытная статья американского посла
    https://nv.ua/ukr/opinion/Yovanovich...d-2443217.html
    вот почитайте,если не видели
    І що там "любопитного"?
    Борці з корупцією — герої, але адепти старої України пішли на них війною.
    - у нас хтось цього не знає?
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  8. #13328
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 685

    Типово

    Цитата Допис від Илларион Переглянути допис
    Вы знаете что меня удивляет в этой истории с Мальдивами? Никакой реакции на Западе. Вот уже несколько дней прошло, в Украине общество можно сказать "встало на дыбы", а там тишина.
    Мне кажется Запад может многое простить Порошенко, закрыть глаза на все те офшоры, слепые трассы, на Петину коррупцию (уж там то знают шо это за фрукт) если Петро будет послушным и исполнительным.
    Вот такие мысли.

    ПыСы. Хочу уточнить и спросить. Общество возмущается в соцсетях. А как в украинских СМИ? По телевидению? Обсуждают? Критикуют или оправдывают?
    ))) А кто должен реагировать?? Смешно же будет -официальная реакция Белого дома ,или еще кого, на поездку в отпуск)))
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  9. #13329
    Аватар для Школа устного счета "Соробан"
    Реєстрація
    22 липень 2013
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    18 225

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    ))) А кто должен реагировать?? Смешно же будет -официальная реакция Белого дома ,или еще кого, на поездку в отпуск)))
    Уверен реакция CNN будет

  10. #13330
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 685

    Типово

    А Английской королевы?
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  11. #13331
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 348

    Типово

    как там дела с безвизом?
    медным тазом накрывается?
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  12. #13332
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 685

    Типово

    Почемуэта?
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  13. #13333
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 348

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Почемуэта?
    Закон гидранта по АКС не годный, вариантов нет - если примут в этой редакции или не примут вообще - безвиз досвидос
    http://www.eurointegration.com.ua/ne...01/18/7076263/
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  14. #13334
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 348

    Типово

    Петро Олещук
    13 ч ·
    Отже, Пєсков сказав про якісь загадкові регулярні зустрічі Порошенка та Путіна. Що він конкретно мав на увазі - не ясно.
    Тут може бути лише два варіанти:
    - Пєсков сказав правду;
    - Пєсков збрехав.

    У обох варіантах було б непогано почути офіційну українську позицію.
    Зокрема, якщо правда, то що вони там обговорюють?
    Якщо ні - значить, мають публічно обуритися та висловити свій щирий гнів.
    Вірно ж?

    Власне, факт спілкування Путіна та Порошенка не є вже таким дивним та страшним. Просто, тут ще один штрих до епічного полотна "Дружба та співробітництво з агресором та окупантом", яке пишуть "художники" з української влади.
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  15. #13335
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 685

    Типово

    А чем же перед выборами хфастаться? Или останутся в стране те, кому шо он есть чи его нет?
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  16. #13336
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 685

    Типово

    НЕхай цей Олещук починає ранок з Гугль новини
    Таким образом, в Администрации президента сказали: «Начиная с 2014 года ни одной встречи в двустороннем формате, когда президентом Украины стал Петр Порошенко, между главами государств не было. Все без исключения встречи между двумя президентами осуществляются только при свидетелях и являются публичными. А все что прочее – это просто манипуляции».
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  17. #13337
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    71 848

    Типово

    Все, кому паспорта напечатать успели, а таких не много, уедут - остальных не выпустят.
    ))))))))))))))))

  18. #13338
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 685

    Типово

    А ну да. А еще штрафовать будут, за не голосование. ТОчно будут доносы и аресты.)))
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  19. #13339
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 348

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    НЕхай цей Олещук починає ранок з Гугль новини
    Таким образом, в Администрации президента сказали: «Начиная с 2014 года ни одной встречи в двустороннем формате, когда президентом Украины стал Петр Порошенко, между главами государств не было. Все без исключения встречи между двумя президентами осуществляются только при свидетелях и являются публичными. А все что прочее – это просто манипуляции».
    о, отэрогировали))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  20. #13340
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 685

    Типово

    Эрогировали))
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

Сторінка 667 з 2220 ПершаПерша ... 16756761765765865966066166266366466566666766866967067167267367467567667771776711671667 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті