Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 11 з 2220 ПершаПерша ... 23456789101112131415161718192021611115111011 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 44385, показано з 201 по 220.

Тема: Петр Порошенко

  1. #201
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    38 881

    Типово

    И какого ему понабилось плюнуть в лицо всем этим людям? Именно так это выглядит с моей точки зрения.
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  2. #202
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 356

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    і депутатську відавав і президентську віддає на благодійність.
    президент Уругвая віддає свою зарплатню на благодійність і наші деякі керманичі віддають - і все одно це не те й саме.

    щодо зустрічі з порохом мені більш це резюме сподобалося:

    Роман Шрайк
    4 ч · отредактировано ·
    про встречу с президентом скажу следующее.
    никаких быстрых качественных изменений ждать не приходится. нам предстоят все те же медленные полуреформы, все то же желание опираться на "понятные" кадры из прошлого, все тот же приоритет частных договоренностей над нетерпимостью к херне.
    но может быть улучшена информационная политика. в том плане, что нам будут лучше объяснять, что вышеперечисленное - это хорошо и правильно)
    ***
    пользуясь случаем, хочу сказать спасибо Абромавичюс, Айварас, Andriy Kobolyev, Andrei Pivovarsky, Павло Петренко и другим пытающимся вычистить свой участок авгиевых конюшен.
    я верю, что когда-нибудь эти конюшни будут полностью очищены. судя по всему, это произойдет не в ближайшие годы. но это не значит, что мы должны с таким положением дел смириться. если смиримся, то не получим ничего и никогда.
    Я так понимаю, что Шрайку врспитание не позволило сразу после встречи написать что то в своем ключе
    зы. зарплату комментить не буду, нахер те 240 тыс грн, если можно через укрэксим себе простить 380 млн грн или освободить себя от налога на землю в Киеве на 3,5 млн в год, ну или купить по завышенной цене атобики в ВСУ или нафиг не нужные форты
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  3. #203
    Циник
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    И какого ему понабилось плюнуть в лицо всем этим людям? Именно так это выглядит с моей точки зрения.
    планомерно давит патриотов по минским договорнякам с пуйлом

  4. #204
    Аватар для OxІgen
    Реєстрація
    03 жовтень 2009
    Звідки Ви
    оттуда (с)
    Дописів
    27 046

    Типово

    думаю, они бы и без армии победили бы, и бед батальонов, и без Нацгвардии....
    но что то пошло не так (с)

  5. #205
    Аватар для Леся__
    Реєстрація
    10 вересень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    572

    Типово

    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  prmg.jpg
Переглядів: 71
Розмір:  13,5 КБ
ID:	1885249

  6. #206
    Аватар для OxІgen
    Реєстрація
    03 жовтень 2009
    Звідки Ви
    оттуда (с)
    Дописів
    27 046

    Типово

    не, ну ПАП выступил и извинился...

  7. #207
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від OxІgen Переглянути допис
    не, ну ПАП выступил и извинился...
    осадок нашьолся, ложечкі осталісь. таке все тонке і зворушиливе і тупо ляпнуть.
    таке можна ляпнути, коли ходиш не однією землею з усіма, а десь на грунтах льоні космоса. тобто, не відчуває чим піпл живе.

  8. #208
    Аватар для OxІgen
    Реєстрація
    03 жовтень 2009
    Звідки Ви
    оттуда (с)
    Дописів
    27 046

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    осадок нашьолся, ложечкі осталісь. таке все тонке і зворушиливе і тупо ляпнуть.
    таке можна ляпнути, коли ходиш не однією землею з усіма, а десь на грунтах льоні космоса. тобто, не відчуває чим піпл живе.
    имхо, просто ляпнул не то, что хотел...

    Для того, щоб припинити будь які інсинуації, хочу наголосити, що без волонтерів, без всього українського народу - наша перемога була би неможлива!

    Низький уклін і шана всьому волонтерському руху!


    Главное, что выступил, извинился, исправился... а не выступил какойнить хер из АП и начал говорить, что не так поняли, вырвали из контекста

  9. #209
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    осадок нашьолся, ложечкі осталісь. таке все тонке і зворушиливе і тупо ляпнуть.
    таке можна ляпнути, коли ходиш не однією землею з усіма, а десь на грунтах льоні космоса. тобто, не відчуває чим піпл живе.
    Не відчуває, бо не має віри в народ. А не має віри, бо дуже давно від нього відірвався. Я б їх як в Принці та небогі на якийсь час відправляла би в народ....
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  10. #210
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    71 856

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    вартість нацвалюти, інфляція - ніякого відношення не мають до ефективного використання грошей. до бюджетних показників мають- " кручу вєрчу " наповнення бюджету за рахунок курса, а не економіки і малювання ВВП за рахунок штучного низького показника інфляціі
    Ну, скажем, опосредовано таки имеют.
    И ежели деньги используются эффективно, результат таки виден не только в воплях на весь мир "дайте еще !".

  11. #211
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 356

    Типово

    Цитата Допис від OxІgen Переглянути допис
    имхо, просто ляпнул не то, что хотел...

    Для того, щоб припинити будь які інсинуації, хочу наголосити, що без волонтерів, без всього українського народу - наша перемога була би неможлива!

    Низький уклін і шана всьому волонтерському руху!


    Главное, что выступил, извинился, исправился... а не выступил какойнить хер из АП и начал говорить, что не так поняли, вырвали из контекста
    молодец, серьезно)))
    теперь надо распечатать портрет и в угол вместо иконостаса, с ежедневным биением челом))
    скала, а не царь
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  12. #212
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від OxІgen Переглянути допис
    имхо, просто ляпнул не то, что хотел...

    Для того, щоб припинити будь які інсинуації, хочу наголосити, що без волонтерів, без всього українського народу - наша перемога була би неможлива!

    Низький уклін і шана всьому волонтерському руху!

    Главное, что выступил, извинился, исправился... а не выступил какойнить хер из АП и начал говорить, что не так поняли, вырвали из контекста
    нє, ну добре що напряму висловився і спробував виправити ляп, а не умовна ганя герман тлумачила "що саме хотів сказав президент"


    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Ну, скажем, опосредовано таки имеют.
    И ежели деньги используются эффективно, результат таки виден не только в воплях на весь мир "дайте еще !".
    не натягуйте, Серж. з того, шо у вас 10 пірожних надходження в бюджет не збільшилися і діра залишилися, не вистачає ще на 356 пірожньіх.

  13. #213
    Аватар для OxІgen
    Реєстрація
    03 жовтень 2009
    Звідки Ви
    оттуда (с)
    Дописів
    27 046

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    молодец, серьезно)))
    теперь надо распечатать портрет и в угол вместо иконостаса, с ежедневным биением челом))
    скала, а не царь

  14. #214
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 356

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Не відчуває, бо не має віри в народ. А не має віри, бо дуже давно від нього відірвався. Я б їх як в Принці та небогі на якийсь час відправляла би в народ....
    Сергій Чаплигін
    1 грудня о 10:57 ·

    "1 грудня 2013 року народний депутат Петро Порошенко подав заяву про вчинення злочину групою невідомих молодих осіб у кількості до півтори тисячі осіб на вулиці Банковій біля Адміністрації Президента".
    (с))
    конечно Ведьма, все верно, а ведь раньше о вас с возаром думал
    хотя предполагаю и сейчас не забывает)))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  15. #215
    Аватар для Яплис
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Дописів
    6 105

    Типово

    Кроме того, сумма помощи для оздоровления, полученной руководством АП в 2015 году, составила 34959,43 грн.
    А разве медицина у нас не бесплатная?
    Он все видит. Поэтому надо жить так, чтоб Ему было интересно за нами наблюдать

  16. #216
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 356

    Типово

    Цитата Допис від OxІgen Переглянути допис
    я в курсе
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  12063509_1667273453553750_3268537390706197449_n.jpg
Переглядів: 21
Розмір:  44,5 КБ
ID:	1885271
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  17. #217
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    (с))
    конечно Ведьма, все верно, а ведь раньше о вас с возаром думал
    хотя предполагаю и сейчас не забывает)))
    от шо ти мелеш? ну для чого ти вигадуєш таку дурню?

  18. #218
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    ну наконец то Пэтя начал играть в игру "меня подставили, я не при чем"... ИМХО поздно... нужно было на Корбане начинать... но судя по последнему интервью Бени, там таки были свои игры....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  19. #219
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    28 714

    Типово

    Цитата Допис від OxІgen Переглянути допис
    имхо, просто ляпнул не то, что хотел...

    Для того, щоб припинити будь які інсинуації, хочу наголосити, що без волонтерів, без всього українського народу - наша перемога була би неможлива!

    Низький уклін і шана всьому волонтерському руху!


    Главное, что выступил, извинился, исправился... а не выступил какойнить хер из АП и начал говорить, что не так поняли, вырвали из контекста
    Шото он не первый раз ляпает удачно..то циничный бандера, то про волонтеров...шото там в мозгах таки крутится нехарошее у него...
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  20. #220
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    (с))
    конечно Ведьма, все верно, а ведь раньше о вас с возаром думал
    хотя предполагаю и сейчас не забывает)))
    Глобус вы долбодятел, извините, но неадекват полнейший. Или настолько ментовка, бизнес, не дают возможности освободить мозг от проплаченности?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

Сторінка 11 з 2220 ПершаПерша ... 23456789101112131415161718192021611115111011 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті