Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 28 з 38 ПершаПерша ... 1819202122232425262728293031323334353637 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 756, показано з 541 по 560.

Тема: ЖК "Семейный" на Высоковольтной

  1. #541

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Наразі жодних документів я не бачив. Ви чомусь дуже ретельно їх приховуєте.
    Скільки людей зараз проживає в житловому комплексі? Скільки власників мають на руках договори з постачальниками?

    Я з самого початку вказував що інвестиційний спосіб вкладення грошей в будівництво є ризикованим вкладенням. Для оцінки ризиків треба бачити дозвільні документи. То ви за мене додумали щось та на своїх придумках зробили висновки.

    Я хочу сказати що були наведені цитати з статті http://forbes.net.ua/magazine/forbes...bez-dokumentov без вказівки звідки вони наведені.

  2. #542
    Аватар для Дмитро
    Реєстрація
    25 жовтень 2007
    Дописів
    310

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Наразі жодних документів я не бачив. Ви чомусь дуже ретельно їх приховуєте.
    Я вже багато разів казав, що на маю жодних документів на руках. Те, що вдалося сфоткати - я виклав. Чи Ви й досі вважаєте мене за представника забудовника?
    Доречі, мої прохання показати сайти Ваших багатоквартирних об"єктів зі сканами дозвільних паперів Ви вперто ігноруєте, хоча самі ж вихвалялися, що вони є.

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Скільки людей зараз проживає в житловому комплексі?
    Я не веду такої статистики. Як це взагалі можна обрахувати?

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Скільки власників мають на руках договори з постачальниками?
    Хіба я не казав, що:
    Цитата Допис від Дмитро Переглянути допис
    Наразі УК займається оформленням особових рахунків на воду, газ та електрику.
    На цей момент в мене немає інформації про те, що хтось вже оформив ОР. Як буде - я обов"язково поділюся із громадськістю.

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Я з самого початку вказував що інвестиційний спосіб вкладення грошей в будівництво є ризикованим вкладенням. Для оцінки ризиків треба бачити дозвільні документи. То ви за мене додумали щось та на своїх придумках зробили висновки.
    Як сильно змінилася Ваша риторика. Раніше Ви просто розвішували негативні ярлики без усіляких підстав, а тепер бачте визнали, що для оцінки ризиків таки треба спочатку вивчити документи. Це прогрес

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Я хочу сказати що були наведені цитати з статті http://forbes.net.ua/magazine/forbes...bez-dokumentov без вказівки звідки вони наведені.
    Одна справа опублікувати статтю про Войцеховського. Геть інша справа використовувати насмикані з неї цитати для обґрунтування своїх параноїдальних ідей щодо об"єкта, який жодним чином не пов"язаний із Войцеховським. Я зрозуміло пояснив про пілюльку?

  3. #543

    Реєстрація
    04 лютий 2009
    Дописів
    463

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Наразі жодних документів я не бачив. Ви чомусь дуже ретельно їх приховуєте.
    Скільки людей зараз проживає в житловому комплексі? Скільки власників мають на руках договори з постачальниками?

    Я з самого початку вказував що інвестиційний спосіб вкладення грошей в будівництво є ризикованим вкладенням. Для оцінки ризиків треба бачити дозвільні документи. То ви за мене додумали щось та на своїх придумках зробили висновки.

    Я хочу сказати що були наведені цитати з статті http://forbes.net.ua/magazine/forbes...bez-dokumentov без вказівки звідки вони наведені.
    Предлагаю Вам поступить так же как и я: добавить этого Дмитра в ЧС и не тратить на него свое время.

    "Проблема этого мира в том, что воспитанные люди полны сомнений, а идиоты полны уверенности" (с) Чарльз Буковски... Вот Дмитро во всем и уверен.

  4. #544

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Дмитро Переглянути допис

    Этими высерами можно было пугать неискушенную публику ДО ввода объекта в эксплуатацию. А сейчас это выглядит мягко говоря неубедительно.
    Цитата Допис від Дмитро Переглянути допис

    Одна справа опублікувати статтю про Войцеховського. Геть інша справа використовувати насмикані з неї цитати для обґрунтування своїх параноїдальних ідей щодо об"єкта, який жодним чином не пов"язаний із Войцеховським. Я зрозуміло пояснив про пілюльку?
    Так швидко зміниласі позиція...

    Моя позиція незмінна. Я з самого початку спілкування в цій гілці казав що не зміг ознайомитись з дохвільними документами на одній з забудов цієї контори, навів джерело інформації, звідки я взяв що це будівлі тієї самої контори. Гілка про ту будівельну контору заглохла бо з неї втік рекламщик. Ви тут так палко захищали забудовника що я і просив Вас зайти та викласти в гілці скани документів, з огляду на які можна робити які небудь висновки. На сьогодні казати про наявність документів, окрім декларацій на закінченні будівництва сараю третьої групи складності (в статті за посиланням також зазначається незаконне заниження груп складності) не можу. Оскільки я не бачив документів, які так щильно приховує забудовник я і зазначаю що у мене нема довіри. Ви проти? У Вас є інший погляд на це?

  5. #545
    Аватар для Дмитро
    Реєстрація
    25 жовтень 2007
    Дописів
    310

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Так швидко зміниласі позиція...

    Моя позиція незмінна. Я з самого початку спілкування в цій гілці казав що не зміг ознайомитись з дохвільними документами на одній з забудов цієї контори, навів джерело інформації, звідки я взяв що це будівлі тієї самої контори. Гілка про ту будівельну контору заглохла бо з неї втік рекламщик. Ви тут так палко захищали забудовника що я і просив Вас зайти та викласти в гілці скани документів, з огляду на які можна робити які небудь висновки. На сьогодні казати про наявність документів, окрім декларацій на закінченні будівництва сараю третьої групи складності (в статті за посиланням також зазначається незаконне заниження груп складності) не можу. Оскільки я не бачив документів, які так щильно приховує забудовник я і зазначаю що у мене нема довіри. Ви проти? У Вас є інший погляд на це?
    Ви маніпулюєте свідомістю читачів. Не бачивши документів не можна зробити жодних висновків, натомість Ви раніше робили категоричні висновки про "аферу", "шахрайство", "піраміду" та "невідповідність нормам". Я не схвалюю політику забудовника щодо непублікування сканів документів (доречі Ви так і не показали сайти своїх багатоквартирних об"єктів зі сканами дозвільних паперів, хоча наполегливо вимагаєте цього від інших), але Ваша позиція дуже схожа на класичне совкове "нє чітал, но асуждаю". В своїх намаганнях довести власну точку зору Ви навіть скотилися до безглуздого заперечення очевидних речей (введення в експлуатацію, присвоєння адреси, можливості подачі газу на 35м тощо).

    Про сарай - це оціночне судження. Якщо Вам не подобається цей будинок, Ви звісно маєте право на власну думку. Але ДАБІ зареєструвала декларації, отже погодилася з тим, що кожна секція окремо належить саме до 3-ї категорії.

    В наведеній Вами статті ніде не вказано, що така схема є незаконною. Навпаки ДАБІ посилається на особливості чинного законодавства, отже визнає її законність. А про природню зацікавленість ДАБІ у якомога більшій зарегульованості будівельного бізнесу я вже згадував раніше.
    Востаннє редагував Дмитро: 27.01.2017 о 14:32

  6. #546
    Аватар для Дмитро
    Реєстрація
    25 жовтень 2007
    Дописів
    310

    Типово

    Цитата Допис від xToTa Переглянути допис
    Предлагаю Вам поступить так же как и я: добавить этого Дмитра в ЧС и не тратить на него свое время.

    "Проблема этого мира в том, что воспитанные люди полны сомнений, а идиоты полны уверенности" (с) Чарльз Буковски... Вот Дмитро во всем и уверен.
    Ну да, за отсутствием аргументов остается только хлопнуть дверью Только нужно было не ограничиваться полумерами, а отрезать себе интернет и выбросить комп

    До свиданья, дефективный (с) Ильф и Петров

  7. #547

    Реєстрація
    04 лютий 2009
    Дописів
    463

    Типово

    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Untitled.jpg
Переглядів: 121
Розмір:  11,5 КБ
ID:	2067653
    Его просто не остановить)))

  8. #548
    Аватар для Дмитро
    Реєстрація
    25 жовтень 2007
    Дописів
    310

    Типово

    Цитата Допис від xToTa Переглянути допис
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Untitled.jpg
Переглядів: 121
Розмір:  11,5 КБ
ID:	2067653
    Его просто не остановить)))
    Чувак меня забанил, но при этом отслеживает мои посты, принтскринит их и репостит

    Видимо пилюльки уже не помогают. Нужно пробовать зеленку перорально. Ну или хотя бы клизьму
    Востаннє редагував Дмитро: 27.01.2017 о 14:31

  9. #549

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Дмитро Переглянути допис
    Ви маніпулюєте свідомістю читачів. Не бачивши документів не можна зробити жодних висновків, натомість Ви раніше робили категоричні висновки про "аферу", "шахрайство", "піраміду" та "невідповідність нормам". Я не схвалюю політику забудовника щодо непублікування сканів документів (доречі Ви так і не показали сайти своїх багатоквартирних об"єктів зі сканами дозвільних паперів, хоча наполегливо вимагаєте цього від інших), але Ваша позиція дуже схожа на класичне совкове "нє чітал, но асуждаю". В своїх намаганнях довести власну точку зору Ви навіть скотилися до безглуздого заперечення очевидних речей (введення в експлуатацію, присвоєння адреси, можливості подачі газу на 35м тощо).

    Про сарай - це оціночне судження. Якщо Вам не подобається цей будинок, Ви звісно маєте право на власну думку. Але ДАБІ зареєструвала декларації, отже погодилася з тим, що кожна секція окремо належить саме до 3-ї категорії.

    В наведеній Вами статті ніде не вказано, що така схема є незаконною. Навпаки ДАБІ посилається на особливості чинного законодавства, отже визнає її законність. А про природню зацікавленість ДАБІ у якомога більшій зарегульованості будівельного бізнесу я вже згадував раніше.
    Маніпулювати можливо лише тим, що є в наявності. Тож немає сенсу отожнювати себе з читачами... Про невідповідність нормативам я не просто казав, а наводив посилання на нормативні документи. І неодноразово... Не фантазії - "а если паднять ГРП на фтарой етаж" чи "пачиму низзя если хочитса"...
    Виходячи з того, що приховує той, кому є шо приховувати я роблю висновки. Я маю на це право? Та Ваше - "нє чітал, но асуждаю" ніяк не відповідає дійсності. Я спробував "пачітать", але нема чого. Є лише Ваші відгуки про те, шо воно десь повинно бути, але Ви самі не в курсі де. Ви пропонуєте робити висновки не згідно документів, а згідно ваших слів про те, що вони десь є (при тому самі стверджуєте що їх не бачили).
    Про заниження категорійності в статті за посиланням чітко вказано що цим користувалися в піраміді Войцеховського. Яким чином це працює - занижується категорійність будівництва, за цими документами, ніби то вводиться будинок, лквідується забудовник а після цього ДАБІ подає до суду позов про невідповідність документів поданих щодо здачі обєкту та відкликання вводу в експлуатацію. При цьому мешканці (а саме вони є співзасновниками будівельного кооперативу) несуть відповідальність і саме на них лягає тягар збору всіх необхідних поперів.
    Звісно що то у шахраїв так роблять, а ваш забудовник білий та пухнастий і потрібно вірити не своїм брехливим очам, а вашим чесним словам.

  10. #550
    Аватар для Дмитро
    Реєстрація
    25 жовтень 2007
    Дописів
    310

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Маніпулювати можливо лише тим, що є в наявності. Тож немає сенсу отожнювати себе з читачами... Про невідповідність нормативам я не просто казав, а наводив посилання на нормативні документи. І неодноразово... Не фантазії - "а если паднять ГРП на фтарой етаж" чи "пачиму низзя если хочитса"...
    Виходячи з того, що приховує той, кому є шо приховувати я роблю висновки. Я маю на це право? Та Ваше - "нє чітал, но асуждаю" ніяк не відповідає дійсності. Я спробував "пачітать", але нема чого. Є лише Ваші відгуки про те, шо воно десь повинно бути, але Ви самі не в курсі де. Ви пропонуєте робити висновки не згідно документів, а згідно ваших слів про те, що вони десь є (при тому самі стверджуєте що їх не бачили).
    Про заниження категорійності в статті за посиланням чітко вказано що цим користувалися в піраміді Войцеховського. Яким чином це працює - занижується категорійність будівництва, за цими документами, ніби то вводиться будинок, лквідується забудовник а після цього ДАБІ подає до суду позов про невідповідність документів поданих щодо здачі обєкту та відкликання вводу в експлуатацію. При цьому мешканці (а саме вони є співзасновниками будівельного кооперативу) несуть відповідальність і саме на них лягає тягар збору всіх необхідних поперів.
    Звісно що то у шахраїв так роблять, а ваш забудовник білий та пухнастий і потрібно вірити не своїм брехливим очам, а вашим чесним словам.
    По газу я наводив ДСТУ про 35 метрів, тобто питання висоти знято, є лише питання кількості поверхів. Також тут казали, що є якийсь лист з міністерства, що дозволяє відступати від ДБН за умови погодження відповідного ТУ із місцевим газопостачальником. Я не бачу тут проблеми ані в фізичній, ані в юридичній площині.

    Я саме критикую Вашу схильність робити необґрунтовані висновки, не маючи жодного матеріалу для досліджень (себто документів). Інша справа якби Ви сказали: "забудовник не публікує скани документів (на відміну від мене - ось сайти моїх багатоквартирних об'єктів, дивіться як тре робити), отже я нічого не можу сказати ані про забудовника, ані про об'єкт будівництва". Але ж Ви робите не так! На підставі того, що Вам не надали скани документів (тобто безпідставно), Ви робите висновок, що в тих документах (і взагалі на будівництві) все погано. Це все одно що в описі наприклад кенгуру написати, що воно важить тонну та має зябра, обґрунтовуючи свої слова тим, що Вам не надали того кенгуру для дослідження.

    Звісно я не дуже розуміюся на процедурі введення в експлуатацію, але на мою думку ДАБІ має перевірити всі надані папери, а також дослідити об"єкт в натурі ДО того як зареєструє подану забудовником декларацію. Саме для цього законодавцем встановлений термін 10 днів. За наявності вагомих підстав ДАБІ має відмовити у такій реєстрації. А наведена Вами схема виглядає трохи дивною: спочатку ми реєструємо декларацію, а потім знаходимо невідповідність у документах та подаємо до суду, коли забудовник вже встиг ліквідуватися. Це з одного боку схоже на корупційну схему, а з іншого боку так можна оскаржити введення в експлуатацію будь-якого об"єкта без строку давності.

    Доречі, асоційовані члени ЖБК не є співзасновниками ЖБК навіть в період будівництва. А після підписання акту прийому-передачі об’єкта інвестування вони перестають бути навіть асоційованими членами. Тож ніякої відповідальності та жодних тягарів вони нести не можуть, не вигадуйте будь ласка.

  11. #551

    Реєстрація
    07 лютий 2012
    Дописів
    16

    Типово

    http://korupciya.com/naberezhnij-kva...litika-obmanu/
    просто оставлю это сдесь.
    Кстати вопрос сразу к Дмитрию, как вы прокоментируете видео с Ровно там где как я понимаю заседаниие обл совета или мэрии. Это тоже видео от конкурентов?)

  12. #552

    Реєстрація
    04 лютий 2009
    Дописів
    463

    Типово

    Цитата Допис від JustRez Переглянути допис
    http://korupciya.com/naberezhnij-kva...litika-obmanu/
    просто оставлю это сдесь.
    Кстати вопрос сразу к Дмитрию, как вы прокоментируете видео с Ровно там где как я понимаю заседаниие обл совета или мэрии. Это тоже видео от конкурентов?)
    Попытаюсь угадать:
    - "это все не те Набережные кварталы, лишь украденный логотип и название, так называя мимикрия"
    - "Набережный квартал не имеет ничего общего с Семейным"
    - "это лишь временные проблемы из-за бюрократии, скоро все будет хорошо"
    - "то, что с НК такие проблемы, не значит, что с Семейным и подобными объектами будет так же"

    Ну, короче, необходимое подчеркнуть =)

  13. #553
    Аватар для Дмитро
    Реєстрація
    25 жовтень 2007
    Дописів
    310

    Типово

    Цитата Допис від JustRez Переглянути допис
    http://korupciya.com/naberezhnij-kva...litika-obmanu/
    просто оставлю это сдесь.
    Кстати вопрос сразу к Дмитрию, как вы прокоментируете видео с Ровно там где как я понимаю заседаниие обл совета или мэрии. Это тоже видео от конкурентов?)
    Для оценки адекватности всей этой "статьи" годичной давности достаточно внимательно прочитать всего один абзац:
    "До речі, «мега-забудовник», яким позиціонує себе «Набержений квартал», збираючи кошти на будівництво від мешканців Львова, Києва, Хмельницька, Вінниці та інших міст – насправді здав у експлуатацію аж 2 (!) будинки – перший у 2007 році, другий у 2010."

    По видео: я не знаю, что это за мероприятие, но выступающий говорит, что объект был введен в экплуатацию 7 месяцев назад. При этом в тексте статьи написано, что декларация о готовности к эсплуатации была зарегистрирована в июне 2014 года. Таким образом речь идет о событиях января 2015 года. Вам не кажется, что информация несколько устарела не только на данный момент, но и на момент публикации этой "статьи"?

  14. #554
    Аватар для Дмитро
    Реєстрація
    25 жовтень 2007
    Дописів
    310

    Типово

    Цитата Допис від xToTa Переглянути допис
    Попытаюсь угадать:
    - "это все не те Набережные кварталы, лишь украденный логотип и название, так называя мимикрия"
    - "Набережный квартал не имеет ничего общего с Семейным"
    - "это лишь временные проблемы из-за бюрократии, скоро все будет хорошо"
    - "то, что с НК такие проблемы, не значит, что с Семейным и подобными объектами будет так же"

    Ну, короче, необходимое подчеркнуть =)
    Это не статья, а радость зрадодрочера Смотри мозоли не натри

    Конечно это фигня, что опубликована она в январе 2016, а в феврале 2016 во львовском НК уже был дан газ: http://forum.lvivport.com/threads/zh....98410/page-78 Ведь главное - это возможность от души помастурбировать на симулякр зрады

  15. #555
    Аватар для Дмитро
    Реєстрація
    25 жовтень 2007
    Дописів
    310

    Типово

    Свежий фотоотчетик с Семейного
    https://vk.com/album34958784_240432318

  16. #556

    Реєстрація
    07 лютий 2012
    Дописів
    16

    Типово

    если раньше у меня и были какие либо сомнения на счет того связаны вы как-то с НК или нет, то после того как вы регулярно стали апать тему фотоотчетами они исчезли.

  17. #557
    Аватар для Дмитро
    Реєстрація
    25 жовтень 2007
    Дописів
    310

    Типово

    Цитата Допис від JustRez Переглянути допис
    если раньше у меня и были какие либо сомнения на счет того связаны вы как-то с НК или нет, то после того как вы регулярно стали апать тему фотоотчетами они исчезли.
    С НК я точно никак не связан. А в Семейном у меня личный интерес. Поэтому я отслеживаю новости про объект на разных ресурсах.
    Плюс мне нравится троллить зрадофилов. Поэтому я пощу сюда все, что мне удается найти по теме.

  18. #558
    Аватар для Дмитро
    Реєстрація
    25 жовтень 2007
    Дописів
    310

    Типово

    Вот такие уникумы тормозят подключение газа:Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  hhj.jpg
Переглядів: 235
Розмір:  81,4 КБ
ID:	2068952

  19. #559

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Виключно для Дмитра...
    http://espreso.tv/news/2017/02/09/po...mu_budivnyctvu
    Президент України підписав Закон 4733-1, який значно посилює протидію держави проти незаконного будівництва та підвищує відповідальність забудовників за порушення

    Відповідно до нового закону порядок оформлення дозвільних документів визначатиметься не за категорією складності об’єкта будівництва, а за класом наслідків (незначний, середній, значний). Будівництво об’єктів середнього і значного класу наслідків здійснюватиметься виключно за дозвільною системою. Таким чином, великі житлові комплекси, багатоповерхові будинки, соціальні об’єкти, торговельно-розважальні комплекси, офісні будівлі будуть зводитись виключно за наявності повного пакета дозвільної документації.

  20. #560
    Аватар для Дмитро
    Реєстрація
    25 жовтень 2007
    Дописів
    310

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Виключно для Дмитра...
    http://espreso.tv/news/2017/02/09/po...mu_budivnyctvu
    ДАБІ таки протисла ускладнення процедур для будівельників. Що ж, побачимо як це в майбутньому відіб"ється на ринку...

    А яким чином це стосується Сімейного?
    Востаннє редагував Дмитро: 10.02.2017 о 16:14

Сторінка 28 з 38 ПершаПерша ... 1819202122232425262728293031323334353637 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті