Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 36 з 46 ПершаПерша ... 2627282930313233343536373839404142434445 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 909, показано з 701 по 720.

Тема: СП Эко-продуктов (сыры, мясное, соки). Домашняя Острая консервация, Соусы! Лимончелло!

  1. #701
    Аватар для lago-naki
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Победа!
    Дописів
    12 707

    Типово

    Сирочки їдуть до нас!

    Замовляємо свіжу італійську пасту ручної роботи!!!

  2. #702
    Аватар для lago-naki
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Победа!
    Дописів
    12 707

    Типово

    Є вільні сири "пряні кульки" та "сієста" по 1 баночці, кому?

  3. #703
    Аватар для lago-naki
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Победа!
    Дописів
    12 707

    Типово

    12 цікавих фактів про яблука
    1) Яблука бувають всіх відтінків червоного, зеленого і жовтого
    2) Більшість яблук, як і раніше, збирають вручну
    3) Енергія, необхідна для дозрівання одного яблука, збирається з 50 листків
    4) 25% об’єму яблука - повітря; саме тому вони плавають
    5) Яблуні можна вирощувати північніше, ніж інші фруктові дерева, тому що вони цвітуть пізньою весною, зводячи до мінімуму ймовірність пошкодження від морозу
    6) Звичайна яблуня починає приносити свої плоди через 8-10 років після того, як була посаджена. Карликові яблуні починають давати врожай вже протягом 3-5 років
    7) Середнього розміру яблуко має близько 80 калорій
    За останніми підрахунками, існує близько 7 500 сортів яблук по всьому світу
    9) Археологи знайшли докази того, що люди насолоджувалися яблуками більш як 6500 років до нашої ери
    10) Рекорд на найдовшу обрізану яблучну шкірку (52 м 52 см) занесений до Книги рекордів Гіннеса і належить американці Кеті Волфер Медісон. Рекорд був встановлений 16 жовтня 1976 року в Нью-Йорку
    11) За статистикою, практично кожне друге плодове дерево на Землі – яблуня
    12) За легендою, коли Адам намагався проковтнути яблуко з Дерева пізнання добра і зла, воно застрягло йому в горлі. З тих пір кадик у чоловіків нагадує про перший гріх і називається "адамове яблуко".

    Замовити соки прямого віджиму можна за посиланням або тут, у месседж
    https://docs.google.com/forms/d/e/1F...2ZEig/viewform
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  devochka.jpg
Переглядів: 5
Розмір:  52,1 КБ
ID:	2080801Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  ябл-виногр.jpg
Переглядів: 5
Розмір:  46,7 КБ
ID:	2080802Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  ябл-виш.jpg
Переглядів: 5
Розмір:  49,7 КБ
ID:	2080803

  4. #704
    Аватар для lago-naki
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Победа!
    Дописів
    12 707

    Типово

    Цитата Допис від lago-naki Переглянути допис
    Вітайте в асортименті Сирних Мандрів набір молодих сирів – Прімавера. Primavera – з іспанської – весна. Весна – це молодість. Тому і назва така. Всі сири в наборі відносяться до категорії молодих сирів з коров’ячого молока. Нам здається, що це дуже зручний формат знайомства з нашим асортиментом: в одному наборі відразу 6 гастрономічних цікавинок. Окрім того, дуже гарна натуральна упаковка!

    Склад набору:
    Адигейський – 300 грамів
    Паста Філата – 400 грамів
    Павутинка – 300 грамів
    Сулугуні грузинський – 300 грамів
    Кармедлі – 1 штука
    Соус медово-гірчичний – 1 штука

    Смакові нотки: свіжість, легка кислинка – притаманна всім сирам в наборі. Адигейський – це смак топленого молока, сулугуні грузинський – це твердий, легко підсолений класичний сулугуні, паста філата – здивує Вас своєю вершковістю, а павутинка має яскраво виражений солений смак, з вершковим післясмаком. Медово – гірчичний соус – це поєднання солодкого і пікантного смаків в одному. Щодо кармедлі – це вибух солодкості (домашня карамель з фісташками і інжиром роблять свою справу)!
    Як насолодитися: запросити до себе родичів, друзів, або просто гарних знайомих. Нарізати все гарно, маленькими "плястерками", подати до чаю або кави
    Географія виробництва: Львівська область

    Вага і форма: 1,3 кг сирів в асортименті, соус - 100 грамів, кармедля - 100 грамів
    Виробник: Сирні Мандри
    Класифікація: Сирні набори

    ВАЖЛИВО! Загальна вага сирів в наборі 1 кг 300 грамів. Можливі відхилення +/- 50 грамів від ваги кожного сиру (ми дуже стараємося нарізати точно
    Вартість набору - 342грн.

    Замовити можна тут, на фейсбуці або за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1F...-glGw/viewform

    Долучення 2078281

    Також там є новинки
    замовляємо!

  5. #705
    Аватар для lago-naki
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Победа!
    Дописів
    12 707

    Типово

    Родом из Тосканы. Широкая, грубоватая паста, о ней ещё говорят "деревенская" - Паппарделле. Принято подавать с тушёным мясом, густыми соусами или рагу. За счёт своей ширины и шероховатой поверхности теста она хорошо удерживает соус. Паппарделле часто отваривают не до полной готовности, а лишь до мягкости, затем перекладывают в сковороду к соусу и доводят до готовности. Таким образом, широкая паста пропитывается ароматами соуса и становится ещё вкуснее. Но я постарался сделать её вкус ещё насыщенней, делая для неё тесто с цельными яйцами и желтками 50/50. Такое тесто получается мягким, но при этом довольно плотным, более нежным с шелковистой текстурой и насыщенным вкусом за счёт большего количества желтков.
    ps: хороший рецепт соуса/рагу болоньезе
    http://fanilla.ru/sous-boloneze-bolognese/
    https://docs.google.com/forms/d/e/1F...kT-ww/viewform

    #экопродукты #экоднепр #натуральныепродукты #ковбасир #паста #италия #екопродукти #екодніпро #натуральніпродукти #дніпро #здоровехарчування #корисно #смачно


    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  папарделле.jpg
Переглядів: 7
Розмір:  50,9 КБ
ID:	2080825Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  папарделле1.jpg
Переглядів: 10
Розмір:  35,2 КБ
ID:	2080826

  6. #706
    Аватар для lago-naki
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Победа!
    Дописів
    12 707

    Типово

    Тальятеле с белыми грибами.
    Грибную пасту рекомендую отваривать бросив в закипевшую солёную воду лавровый листок и чёрный молотый перец, а потом варить 2-3мин. пасту.
    Сливать воду в другую кастрюлю и сразу получаете грибной бульон для супа как бонус )))) добавить морковь, картошку и петрушку и суп готов!
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  белгриб.jpg
Переглядів: 12
Розмір:  101,2 КБ
ID:	2080831Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  тальятелебелы&#107.jpg
Переглядів: 18
Розмір:  43,1 КБ
ID:	2080832

  7. #707
    Аватар для lago-naki
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Победа!
    Дописів
    12 707

    Типово

    На этой или следующей неделе (надеюсь) появятся молодые сыры, которых не было в виду нехватки молока: Валок, Велетень, Блан, Пиколло, Шевр.

    Если есть страждущие желающие, прошу написать заказы. Как только появится точная информация, чтобы мы оперативно заказали, а то там на них почти очередь уже)))))

  8. #708
    Аватар для lago-naki
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Победа!
    Дописів
    12 707

    Типово

    Зустрічайте сир Панський від Сирних Мандрів
    Надзвичайно універсальний сир. Панський – молодий сир з коров’ячого молока з додаванням молодої зелені кропу і петрушки, а також солодкої сушеної паприки.
    115грн/кг

  9. #709
    Аватар для lago-naki
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Победа!
    Дописів
    12 707

    Типово

    Не знаєте, чим себе потішити?
    Боїтеся купувати магазинні ковбаси, бо хтозна з чого їх виготовляють? Або ще гірше, через це не зізнаєтесь, що дуууже полюбляєте в"ялені ковбаски?
    Тоді вам точно треба це зкуштувати!)

    КОВБАСА ПАЛЬЦЬОПХАНА ЛІСОВА (З БАГОНОМ) - 550 грн кільо
    Унікальність делікатесу криється у невеличкому, вічнозеленому чагарничку – багоні, що росте в заболочених і сирих соснових лісах Полісся. Зрідка його можна зустріти в Карпатах і на Прикарпатті. Запаси багна, як його називають місцеві, значні, але у зв’язку з осушенням боліт щорічно зменшуються. Через що куми моляться Богу, щоб цього не сталося, бо ковбаса з ним виходить оригінальна. Сама спеція – з родини вересових, ковбасці додає соснову нотку з певною гірчинкою. Саме тому пальцьопхана пахне, наче лісом. Кум Юрко трепетно ставиться до свого витвору, а тому вживає «лісову» з живим пивом або добре витриманим вином. Щоб ковбаска віддала йому більше смаку і аромату, він спершу з нею балакає, а вже потім дуже ніжно і неквапно нарізає. Споживає теж неспішно, щоб не змарнувати ані шматочка насолоди. Робіть як каже Юрко, гляди, й до вас ковбаса почне промовляти.

    Цю та інші надзвичайні смаколики за посиланням
    https://docs.google.com/forms/d/e/1F...T25WQ/viewform
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  ковбпальцьопх&#10.jpeg
Переглядів: 6
Розмір:  56,2 КБ
ID:	2082796

  10. #710
    Аватар для lago-naki
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Победа!
    Дописів
    12 707

    Типово

    Ура!!
    Стартував сезон козячих молодих сирів у Сирних Мандрів!
    Сир Шевр - це молодий сир з козячого молока. Зазвичай, саме цей сир смакує початківцям-гурманам, які тільки-но починають знайомство з козячими сирами. В нас є 5 різних варіантів чудового Шевру: з прованськими травами, білим або чорним кунжутом, з томатом або з сумахом.
    Смакові нотки: спокіний, класичний кисло-молочний смак. Трішки підсолений. Різноманітні трави – гарно доповнюють сирну пікантність.
    Як насолодитися: розріжте Шевр на сегменти, і подайте, як десерт, до кави, якщо це зранку. В салатах додає особливу оригінальність. Щодо винних пропозицій…Нам подобається поєднувати спокійні сири з виразним вином таких сортів: Barolo або Sangiovese
    Ціна 29 грн/1 шт
    Географія виробництва: Золочівський район, Львівська область
    Вік: 3-5 діб
    Вага і форма: 100 грамів, шайба
    Розмір: D - 4 см, H-3 см
    Молоко: Козяче
    Виробник: сироварня "Сирні Мандри"Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Шевр (сирни манд&#.jpg
Переглядів: 8
Розмір:  70,3 КБ
ID:	2082810Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  шевр1.jpg
Переглядів: 6
Розмір:  72,7 КБ
ID:	2082811Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  шевр2.jpg
Переглядів: 8
Розмір:  69,5 КБ
ID:	2082812
    Замовити можна тут або за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1F...-glGw/viewform

  11. #711
    Аватар для lago-naki
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Победа!
    Дописів
    12 707

    Типово

    У форму замовлення додала усі актуальні позиції!

    Також в наявності трохи сиру Нарцис Карпат у вакуумі, шматками біля 200г; сир Пряні кульки та Сієста.

  12. #712
    Аватар для lago-naki
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Победа!
    Дописів
    12 707

    Типово

    La pasta - e basta – полезно для фигуры, вкусно для семьи!
    (из интервью с творцом пасты)
    Итальянская актриса и певица Софи Лорен в своей книге «Женщина и красота» призывает: «Ешьте больше макарон! Сколько раз люди, исподтишка разглядывающие мои бедра и талию, спрашивали, как я держу свою фигуру в форме, при любви к пасте? … Всем, чем я являюсь, я обязана спагетти!».
    Как это возможно, мы спросили у человека, влюбленного в пасту, и знающего о ней – знакомьтесь, Максим Шерстюк, основатель бренда La pasta - e basta.
    Максим, чем отличается паста от популярных макаронных изделий?
    Паста – это тоже макаронные изделия, только так они называются в Италии. С итальянского «pasta» переводится как тесто, а именно в нем и кроется «разница». Итальянская паста готовится исключительно из муки твёрдых сортов пшеницы (это в Италии закреплено на законодательном уровне), а наши макаронные изделия в большей степени производятся из муки мягких сортов пшеницы. Отсюда и распространённое мнение, что от всех макарон полнеют, и что в них ничего полезного нет. Паста же является полноценным, питательным и очень полезным продуктом. Поэтому одна из моих целей – развеять мнение, что «макароны они и в Африке макароны», и что все они «на одно лицо».
    Как зарождалась Ваша любовь к пасте и помните ли Вы, когда впервые ее попробовали? Думали ли тогда, что ее изготовление может стать делом Вашей жизни?
    Наверное, она родилась вместе со мной! Мама вспоминает, что когда спрашивала, что я буду есть, я обычно отвечал: «клолика и амисельку», ну это «кролика и вермишельку». Я тогда многое говорил на букву «а» и уже тогда это было моё любимое блюдо.
    А вот итальянскую пасту я впервые попробовал, когда к нам на прилавки стали попадать товары из Европы. Не помню уже, какой это год, но точно помню, что у меня появилось большое желание производить качественную пасту в Украине – такую, как её делают в Италии.
    И вот, в 2003 году, совершенно невероятным для нас способом, мы с другом открыли маленькое макаронное производство. Но, по молодости, я потерял это дело. Думал ли я, что это может стать моим делом? Сколько себя помню, я всегда этого хотел больше всего! Я часто об этом говорил, а друзья с улыбкой: «да замучил ты своими макаронами»!
    Вы бывали в Италии, какое влияние на Вас оказали эти поездки?
    Да, я был дважды в Италии, в 2008 и 2011 годах, и это были рабочие поездки с короткими экскурсиями. На тот момент серьезно о пасте я не задумывался. Но во время второй поездки, будучи в Парме, мы совсем неожиданно для меня, проезжали рядом с фабрикой Barilla – самой известной в Италии и снова моя мечта делать пасту напомнила о себе!
    Когда Вы сделали свою первую пасту? Как рождалась рецептура Вашей продукции?
    Если спросить меня о мечте, я всегда отвечал, что хочу делать итальянскую пасту и если не брать в расчёт тот мой опыт работы с другом, то это так и оставалось на уровне мечты. Тем не менее, все эти годы (а это уже порядком 17 лет), я наверно интуитивно к этому шел, собирая в закладки массу различной полезной информации для себя. И о том, каким должно быть тесто для пасты, и какие нужны ингредиенты. Но, с рецептурой пришлось разбираться опытным путём. Конечно, я использовал базу – это одно яйцо на 100 г муки, но мука бывает разная, и яйца тоже.
    Первую пасту я сделал, кажется, в апреле 2016. На тот момент в своей жизни я уже многое потерял и не представлял, что делать дальше. И тут я вспомнил о мечте делать пасту и понял, что меня совсем ничего не останавливает. Ну и что, что денег даже на проезд иногда не было!
    И что же Вы сделали, как удалось начать?
    Я начал с того, что оббегал город в поисках нужной мне муки и откопал дома пустую винную бутылку, так как скалки у меня не было. После полученного результата (сегодня я понимаю, что он был не прям уж такой, как надо), я понял, что свежая паста (pasta fresca) отличается по своему вкусу от сухой, и явно в лучшую сторону. Я захотел продолжения! Дальше написал «список-минимум» с ценами всего, что мне было нужно, чтобы начать. Оказалось, что нужно искать какую-нибудь работу и откладывать минимум год, ведь занимать я не собирался.
    Тогда я сказал: «Бог, мне нужен твой ответ. Мне нужно Твоё слово». И… Бог благ! Это другая история, но через два дня мне поступило предложение, и за один день я заработал ровно ту сумму, которую я написал в своём блокноте и даже на 50 грн. больше. Так я купил всё мне необходимое, чтобы начать.
    Это действительно похоже на чудо! Поделитесь некоторыми моментами приготовления – это долго, сложно?
    Долго или быстро это, наверное, относительно. От подготовки, замеса и до готовой пасты это минимум два часа для 1-3 пачек. Сложно ли? Ну, когда делаешь одну порцию для семьи, тогда это даже забавно, а когда это 15 кг к ряду, тогда сложно.
    Расскажите о своем ассортименте на сегодняшний день – все такое красивое и аппетитное!
    Сегодня я делаю несколько вариантов итальянской пасты по виду и по составу, но вся она яичная, то есть на домашних яйцах.
    Тальятелле – они плоские, как наша лапша, и могут быть шпинатные, шафрановые, грибные, морковные, свекольные и ещё из цельнозерновой муки.
    Тальолини – они как тальятелле, только по ширине 2 мм и получаются более нежные, очень хорошо подходят к китайским рецептам с лапшой.
    Паппарделле – это широкая (от 1,3 – 2,5см) паста, также в виде ленточек, но я их делаю с волнистыми краями.
    Гарганелли – это паста, похожая на перья, но с поперечной насечкой. В её составе купаж из муки semola, яичные желтки, итальянский сыр пармезан, тертый мускатный орех и розовая гималайская соль.
    Ещё спагетти, листы для лазаньи и всем известная короткая вермишель – для любителей макарон по-флотски.
    Пока это весь ассортимент, но он не окончателен и обязательно будет пополняться!
    Как выбираете ингредиенты и почему мука именно с Италии?
    Ингредиенты только натуральные, так как свежая паста в Италии – это больше домашняя, семейная кухня. А для семьи же не берутся сухие пищевые порошки или невкусная и не полезная мука. Поэтому, шпинат свежий, шафран настоящий от GourmeT з Любимівки (кстати, наш украинский!), свежий морковный сок, варёная свекла, молотый белый гриб, натираю мускатный орех, пармезан итальянский, яйца свежие и вкусные. А мука из Италии потому, что даже те твердые сорта пшеницы, которые растут у нас, далеко не те по качеству, что в Италии, и нет необходимых разных помолов.
    Чем Ваша паста отличается от той, которую можно приобрести в магазине?
    Да, в магазинах сейчас выбор есть, но в большей своей степени паста хоть и из твёрдых сортов пшеницы, но сухая (pasta secca), и в её составе мука и вода, а не мука и яйца, как у меня. К тому же, такая паста зачастую, проходя термическую обработку, как и любой продукт, теряет часть своих полезных свойств. Да и мука у разных производителей разная – это можно почувствовать, сравнив вкус пасты разных марок. Это только кажется, что вся она одинаковая.
    Также и яичная паста: кто-то делает, добавляя свежие яйца (обычно это не скрывают, а пишут на видном месте как огромный плюс) – «uova fresche», но большинство добавляют яичный порошок (сухой меланж). Та же история и с цветной пастой – добавляется морковный, свекольный, шпинатный, помидорный порошок. Такая паста на цвет может и отличается, но вкуса нужного не имеет, да и вряд ли сухой порошок также полезен как свежий продукт.
    Ещё важный аспект, что тесто я вымешано вручную! Только так ты его чувствуешь и понимаешь, что вот, оно готово…. А тесто должно стать упругим, плотным, гладким и эластичным. И я не просто прилагательные перечислил, всего этого нужно добиться от теста. Я делаю свежую пасту, а это значит, что само тесто еще свежее, а не высушенное, и со свежими яйцами, потому она домашняя и натуральная. А за счёт лучшей итальянской муки ее вкус очень отличается от той лапши, что делали дома наши бабушки (хотя это тоже вкусно!).
    Получается, что приобретая Вашу свежую пасту можно существенно сэкономить, получив ресторанное качество! А какой срок ее хранения?
    Да, можно сделать дома на всю семью соус и, отварив пасту, получить прекрасное блюдо, не хуже ресторанного. Надо сказать, что не все кафе/рестораны делают свежую пасту на 100% из муки твердой пшеницы, так как есть её рецепты 50/50 с мукой из мягкой пшеницы, а это уже не тот вкус, и «польза» от такой муки мы все знаем какая.
    Хранится такая паста в холодильнике при +2 +4°C до пяти суток или же можно положить ее в морозильную камеру (в ней до трёх месяцев). Размораживание не требуется, просто вариться будет на 20-30 секунд дольше.
    Вы живете в Полтаве, делаете ли доставку в другие города?
    Да, делаю доставку Новой почтой. Пока это самый удобный способ.
    Максим, спасибо за интереснейший разговор. О чем мечтаете сейчас и Ваши пожелания нашим читателям?
    Мечтаю, а вернее сказать – это в моих планах, довести свое хобби, увлечение, любовь к пасте к промышленному производству, но непременно с отличным качеством.
    А читателям я желаю делать то, что они по-настоящему любят, и не откладывать это до лучших времён. Так как вы всё равно к этому придёте, только вот с улыбкой или со слезами на глазах, зависит от вас.

    https://docs.google.com/forms/d/e/1F...LokOg/viewform

    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  гарганелли1.jpg
Переглядів: 6
Розмір:  70,0 КБ
ID:	2082860Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  микс2.jpg
Переглядів: 6
Розмір:  46,0 КБ
ID:	2082861Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  папарделле.jpg
Переглядів: 6
Розмір:  53,9 КБ
ID:	2082862Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  спагетти.jpg
Переглядів: 5
Розмір:  90,4 КБ
ID:	2082863Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  тальятелешафр&#107.jpg
Переглядів: 6
Розмір:  56,8 КБ
ID:	2082864

  13. #713
    Аватар для lago-naki
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Победа!
    Дописів
    12 707

    Типово

    Хочу запропонувати "дегустаційний" набір витриманих сирів Сирних Мандрів, вартістю 300грн. До нього входитимуть:
    - Капра
    - Цуркан
    - Цісарський
    - Цімбор
    - Писанка
    - Медовий
    по 100-110г кожного
    . Можна звробити сирну тарілку до свята, пригостити ваших близьків та друзів або зкуштувати та визначити своїх фаворитів
    Набір буду фасувати власноруч. Збираю замовлення хоча б на 3 набори, тоді замовляю сири.
    Також зкомпаную інші набори
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Капра (козуля).jpg
Переглядів: 8
Розмір:  133,2 КБ
ID:	2082873Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Медовий (козери&#1.jpg
Переглядів: 7
Розмір:  60,6 КБ
ID:	2082874Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  писанка1.jpg
Переглядів: 7
Розмір:  50,9 КБ
ID:	2082875Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  цимбор (козуля).jpg
Переглядів: 8
Розмір:  58,4 КБ
ID:	2082876Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Цисарський (дже&#1.jpg
Переглядів: 9
Розмір:  44,5 КБ
ID:	2082877

  14. #714
    Аватар для lago-naki
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Победа!
    Дописів
    12 707

    Типово

    Набір молодих сирів - 200грн

    - Паста Філата 200г
    - Грушка 200г
    - Шевр - 1шт
    - Панський - 200г
    - Брі 200г

    Маса приблизна, але загалом відповідає вартості сирів)
    Якщо якийсь сир відсутній, буде заміна або вирахування вартості.
    Також збираю замовлення на 3 набори мінімумЩоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  бри.jpg
Переглядів: 8
Розмір:  76,6 КБ
ID:	2082878Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Грушка (джерсей).jpg
Переглядів: 9
Розмір:  28,6 КБ
ID:	2082879Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  панський.jpg
Переглядів: 12
Розмір:  137,2 КБ
ID:	2082880Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Паста Филата (си&#.jpg
Переглядів: 14
Розмір:  54,6 КБ
ID:	2082881Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Шевр (сирни манд&#.jpg
Переглядів: 9
Розмір:  67,3 КБ
ID:	2082882

  15. #715
    Аватар для lago-naki
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Победа!
    Дописів
    12 707

    Типово

    Набір сирів "Щоденник" від Доообра ферма, вартість 350грн:
    - Ранковий 200г
    - Вершковий 200г
    - Голандський 200г
    - з пажитником 200г
    - Український 200г
    Вага трохи може коливатися, але в межах вартості). За відсутності позиції буде надано заміну або вирахування вартості.
    Збираю 3-4 бажаючих і замовляю.
    Вже є компанія!

  16. #716
    Аватар для lago-naki
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Победа!
    Дописів
    12 707

    Типово

    Набір "Витримка" сирів Доооброї ферми - 300грн:
    - Легенда 150г
    - Марк 150г
    - Бікоз 150г
    - Український 150г

    Вага трохи може коливатися, але в межах вартості). За відсутності позиції буде надано заміну або вирахування вартості.
    Збираю 3-4 бажаючих і замовляю.Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  mark.jpg
Переглядів: 7
Розмір:  60,4 КБ
ID:	2082927Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  общее.jpg
Переглядів: 7
Розмір:  80,2 КБ
ID:	2082928

  17. #717
    Аватар для lago-naki
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Победа!
    Дописів
    12 707

    Типово

    Завтра заказываю Сырни Мандры, присоединяйтесь!

  18. #718
    Аватар для lago-naki
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Победа!
    Дописів
    12 707

    Типово

    Плануємо чергове замовлення молочної продукції від творчої гастромайстерні Коза Чка. Прийом замовлень до 15 березня.

    Зустрічайте новинку - фреш-сир "Шоколадка" Ніжний фреш-сир без додавання солі та цукру. Із хрумким молочним шоколадом, стручком ванілі та какао.Це смачно так, що навіть не вистачає слів, щоб описати це!
    Та йогурт "Карамельний апельсин")

    https://docs.google.com/forms/d/e/1F...qKPXw/viewformЩоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  шокол.jpg
Переглядів: 12
Розмір:  90,6 КБ
ID:	2083261

  19. #719
    Аватар для lago-naki
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Победа!
    Дописів
    12 707

    Типово

    Едет небольшая партия соков прямого отжима!!!!!! Максимальное сбережение витаминов, производятся только из фруктов, без добавления сахара, лимонной кислоты или прочих неполезностей!

  20. #720
    Аватар для lago-naki
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Победа!
    Дописів
    12 707

    Типово

    Сирні Мандри замовила! Чекаємо з п"ятниці. До вечора можна ще докинути замовлень.

    Коза Чка затра замовляю, не зволікайте!!!Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  12.1.jpg
Переглядів: 4
Розмір:  13,5 КБ
ID:	2083439Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  йогурт.мал.jpg
Переглядів: 6
Розмір:  50,7 КБ
ID:	2083440Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  королек.jpg
Переглядів: 7
Розмір:  33,3 КБ
ID:	2083441Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  пряные шарики.jpg
Переглядів: 7
Розмір:  137,9 КБ
ID:	2083442Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  фреш-сир.сум.пер&#.jpg
Переглядів: 4
Розмір:  48,8 КБ
ID:	2083443

    https://docs.google.com/forms/d/e/1F...qKPXw/viewform

Сторінка 36 з 46 ПершаПерша ... 2627282930313233343536373839404142434445 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті