Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 31 з 38 ПершаПерша ... 212223242526272829303132333435363738 ОстанняОстання
Всього знайдено 756, показано з 601 по 620.

Тема: ЖК "Семейный" на Высоковольтной

  1. #601
    Аватар для оконщик
    Реєстрація
    28 грудень 2008
    Дописів
    130

    Типово

    Цитата Допис від V.S Переглянути допис
    Не , ну ей Богу ! Ведь наверняка же взрослые люди , а ведётесь как дети !!! " Оконщик" - человек боящийся мобильных телефонов , не увидел вентиляции в каком то гараже . Он здесь Вами априори воспринимается как строительный эксперт , а его слова результат экспертизы. Судя по его настрою , он точно ничего не купил в "Семейном" , но почему то ходит туда рассматривать гаражи и давать оценки " космического масштаба и космической глупости ..." далее по Булгакову : " ну ладно Зина , она девушка не грамотная , но Вы же взрослые люди , Вы даже знаете ДБНы ..."
    У меня нет гаража в "Семейном" и я не рассматривал там их на предмет покупки . Могу только предположить , что с вероятностью 99% она там есть , просто у каждого "Оконщика" своё представление как должна выглядеть вентиляция , причём выглядеть именно так и никак по другому . Да , там скорее всего нет систем пожаротушения и сигнализации , но существует много гаражей где их тоже нет . И я не видел пожарного щита с коническими вёдрами , багром и топором , этого увы тоже нет . Нет даже плана эвакуации , утверждённого МЧС . Вот Вам с ходу пару топиков для дисскусии
    А теперь персонально для "взрослого человека" V.S. Я хотел купить там квартиру и гараж, но после того, как увидел это чудо, резко перехотелось. Несколько гаражей посмотрел вместе с менеджером и сразу задал вопрос по поводу вентиляции - он сразу ответил, что вентиляция не предусмотрена. V.S - можете не бояться излучения от антен и мобильных телефонов, а я его боюсь и не хочу платить деньги за откровенное говно, кем-то что-то сэкономлено, нарушены нормы, вообщем, каждый решает сам.
    Востаннє редагував оконщик: 28.04.2017 о 20:42

  2. #602
    Аватар для оконщик
    Реєстрація
    28 грудень 2008
    Дописів
    130

    Типово

    Цитата Допис від texas Переглянути допис
    Такие трубы с антеннами есть возле новостроев Лайтхаус, новострой на Лазаряна. Думаю и в других местах. Прямо рядом с домом.
    А про обычные дома даже говорить не приходится. Выгляните в окошко - эти антенны у нас в Днепре везде.
    Зато мобильная связь будет хорошая
    Смотрел я квартиры в этом чудо доме - Лайтхаус. Просто писец. С одной стороны данного новостроя очень близко находится старая ржавая труба неработающей котельной с антенами мобильной связи облучающие дом, с другой стороны что-то типа небольшой подстанции с высоковольтными проводами, вид на окна и крышу гостиницы просто чудесный, кстати с крыши этой самой гостиницы идет облучение с других антен мобильной связи. Вообщем этот чудо дом с недорогими квартирами на любителя. Кстати двора как такового там нет, по паркингу даже не спрашивал после того как увидел что окружает этот дом по периметру.
    Востаннє редагував оконщик: 28.04.2017 о 20:43

  3. #603
    Аватар для оконщик
    Реєстрація
    28 грудень 2008
    Дописів
    130

    Типово

    Цитата Допис від dimlys1994 Переглянути допис
    Сегодня на стройке:


    DSCN2394 by dimlys46, on Flickr

    Больше фоток здесь:
    http://blog.krysha.ua/semeynyiy-dnepr-2017-04-28/
    Сделайте пожалуйста снимок с трубой

  4. #604
    Аватар для оконщик
    Реєстрація
    28 грудень 2008
    Дописів
    130

    Типово

    И еще момент. Обратил внимание на один из этапов строительства этого дома. Я не строитель, но берут сомнения по поводу участков, которые я обвел красным цветом. Таким способом укладывать ФБС блоки, заделывая промежутки силикатным кирпичом, такого я не видел ни на одной строительной площадке. Спецы по строительству надеюсь прокомментируют данный нюанс. Создалось впечатление, что тут накосячили. Причем этих фото нет на сайте ЖК, я нашел их на одном из форумов.
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  23907834175_859565552d_b.jpg
Переглядів: 172
Розмір:  100,4 КБ
ID:	2099437Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  23611103215_73c5e32e32_b.jpg
Переглядів: 201
Розмір:  81,6 КБ
ID:	2099438
    Востаннє редагував оконщик: 28.04.2017 о 20:38

  5. #605

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Дмитро Переглянути допис
    Те саме станеться в разі пожежі в будь-якому житловому чи нежитловому приміщенні.

    Я не знайшов там нічого про необхідність встановлення систем порошкового пожежогасіння в гаражах (може погано шукав). Вогнегасник звісно треба мати, але його треба мати і в квартирі.
    Ви помиляєтесь. Якщо система пожежної сигналізації правильно спроектована та виконана, зроблена система димовидалення дає можливість людям спасти своє життя.
    Якщо є бажання подивитись як виглядає система пожежогасіння у вбудованому паркінгу в житловому будинку пропоную подивитись будинок за адресою Гусенка, 17.

  6. #606
    Аватар для Дмитро
    Реєстрація
    25 жовтень 2007
    Дописів
    310

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Ви помиляєтесь. Якщо система пожежної сигналізації правильно спроектована та виконана, зроблена система димовидалення дає можливість людям спасти своє життя.
    Якщо є бажання подивитись як виглядає система пожежогасіння у вбудованому паркінгу в житловому будинку пропоную подивитись будинок за адресою Гусенка, 17.
    В чому саме я помиляюся? В тому що варто мати вогнегасник? Чи в тому, що пожежа у будь-якому житловому чи нежитловому приміщенні - це небезпека для людей?
    Звісно краще мати пожежну сигналізацію, системи пожежогасіння та димовидалення. Так само як протизламну сигналізацію, системи відеоспостереження, кондиціонування повітря та очищення води, тощо. Тут питання ціни. І все це можна встановити в своєму приміщенні самостійно.
    Не треба порівнювати обладнання спільного паркінгу та індивідуальних гаражних боксів.

  7. #607
    Аватар для Дмитро
    Реєстрація
    25 жовтень 2007
    Дописів
    310

    Типово

    Цитата Допис від оконщик Переглянути допис
    Ну вляпались в экономновострой, купили дешево и сердито и теперь это гавно защищаете. Фольга вас не спасет, постоянное излучение будет методично гробить ваше здоровье и родных. Щелей в воротах не хватит чтобы убрать влагу, особенно зимой, поэтому кузов сгниет гораздо быстрее. Вообщем не знаю кому как, а такая экономия на здоровье и безопасности для меня не уместна, но каждый выбирает сам для себя, только не надо называть говно конфетой и писать простыни оправданий для самоуспокоения. И по поводу системы пожаробезопасности в гараже тут ниже написали, в Семейном она отсутствует напрочь.
    Это таки дешево и сердито, вы правы. А про гавно - это оценочное суждение. Любую вещь можно назвать гавном по сравнению с чем-то. Я не сомневаюсь, что бывают дома лучшего качества, но не за такую цену. А за такую цену можно купить разве что вонючие хрущи в соседних домах. По сравнению с ними - это конфетка.

    Про излучение даже глупо спорить. Уровень излучения в городе примерно одинаков в любом месте.

    Гараж я там не покупал и даже не смотрел. Но где же это вы видели в продаже индивидуальный гараж с системой порошкового пожаротушения и дымоудаления? А если щелей в воротах не хватит, то можно сделать вентиляционное отверстие в стене.

  8. #608
    Аватар для Дмитро
    Реєстрація
    25 жовтень 2007
    Дописів
    310

    Типово

    Цитата Допис від оконщик Переглянути допис
    Смотрел я квартиры в этом чудо доме - Лайтхаус. Просто писец. С одной стороны данного новостроя очень близко находится старая ржавая труба неработающей котельной с антенами мобильной связи облучающие дом, с другой стороны что-то типа небольшой подстанции с высоковольтными проводами, вид на окна и крышу гостиницы просто чудесный, кстати с крыши этой самой гостиницы идет облучение с других антен мобильной связи. Вообщем этот чудо дом с недорогими квартирами на любителя. Кстати двора как такового там нет, по паркингу даже не спрашивал после того как увидел что окружает этот дом по периметру.
    Вам сложно угодить. Попробуйте посмотреть виллы в первой линии на Лазурном берегу между Ниццей и Каннами

  9. #609

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Дмитро Переглянути допис
    Не треба порівнювати обладнання спільного паркінгу та індивідуальних гаражних боксів.
    На попередній сторінці я навів ДБН, який регулює проектування та будівництво місць знаходження автомобілів на відкритих та закритих місцях зберігання. Там ніде не сказано що для спільного паркінгу потрібно проектувати та виконувати системи пожежної сигналізації та пожежогасіння, а в випадку індівідуальних вбудованих гаражів у ЖК "Сімейний" ці ДБН не діють.
    Хоча... Будинок і унікальний. Тут можна не виконувати жодні будівельні норми, що неодноразово вже демонструвалося в цій гілці.

    ЗІ. Добре що я все таки не дав купити житло в аналогічному клоповнику своїй знайомій.

  10. #610
    Аватар для Дмитро
    Реєстрація
    25 жовтень 2007
    Дописів
    310

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    На попередній сторінці я навів ДБН, який регулює проектування та будівництво місць знаходження автомобілів на відкритих та закритих місцях зберігання. Там ніде не сказано що для спільного паркінгу потрібно проектувати та виконувати системи пожежної сигналізації та пожежогасіння, а в випадку індівідуальних вбудованих гаражів у ЖК "Сімейний" ці ДБН не діють.
    Хоча... Будинок і унікальний. Тут можна не виконувати жодні будівельні норми, що неодноразово вже демонструвалося в цій гілці.

    ЗІ. Добре що я все таки не дав купити житло в аналогічному клоповнику своїй знайомій.
    Я ще не бачив жодного індивідуального гаража-боксу обладнаного системою пожежної сигналізації та пожежогасіння, відмінною від побутового вогнегасника. А колективні паркінги бачив. Звісно я не можу тягатися із Вами у знанні ДБНів, але з точки зору формальної логіки підвищені вимоги до спільних паркінгів порівняно із індивідуальними боксами цілком виправдані.

    ПС Цікаво, де Ваша знайома таки купила собі помешкання та за якою ціною?

  11. #611

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Дмитро Переглянути допис
    Я ще не бачив жодного індивідуального гаража-боксу
    Ось із цтього було потрібно починати. Ви не бачили жодного вбудованого в житловий будинок паркінгу ( виконання паркінгів буває як відкритого типу (паркомісця, так і закритого (бокси) хоча на сьогодні вбудований паркінг є невід"ємною частиною необхідних зручностей в новобудовах. Від виконання паркінгу не залежить ані виконання димовидалення (воно повинно бути незалежним від будинкового димовидалення), так і пожежогасіння. Не виконання, ДБН або виконання за принципом "і так зійде" може бути небезпечним для мешканців будинку під час виникнення пожежі.

  12. #612
    Аватар для Дмитро
    Реєстрація
    25 жовтень 2007
    Дописів
    310

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Ось із цтього було потрібно починати. Ви не бачили жодного вбудованого в житловий будинок паркінгу ( виконання паркінгів буває як відкритого типу (паркомісця, так і закритого (бокси) хоча на сьогодні вбудований паркінг є невід"ємною частиною необхідних зручностей в новобудовах. Від виконання паркінгу не залежить ані виконання димовидалення (воно повинно бути незалежним від будинкового димовидалення), так і пожежогасіння. Не виконання, ДБН або виконання за принципом "і так зійде" може бути небезпечним для мешканців будинку під час виникнення пожежі.
    Знов за рибу гроші. Пожежа є небезпечною незалежно від місця її виникнення. Де в ДБН прописано обов"язкове встановлення автоматичних порошкових систем пожежогасіння? Чому Ви знову безапеляційно стверджуєте, що якісь норми були порушені, навіть не бачивши об"єкта на власні очі, а повіривши словам людини, яка боїться опромінення від базових станцій мобільного зв"язку?

    Я так розумію, що завдяки Вашим порадам Ваша знайома залишилася взагалі без покращення житлових умов. Мені її шкода

  13. #613

    Реєстрація
    04 лютий 2009
    Дописів
    463

    Типово

    Пожар сам по себе очень опасен, но где-то, где соблюдаются все нормы, может пострадать лишь немного само здание и интерьер, а где-то по совокупности нарушений получается "Хромая лошадь" (погуглите это словосочетание).

  14. #614

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Дмитро Переглянути допис
    Де в ДБН прописано обов"язкове встановлення автоматичних порошкових систем пожежогасіння? Чому Ви знову безапеляційно стверджуєте, що якісь норми були порушені, навіть не бачивши об"єкта на власні очі, а повіривши словам людини, яка боїться опромінення від базових станцій мобільного зв"язку?
    Будьласка, якщо Вам не складно... Дайте посилання де я казав що для Вашого будинку потрібна саме порошкова система пожежогасіння? Я казав що потрібно щоб інженерні системи були запроектовані та виконані. Бо якийсь йолоп почав росповідати що замість цього можна просто зробити дірок в стінах "і так зійде"...
    Тому питання стосовно "бачення" об"єкта не до мене, а до того йолопа.

  15. #615
    Аватар для Дмитро
    Реєстрація
    25 жовтень 2007
    Дописів
    310

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Будьласка, якщо Вам не складно... Дайте посилання де я казав що для Вашого будинку потрібна саме порошкова система пожежогасіння?
    Будь ласка:

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    ...система порошкового пожежогасіння для вбудованих парковок є доволі коштовними як в облаштуванні, так і в експлуатації, вони ніяк не можуть бути заміненими отворами в стіні.
    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Відсутність ... систем автоматичного пожежогасіння є суттєвим порушенням вимог законодавства.
    Ви знову маніпулюєте свідомістю читачів, користуючись знанням термінів та нормативної бази. Ви свідомо перекручуєте інформацію, намагаючись із будь-якого приводу виставити цей будинок в негативному ракурсі.

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Бо якийсь йолоп почав росповідати що замість цього можна просто зробити дірок в стінах "і так зійде"...
    Тому питання стосовно "бачення" об"єкта не до мене, а до того йолопа.
    Називати опонента йолопом - це рівень хТоТа. Початково оконщик поскаржився на відсутність вентиляції, яку дійсно можна облаштувати самостійно шляхом свердління отворів в стіні. Про протипожежні заходи Ви згадали пізніше. Звісно, що жодні отвори не замінять ані пожежної сигналізації, ані системи автоматичного пожежогасіння. Але знову ж таки ці системи можна встановити в своєму приміщенні самостійно, якщо є таке бажання.

  16. #616
    texas
    Guest

    Типово

    Насчет гаражей и пожарной безопасности

    У Києві з'явилися перші «розумні» смітники з системами пожежогасіння, датчиками заповненості та інфопанелями
    https://www.facebook.com/hromadskeua...95827710437587

  17. #617

    Реєстрація
    04 лютий 2009
    Дописів
    463

    Типово

    Дмитряй опять манипулирует цитатами и обвиняет кого-то в манипуляции сознанием.
    Прохожий писал:
    "Система вентиляції, димовидалення та система порошкового пожежогасіння для вбудованих парковок є доволі коштовними" - в этих словах нет ни слова о, цитирую, "потрібна саме порошкова система пожежогасіння".

    Так же он писал:
    "Відсутність систем димовидалення, пожежної сигналізації, систем автоматичного пожежогасіння є суттєвим порушенням вимог законодавства", и ,на удивление, в этих словах тоже нет ни слова о, цитирую снова, "потрібна саме порошкова система пожежогасіння".

    Димуля, будь добр, залезь обратно в ту конуру из которой ты тут агитируешь и вырываешь чужие слова из контекста. Слишком глупо и бестолково смотришься.

  18. #618
    Аватар для Дмитро
    Реєстрація
    25 жовтень 2007
    Дописів
    310

    Типово

    Цитата Допис від xToTa Переглянути допис
    Дмитряй опять манипулирует цитатами и обвиняет кого-то в манипуляции сознанием.
    Прохожий писал:
    "Система вентиляції, димовидалення та система порошкового пожежогасіння для вбудованих парковок є доволі коштовними" - в этих словах нет ни слова о, цитирую, "потрібна саме порошкова система пожежогасіння".

    Так же он писал:
    "Відсутність систем димовидалення, пожежної сигналізації, систем автоматичного пожежогасіння є суттєвим порушенням вимог законодавства", и ,на удивление, в этих словах тоже нет ни слова о, цитирую снова, "потрібна саме порошкова система пожежогасіння".

    Димуля, будь добр, залезь обратно в ту конуру из которой ты тут агитируешь и вырываешь чужие слова из контекста. Слишком глупо и бестолково смотришься.
    Поциентик, ты зачем снова влезло в чужой разговор? Тебе давно пора на процедурки. Медсестра с клизьмой зеленки тебя обыскалась))

  19. #619

    Реєстрація
    04 лютий 2009
    Дописів
    463

    Типово

    Цитата Допис від Дмитро Переглянути допис
    Поциентик, ты зачем снова влезло в чужой разговор? Тебе давно пора на процедурки. Медсестра с клизьмой зеленки тебя обыскалась))
    1. Удивительные процедуры тебе известны. Не хочу даже знать откуда.
    2. Малыш, это форум, тут нет чужих разговоров. Опять пишешь глупости, опять выставляешь себя полным идиотом. Не надоело?

  20. #620
    Аватар для Дмитро
    Реєстрація
    25 жовтень 2007
    Дописів
    310

    Типово

    Поцик, у тебя кнопка "Добавить в список игнорирования" поломалась? Ну дык я тебе напомню, чем закончился наш предыдущий разговор в марте:
    Цитата Допис від Дмитро Переглянути допис
    пОцик разошелся нипадецки. Какие-то выводы пытается делать своим воспаленным ганглием на основе моих слов. Это тот самый кекс, который торжественно забанил меня и поклялся не читать мои посты пару страниц назад
    Но меньше с этим.

    Моя радость от сдачи дома - искренняя и простая. Я неоднократно говорил, что имею личную заинтересованность в этом объекте.

    Но это не мешает мне также получать удовольствие, наблюдая как колбасит ущербных зродолюбов от осознания их собственной ничтожности и бессмысленности всех тех мегабайт негатива, лжи, оскорблений и глупости, которые они настрочили в данной ветке за несколько месяцев. При этом я по возможности стараюсь не добивать лежачих. Для морального удовлетворения мне достаточно признания оппонентом ошибочности своей позиции, ну или хотя бы прекращения ее отстаивания.

    Но этот покемон просто уникален. Поэтому с разрешения шановного панства я позволю себе еще малость потроллить юродиевого.

    Скажи, чучелко, как это осознавать, что все твои эмоциональные высеры ушли в пустоту и никого не тронули? Что прогресс существует благодаря не нытикам и неудачникам вроде тебя, а креативным и смелым людям, которые не боятся рисковать? Что ни одно твое предсказание не сбылось? Что твои теперешние жалкие потуги сохранить мину при сухом проигрыше выглядят нелепо? Что твоя судьба - это радоваться чужим неудачам и исходить желчью от чужих успехов? Что сам ты не только импотент, но и трус, который боится даже допустить мысль, что можно и нужно делать полезные вещи на благо себе и обществу? Что твоя натура - это ненависть и зависть ко всем, кто успешнее и смелее тебя (т.е. к 99,9% людей)?

Сторінка 31 з 38 ПершаПерша ... 212223242526272829303132333435363738 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті