Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 724 з 2220 ПершаПерша ... 22462467471471571671771871972072172272372472572672772872973073173273373477482412241724 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 44385, показано з 14 461 по 14 480.

Тема: Петр Порошенко

  1. #14461
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    71 953

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    причем тут интересы государства, скорее наоборот
    При том, что у текущего государства цель одна - бабла срубить со всех подряд.

  2. #14462
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 512

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    При том, что у текущего государства цель одна - бабла срубить со всех подряд.
    Серега, они же не в бюджет рубят
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  3. #14463
    Аватар для Karos
    Реєстрація
    21 вересень 2008
    Звідки Ви
    Украина
    Дописів
    12 222

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Страна .юєй чий ресурс?
    ... конечно же вся пресса с UA.принадлежит "рашке", по мнению одарённых патриотов и даже " Der Spiegel", откуда переписана статья - ТОЖЕ рашкина...
    Востаннє редагував Karos: 16.02.2018 о 14:35

  4. #14464
    Аватар для Karos
    Реєстрація
    21 вересень 2008
    Звідки Ви
    Украина
    Дописів
    12 222

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    значит труха очень нужен АП перед выборами
    ...конечно, очень нужен живой и здоровый,... если это правда...

    http://gordonua.com/news/politics/sa...gi-231818.html

  5. #14465
    Аватар для Karos
    Реєстрація
    21 вересень 2008
    Звідки Ви
    Украина
    Дописів
    12 222

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    чий Шпигель? не знаю.
    Der Spiegel, «Шпи́гель» (нем. Der Spiegel — «зеркало») — один из известнейших еженедельных журналов Германии. Сам журнал описывает себя как «самый значимый информационно-политический журнал Германии и Европы с самым большим тиражом». В среднем в неделю продаётся около 1,1 млн ...
    С 2015 — Клаус Бринкбоймер - шеф-редактор.

  6. #14466
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Karos Переглянути допис
    Der Spiegel, «Шпи́гель» (нем. Der Spiegel — «зеркало») — один из известнейших еженедельных журналов Германии. Сам журнал описывает себя как «самый значимый информационно-политический журнал Германии и Европы с самым большим тиражом». В среднем в неделю продаётся около 1,1 млн ...
    С 2015 — Клаус Бринкбоймер - шеф-редактор.
    добре-добре, так чий Шпигель. питання не ставлю.)

  7. #14467
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 538

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    добре-добре, так чий Шпигель. питання не ставлю.)
    Ну немецкий же.....
    «Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©

  8. #14468

    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    Maryland -> Ohio -> New Hampshire, USA
    Дописів
    18 281

    Типово

    Цитата Допис від Karos Переглянути допис
    ... и даже " Der Spiegel", откуда переписана статья - ТОЖЕ рашкина...
    И Блумберг, и Атлантик Консул, и многие другие. Вообщем все западные издания которые пишут о коррупции украинской власти - агенты Путина )
    Без подписи

  9. #14469
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Трурль Переглянути допис
    Ну немецкий же.....
    ну тоді нехай, бо думала, що германський.

  10. #14470
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 538

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    ну тоді нехай, бо думала, що германський.
    Буває...
    «Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©

  11. #14471
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Илларион Переглянути допис
    И Блумберг, и Атлантик Консул, и многие другие. Вообщем все западные издания которые пишут о коррупции украинской власти - агенты Путина )
    статті пишуть кореспонденти і весь матеріал, який саме ви приносите на форум "а вот зарубєжом пішут", написний московськими журналістами, я неоднорозово вам про це писала, включно про "громадянську" в моїй країні. так чта, ваші "вобщем" та "все" мають певну конкретику.
    корупція є, є направленність авторських текстів і є витрати Кремлю на вплив та присутність в інфополі .

  12. #14472
    Аватар для Karos
    Реєстрація
    21 вересень 2008
    Звідки Ви
    Украина
    Дописів
    12 222

    Типово

    ... договорняк?... у обоих выборы "на носу"...))) а кто-то тут волновался, что переговоры это фейк...(((

    Порошенко рассказал, о чем говорил с Путиным
    15 февраля 2018, 12:27


    Президент Украины Петр Порошенко подтвердил, что действительно разговаривал с президентом Российской Федерации Владимиром Путиным по телефону.
    https://vesti-ukr.com/politika/27776...m_campaign=394

    https://www.rbc.ua/rus/news/poroshen...518689397.html

    http://news.liga.net/news/politics/1...o_telefonu.htm

    ... пацриоты - выбирайте ресурсы!...)))

  13. #14473

    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    Maryland -> Ohio -> New Hampshire, USA
    Дописів
    18 281

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    статті пишуть кореспонденти і весь матеріал, який саме ви приносите на форум "а вот зарубєжом пішут", написний московськими журналістами, я неоднорозово вам про це писала,
    Бершидский из Блумберга Вам не такой, я понял ))
    назовите ещё парочку московских журналистов, я же много западных изданий цитирую на форуме.
    Думаю для Вас это не составит труда, Вы же неодноразово писали об этом.
    Без подписи

  14. #14474
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Илларион Переглянути допис
    Бершидский из Блумберга Вам не такой, я понял ))
    пральна пойняв.
    назовите ещё парочку московских журналистов, я же много западных изданий цитирую на форуме.Думаю для Вас это не составит труда, Вы же неодноразово писали об этом.
    зроби все сам, відкривай свої "сообщения" , шукай свої цитати з змі і мої коментарі щодо авторів блогу чи авторської колонки.

  15. #14475

    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    Maryland -> Ohio -> New Hampshire, USA
    Дописів
    18 281

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис

    зроби все сам, відкривай свої "сообщения" , шукай свої цитати з змі і мої коментарі щодо авторів блогу чи авторської колонки.
    Нет так не делается )
    это Ваше утверждение что я несу на форум "пропагандистские статьи московских журналистов".
    Неправда.
    Без подписи

  16. #14476
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Илларион Переглянути допис
    Нет так не делается )
    робиться. це ваші цитата і мої кометарі. хочете перевірити, подивіться свої повідомлення.
    это Ваше утверждение что я несу на форум "пропагандистские статьи московских журналистов".
    Неправда.
    звісно, що неправда. моє ствердження було таким: статті пишуть кореспонденти і весь матеріал, який саме ви приносите на форум "а вот за рубєжом пішут", написаний московськими журналістами, я неоднорозово вам про це писала.

  17. #14477

    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    Maryland -> Ohio -> New Hampshire, USA
    Дописів
    18 281

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    і весь матеріал, який саме ви приносите на форум "а вот за рубєжом пішут", написаний московськими журналістами, я неоднорозово вам про це писала.
    Еще раз - это неправда )
    Без подписи

  18. #14478
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Илларион Переглянути допис
    Еще раз - это неправда )
    це у мене прям щас натхнення немає

  19. #14479
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 538

    Типово

    Это просто бизнес, да ж?
    На тлі обмежень Києвом торгівлі з сепаратистськими регіонами на сході України і анекосованим Кримом, українські компанії продовжують заробляти на експорті в сепаратистський регіон Молдови - Придністров'я.
    Про це повідомляє молдавський Rise.
    Відзначається, що серед найбільших відправників товарів в самопроголошену ПМР - українські представництва світових брендів і навіть компанія президента України Петра Порошенка. Їх основний бізнес-партнер - придністровська ТОВ "Шериф" молдавського олігарха Віктора Гушана.
    На зустрічі в Молдові в липні 2017 року президент запевняв, що Київ виступає за відкриття спільних пунктів контролю по всій придністровській ділянці кордону "для забезпечення прозорості та ефективної боротьби з контрабандою та корупцією".

    У тому ж місяці, концерн "Рошен" відправив безпосередньо в Придністров'ї кондитерські вироби. Одержувач продукції - тираспольська фірма "Шериф". За даними з митного реєстру України, фактурна вартість товару - 1,5 млн гривень (понад 55 тисяч доларів).
    Як з'ясувало видання, ця угода - лише частина з сотень торгових операцій між компаніями українського президента і придністровського імпортера.
    За підрахунками видання, з 2014 по першу половину 2017 року "Рошен" наторгувала з "Шерифом" на суму близько 3 млн доларів.

    Весь товар відправляли прямо в Придністров'ї, тобто в обхід контролю Молдовою. Це підтверджують як дані експорту з української митниці, так і в фірмі Tezaurus-VDS SRL, офіційному дистриб'ютору в Республіці Молдова товарів "Рошен".

    «Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©

  20. #14480
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    далі вашої невідповіді на питання не ходила)
    понятно,на месте дофнтазировали
    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    не заморачивайся))
    порохоботы и власть искренне не понимают почему их "у нас" не совпадает с людским, почему у ревы много жрут, а у чорновила черную икру покупают, а бабули в селе после оплаты газа хер без масла доедают
    у них странно совпадает достаток с очередями в суперах,прям как у сторонников януковича

Сторінка 724 з 2220 ПершаПерша ... 22462467471471571671771871972072172272372472572672772872973073173273373477482412241724 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті