Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 19 з 36 ПершаПерша ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 702, показано з 361 по 380.

Тема: НАША Украина

  1. #361
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Старший лейтенант Олександр Зозуляк, по тілу якого двічі проїхав ворожий танк, готується до міжнародних змагань INVICTUS GAMES («Ігри нескорених»).

    Олександр Зозуляк зранку поспішає до нового місця роботи в Нацполіції. Увечері ж він інтенсивно тренується на велотреці, адже міжнародні змагання INVICTUS GAMES вже не за горами. Коли бачиш цього активного і позитивного чоловіка, важко повірити, що в січні 2015 року його двічі переїхав танк, шанси вижити були доволі примарні. Народна армія пропонує вам дізнатися історію цього Справжнього Чоловіка та Воїна.

    Чоловік розповідає, що пройти до тридцятки півфіналістів національної збірної було непросто. До відбору він серйозно готувався у спортивному реабілітаційному центрі параолімпійської збірної за програмою НАТО.

    http://wave.leopolis.news/boyets-yak...or-neskorenyh/

  2. #362

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    "Трохи вранішніх новин" (5 липня) - Денис П'ятигорец

    Європа з нами, ІТ перемоги, буремне життя дірявих та економічні успіхи. Про це та інше в наступних 573 словах.
    1. Індекс інвестиційної привабливості України за версією топ-менеджерів членських компаній Європейської Бізнес Асоціації помітно зріс і склав 3,15 балів за 5-бальною шкалою. Минулого року індекс становив: 2,88 та 2,85 бали – у червні та грудні відповідно.
    2. Європейський парламент у вівторок проголосував за надання Україні додаткових торгівельних преференцій. "За" проголосували 566 депутатів, "проти" - 96.
    Трохи позитиву про сучасні технології
    3. На iGov тепер можна отримати довідку про доходи. Про це повідомив на своїй сторінці у ФБ супер-людина Дмитро Дубілет. "Ми сьогодні оголошуємо про запуск нової послуги на iGov, яка - увага! - працює по всій країні, у всіх регіонах. Послуга масова і затребувана. Отже, ми пройшли складну інтеграцію з реєстрами і сервісами Податкової служби, і тепер кожен громадянин України може в кілька кліків отримати інформацію про свої офіційні доходи", - зазначає Дубілет.
    4. Автоматизована система призупинення реєстрації податкових накладних з ознаками фіктивності, яка була запущена 1 липня 2017 року, допоможе в автоматичному режимі за чітко визначеними критеріями виявляти махінації з податками.
    5. Кабінет міністрів України врегулював питання повернення невикористаних коштів абоненту мобільного зв'язку, тим самим знявши бар'єри для розвитку розрахунків за допомогою мобільного телефону.
    6. Кабінет Міністрів на засіданні у вівторок затвердив умови запуску мобільного зв'язку четвертого покоління (4G), у тому числі вимоги до роботи операторів, умови проведення тендерів на продаж ліцензій і їх вартість.
    7. Приватбанк повернув з початку поточного року 5,3 мільярда гривень рефінансування. Про це під час підсумкової прес-конференції повідомив голова правління банку Олександр Шлапак.
    8. Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження щодо колишніх власників Приватбанку (Київ) за доведення фінустанови до неплатоспроможності. Про це повідомив глава правління банку Олександр Шлапак
    9. 4 липня Служба безпеки України з нагоди 110-ї річниці від дня народження Романа Шухевича оприлюднила документи, присвячених його життю та діяльності. У спецслужбі наголошують, що більшість з них невідомі не лише широкому загалу, а й дослідникам визвольного руху.
    10. Національна гвардія України (НГУ) стала першим військовим формуванням, де впровадили інститут капеланства.
    11. На одному з полігонів у Хмельницькій області пройшли випробування чергової партії самохідних артилерійських установок 2С3 Акація та 2С1 Гвоздика перед передачею їх до Збройних Сил України.
    12. Лікування в країнах НАТО пройшли або проходять 630 українських військовослужбовців, які отримали поранення в ході виконання завдань в зоні АТО.
    Трохи про життя дірявих
    13. Поліція затримала в Донецькій області "отамана регіонального козачого об'єднання". Вказується, що "генерал-майора терористів" затримали поліцейські Волновахи на блокпості.
    14. Сєвєродонецький міський суд визнав місцевого жителя винним в участі в незаконному збройному формуванні. Як повідомляється, за наказом ватажків озброєний зловмисник на блокпостах терористів "ЛНР" незаконно обшукував транспортні засоби та громадян. Вироком суду бойовика засуджено до покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.
    15. Лисичанський міський суд Луганської області засудив бойовика "ЛНР" до 10 років позбавлення волі з конфіскацією за підрив мосту через річку Сіверський Донець між Сєвєродонецьком і Лисичанськом.
    16. Організація Об'єднаних Націй оголосила про початок конкурсу на отримання грантів на розвиток бізнесу в Донецькій та Луганській областях. А на окупованих територіях інший конкурс від металобази №6 – розбери залізничну колію, продай на брухт та купи бухла.
    17. На 1 червня 2017 року в сільськогосподарських підприємствах (крім малих) і підприємствах, що здійснюють зберігання, переробку зернових культур, було в наявності 8 844,5 тис. т зерна, що на 10,8% більше, ніж на аналогічну дату в 2016 р.
    18. В Україні м’ясопереробна галузь в січні-травнем 2017 року наростила на 7,7% обсяги випуску м’яса і м’ясопродуктів в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше.
    19. Трубопрокатні підприємства України в січні-червні наростили випуск сталевих труб на 27,46% в річному порівнянні
    20. У червні на українському ринку було зареєстровано 902 нових комерційних автомобіля. Цей показник виріс на 27% відносно червня минулого року, повідомляє галузева асоціація Укравтопром.

  3. #363
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Українець випередив відомих французів у винайденні кіно

    Відомо, що брати Люм'єри – винахідники кінематографа. Їхніх заслуг ми не будемо применшувати, втім українці повинні знати ще одне ім'я — Йосип Тимченко, першовідкривач кіно, який зробив це раніше від відомих французів.

    В Одесі, у готелі "Франція" в листопаді 1893 року, на розі вулиць Дерибасівської та Колодязного провулку відбувається безпрецедентна подія. Виходець із Харківщини проводить публічну демонстрацію двох фільмів, знятих кінескопом на іподромі: "Вершник" та "Метальник списа".

    У ті часи навіть самого слова "кіно" не існувало, тож місцева газета "Одеський листок" захоплено писала про відкриття художньої виставки "живих фотографій", які приводить у дію електрична машина. Цією машиною якраз і був перший кінескоп, або ж "кінетоскоп", як його називав сам Тимченко.

    Це сталося за 2 роки до появи кінематографа в Західній Європі, коли наприкінці 1895 року французи Луї та Опост Люм'єри в паризькому "Гран-кафе" влаштували для парижан кіносеанс із 5 короткометражок. І на три місяці раніше презентації кінетоскопа Едісона у Нью-Йорку.

    Перших глядачів дивувало дві речі. Перша, наскільки геніально простим був пристрій, а друге, що Тимченко не мав жодної спеціальної освіти. Син селянина кріпака навчався лише в механічних майстернях Харківського університету.

    На жаль, історія з кінескопом так нічим і не закінчилася. Винахіднику подякували, втім апарат не запатентували. Зараз він і досі зберігається в комірках Політехнічного музею у Москві.

    http://24tv.ua/ukrayinets_yakiy_pers...v_kino_n646044

  4. #364
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Син українського кріпака приніс світові прикладну механіку

    На сайті Стенфордського університету, поряд з ім'ям Степана Тимошенка гордо красується титул "герой інженерії", адже саме йому належить вивчення явища прикладної механіки.

    Тривалий час вплив ідей українця був настільки потужним, що інженери між собою називали ці роки "ерою Тимошенко". Академії наук наперебій запрошували вченого — таких виявилось 16. Це ще раз підтверджує масштаб науковця.

    Уже у 28 років Степан Тимошенко очолив кафедру опору матеріалів у Київському політехнічному інституті, а у 33 за підручниками "сина кріпака" навчалися кілька поколінь інженерів у багатьох країнах світу. Можливо, учений і залишився б в Україні, але постійна зміна політичної верхівки не залишала можливості займатися наукою.

    Спочатку українця радо прийняла Європа, а потім переманили до себе Сполучені Штати — спершу Мічиганський університет, а далі — Стенфорд. Без його книжок не обходилося жодне будівництво висотних будинків, мостів чи літаків. Кращого спеціаліста з опору матеріалів, коливань та вібрацій не було.

    Не меншої популярності здобув Тимошенко і в ролі викладача. Кожну лекцію він перетворював на вирішення конкретної інженерної проблеми. Часто навмисно робив помилки у рішеннях, чекаючи, доки студенти їх помітять. Потрапити до українця на курс вважали за честь.

    Коли Тимошенко досягнув пенсійного віку, чемно написав заяву на звільнення, та в Стенфорді її розірвали на шматки і попросили залишитись. Українець викладав ще 10 років.

    http://24tv.ua/sin_ukrayinskogo_krip...haniku_n632773

  5. #365
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово





    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  6. #366
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    ОБЩЕСТВЕННЫЙ ПРОЕКТ «LIKБЕЗ. ИСТОРИЧЕСКИЙ ФРОНТ »
    http://likbez.org.ua/
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  7. #367
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  8. #368

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Аплодував весь аеропорт: Українські пілоти на турецькому літаку впоралися з величезним градом

    На борту літака було 121 пасажирів і 6 членів екіпажу
    Українські пілоти, які керували літаком турецької компанії Atlasglobal, мужньо впоралися з величезним градом і посадили лайнер, незважаючи на крики: «Він не сяде». Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook користувач Олег Лунгул.
    «Вчора в Стамбулі був ураган і град з куряче яйце. Літак турецької компанії Atlasglobal, пілотований українськими пілотами, потрапив в град. Внаслідок стихії повністю розбило ніс, переднє скло дуже постраждали, автопілот, автотраст, «Direct low».

    Український екіпаж і дві турецькі стюардеси проявили мужність у процесі цього інциндента. Капітан посадив літак в сліпу, створивши кренчик і дивився тільки через кватирку не відкриваючи її. Коли він посадив літак аплодував весь перон аеропорту «Ататюрк». Пілоти інших літаків блимали фарами і просто приходили на борт потиснути руку.
    http://www.milliyet.com.tr/atlasglob...undem-2492680/

    https://www.facebook.com/oleg.lungul...type=2&theater
    По всіх турецьких ЗМІ показували заходження на посадку і коли хлопці приїхали в готель, то ми всі, і працівники готелю, вийшли і аплодували їм. Це дійсно гідно поваги. Хочу зробити маленьке пояснення до відео: там на турецькому кричать «Він не сяде, не сяде», - написав Олег Лунгул.
    Про подію також розповів журналіст Осман Пашаєв.
    «Вчора героєм Туреччини став український пілот Олександр Акопов. У Стамбулі була злива з градом і вітром. Рейс «Атлас глобал» вилітав із Стамбулу в Ерджан (Північний Кіпр). На висоті 4 тисячі футів літаку розбило носову частину і скло кабіни пілотів. Капітан Акопов прийняв рішення повертатися. В інтернеті купа відео з аеропорту, як всі чекають катастрофи. На борту 121 пасажирів і 6 членів екіпажу. Акопов садить борт, нахиливши літак трохи набік, щоб бачити через бокове скло смугу. Диспетчери «Ататюрка» дуже точно вели його на посадку. Про українця Олександра Акопова пишуть все турецькі ЗМІ. Підкреслюю, що він пройшов кращу школу колишнього Союзу саме в Україні. Налітав 13908 годин», - повідомив Пашаєв.
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  28200132_26_large.jpg
Переглядів: 29
Розмір:  53,6 КБ
ID:	2121445

  9. #369
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 113

    Типово

    Молодцы!
    А как турбины? Не пострадали?

  10. #370

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    За турбины не знаю, вероятно нет.

  11. #371
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    13 865

    Типово

    Добавлю к позитивным новостям

    ---
    Как передает Haber Turk, пассажирский лайнер сразу после вылета из аэропорта попал в грозу, сопровождавшуюся градом.

    По словам самого пилота, это произошло на высоте 4000 футов (около 1200 метров).
    "Мы решили приземлиться.
    Мы наклонили борт, чтобы увидеть взлетно-посадочную полосу из боковых окон.
    Мы сознательно пошли на этот шаг", - рассказал Акопов, добавив, что диспетчеры аэропорта сопровождали его на посадку.

    "Украинский экипаж и две турецкие стюардессы проявили мужество в процессе этого инцендента.
    Капитан посадил вслепую создал кренчик и смотрел только через форточку не открывая ее.
    Когда он посадил самолет аплодировал весь перрон аэропорта" Ататюрк".

    Пилоты других самолётов мигали фарами и просто приходили на борт пожать руку.
    ---


  12. #372
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Олешківські піски з пташиного польоту.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  13. #373
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  14. #374
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово



    Красиво. Цікаво.
    А про наш регіон є?
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  15. #375
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово


    "Дівчина збиралася на гуляння 2-3 години..."
    Дуже сподобалося як майстер розмовляє...
    "Крайка, яка ткана на кроснах..."
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  16. #376

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    АТ "Мотор Січ" у 2018 році планує почати випуск вертольотів у Запоріжжі.

    Про це кореспонденту Укрінформу повідомив народний депутат - президент і генеральний конструктор АТ "Мотор Січ" В'ячеслав Богуслаєв.

    "У 2018 році АТ "Мотор Січ" починає випуск вертольота власного виробництва - вертольота "Надежда". Це цивільний вертоліт, розрахований на 7 пасажирів з дальністю польоту 1000 км, тобто здатний "облетіти" всю Україну. Наразі цей вертоліт проходить сертифікацію", - повідомив Богуслаєв.

    За словами президента АТ "Мотор Січ", новий вертоліт може бути адаптований для використання підрозділами ДСНС, прикордонної служби та іншими спецслужбами, а також - для потреб санавіації.

    АТ "Мотор Січ" - запорізьке підприємство, яке спеціалізується на виробництві авіадвигунів і газотурбінних установок. Продукція АТ "Мотор Січ" експлуатується на літаках і вертольотах у 120 країнах світу.
    https://www.ukrinform.ua/rubric-econ...boguslaev.html

  17. #377
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    СПАДОК/SPADOK.

    Світлана Папенко. Студентка кафедри фольклористики КНУ ім. Тараса Шевченка. Учасниця Народного ансамблю української музики «Роксоланія», а також фольк-рок гурту «Yasnytsia».


    https://www.youtube.com/watch?v=Im0H...vLc82-iwUkQYPq
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  18. #378
    Аватар для Саша67
    Реєстрація
    24 квітень 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    9 528

    Типово

    "Я украинец и я чувствую себя украинцем, патриотом. Эти последние четыре года моя страна проходит через очень тяжелый период, поэтому моя победа - это своего рода также чествование и моей страны. Не нужно считать меня националистом, я просто патриотичный украинец, который надеется, что в моей стране все будет лучше, война на востоке закончится, и в конечном счете мы все будем счастливы".
    Один из лучших украинских теннисистов-профессионалов Sergiy Stakhovsky выиграл турнир в Словении и произнес очень важные и нужные слова, произнес не просто как спортсмен, а как патриот и гражданин. Вот так стоит представлять честь Родины за рубежом. Напомню, в 2014-м Сергей первым из украинских спортсменов отказался давать интервью российским СМИ, и публично выступил с осуждением российской агрессии.
    Поздравляю с победой, спасибо!

    Юрий Бутусов


  19. #379
    Аватар для Саша67
    Реєстрація
    24 квітень 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    9 528

    Типово



    Элина Свитолина !!!!!!!!
    Украинаааааааа !!!!
    Нау.
    Торонто.
    Старейший Мастерс в женском теннисе.
    Элина выигрывает ПЯТЫЙ турнир в этом году, и третий турнир серии Премьер !
    Красавица датчанка польского происхождения ничего не смогла сделать против Харьковчанки родившейся в Одессе !
    Есть титул !
    И ЧЕТВЕРТАЯ ракетка Мира завтра , в новом рейтинге WTA!
    Новый, очередной рекорд Украины и флаг Украины гордо реет над Торонто !
    Гордимся Украина !!!
    https://www.facebook.com/sapronov.yu...39916229389729

  20. #380
    Аватар для dp
    Реєстрація
    25 жовтень 2005
    Дописів
    1 638

    Типово

    Рыба не думает. Потому что рыба всё знает

Сторінка 19 з 36 ПершаПерша ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті