Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 6 з 29 ПершаПерша 12345678910111213141516 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 561, показано з 101 по 120.

Тема: Прибрежную зону на Победе 6 отхватил себе "Яхт-клуб"

  1. #101

    Реєстрація
    15 квітень 2008
    Дописів
    174

    Типово

    ..ну и врагов тоже)

  2. #102

    Реєстрація
    30 жовтень 2006
    Дописів
    549

    Типово

    ООО Днепрспецремонт Украина, Днепропетровская область, 50034, г. Кривой Рог, ул. Ангарская, 3а Электронный адрес: ess2008(at)ukr.net Официальный сайт: dsr2008.com.ua Руководство Председатель наблюдательного совета - Дидык Вячеслав Степанович Мобильный телефон: +380(067) 562-21-21
    здесь должен был быть какой-нибудь банальный афоризм

  3. #103
    Аватар для lika87
    Реєстрація
    28 липень 2007
    Дописів
    4 385

    Типово

    Цитата Допис від Babak Переглянути допис
    да пох где живёт-у него ж один из элементов предвыборной пиар-программы приведение в божеский вид косы и прилегающих, и таки вроде немного косу ту в порядок привёл-таких благоустроительных работ не проводилось и при совдепии, ишо б песочка пару барж на пляжики подсыпать...
    В обсчем, мог бы попиарицца за компанию при желании и на противостоянии злодеям-землезахватчикам-электората б добавилось, я думаю
    та пох....пусть местные и приводят в божеский вид собственный территории...Если это не нужно местым , то нафиг популистам-депутатам?

  4. #104

    Реєстрація
    15 квітень 2008
    Дописів
    174

    Типово

    Цитата Допис від lika87 Переглянути допис
    та пох....пусть местные и приводят в божеский вид собственный территории...Если это не нужно местым , то нафиг популистам-депутатам?
    некоторые депутаты заради пиару прицепом и полезное чет делают-коса и в своё время озеро на победе6, к примеру.
    правда сделают на рубль-попилят пять, ну то такэ), хоть какая-то реальная польза

  5. #105

    Реєстрація
    10 січень 2009
    Дописів
    6 365

    Типово

    Цитата Допис від lika87 Переглянути допис
    та пох....пусть местные и приводят в божеский вид собственный территории...Если это не нужно местым , то нафиг популистам-депутатам?
    А потому что с паршивой овцы хоть шерсти клок. Я от депутатиков уже давно ничего хорошего для страны не жду. Мне дает на это право четверть века, бездарно просранного для страны в целом. А вот на косе видна конкретная и весьма объемная и полезная работа. Если она будет завершена до выборов, так вообще чудесно. Это потому, что в какую-либо полезную деятельность после выборов я не верю. И что бы я ни думал о Филатове, но вот за это таки респект. Это хорошая заявка для мэра.

  6. #106
    Аватар для nicy
    Реєстрація
    27 серпень 2009
    Звідки Ви
    Победа-6
    Дописів
    351

    Типово

    по прошествию 3х мнсяцев вырублены десятки деревьев, полностью перекрыт проход к воде, работы ведуться уже на участке в 200 метрах от береговой линии
    разбираеться старый колектор

  7. #107
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Вот новый мэр всё исправит, надо письмо ему написать и немножко подождать.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  8. #108
    Аватар для svetya
    Реєстрація
    25 жовтень 2009
    Звідки Ви
    Победа
    Дописів
    2 930

    Типово

    Ребята, кто хорошо в теме, создайте группу в ФБ и все туда выложите. Там Филатову об этом легче будет донести (хотя сомневаюсь, что он об этом не знает). Просто там не отвертится.

  9. #109
    Аватар для nicy
    Реєстрація
    27 серпень 2009
    Звідки Ви
    Победа-6
    Дописів
    351

    Типово

    жильцы нашего дома, вызывали не однократно милицию, приезжает с 3-4 раза, сразу же приезжает хозяин и показывает им документы, что они укрепляют береговую линия, милиция смотрит что хоть какие-то документы есть и уезжает.
    никакой таблички, билборда и т.д с планом работ нет.
    на сегодня сделала 3 больших рва которые откораживают их территории, проход и подъезд к воде полностью перекрыт

  10. #110
    texas
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від svetya Переглянути допис
    Ребята, кто хорошо в теме, создайте группу в ФБ и все туда выложите. Там Филатову об этом легче будет донести (хотя сомневаюсь, что он об этом не знает). Просто там не отвертится.
    Какие наивные у нас люди.
    Что в россии люди рассказывают, что бояре от царя проблемы скрывают, что у нас.
    И Филатов и ему подобные все знают. И плевать им на обычных людей.
    Востаннє редагував texas: 01.12.2015 о 13:04

  11. #111

    Реєстрація
    27 листопад 2015
    Звідки Ви
    Перемога-6 city
    Дописів
    761

    Типово

    а що там було до початку будівництва? зарослі, в які звозили все що завгодно не лише з перемоги.. там за ним вже до води і так ніяк було дійти.. вже не кажу про купатись чи шашлики в тому лайні.. останнє там було все доступно/прозоро 97-99, коли туди баржі натягали кучугуру піска

  12. #112
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від nicy Переглянути допис
    жильцы нашего дома, вызывали не однократно милицию, приезжает с 3-4 раза, сразу же приезжает хозяин и показывает им документы, что они укрепляют береговую линия, милиция смотрит что хоть какие-то документы есть и уезжает.
    никакой таблички, билборда и т.д с планом работ нет.
    на сегодня сделала 3 больших рва которые откораживают их территории, проход и подъезд к воде полностью перекрыт
    Ну, як у середньовіччі відгородяться рвами та залізобетонними парканами бо там же яхти за мільйони і не тільки...

    зухвалий равлик, Задниця там почалася з перщого будівництва.
    В 2005 ми там ще с собакою гуляли. Купатися не купалися, але ще було чисто.
    Коли разпочали будівництво дамби поперек ріки - тоді й почалася жопа.
    В якісь попередні вибори люди вмолили депутата від Ж/Д ( прізвища не пам*ятаю) і тоді екскаваторами черпали і машинами вивозили гниючу й вонючу жижу, бо в серпні не можна було дихати на 6 побєдє. Після цього будівництво призупинили. А на покромсаний, зруйнований берег вумні й підприїмчиві почали звозити сміття.
    Є люди, які можуть надати більш змістовну інформацію по цій екотрагедії.
    Ніхто за те не відповів. І зараз мільйонери відповідати не будуть...
    А , колись, такі да - були там намиті великі кучугури білого чистого піску, вода чиста хоч і глибоко було... Від наших будинків 7-10 хвилин і пляж ...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  13. #113
    Аватар для nicy
    Реєстрація
    27 серпень 2009
    Звідки Ви
    Победа-6
    Дописів
    351

    Типово

    сегодня передали заявление в прокуратору о не законной застройки, надеемся хоть как-то приостановиться єтот безпредел

  14. #114
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Там вже стіки грошей вбухано...
    Мільйонери свого так просто не кинуть.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  15. #115

    Реєстрація
    27 листопад 2015
    Звідки Ви
    Перемога-6 city
    Дописів
    761

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Ну, як у середньовіччі відгородяться рвами та залізобетонними парканами бо там же яхти за мільйони і не тільки...

    зухвалий равлик, Задниця там почалася з перщого будівництва.
    В 2005 ми там ще с собакою гуляли. Купатися не купалися, але ще було чисто.
    Коли разпочали будівництво дамби поперек ріки - тоді й почалася жопа.
    В якісь попередні вибори люди вмолили депутата від Ж/Д ( прізвища не пам*ятаю) і тоді екскаваторами черпали і машинами вивозили гниючу й вонючу жижу, бо в серпні не можна було дихати на 6 побєдє. Після цього будівництво призупинили. А на покромсаний, зруйнований берег вумні й підприїмчиві почали звозити сміття.
    Є люди, які можуть надати більш змістовну інформацію по цій екотрагедії.
    Ніхто за те не відповів. І зараз мільйонери відповідати не будуть...
    А , колись, такі да - були там намиті великі кучугури білого чистого піску, вода чиста хоч і глибоко було... Від наших будинків 7-10 хвилин і пляж ...
    я в курсі цієї ситуації. депутат той на той момент був керівником придніпровської жд. Момот. і черпав ту жижу не він сам, а нагнув власника того гадюшника і вони трохи вивезли. там ще обіцяли прорити трохи канал щоб вода не застоювалась там.. але з цим хз як справа
    хоча відверто мені і в той час на фантазії запаху не чути було. може за будинків не доходив

  16. #116
    texas
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від зухвалий равлик Переглянути допис
    а що там було до початку будівництва? зарослі, в які звозили все що завгодно не лише з перемоги.. там за ним вже до води і так ніяк було дійти.. вже не кажу про купатись чи шашлики в тому лайні.. останнє там було все доступно/прозоро 97-99, коли туди баржі натягали кучугуру піска
    Именно так и делается, когда хотят захапать землю/лес/берег/...
    Сначала никто спеуиально не следит за территорией, устраивает свалку и тд и тп.
    А потом приходит такой спаситель весь в белом и типа вместо свалки делает ресторан, яхтклуб, коттеджный поселок.

  17. #117

    Реєстрація
    27 листопад 2015
    Звідки Ви
    Перемога-6 city
    Дописів
    761

    Типово

    Цитата Допис від texas Переглянути допис
    Именно так и делается, когда хотят захапать землю/лес/берег/...
    Сначала никто спеуиально не следит за территорией, устраивает свалку и тд и тп.
    А потом приходит такой спаситель весь в белом и типа вместо свалки делает ресторан, яхтклуб, коттеджный поселок.
    навіщо скільки зайвих рухів? забув як побудували "Барон разгуляєв" при чому на зовсім нормальній території? вивісили вивіску що будується дитячий якийся центр.. десь ще фотки на форумі гуляли. ніхто їх і не чіпав.. все для дітей...а як побудували вночі вивіска з дитячого була замінена на ригаловку-засцикаловку. фсьо

  18. #118
    Информированность года 2008, Фраза года 2008
    Реєстрація
    04 грудень 2006
    Звідки Ви
    Днiпро
    Дописів
    18 859

    Типово

    А я вчера проезжал мимо пивоварни на 1-м массиве. Весь бесплатный пляж там уже огорожен забором по всей длине 1-го массива. Почему люди молчат? Всем пофик?

  19. #119

    Реєстрація
    27 листопад 2015
    Звідки Ви
    Перемога-6 city
    Дописів
    761

    Типово

    переглянь слугу народу.. оті півтори хвилини )))

  20. #120
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від bobik Переглянути допис
    А я вчера проезжал мимо пивоварни на 1-м массиве. Весь бесплатный пляж там уже огорожен забором по всей длине 1-го массива. Почему люди молчат? Всем пофик?
    Біля пивоварні написано, що будують аквапарк. Але безкоштовний пляж був наче ще без паркану. Це ж останній пляж...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

Сторінка 6 з 29 ПершаПерша 12345678910111213141516 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті